Fotbal
Domů › Týmy › Olympiakos Piraeus
Olympiakos Piraeus

Olympiakos Piraeus: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Řecko · založen 1925 · Stadio Georgios Karaiskáki

Olympiakos Piraeus: soutěže v sezóně 2026/27

Liga mistrů UEFA3. předkoloEvropská liga UEFA5. místo, 9 bodůPříště: Rennes · čt 5. 11. · 18:45
Super Cupfinále
Super League 18. koloPříště: Kalamata · ne 25. 10. · 15:00
CupGreek Cup, 4. koloPříště: Marko · st 28. 10. · 14:00

Olympiakos Piraeus: nejbližší zápasy

ne 25. 10. · 15:00Olympiakos Piraeus–Kalamata
Super League 1
st 28. 10. · 14:00Marko–Olympiakos Piraeus
Cup
so 31. 10. · 18:00Kifisia–Olympiakos Piraeus
Super League 1
čt 5. 11. · 18:45Rennes–Olympiakos Piraeus
Evropská liga UEFA
ne 8. 11. · 20:00Olympiakos Piraeus–PAOK
Super League 1

Olympiakos Piraeus: poslední výsledky

22. 10. 26Olympiakos Piraeus1–0Sparta Praha
Evropská liga UEFA
18. 10. 26Panetolikos0–2Olympiakos Piraeus
Super League 1
15. 10. 26Marseille0–1Olympiakos Piraeus
Evropská liga UEFA
11. 10. 26Olympiakos Piraeus1–0Panathinaikos
Super League 1
20. 9. 26Levadiakos0–1Olympiakos Piraeus
Super League 1
16. 9. 26Olympiakos Piraeus2–1Jagiellonia
Evropská liga UEFA
12. 9. 26Olympiakos Piraeus0–1OFI
Super League 1
8. 9. 26Olympiakos Piraeus3–2Volos NFC
Cup

Olympiakos Piraeus: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

ne 25. 10. · 15:00Olympiakos Piraeus–Kalamata
Super League 1
st 28. 10. · 14:00Marko–Olympiakos Piraeus
Cup
so 31. 10. · 18:00Kifisia–Olympiakos Piraeus
Super League 1
čt 5. 11. · 18:45Rennes–Olympiakos Piraeus
Evropská liga UEFA
ne 8. 11. · 20:00Olympiakos Piraeus–PAOK
Super League 1
ne 22. 11. · 18:00Olympiakos Piraeus–Iraklis 1908
Super League 1
čt 26. 11. · 18:45Olympiakos Piraeus–AC Milan
Evropská liga UEFA
ne 29. 11. · 18:00Aris Thessalonikis–Olympiakos Piraeus
Super League 1
st 2. 12. · 17:00Olympiakos Piraeus–Panathinaikos
Cup
so 5. 12. · 19:00Olympiakos Piraeus–AEK Athens FC
Super League 1
čt 10. 12. · 21:00Celje–Olympiakos Piraeus
Evropská liga UEFA
ne 13. 12. · 16:00Atromitos–Olympiakos Piraeus
Super League 1
ne 20. 12. · 16:00Olympiakos Piraeus–Panetolikos
Super League 1
so 9. 1. · 18:30Kalamata–Olympiakos Piraeus
Super League 1
so 16. 1. · 17:00PAOK–Olympiakos Piraeus
Super League 1
čt 21. 1. · 18:45Olympiakos Piraeus–1899 Hoffenheim
Evropská liga UEFA
so 23. 1. · 17:00Olympiakos Piraeus–Levadiakos
Super League 1
čt 28. 1. · 21:00Torreense–Olympiakos Piraeus
Evropská liga UEFA
so 30. 1. · 17:00Panathinaikos–Olympiakos Piraeus
Super League 1
so 6. 2. · 17:00Olympiakos Piraeus–Asteras Tripolis
Super League 1
so 13. 2. · 17:00Olympiakos Piraeus–Volos NFC
Super League 1
so 20. 2. · 17:00Iraklis 1908–Olympiakos Piraeus
Super League 1
so 27. 2. · 17:00Olympiakos Piraeus–Aris Thessalonikis
Super League 1
so 6. 3. · 17:00AEK Athens FC–Olympiakos Piraeus
Super League 1
so 13. 3. · 17:00Olympiakos Piraeus–Kifisia
Super League 1
so 20. 3. · 17:00OFI–Olympiakos Piraeus
Super League 1
Odehrané zápasy sezóny
22. 10. 26Olympiakos Piraeus1–0Sparta Praha
Evropská liga UEFA
18. 10. 26Panetolikos0–2Olympiakos Piraeus
Super League 1
15. 10. 26Marseille0–1Olympiakos Piraeus
Evropská liga UEFA
11. 10. 26Olympiakos Piraeus1–0Panathinaikos
Super League 1
20. 9. 26Levadiakos0–1Olympiakos Piraeus
Super League 1
16. 9. 26Olympiakos Piraeus2–1Jagiellonia
Evropská liga UEFA
12. 9. 26Olympiakos Piraeus0–1OFI
Super League 1
8. 9. 26Olympiakos Piraeus3–2Volos NFC
Cup
5. 9. 26Volos NFC1–1Olympiakos Piraeus
Super League 1
2. 9. 26Larisa0–4Olympiakos Piraeus
Cup
30. 8. 26Asteras Tripolis0–1Olympiakos Piraeus
Super League 1
22. 8. 26Olympiakos Piraeus1–0Atromitos
Super League 1
11. 8. 26NEC Nijmegen2–1Olympiakos Piraeus
Liga mistrů UEFA
4. 8. 26Olympiakos Piraeus0–0NEC Nijmegen
Liga mistrů UEFA
3. 1. 26Olympiakos Piraeus3–0OFI
Super Cup

Aktualizováno: 24. října 2026

Olympiakos Piraeus: zranění a absence

Hráči, kteří chyběli v posledním zápase s hlášenou absencí (22. 10. 26).

