Fotbal
Domů › Týmy › Omonia Nicosia
Omonia Nicosia

Omonia Nicosia: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Kypr · založen 1948 · Neo GSP

Omonia Nicosia: soutěže v sezóně 2026/27

Liga mistrů UEFA2. předkoloEvropská liga UEFA11. místo, 6 bodůPříště: NEC Nijmegen · čt 5. 11. · 18:45
1. Division7. koloPříště: AEK Larnaca · po 26. 10. · 18:00
Super Cupfinále

Omonia Nicosia: nejbližší zápasy

po 26. 10. · 18:00AEK Larnaca–Omonia Nicosia
1. Division
so 31. 10. · 18:00Omonia Nicosia–AEL
1. Division
čt 5. 11. · 18:45NEC Nijmegen–Omonia Nicosia
Evropská liga UEFA
ne 8. 11. · 15:00Anorthosis–Omonia Nicosia
1. Division
so 21. 11. · 16:00Omonia Nicosia–Apoel Nicosia
1. Division

Omonia Nicosia: poslední výsledky

22. 10. 26Omonia Nicosia1–4Benfica
Evropská liga UEFA
19. 10. 26Omonia Nicosia2–2Olympiakos
1. Division
15. 10. 26Celje0–3Omonia Nicosia
Evropská liga UEFA
9. 10. 26Karmiotissa0–3Omonia Nicosia
1. Division
20. 9. 26Omonia Nicosia4–1Krasava Ypsonas
1. Division
16. 9. 26Omonia Nicosia1–0Celta Vigo
Evropská liga UEFA
12. 9. 26Omonia Nicosia0–0Apollon Limassol
1. Division
7. 9. 26Aris1–4Omonia Nicosia
1. Division

Omonia Nicosia: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

po 26. 10. · 18:00AEK Larnaca–Omonia Nicosia
1. Division
so 31. 10. · 18:00Omonia Nicosia–AEL
1. Division
čt 5. 11. · 18:45NEC Nijmegen–Omonia Nicosia
Evropská liga UEFA
ne 8. 11. · 15:00Anorthosis–Omonia Nicosia
1. Division
so 21. 11. · 16:00Omonia Nicosia–Apoel Nicosia
1. Division
čt 26. 11. · 21:00Juventus–Omonia Nicosia
Evropská liga UEFA
po 30. 11. · 18:00Nea Salamis–Omonia Nicosia
1. Division
čt 3. 12. · 18:00Omonia Nicosia–Pafos
1. Division
po 7. 12. · 19:00Omonia 29is Maiou–Omonia Nicosia
1. Division
čt 10. 12. · 18:45Omonia Nicosia–Celtic
Evropská liga UEFA
út 15. 12. · 18:00Omonia Aradippou–Omonia Nicosia
1. Division
ne 20. 12. · 16:00Omonia Nicosia–Aris
1. Division
ne 3. 1. · 18:00Apollon Limassol–Omonia Nicosia
1. Division
so 9. 1. · 18:00Krasava Ypsonas–Omonia Nicosia
1. Division
út 12. 1. · 18:00Omonia Nicosia–Karmiotissa
1. Division
so 16. 1. · 18:00Olympiakos–Omonia Nicosia
1. Division
čt 21. 1. · 21:00Rennes–Omonia Nicosia
Evropská liga UEFA
so 23. 1. · 18:00Omonia Nicosia–AEK Larnaca
1. Division
čt 28. 1. · 21:00Omonia Nicosia–Beşiktaş
Evropská liga UEFA
so 30. 1. · 18:00AEL–Omonia Nicosia
1. Division
so 6. 2. · 18:00Omonia Nicosia–Anorthosis
1. Division
so 13. 2. · 18:00Apoel Nicosia–Omonia Nicosia
1. Division
so 20. 2. · 18:00Omonia Nicosia–Nea Salamis
1. Division
so 27. 2. · 18:00Pafos–Omonia Nicosia
1. Division
so 6. 3. · 18:00Omonia Nicosia–Omonia 29is Maiou
1. Division
Odehrané zápasy sezóny
22. 10. 26Omonia Nicosia1–4Benfica
Evropská liga UEFA
19. 10. 26Omonia Nicosia2–2Olympiakos
1. Division
15. 10. 26Celje0–3Omonia Nicosia
Evropská liga UEFA
9. 10. 26Karmiotissa0–3Omonia Nicosia
1. Division
20. 9. 26Omonia Nicosia4–1Krasava Ypsonas
1. Division
16. 9. 26Omonia Nicosia1–0Celta Vigo
Evropská liga UEFA
12. 9. 26Omonia Nicosia0–0Apollon Limassol
1. Division
7. 9. 26Aris1–4Omonia Nicosia
1. Division
3. 9. 26Omonia Nicosia0–1Pafos
Super Cup
31. 8. 26Omonia Nicosia0–0Omonia Aradippou
1. Division
27. 8. 26Omonia Nicosia4–2St. Truiden
Evropská liga UEFA
20. 8. 26St. Truiden1–0Omonia Nicosia
Evropská liga UEFA
13. 8. 26Omonia Nicosia1–0Lincoln Red Imps FC
Evropská liga UEFA
6. 8. 26Lincoln Red Imps FC1–1Omonia Nicosia
Evropská liga UEFA
29. 7. 26Kairat Almaty1–0Omonia Nicosia
Liga mistrů UEFA
22. 7. 26Omonia Nicosia1–0Kairat Almaty
Liga mistrů UEFA

Aktualizováno: 24. října 2026

Omonia Nicosia: zranění a absence

Hráči, kteří chyběli v posledním zápase s hlášenou absencí (22. 10. 26).

