Fotbal
Domů › Týmy › NEC Nijmegen
NEC Nijmegen

NEC Nijmegen: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Nizozemsko · založen 1900 · Goffertstadion

NEC Nijmegen: soutěže v sezóně 2026/27

NEC Nijmegen: nejbližší zápasy

ne 25. 10. · 14:30NEC Nijmegen–GroningenEredivisie · Vzájemné zápasy (H2H)so 31. 10. · 18:45Heerenveen–NEC NijmegenEredivisie · Vzájemné zápasy (H2H)
čt 5. 11. · 18:45NEC Nijmegen–Omonia Nicosia
Evropská liga UEFA
ne 8. 11. · 20:00Utrecht–NEC Nijmegen
Eredivisie
so 21. 11. · 16:30NEC Nijmegen–PSV Eindhoven
Eredivisie

NEC Nijmegen: poslední výsledky

Forma v lizeRRRPR
22. 10. 26Dinamo Zagreb2–4NEC Nijmegen
Evropská liga UEFA
18. 10. 26NEC Nijmegen2–2Fortuna Sittard
Eredivisie
15. 10. 26NEC Nijmegen1–1Levski Sofia
Evropská liga UEFA
10. 10. 26Ajax1–1NEC Nijmegen
Eredivisie
20. 9. 26NEC Nijmegen1–1GO Ahead Eagles
Eredivisie
17. 9. 26Juventus5–0NEC Nijmegen
Evropská liga UEFA
12. 9. 26Cambuur3–0NEC Nijmegen
Eredivisie
8. 9. 26NEC Nijmegen2–2Excelsior
Eredivisie

NEC Nijmegen: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

ne 25. 10. · 14:30NEC Nijmegen–Groningen
Eredivisie
so 31. 10. · 18:45Heerenveen–NEC Nijmegen
Eredivisie
čt 5. 11. · 18:45NEC Nijmegen–Omonia Nicosia
Evropská liga UEFA
ne 8. 11. · 20:00Utrecht–NEC Nijmegen
Eredivisie
so 21. 11. · 16:30NEC Nijmegen–PSV Eindhoven
Eredivisie
čt 26. 11. · 21:00NEC Nijmegen–Rennes
Evropská liga UEFA
ne 29. 11. · 20:00NEC Nijmegen–Twente
Eredivisie
so 5. 12. · 18:45Sparta Rotterdam–NEC Nijmegen
Eredivisie
čt 10. 12. · 18:45Ararat-Armenia–NEC Nijmegen
Evropská liga UEFA
ne 13. 12. · 16:45AZ Alkmaar–NEC Nijmegen
Eredivisie
ne 20. 12. · 12:15NEC Nijmegen–ADO Den Haag
Eredivisie
ne 10. 1. · 12:15NEC Nijmegen–Cambuur
Eredivisie
so 16. 1. · 16:30Telstar–NEC Nijmegen
Eredivisie
čt 21. 1. · 18:45NEC Nijmegen–Benfica
Evropská liga UEFA
ne 24. 1. · 14:30NEC Nijmegen–Willem II
Eredivisie
čt 28. 1. · 21:00Celje–NEC Nijmegen
Evropská liga UEFA
ne 31. 1. · 16:45Groningen–NEC Nijmegen
Eredivisie
ne 14. 2. · 17:00Feyenoord–NEC Nijmegen
Eredivisie
ne 21. 2. · 17:00NEC Nijmegen–Sparta Rotterdam
Eredivisie
ne 28. 2. · 17:00NEC Nijmegen–AZ Alkmaar
Eredivisie
ne 7. 3. · 17:00Fortuna Sittard–NEC Nijmegen
Eredivisie
ne 14. 3. · 17:00Excelsior–NEC Nijmegen
Eredivisie
ne 21. 3. · 17:00NEC Nijmegen–Ajax
Eredivisie
ne 4. 4. · 17:00GO Ahead Eagles–NEC Nijmegen
Eredivisie
ne 11. 4. · 17:00NEC Nijmegen–Heerenveen
Eredivisie
ne 25. 4. · 17:00Twente–NEC Nijmegen
Eredivisie
ne 2. 5. · 17:00NEC Nijmegen–PEC Zwolle
Eredivisie
ne 9. 5. · 17:00ADO Den Haag–NEC Nijmegen
Eredivisie
ne 16. 5. · 14:30PSV Eindhoven–NEC Nijmegen
Eredivisie
ne 23. 5. · 14:30NEC Nijmegen–Utrecht
Eredivisie
Odehrané zápasy sezóny
22. 10. 26Dinamo Zagreb2–4NEC Nijmegen
Evropská liga UEFA
18. 10. 26NEC Nijmegen2–2Fortuna Sittard
Eredivisie
15. 10. 26NEC Nijmegen1–1Levski Sofia
Evropská liga UEFA
10. 10. 26Ajax1–1NEC Nijmegen
Eredivisie
20. 9. 26NEC Nijmegen1–1GO Ahead Eagles
Eredivisie
17. 9. 26Juventus5–0NEC Nijmegen
Evropská liga UEFA
12. 9. 26Cambuur3–0NEC Nijmegen
Eredivisie
8. 9. 26NEC Nijmegen2–2Excelsior
Eredivisie
5. 9. 26NEC Nijmegen1–3Feyenoord
Eredivisie
29. 8. 26PEC Zwolle1–3NEC Nijmegen
Eredivisie
25. 8. 26Bodo/Glimt3–0NEC Nijmegen
Liga mistrů UEFA
19. 8. 26NEC Nijmegen1–3Bodo/Glimt
Liga mistrů UEFA
15. 8. 26Willem II1–4NEC Nijmegen
Eredivisie
11. 8. 26NEC Nijmegen2–1Olympiakos Piraeus
Liga mistrů UEFA
8. 8. 26NEC Nijmegen1–2Telstar
Eredivisie
4. 8. 26Olympiakos Piraeus0–0NEC Nijmegen
Liga mistrů UEFA

