Fotbal
Domů › Týmy › Hapoel Beer Sheva
Hapoel Beer Sheva

Hapoel Beer Sheva: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Izrael · založen 1949 · Yaakov Turner Toto Stadium

Hapoel Beer Sheva: soutěže v sezóně 2026/27

Liga mistrů UEFAplay-offEvropská liga UEFA30. místo, 1 bodPříště: OFI · čt 5. 11. · 21:00
Super Cupfinále
Toto Cup Ligat Al5th Place Final
Ligat Ha'al8. koloPříště: Maccabi Haifa · po 26. 10. · 18:00

Hapoel Beer Sheva: nejbližší zápasy

po 26. 10. · 18:00Maccabi Haifa–Hapoel Beer Sheva
Ligat Ha'al
so 31. 10. · 19:00Maccabi Petah Tikva–Hapoel Beer Sheva
Ligat Ha'al
čt 5. 11. · 21:00Hapoel Beer Sheva–OFI
Evropská liga UEFA
so 7. 11. · 19:00Hapoel Beer Sheva–Hapoel Tel Aviv
Ligat Ha'al
čt 26. 11. · 18:45Beşiktaş–Hapoel Beer Sheva
Evropská liga UEFA

Hapoel Beer Sheva: poslední výsledky

22. 10. 26Union St. Gilloise4–0Hapoel Beer Sheva
Evropská liga UEFA
18. 10. 26Hapoel Beer Sheva2–1Hapoel Katamon
Ligat Ha'al
15. 10. 26AZ Alkmaar2–1Hapoel Beer Sheva
Evropská liga UEFA
10. 10. 26Ironi Tiberias0–2Hapoel Beer Sheva
Ligat Ha'al
19. 9. 26Hapoel Beer Sheva1–0Ironi Kiryat Shmona
Ligat Ha'al
16. 9. 26Hapoel Beer Sheva0–0Dinamo Zagreb
Evropská liga UEFA
13. 9. 26Hapoel Petah Tikva0–2Hapoel Beer Sheva
Ligat Ha'al
7. 9. 26Hapoel Beer Sheva1–4Maccabi Tel Aviv
Ligat Ha'al

