Fotbal
Domů › Týmy › Ararat-Armenia
Ararat-Armenia

Ararat-Armenia: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Arménie · založen 2017 · Yerevan Football Academy

Ararat-Armenia: soutěže v sezóně 2026/27

Liga mistrů UEFA3. předkoloEvropská liga UEFA36. místo, 0 bodůPříště: Torreense · čt 5. 11. · 21:00
Premier League11. koloPříště: FC Noah · po 26. 10. · 16:00
CuposmifinálePříště: Olympia Yerevan · čt 29. 10. · 12:30

Ararat-Armenia: nejbližší zápasy

po 26. 10. · 16:00Ararat-Armenia–FC Noah
Premier League
čt 29. 10. · 12:30Olympia Yerevan–Ararat-Armenia
Cup
ne 1. 11. · 16:00Ararat-Armenia–Gandzasar
Premier League
čt 5. 11. · 21:00Torreense–Ararat-Armenia
Evropská liga UEFA
ne 8. 11. · 17:00FC Urartu–Ararat-Armenia
Premier League

Ararat-Armenia: poslední výsledky

22. 10. 26Ararat-Armenia0–4AZ Alkmaar
Evropská liga UEFA
18. 10. 26BKMA0–1Ararat-Armenia
Premier League
15. 10. 26Jagiellonia3–1Ararat-Armenia
Evropská liga UEFA
10. 10. 26Ararat-Armenia1–1Alashkert
Premier League
20. 9. 26Shirak1–3Ararat-Armenia
Premier League
16. 9. 26Ararat-Armenia1–4Sparta Praha
Evropská liga UEFA
11. 9. 26Ararat-Armenia3–0Syunik
Premier League
5. 9. 26Ararat0–1Ararat-Armenia
Premier League

Ararat-Armenia: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

po 26. 10. · 16:00Ararat-Armenia–FC Noah
Premier League
čt 29. 10. · 12:30Olympia Yerevan–Ararat-Armenia
Cup
ne 1. 11. · 16:00Ararat-Armenia–Gandzasar
Premier League
čt 5. 11. · 21:00Torreense–Ararat-Armenia
Evropská liga UEFA
ne 8. 11. · 17:00FC Urartu–Ararat-Armenia
Premier League
pá 20. 11. · 12:00Van–Ararat-Armenia
Premier League
čt 26. 11. · 18:45Red Bull Salzburg–Ararat-Armenia
Evropská liga UEFA
po 30. 11. · 12:00Sardarapat–Ararat-Armenia
Premier League
so 5. 12. · 17:00Ararat-Armenia–Pyunik Yerevan
Premier League
čt 10. 12. · 18:45Ararat-Armenia–NEC Nijmegen
Evropská liga UEFA
po 14. 12. · 16:00Ararat-Armenia–Ararat
Premier League
čt 21. 1. · 18:45Ararat-Armenia–Celje
Evropská liga UEFA
čt 28. 1. · 21:00AC Milan–Ararat-Armenia
Evropská liga UEFA
so 20. 2. · 17:00Syunik–Ararat-Armenia
Premier League
so 27. 2. · 17:00Ararat-Armenia–Shirak
Premier League
pá 5. 3. · 17:00Alashkert–Ararat-Armenia
Premier League
čt 11. 3. · 17:00Ararat-Armenia–BKMA
Premier League
pá 19. 3. · 17:00FC Noah–Ararat-Armenia
Premier League
pá 2. 4. · 17:00Gandzasar–Ararat-Armenia
Premier League
čt 8. 4. · 17:00Ararat-Armenia–FC Urartu
Premier League
pá 16. 4. · 17:00Van–Ararat-Armenia
Premier League
st 21. 4. · 17:00Ararat-Armenia–Sardarapat
Premier League
po 26. 4. · 17:00Pyunik Yerevan–Ararat-Armenia
Premier League
so 1. 5. · 17:00Ararat–Ararat-Armenia
Premier League
čt 6. 5. · 17:00Ararat-Armenia–Syunik
Premier League
čt 13. 5. · 17:00Shirak–Ararat-Armenia
Premier League
út 18. 5. · 17:00Ararat-Armenia–Alashkert
Premier League
ne 23. 5. · 17:00BKMA–Ararat-Armenia
Premier League
pá 28. 5. · 17:00Ararat-Armenia–FC Noah
Premier League
Odehrané zápasy sezóny
22. 10. 26Ararat-Armenia0–4AZ Alkmaar
Evropská liga UEFA
18. 10. 26BKMA0–1Ararat-Armenia
Premier League
15. 10. 26Jagiellonia3–1Ararat-Armenia
Evropská liga UEFA
10. 10. 26Ararat-Armenia1–1Alashkert
Premier League
20. 9. 26Shirak1–3Ararat-Armenia
Premier League
16. 9. 26Ararat-Armenia1–4Sparta Praha
Evropská liga UEFA
11. 9. 26Ararat-Armenia3–0Syunik
Premier League
5. 9. 26Ararat0–1Ararat-Armenia
Premier League
31. 8. 26Pyunik Yerevan2–1Ararat-Armenia
Premier League
27. 8. 26Ararat-Armenia1–0Universitatea Craiova
Evropská liga UEFA
23. 8. 26Ararat-Armenia1–1Sardarapat
Premier League
20. 8. 26Universitatea Craiova1–1Ararat-Armenia
Evropská liga UEFA
15. 8. 26Ararat-Armenia2–0Van
Premier League
11. 8. 26Celje2–0Ararat-Armenia
Liga mistrů UEFA
7. 8. 26Ararat-Armenia2–1FC Urartu
Premier League
4. 8. 26Ararat-Armenia2–1Celje
Liga mistrů UEFA
1. 8. 26Gandzasar3–4Ararat-Armenia
Premier League
28. 7. 26Shamrock Rovers2–1Ararat-Armenia
Liga mistrů UEFA
21. 7. 26Ararat-Armenia2–0Shamrock Rovers
Liga mistrů UEFA
14. 7. 26Riga3–2Ararat-Armenia
Liga mistrů UEFA
7. 7. 26Ararat-Armenia2–0Riga
Liga mistrů UEFA