  • B. Akintolasvalové zranění
  • S. Coulibalymimo soupisku
  • C. Eitingzranění kolena
  • F. Kitsoszranění kolena
  • M. Odubajomimo soupisku

Omonia Nicosia: místo v tabulce – Evropská liga UEFA

Celá tabulka
#TýmZSkóreB
9Sunderland34:27
10AZ Alkmaar36:26
11Omonia Nicosia35:46
12Lyon35:66
13Rennes34:35

Omonia Nicosia: statistiky sezóny (Liga mistrů UEFA)

Vstřelené góly na zápas0,5
Obdržené góly na zápas1,0
Doma: vstřelené / obdržené1,0 / 0,0
Venku: vstřelené / obdržené0,0 / 2,0
Zápasy bez obdrženého gólu1
Zápasy bez vstřeleného gólu1

Karty

Žluté karty4
Žluté karty na zápas2,0
Červené karty3

Nejčastější formace

4-3-3 (1×) · 4-4-2 (1×)

Omonia Nicosia: statistiky hráčů (Liga mistrů UEFA)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
P. AndreouZÁL21971000007,28
N. PanagiotouOBR22100000006,75
J. BalkovecOBR22100000006,65
A. NeophytouÚTO2270000006,60
EwandroZÁL21660000006,53
S. SimičOBR21300000006,45
M. MayambelaZÁL21100000006,38
M. MarićZÁL22100000106,38
I. KousoulosZÁL2570000006,33
S. CoulibalyOBR22010000106,20
L. NégoOBR1340000016,00
A. KakoullisÚTO2950000115,91
A. Christou1440000003,20
M. TankovicZÁL21010000003,15
T. ChatzigiovanisZÁL1550000003,13
L. DionyÚTO1490000003,05
J. MontnorZÁL1450000000,00

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Omonia Nicosia: soupiska

Brankáři

1T. KaminskiNárodnostBelgieVěk33 letVýška190 cmHmotnost82 kg
40FabianoNárodnostBrazílieVěk38 letVýška197 cmHmotnost90 kg
78P. MichaelNárodnostKyprVěk20 letVýška190 cm

Obránci

Záložníci

Útočníci

Omonia Nicosia: přestupy

Příchody

  • G. ViktorosNea Salamis · hostování25. 9. 26
  • D. AkintolaHull City · volný hráč9. 9. 26
  • L. BrouwersHeerenveen · přestup1. 9. 26
  • K. NwakaliBarnsley · volný hráč31. 8. 26
  • F. TănaseFCSB · volný hráč31. 8. 26
  • T. KaminskiCharlton · hostování27. 8. 26
  • Ľ. ŠatkaSamsunspor · volný hráč10. 8. 26
  • J. DuverneNantes · přestup10. 8. 26

Odchody

  • C. EvangelouNea Salamis · hostování29. 9. 26
  • T. ChatzigiovanisOFI · přestup10. 9. 26
  • Mateusz Konrad MusiałowskiOlympiakos · hostování4. 9. 26
  • I. KousoulosKifisia · volný hráč3. 9. 26
  • N. PanagiotouUtrecht · přestup1. 9. 26
  • F. UzohoOmonia 29is Maiou · volný hráč28. 8. 26
  • S. JovetićAEL · volný hráč27. 8. 26
  • C. MakossoOmonia Aradippou · hostování11. 8. 26

Omonia Nicosia: základní údaje

ZeměKypr
Založen1948
StadionNeo GSP
Kapacita22 859
Povrchpřírodní tráva

Omonia Nicosia: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Omonia Nicosia?

Omonia Nicosia hraje domácí zápasy na stadionu Neo GSP (Levkosía) s kapacitou 22 859 diváků.

Kdy hraje Omonia Nicosia příště?

Nejbližší zápas: AEK Larnaca – Omonia Nicosia, po 26. 10. · 18:00 (1. Division).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Omonia Nicosia?

Poslední ligový zápas: Kairat Almaty 1–0 Omonia Nicosia (29. 7. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Omonia Nicosia?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je L. Diony, který dal 4 góly.

Omonia Nicosia: zápasy, tabulka a předpovědi

Na této stránce najdete přehled týmu Omonia Nicosia (Kypr) ve všech soutěžích sezóny (Liga mistrů UEFA, Evropská liga UEFA, 1. Division, Super Cup): nejbližší zápasy, poslední výsledky, místo v tabulce, statistiky sezóny a klíčové hráče. Předpovědi na zápasy soutěže Liga mistrů UEFA jsou na stránce ligy, všechny předpovědi na stránce Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.