Fotbal
Domů › Týmy › Real Sociedad
Real Sociedad

Real Sociedad: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Španělsko · založen 1909 · Reale Arena

Real Sociedad: soutěže v sezóně 2026/27

Real Sociedad: nejbližší zápasy

ne 25. 10. · 18:30Real Sociedad–LevanteLa Liga · Vzájemné zápasy (H2H)ne 1. 11. · 21:00Athletic Club–Real SociedadLa Liga · Vzájemné zápasy (H2H)
čt 5. 11. · 18:45Real Sociedad–Lyon
Evropská liga UEFA
ne 8. 11. · 16:15Real Sociedad–Rayo Vallecano
La Liga
ne 22. 11. · 17:00Racing Santander–Real Sociedad
La Liga

Real Sociedad: poslední výsledky

Forma v lizeVVVPV
22. 10. 26Lillestrom0–6Real Sociedad
Evropská liga UEFA
18. 10. 26Malaga2–5Real Sociedad
La Liga
15. 10. 26Union St. Gilloise1–1Real Sociedad
Evropská liga UEFA
11. 10. 26Real Sociedad3–2Deportivo La Coruna
La Liga
20. 9. 26Valencia2–3Real Sociedad
La Liga
17. 9. 26Real Sociedad1–2Bournemouth
Evropská liga UEFA
13. 9. 26Real Sociedad0–3Atletico Madrid
La Liga
7. 9. 26Elche2–3Real Sociedad
La Liga

Real Sociedad: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

ne 25. 10. · 18:30Real Sociedad–Levante
La Liga
ne 1. 11. · 21:00Athletic Club–Real Sociedad
La Liga
čt 5. 11. · 18:45Real Sociedad–Lyon
Evropská liga UEFA
ne 8. 11. · 16:15Real Sociedad–Rayo Vallecano
La Liga
ne 22. 11. · 17:00Racing Santander–Real Sociedad
La Liga
čt 26. 11. · 21:00Crystal Palace–Real Sociedad
Evropská liga UEFA
ne 29. 11. · 17:00Real Sociedad–Sevilla
La Liga
ne 6. 12. · 17:00Villarreal–Real Sociedad
La Liga
čt 10. 12. · 21:00Real Sociedad–Torreense
Evropská liga UEFA
ne 13. 12. · 17:00Real Sociedad–Getafe
La Liga
ne 20. 12. · 17:00Barcelona–Real Sociedad
La Liga
ne 3. 1. · 17:00Real Sociedad–Osasuna
La Liga
ne 10. 1. · 17:00Alaves–Real Sociedad
La Liga
ne 17. 1. · 17:00Atletico Madrid–Real Sociedad
La Liga
čt 21. 1. · 18:45Real Sociedad–Plzen
Evropská liga UEFA
ne 24. 1. · 17:00Real Sociedad–Malaga
La Liga
čt 28. 1. · 21:00Juventus–Real Sociedad
Evropská liga UEFA
ne 31. 1. · 17:00Levante–Real Sociedad
La Liga
út 2. 2. · 20:00Real Sociedad–Real Madrid
Super Cup
ne 7. 2. · 17:00Real Sociedad–Real Madrid
La Liga
ne 14. 2. · 17:00Real Sociedad–Real Betis
La Liga
ne 21. 2. · 17:00Deportivo La Coruna–Real Sociedad
La Liga
ne 28. 2. · 17:00Real Sociedad–Elche
La Liga
ne 7. 3. · 17:00Sevilla–Real Sociedad
La Liga
ne 14. 3. · 17:00Getafe–Real Sociedad
La Liga
ne 21. 3. · 17:00Real Sociedad–Alaves
La Liga
ne 4. 4. · 17:00Real Sociedad–Valencia
La Liga
ne 11. 4. · 17:00Rayo Vallecano–Real Sociedad
La Liga
ne 18. 4. · 17:00Real Sociedad–Racing Santander
La Liga
st 21. 4. · 17:00Espanyol–Real Sociedad
La Liga
ne 2. 5. · 17:00Real Sociedad–Athletic Club
La Liga
ne 9. 5. · 17:00Osasuna–Real Sociedad
La Liga
ne 16. 5. · 17:00Real Sociedad–Barcelona
La Liga
ne 23. 5. · 17:00Celta Vigo–Real Sociedad
La Liga
ne 30. 5. · 17:00Real Sociedad–Villarreal
La Liga
Odehrané zápasy sezóny
22. 10. 26Lillestrom0–6Real Sociedad
Evropská liga UEFA
18. 10. 26Malaga2–5Real Sociedad
La Liga
15. 10. 26Union St. Gilloise1–1Real Sociedad
Evropská liga UEFA
11. 10. 26Real Sociedad3–2Deportivo La Coruna
La Liga
20. 9. 26Valencia2–3Real Sociedad
La Liga
17. 9. 26Real Sociedad1–2Bournemouth
Evropská liga UEFA
13. 9. 26Real Sociedad0–3Atletico Madrid
La Liga
7. 9. 26Elche2–3Real Sociedad
La Liga
3. 9. 26Real Sociedad0–0Celta Vigo
La Liga
29. 8. 26Real Sociedad2–1Espanyol
La Liga
26. 8. 26Real Madrid4–1Real Sociedad
La Liga
21. 8. 26Real Betis1–0Real Sociedad
La Liga

Aktualizováno: 24. října 2026

Real Sociedad: zranění a absence

Hráči, kteří nenastoupí v nejbližším zápase.