Aktualizováno: 24. října 2026

Ararat-Armenia: zranění a absence

Hráči, kteří chyběli v posledním zápase s hlášenou absencí (22. 10. 26).

  • P. Ayongomimo soupisku
  • Z. Banjaquizranění

Ararat-Armenia: místo v tabulce – Evropská liga UEFA

Celá tabulka
#TýmZSkóreB
34Marseille31:60
35Celtic33:90
36Ararat-Armenia32:110

Ararat-Armenia: statistiky sezóny (Liga mistrů UEFA)

Vstřelené góly na zápas1,5
Obdržené góly na zápas1,3
Doma: vstřelené / obdržené2,0 / 0,3
Venku: vstřelené / obdržené1,0 / 2,3
Zápasy bez obdrženého gólu2
Zápasy bez vstřeleného gólu1

Karty

Žluté karty11
Žluté karty na zápas1,8
Červené karty0

Nejčastější formace

4-3-3 (5×) · 3-4-3 (1×)

Ararat-Armenia: statistiky hráčů (Liga mistrů UEFA)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
Sandro LimaÚTO6871000007,09
Z. ShaghoyanZÁL4711000007,09
A. NdourÚTO530000006,30
A. SerobyanZÁL6610000006,30
Bruno WilsonOBR6900000106,20
FrançaZÁL6290000206,12
K. HovhannisyanOBR3900000005,90
Luís FelipeOBR3190000005,90
A. AmbartsumyanZÁL2450000005,80
K. MuradyanZÁL6900000005,80
Zidane BanjaquiZÁL6290100205,60
E. GrigoryanOBR5450000105,55
Hugo OliveiraOBR6900000205,55
M. CarlierZÁL400000000,00
A. TeraZÁL5610000100,00
P. AyongoÚTO200000000,00
Bruno PereiraOBR100000000,00
M. AyvazyanZÁL200000000,00

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Ararat-Armenia: soupiska

Brankáři

1A. NersesyanNárodnostArménieVěk24 letVýška190 cm
12S. BadalyanVěk19 let
71Andranik MartirosyanVěk22 let
98João BravimNárodnostBrazílieVěk27 letVýška192 cmHmotnost86 kg

Obránci

Záložníci

Útočníci

Ararat-Armenia: přestupy

Příchody

  • BennyPetro de Luanda · přestup2. 8. 26
  • Joao BravimSanta Clara · přestup1. 7. 26
  • Sandro LimaAlverca · volný hráč1. 7. 26
  • Bruno WilsonSan Jose Earthquakes · volný hráč30. 6. 26
  • Luís FelipeEthnikos Achna · volný hráč30. 6. 26
  • FrançaPersijap · volný hráč30. 6. 26
  • Bruno PereiraPenafiel · volný hráč30. 6. 26
  • N. AlaverdyanGandzasar · návrat z hostování29. 6. 26

Odchody

  • M. HakobyanSardarapat · přestup6. 8. 26
  • V. MakhsudyanVan · hostování22. 7. 26
  • João LimaTondela · přestup10. 7. 26
  • N. AlaverdyanArarat · volný hráč5. 7. 26
  • Bruno PintoLeça · volný hráč30. 6. 26
  • João QueirósQueiros Joao · volný hráč29. 6. 26
  • WeltonBerco · návrat z hostování29. 6. 26
  • V. PetrosyanPetrosyan Vahe · volný hráč29. 6. 26

Ararat-Armenia: základní údaje

ZeměArménie
Založen2017
StadionYerevan Football Academy
Kapacita1 500
Povrchpřírodní tráva

Ararat-Armenia: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Ararat-Armenia?

Ararat-Armenia hraje domácí zápasy na stadionu Yerevan Football Academy (Yerevan) s kapacitou 1 500 diváků.

Kdy hraje Ararat-Armenia příště?

Nejbližší zápas: Ararat-Armenia – FC Noah, po 26. 10. · 16:00 (Premier League).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Ararat-Armenia?

Poslední ligový zápas: Celje 2–0 Ararat-Armenia (11. 8. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Ararat-Armenia?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je Sandro Lima, který dal 2 góly.

Ararat-Armenia: zápasy, tabulka a předpovědi

Ararat-Armenia (Arménie) hraje v sezóně tyto soutěže: Liga mistrů UEFA, Evropská liga UEFA, Premier League, Cup. Najdete tu program a výsledky, postavení v tabulce, čísla z celé sezóny, soupisku i nejlepší hráče týmu. Tipy na ligová utkání (Liga mistrů UEFA) shrnuje stránka soutěže, další předpovědi jsou v sekci Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.