Aktualizováno: 24. října 2026

NEC Nijmegen: zranění a absence

Hráči, kteří nenastoupí v nejbližším zápase.

  • E. Morzranění třísla
  • Y. Moslihmimo soupisku
  • B. Nuytinckzranění kotníku
  • P. Sandlerzranění
  • D. Tadiczranění lýtka

NEC Nijmegen: místo v tabulce – Eredivisie

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
11Utrecht103-3-417:2712RVVPV
12Excelsior93-2-416:1811PPRPR
13NEC Nijmegen92-4-315:1610RRRPR
14Sparta Rotterdam92-3-416:229VRPPR
15PEC Zwolle102-2-611:238RVPPP

NEC Nijmegen: místo v tabulce – Evropská liga UEFA

Celá tabulka
#TýmZSkóreB
18Dinamo Zagreb33:44
19Sturm Graz31:34
20NEC Nijmegen35:84
21Red Bull Salzburg33:64
22Anderlecht34:33

NEC Nijmegen: statistiky sezóny (Eredivisie)

Vstřelené góly na zápas1,7
Obdržené góly na zápas1,8
Doma: vstřelené / obdržené1,4 / 2,0
Venku: vstřelené / obdržené2,0 / 1,5
Zápasy bez obdrženého gólu0
Zápasy bez vstřeleného gólu1

Karty

Žluté karty13
Žluté karty na zápas1,4
Červené karty0

Nejčastější formace

3-4-2-1 (7×) · 3-4-1-2 (2×)