  • J. Aramburuabsence
  • L. Beitiazranění kotníku
  • Y. Herrerazranění lýtka
  • A. Odriozolazranění kolena

Real Sociedad: místo v tabulce – La Liga

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
3Real Madrid97-0-223:921VVPVV
4Real Betis96-1-216:1419PVRVV
5Real Sociedad95-1-317:1716VVVPV
6Sevilla94-2-314:1614PRPVV
7Alaves103-3-414:1112RPPRP

Real Sociedad: místo v tabulce – Evropská liga UEFA

Celá tabulka
#TýmZSkóreB
12Lyon35:66
13Rennes34:35
14Real Sociedad38:34
15Crystal Palace38:54
16Sparta Praha35:34

Real Sociedad: statistiky sezóny (La Liga)

Vstřelené góly na zápas1,9
Obdržené góly na zápas1,9
Doma: vstřelené / obdržené1,3 / 1,5
Venku: vstřelené / obdržené2,4 / 2,2
Zápasy bez obdrženého gólu1
Zápasy bez vstřeleného gólu3

Karty

Žluté karty19
Žluté karty na zápas2,1
Červené karty3

Nejčastější formace

4-4-2 (5×) · 4-2-3-1 (4×)

Real Sociedad: statistiky hráčů (La Liga)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
Mikel OyarzabalÚTO960222129107,08
Carlos SolerZÁL96291364007,02
L. SučićZÁL864130116206,98
Beñat TurrientesZÁL42580033106,93
M. SarrOBR43280010106,90
BarrenetxeaÚTO84662173006,86
Gonçalo GuedesÚTO83522096006,84
Y. HerreraZÁL84931052406,83
T. KuboZÁL62941121006,82
A. ZakharyanZÁL4851011006,80
Sergio GómezOBR97000041106,73
Jon PachecoOBR1200000006,70
Jon GorrotxategiZÁL62210000006,68
J. AramburuOBR75970032306,64
Jon MartínOBR86361142116,63
ZubeldiaOBR74430010206,63
O. ÓskarssonÚTO73972095106,61
Héctor FortOBR3790100006,60
Luken BeitiaOBR32700021106,57
Alex GarciaÚTO51120011006,52
J. OchiengZÁL62881352006,50
Aihen MuñozOBR31100000006,37
Pablo MarínOBR1660000015,20

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Real Sociedad: soupiska

Brankáři

Obránci

Záložníci

Útočníci

Real Sociedad: přestupy

Příchody

  • Héctor FortBarcelona · přestup28. 8. 26
  • M. SarrChelsea · hostování27. 8. 26
  • K. KitaKyoto · přestup30. 6. 26
  • K. KitaKyoto Sanga · přestup30. 6. 26
  • Carlos FernándezMirandes · návrat z hostování29. 6. 26
  • Javi LópezOviedo · návrat z hostování29. 6. 26
  • Jon PachecoAlaves · návrat z hostování29. 6. 26
  • Mikel GotiCordoba · návrat z hostování29. 6. 26

Odchody

  • David SilvaShatin · volný hráč6. 10. 26
  • Mikel GotiOviedo · hostování31. 8. 26
  • Luka PetrovicIF Brommapojkarna · přestup29. 8. 26
  • Jon KarrikaburuBurgos · volný hráč27. 8. 26
  • Jon BaldaBalda Jon · volný hráč19. 8. 26
  • Javi LópezFeyenoord · hostování16. 8. 26
  • Carlos FernándezOviedo · volný hráč24. 7. 26
  • S. SamuyiwaStart · volný hráč22. 7. 26

Real Sociedad: základní údaje

ZeměŠpanělsko
Založen1909
StadionReale Arena
Kapacita40 000
Povrchpřírodní tráva
SoutěžLa Liga
Místo v tabulce5. · 16 bodů

Real Sociedad: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Real Sociedad?

Real Sociedad hraje domácí zápasy na stadionu Reale Arena (Donostia-San Sebastián) s kapacitou 40 000 diváků.

Kolikátý je Real Sociedad v tabulce?

Real Sociedad je v soutěži La Liga na 5. místě se 16 body po 9 zápasech (5 výher, 1 remíza, 3 prohry).

Kdy hraje Real Sociedad příště?

Nejbližší zápas: Real Sociedad – Levante, ne 25. 10. · 18:30 (La Liga).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Real Sociedad?

Poslední ligový zápas: Malaga 2–5 Real Sociedad (18. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Real Sociedad?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je L. Sučić, který dal 3 góly.

Real Sociedad: zápasy, tabulka a předpovědi

Na této stránce najdete přehled týmu Real Sociedad (Španělsko) ve všech soutěžích sezóny (La Liga, Evropská liga UEFA, Super Cup): nejbližší zápasy, poslední výsledky, místo v tabulce, statistiky sezóny a klíčové hráče. Předpovědi na zápasy soutěže La Liga jsou na stránce ligy, všechny předpovědi na stránce Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.