Hapoel Beer Sheva: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

po 26. 10. · 18:00Maccabi Haifa–Hapoel Beer Sheva
Ligat Ha'al
so 31. 10. · 19:00Maccabi Petah Tikva–Hapoel Beer Sheva
Ligat Ha'al
čt 5. 11. · 21:00Hapoel Beer Sheva–OFI
Evropská liga UEFA
so 7. 11. · 19:00Hapoel Beer Sheva–Hapoel Tel Aviv
Ligat Ha'al
čt 26. 11. · 18:45Beşiktaş–Hapoel Beer Sheva
Evropská liga UEFA
so 28. 11. · 19:00Maccabi Netanya–Hapoel Beer Sheva
Ligat Ha'al
út 1. 12. · 19:00Hapoel Beer Sheva–Bnei Sakhnin
Ligat Ha'al
so 5. 12. · 19:00Beitar Jerusalem–Hapoel Beer Sheva
Ligat Ha'al
čt 10. 12. · 18:45Hapoel Beer Sheva–Juventus
Evropská liga UEFA
so 12. 12. · 19:00Hapoel Haifa–Hapoel Beer Sheva
Ligat Ha'al
so 19. 12. · 19:00Hapoel Beer Sheva–Hapoel Ramat Gan
Ligat Ha'al
út 29. 12. · 19:00Maccabi Tel Aviv–Hapoel Beer Sheva
Ligat Ha'al
so 2. 1. · 19:00Hapoel Beer Sheva–Hapoel Petah Tikva
Ligat Ha'al
so 9. 1. · 19:00Ironi Kiryat Shmona–Hapoel Beer Sheva
Ligat Ha'al
so 16. 1. · 19:00Hapoel Beer Sheva–Ironi Tiberias
Ligat Ha'al
čt 21. 1. · 21:00Hapoel Beer Sheva–Celta Vigo
Evropská liga UEFA
so 23. 1. · 19:00Hapoel Katamon–Hapoel Beer Sheva
Ligat Ha'al
čt 28. 1. · 21:00Bournemouth–Hapoel Beer Sheva
Evropská liga UEFA
so 30. 1. · 19:00Hapoel Beer Sheva–Maccabi Haifa
Ligat Ha'al
so 6. 2. · 19:00Hapoel Beer Sheva–Maccabi Petah Tikva
Ligat Ha'al
so 13. 2. · 19:00Hapoel Tel Aviv–Hapoel Beer Sheva
Ligat Ha'al
so 20. 2. · 19:00Hapoel Beer Sheva–Maccabi Netanya
Ligat Ha'al
so 27. 2. · 19:00Bnei Sakhnin–Hapoel Beer Sheva
Ligat Ha'al
so 6. 3. · 19:00Hapoel Beer Sheva–Beitar Jerusalem
Ligat Ha'al
Odehrané zápasy sezóny
22. 10. 26Union St. Gilloise4–0Hapoel Beer Sheva
Evropská liga UEFA
18. 10. 26Hapoel Beer Sheva2–1Hapoel Katamon
Ligat Ha'al
15. 10. 26AZ Alkmaar2–1Hapoel Beer Sheva
Evropská liga UEFA
10. 10. 26Ironi Tiberias0–2Hapoel Beer Sheva
Ligat Ha'al
19. 9. 26Hapoel Beer Sheva1–0Ironi Kiryat Shmona
Ligat Ha'al
16. 9. 26Hapoel Beer Sheva0–0Dinamo Zagreb
Evropská liga UEFA
13. 9. 26Hapoel Petah Tikva0–2Hapoel Beer Sheva
Ligat Ha'al
7. 9. 26Hapoel Beer Sheva1–4Maccabi Tel Aviv
Ligat Ha'al
2. 9. 26Hapoel Beer Sheva2–2Hapoel Haifa
Ligat Ha'al
29. 8. 26Hapoel Ramat Gan1–2Hapoel Beer Sheva
Ligat Ha'al
25. 8. 26Sabah FA5–2Hapoel Beer Sheva
Liga mistrů UEFA
19. 8. 26Hapoel Beer Sheva2–1Sabah FA
Liga mistrů UEFA
15. 8. 26Hapoel Haifa4–0Hapoel Beer Sheva
Toto Cup Ligat Al
11. 8. 26FK Crvena Zvezda0–2Hapoel Beer Sheva
Liga mistrů UEFA
4. 8. 26Hapoel Beer Sheva1–0FK Crvena Zvezda
Liga mistrů UEFA
29. 7. 26Hapoel Beer Sheva2–0Vikingur Reykjavik
Liga mistrů UEFA
21. 7. 26Vikingur Reykjavik2–1Hapoel Beer Sheva
Liga mistrů UEFA
16. 7. 26Hapoel Beer Sheva1–3Maccabi Tel Aviv
Super Cup

Aktualizováno: 24. října 2026

Hapoel Beer Sheva: zranění a absence

Hráči, kteří chyběli v posledním zápase s hlášenou absencí (22. 10. 26).

  • D. Bitonabsence
  • Lucas Venturasvalové zranění
  • I. Nachmiaszranění
  • Y. Stoyanovmimo soupisku

Hapoel Beer Sheva: místo v tabulce – Evropská liga UEFA

Celá tabulka
#TýmZSkóreB
28Torreense34:73
29Celje32:71
30Hapoel Beer Sheva31:61
31Lillestrom32:91
32Lech Poznan31:91

Hapoel Beer Sheva: statistiky sezóny (Liga mistrů UEFA)

Vstřelené góly na zápas1,7
Obdržené góly na zápas1,3
Doma: vstřelené / obdržené1,7 / 0,3
Venku: vstřelené / obdržené1,7 / 2,3
Zápasy bez obdrženého gólu3
Zápasy bez vstřeleného gólu0

