Fotbal
Domů › Týmy › Bournemouth
Bournemouth

Bournemouth: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Anglie · založen 1899 · Vitality Stadium

Bournemouth: soutěže v sezóně 2026/27

Bournemouth: nejbližší zápasy

ne 25. 10. · 15:00Manchester United–BournemouthPremier League · Vzájemné zápasy (H2H)
st 28. 10. · 20:45Bournemouth–Aston Villa
Ligový pohárso 31. 10. · 16:00Bournemouth–LeedsPremier League · Vzájemné zápasy (H2H)
čt 5. 11. · 18:45Sparta Praha–Bournemouth
Evropská liga UEFA
ne 8. 11. · 15:00Ipswich–Bournemouth
Premier League

Bournemouth: poslední výsledky

Forma v lizeVPPRR
22. 10. 26Bournemouth3–0AC Milan
Evropská liga UEFA
18. 10. 26Bournemouth2–0Sunderland
Premier League
15. 10. 26Bournemouth3–0Sturm Graz
Evropská liga UEFA
10. 10. 26Chelsea5–1Bournemouth
Premier League
20. 9. 26Bournemouth0–1Liverpool
Premier League
17. 9. 26Real Sociedad1–2Bournemouth
Evropská liga UEFA
12. 9. 26Bournemouth2–2Brentford
Premier League
8. 9. 26Bournemouth4–0Lincoln
Ligový pohár

Bournemouth: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

ne 25. 10. · 15:00Manchester United–Bournemouth
Premier League
st 28. 10. · 20:45Bournemouth–Aston Villa
Ligový pohár
so 31. 10. · 16:00Bournemouth–Leeds
Premier League
čt 5. 11. · 18:45Sparta Praha–Bournemouth
Evropská liga UEFA
ne 8. 11. · 15:00Ipswich–Bournemouth
Premier League
so 21. 11. · 16:00Bournemouth–Nottingham Forest
Premier League
čt 26. 11. · 18:45Celta Vigo–Bournemouth
Evropská liga UEFA
ne 29. 11. · 15:05Fulham–Bournemouth
Premier League
st 2. 12. · 21:00Bournemouth–Brighton
Premier League
so 5. 12. · 16:00Bournemouth–Hull City
Premier League
čt 10. 12. · 21:00Bournemouth–Plzen
Evropská liga UEFA
so 12. 12. · 16:00Arsenal–Bournemouth
Premier League
so 19. 12. · 16:00Bournemouth–Coventry
Premier League
so 26. 12. · 16:00Tottenham–Bournemouth
Premier League
st 30. 12. · 20:30Crystal Palace–Bournemouth
Premier League
so 2. 1. · 18:30Bournemouth–Aston Villa
Premier League
út 5. 1. · 20:30Brighton–Bournemouth
Premier League
so 16. 1. · 16:00Bournemouth–Ipswich
Premier League
čt 21. 1. · 18:45Lillestrom–Bournemouth
Evropská liga UEFA
so 23. 1. · 16:00Nottingham Forest–Bournemouth
Premier League
čt 28. 1. · 21:00Bournemouth–Hapoel Beer Sheva
Evropská liga UEFA
so 30. 1. · 16:00Bournemouth–Fulham
Premier League
so 6. 2. · 16:00Leeds–Bournemouth
Premier League
st 10. 2. · 21:00Aston Villa–Bournemouth
Premier League
so 20. 2. · 16:00Bournemouth–Crystal Palace
Premier League
so 27. 2. · 16:00Coventry–Bournemouth
Premier League
st 3. 3. · 21:00Bournemouth–Tottenham
Premier League
so 13. 3. · 16:00Bournemouth–Newcastle
Premier League
so 20. 3. · 16:00Brentford–Bournemouth
Premier League
so 10. 4. · 16:00Bournemouth–Manchester City
Premier League
so 17. 4. · 16:00Everton–Bournemouth
Premier League
so 24. 4. · 16:00Bournemouth–Arsenal
Premier League
so 1. 5. · 16:00Hull City–Bournemouth
Premier League
so 8. 5. · 16:00Bournemouth–Manchester United
Premier League
so 15. 5. · 16:00Sunderland–Bournemouth
Premier League
ne 23. 5. · 16:00Bournemouth–Chelsea
Premier League
ne 30. 5. · 17:00Liverpool–Bournemouth
Premier League
Odehrané zápasy sezóny
22. 10. 26Bournemouth3–0AC Milan
Evropská liga UEFA
18. 10. 26Bournemouth2–0Sunderland
Premier League
15. 10. 26Bournemouth3–0Sturm Graz
Evropská liga UEFA
10. 10. 26Chelsea5–1Bournemouth
Premier League
20. 9. 26Bournemouth0–1Liverpool
Premier League
17. 9. 26Real Sociedad1–2Bournemouth
Evropská liga UEFA
12. 9. 26Bournemouth2–2Brentford
Premier League
8. 9. 26Bournemouth4–0Lincoln
Ligový pohár
5. 9. 26Newcastle2–2Bournemouth
Premier League
29. 8. 26Bournemouth1–1Everton
Premier League
23. 8. 26Manchester City2–1Bournemouth
Premier League

Aktualizováno: 24. října 2026

Bournemouth: zranění a absence

Hráči, kteří nenastoupí v nejbližším zápase.