  • L. Baileyzranění
  • Claytonmimo soupisku
  • A. El Kaabizlomená noha
  • K. Fortounissvalové zranění
  • M. Mouandilmadjimimo soupisku
  • B. Popovicmimo soupisku
  • J. Rocamimo soupisku
  • L. Scipionimimo soupisku
  • Y. Yazicizranění kolena

Olympiakos Piraeus: místo v tabulce – Evropská liga UEFA

Celá tabulka
#TýmZSkóreB
3Bournemouth38:19
4Ferencvarosi TC39:39
5Olympiakos Piraeus34:19
6Union St. Gilloise38:17
7Juventus39:37

Olympiakos Piraeus: statistiky sezóny (Liga mistrů UEFA)

Vstřelené góly na zápas0,5
Obdržené góly na zápas1,0
Doma: vstřelené / obdržené0,0 / 0,0
Venku: vstřelené / obdržené1,0 / 2,0
Zápasy bez obdrženého gólu1
Zápasy bez vstřeleného gólu1

Karty

Žluté karty6
Žluté karty na zápas3,0
Červené karty1

Nejčastější formace

4-2-3-1 (2×)

Olympiakos Piraeus: statistiky hráčů (Liga mistrů UEFA)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
S. OnyemaechiOBR22100010007,00
RodineiZÁL22100021106,95
David CarmoOBR1560011106,90
L. PirolaOBR21540010006,90
S. HezzeZÁL11200000006,90
Dani GarcíaZÁL21620000206,85
C. MouzakitisZÁL21320010006,80
Z. SmajlovićOBR2430000006,80
Gelson MartinsZÁL21170021006,75
Jota SilvaÚTO2490000006,75
P. RetsosOBR21670010006,70
Pablo MaffeoOBR1330000006,70
M. SaliakasOBR1570000006,60
A. El KaabiÚTO22101043006,55
L. ScipioniZÁL1480010106,30
ChiquinhoZÁL2730000006,25
Joel RocaZÁL2930031006,20
Gustavo SáZÁL1610010106,20
K. FortounisZÁL1650000015,50

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Olympiakos Piraeus: soupiska

Brankáři

1S. OrtegaNárodnostNěmeckoVěk33 letVýška185 cmHmotnost88 kg31B. PopovićNárodnostČerná HoraVěk25 letVýška194 cm
61G. KouraklisNárodnostŘeckoVěk18 let
76A. TsompanidisNárodnostŘeckoVěk21 letVýška185 cm
91D. StournarasNárodnostŘeckoVěk24 let
92I. GeorgakopoulosVěk17 let

Obránci

Záložníci

Útočníci

Olympiakos Piraeus: přestupy

Příchody

  • L. BaileyAston Villa · přestup2. 9. 26
  • G. PuertaRacing Santander · přestup31. 8. 26
  • M. PedersenTorino · přestup28. 8. 26
  • A. GonzálezGuadalajara Chivas · přestup21. 8. 26
  • N. TiknizyanFK Crvena Zvezda · přestup17. 8. 26
  • R. FreulerBologna · volný hráč16. 8. 26
  • Gustavo SáNottingham Forest · hostování29. 7. 26
  • S. OrtegaNottingham Forest · volný hráč28. 7. 26

Odchody

  • Dani GarcíaAtromitos · volný hráč19. 9. 26
  • R. CabellaVolos NFC · volný hráč13. 9. 26
  • RodineiSantos · volný hráč1. 9. 26
  • C. MouzakitisHull City · přestup31. 8. 26
  • M. TaremiAl-Wasl FC · přestup21. 8. 26
  • Pablo MaffeoValencia · hostování19. 8. 26
  • André LuizSporting Kansas City · přestup17. 8. 26
  • G. MasourasNEOM · přestup7. 8. 26

Olympiakos Piraeus: základní údaje

ZeměŘecko
Založen1925
StadionStadio Georgios Karaiskáki
Kapacita33 296
Povrchpřírodní tráva

Olympiakos Piraeus: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Olympiakos Piraeus?

Olympiakos Piraeus hraje domácí zápasy na stadionu Stadio Georgios Karaiskáki (Piraeus) s kapacitou 33 296 diváků.

Kdy hraje Olympiakos Piraeus příště?

Nejbližší zápas: Olympiakos Piraeus – Kalamata, ne 25. 10. · 15:00 (Super League 1).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Olympiakos Piraeus?

Poslední ligový zápas: NEC Nijmegen 2–1 Olympiakos Piraeus (11. 8. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Olympiakos Piraeus?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je Jota Silva, který dal 2 góly.

Olympiakos Piraeus: zápasy, tabulka a předpovědi

Přehled týmu Olympiakos Piraeus (Řecko): zápasy a výsledky napříč soutěžemi (Liga mistrů UEFA, Evropská liga UEFA, Super Cup, Super League 1, Cup), tabulka, statistiky, soupiska a střelci. Tipy a kurzy na zápasy soutěže Liga mistrů UEFA najdete na stránce soutěže, ostatní předpovědi v sekci Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.