Karty

Žluté karty20
Žluté karty na zápas3,3
Červené karty3

Nejčastější formace

4-3-3 (6×)

Hapoel Beer Sheva: statistiky hráčů (Liga mistrů UEFA)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
J. EastÚTO61491011007,50
I. ZlatanovićÚTO61202065107,25
G. MizrahiOBR61681021007,20
E. PeretzZÁL62070120307,10
M. Abu RumiÚTO51040033006,95
M. VítorOBR61350010206,90
N. YehoshuaZÁL61580010106,90
I. RotmanOBR61910010306,75
M. Kna'anÚTO390021006,70
A. GanahÚTO3240010106,60
Lucas VenturaZÁL62100021106,55
Y. MaledeÚTO2510010106,50
Z. AhmedÚTO61860000006,40
R. LevyZÁL1470000006,30
Pedro AmadorOBR42100000006,25
O. DavidzadaOBR4190000006,00
D. DiopOBR5550000105,90
M. BaltaxaOBR3420000105,60
A. OhanaÚTO30000000–

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Hapoel Beer Sheva: soupiska

Brankáři

1O. MarcianoNárodnostIzraelVěk36 letVýška193 cmHmotnost87 kg
34M. WolffNárodnostArgentinaVěk29 letVýška188 cmHmotnost81 kg
36Y. ShaniVěk19 let
95I. HemiVěk19 let

Obránci

Záložníci

Útočníci

Hapoel Beer Sheva: přestupy

Příchody

  • A. ForsonNorwich · hostování1. 9. 26
  • A. UgarrizaIroni Kiryat Shmona · přestup31. 8. 26
  • I. NachmiasLudogorets · přestup30. 8. 26
  • Y. MaledeMaccabi Tel Aviv · přestup15. 8. 26
  • Pedro AmadorAtlanta United FC · přestup28. 7. 26
  • João VictorZalaegerszegi TE · přestup4. 7. 26
  • N. YehoshuaMaccabi Petah Tikva · přestup30. 6. 26
  • I. RotmanHapoel Petah Tikva · volný hráč30. 6. 26

Odchody

  • E. AlmogMaccabi Netanya · volný hráč15. 9. 26
  • R. LevyHapoel Petah Tikva · hostování15. 9. 26
  • Noam ShaharShahar Noam · volný hráč14. 9. 26
  • M. SimantovIroni Kiryat Shmona · hostování16. 8. 26
  • Y. KorenMaccabi Petah Tikva · hostování16. 8. 26
  • Or DadiaMaccabi Petah Tikva · volný hráč12. 8. 26
  • N. EliasiLevadiakos · hostování1. 8. 26
  • Hélder LopesAcademica · volný hráč31. 7. 26

Hapoel Beer Sheva: základní údaje

ZeměIzrael
Založen1949
StadionYaakov Turner Toto Stadium
Kapacita16 126
Povrchpřírodní tráva

Hapoel Beer Sheva: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Hapoel Beer Sheva?

Hapoel Beer Sheva hraje domácí zápasy na stadionu Yaakov Turner Toto Stadium (Be'er Sheva) s kapacitou 16 126 diváků.

Kdy hraje Hapoel Beer Sheva příště?

Nejbližší zápas: Maccabi Haifa – Hapoel Beer Sheva, po 26. 10. · 18:00 (Ligat Ha'al).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Hapoel Beer Sheva?

Poslední ligový zápas: Sabah FA 5–2 Hapoel Beer Sheva (25. 8. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Hapoel Beer Sheva?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je I. Zlatanović, který dal 4 góly.

Hapoel Beer Sheva: zápasy, tabulka a předpovědi

Přehled týmu Hapoel Beer Sheva (Izrael): zápasy a výsledky napříč soutěžemi (Liga mistrů UEFA, Evropská liga UEFA, Super Cup, Toto Cup Ligat Al, Ligat Ha'al), tabulka, statistiky, soupiska a střelci. Tipy a kurzy na zápasy soutěže Liga mistrů UEFA najdete na stránce soutěže, ostatní předpovědi v sekci Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.