  • J. Araujozranění stehna
  • E. J. Kroupizranění chodidla
  • A. Scottzranění stehna
  • A. Tothzranění

Bournemouth: místo v tabulce – Premier League

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
15Manchester United71-4-210:107RRRPR
16Crystal Palace72-1-49:177PVRPV
17Bournemouth71-3-39:136VPPRR
18Nottingham Forest81-3-46:106RPPPV
19Coventry82-0-66:156PPVVP

Bournemouth: místo v tabulce – Evropská liga UEFA

Celá tabulka
#TýmZSkóreB
1Benfica310:29
2Bayer Leverkusen38:09
3Bournemouth38:19
4Ferencvarosi TC39:39
5Olympiakos Piraeus34:19

Bournemouth: statistiky sezóny (Premier League)

Vstřelené góly na zápas1,3
Obdržené góly na zápas1,9
Doma: vstřelené / obdržené1,3 / 1,0
Venku: vstřelené / obdržené1,3 / 3,0
Zápasy bez obdrženého gólu1
Zápasy bez vstřeleného gólu1

Karty

Žluté karty21
Žluté karty na zápas3,0
Červené karty0

Nejčastější formace

4-2-3-1 (7×)

Bournemouth: statistiky hráčů (Premier League)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
M. TavernierZÁL7578401510307,37
A. ScottZÁL54461031107,24
EvanilsonÚTO759424144107,17
J. HillOBR76300020107,02
B. DiakitéOBR110000006,96
A. TruffertOBR76240042206,86
B. DoakÚTO6650010006,80
António SilvaOBR76300052306,78
J. KluivertZÁL532610116106,75
RayanZÁL761700188006,64
L. CookZÁL72600010206,62
D. JebbisonÚTO3380011006,60
T. AdamsZÁL74610021106,59
R. ChristieZÁL62710071206,56
A. AdliÚTO1110010006,44
Á. RodríguezÚTO4390000006,41
A. SmithOBR75970010306,40
A. TóthZÁL2170000006,20
D. BrooksZÁL5960000105,35
Juanlu SánchezZÁL1180000003,35
J. SolerOBR1120000003,30

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Bournemouth: soupiska

Brankáři

Obránci

Záložníci

Útočníci

Bournemouth: přestupy

Příchody

  • M. Di GregorioJuventus · hostování24. 8. 26
  • Juanlu SánchezSevilla · přestup5. 8. 26
  • António SilvaBenfica · přestup31. 7. 26
  • Á. RodríguezElche · přestup13. 7. 26
  • Álex JiménezAC Milan · přestup30. 6. 26
  • M. AaronsRangers · návrat z hostování29. 6. 26
  • D. JebbisonPreston · návrat z hostování29. 6. 26
  • A. PaulsenLechia Gdansk · návrat z hostování29. 6. 26

Odchody

  • Remy Rees-DottinCukaricki · přestup7. 9. 26
  • M. AkinmboniDundee · hostování26. 8. 26
  • F. TonksColeraine FC · přestup26. 8. 26
  • W. DennisMilton Keynes Dons · přestup25. 8. 26
  • E. ÜnalGetafe · volný hráč12. 8. 26
  • M. Kinsey-WellingsTruro City · přestup6. 8. 26
  • Alfie MerrittNewport County · hostování6. 8. 26
  • Archie HarrisWigan · přestup5. 8. 26

Bournemouth: základní údaje

ZeměAnglie
Založen1899
StadionVitality Stadium
Kapacita12 000
Povrchpřírodní tráva
Místo v tabulce17. · 6 bodů

Bournemouth: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Bournemouth?

Bournemouth hraje domácí zápasy na stadionu Vitality Stadium (Bournemouth, Dorset) s kapacitou 12 000 diváků.

Kolikátý je Bournemouth v tabulce?

Bournemouth je v soutěži Premier League na 17. místě se 6 body po 7 zápasech (1 výhra, 3 remízy, 3 prohry).

Kdy hraje Bournemouth příště?

Nejbližší zápas: Manchester United – Bournemouth, ne 25. 10. · 15:00 (Premier League).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Bournemouth?

Poslední ligový zápas: Bournemouth 2–0 Sunderland (18. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Bournemouth?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je M. Tavernier, který dal 4 góly.

Bournemouth: zápasy, tabulka a předpovědi

Přehled týmu Bournemouth (Anglie): zápasy a výsledky napříč soutěžemi (Premier League, Evropská liga UEFA, Ligový pohár), tabulka, statistiky, soupiska a střelci. Tipy a kurzy na zápasy soutěže Premier League najdete na stránce soutěže, ostatní předpovědi v sekci Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.