NEC Nijmegen: statistiky hráčů (Eredivisie)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
S. OuaissaZÁL1790020007,50
D. NejašmićOBR75601053007,10
P. SandlerOBR31290000107,03
E. MorÚTO4730130006,98
P. SchuursOBR61882263006,97
D. TadićÚTO76200142106,82
M. BakkerOBR2440011006,81
A. KaplanOBR21080010006,81
Clement BischoffZÁL74830181006,75
N. LebretonÚTO96101082206,72
Adam TahauiÚTO73712083006,70
A. ThomasZÁL31790051006,70
D. GeigerZÁL52480110006,68
B. PereiraOBR31900020106,67
Deveron FonvilleOBR53640000006,64
T. StormOBR87140010206,63
B. NuytinckOBR52510010006,58
K. SierhuisÚTO525820134006,56
B. LinssenÚTO85471083106,51
T. CheryÚTO7596421610006,22
Jamiro MonteiroZÁL84320053105,91
W. WillumssonZÁL51531131005,76
Kevin KersÚTO52491041005,68
Gabriel BrásOBR42850010105,32
Almugera Raouf Mohammed KabarOBR42210010205,19
I. Hansen-AarøenZÁL21530000103,35

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

NEC Nijmegen: soupiska

Brankáři

1G. CrettazNárodnostArgentinaVěk25 letVýška184 cmHmotnost78 kg12N. PolsterNárodnostRakouskoVěk23 letVýška187 cmHmotnost82 kg
36Freek EntiusNárodnostNizozemskoVěk19 let
38Joep GenesteNárodnostNizozemskoVěk18 letVýška192 cmHmotnost74 kg

Obránci

Záložníci

Útočníci

NEC Nijmegen: přestupy

Příchody

  • M. BakkerAtalanta · volný hráč7. 10. 26
  • A. ThomasRB Leipzig · přestup31. 8. 26
  • D. Geiger1899 Hoffenheim · volný hráč27. 8. 26
  • A. KaplanAjax · přestup19. 8. 26
  • Almugera Raouf Mohammed KabarBorussia Dortmund · hostování13. 8. 26
  • Gabriel BrásFC Porto · hostování12. 8. 26
  • N. PolsterWolfsberger AC · přestup11. 8. 26
  • D. TadićAl Wahda FC · volný hráč26. 7. 26

Odchody

  • V. MisidjanWaalwijk · volný hráč6. 9. 26
  • V. van CrooijWillem II · přestup31. 8. 26
  • S. OuaissaPSV Eindhoven · přestup31. 8. 26
  • T. OuwejanMachida Zelvia · přestup31. 8. 26
  • B. PereiraWest Brom · přestup31. 8. 26
  • Yousri SbaiJong Utrecht · hostování26. 8. 26
  • Koki OgawaMachida Zelvia · přestup23. 8. 26
  • A. DarelasNiki Volos · volný hráč13. 8. 26

NEC Nijmegen: základní údaje

ZeměNizozemsko
Založen1900
StadionGoffertstadion
Kapacita12 540
Povrchpřírodní tráva
SoutěžEredivisie
Místo v tabulce13. · 10 bodů

NEC Nijmegen: časté otázky

Na kterém stadionu hraje NEC Nijmegen?

NEC Nijmegen hraje domácí zápasy na stadionu Goffertstadion (Nijmegen) s kapacitou 12 540 diváků.

Kolikátý je NEC Nijmegen v tabulce?

NEC Nijmegen je v soutěži Eredivisie na 13. místě s 10 body po 9 zápasech (2 výhry, 4 remízy, 3 prohry).

Kdy hraje NEC Nijmegen příště?

Nejbližší zápas: NEC Nijmegen – Groningen, ne 25. 10. · 14:30 (Eredivisie).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu NEC Nijmegen?

Poslední ligový zápas: NEC Nijmegen 2–2 Fortuna Sittard (18. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu NEC Nijmegen?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je T. Chery, který dal 5 gólů.

NEC Nijmegen: zápasy, tabulka a předpovědi

Přehled týmu NEC Nijmegen (Nizozemsko): zápasy a výsledky napříč soutěžemi (Eredivisie, Liga mistrů UEFA, Evropská liga UEFA), tabulka, statistiky, soupiska a střelci. Tipy a kurzy na zápasy soutěže Eredivisie najdete na stránce soutěže, ostatní předpovědi v sekci Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.