Fotbal
Domů › Týmy › Levski Sofia
Levski Sofia

Levski Sofia: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Bulharsko · založen 1914 · Stadion Georgi Asparuhov

Levski Sofia: soutěže v sezóně 2026/27

Liga mistrů UEFAplay-offEvropská liga UEFA17. místo, 4 bodyPříště: Jagiellonia · čt 5. 11. · 18:45
First League12. koloPříště: Arda Kardzhali · út 27. 10. · 18:30
Super Cupfinále
Cupšestnáctifinále
Pro CupčtvrtfinálePříště: Arda Kardzhali · ne 7. 2. · 15:00

Levski Sofia: nejbližší zápasy

út 27. 10. · 18:30Arda Kardzhali–Levski Sofia
First League
so 31. 10. · 17:00Levski Sofia–CSKA Sofia
First League
čt 5. 11. · 18:45Levski Sofia–Jagiellonia
Evropská liga UEFA
so 7. 11. · 17:00Dunav Ruse–Levski Sofia
First League
so 21. 11. · 17:00Levski Sofia–Lokomotiv Sofia
First League

Levski Sofia: poslední výsledky

22. 10. 26Plzen1–2Levski Sofia
Evropská liga UEFA
18. 10. 26Spartak Pleven0–2Levski Sofia
Cup
15. 10. 26NEC Nijmegen1–1Levski Sofia
Evropská liga UEFA
11. 10. 26Cherno More Varna0–2Levski Sofia
First League
17. 9. 26Levski Sofia0–1Red Bull Salzburg
Evropská liga UEFA
13. 9. 26Botev Vratsa0–0Levski Sofia
First League
9. 9. 26Levski Sofia2–4CSKA Sofia
Super Cup
5. 9. 26Levski Sofia1–0CSKA 1948
First League

Levski Sofia: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

ne 20. 9. · 19:30Levski Sofia–Ludogorets
First League
út 27. 10. · 18:30Arda Kardzhali–Levski Sofia
First League
so 31. 10. · 17:00Levski Sofia–CSKA Sofia
First League
čt 5. 11. · 18:45Levski Sofia–Jagiellonia
Evropská liga UEFA
so 7. 11. · 17:00Dunav Ruse–Levski Sofia
First League
so 21. 11. · 17:00Levski Sofia–Lokomotiv Sofia
First League
čt 26. 11. · 18:45Marseille–Levski Sofia
Evropská liga UEFA
so 28. 11. · 17:00Septemvri Sofia–Levski Sofia
First League
so 5. 12. · 17:00Lokomotiv Plovdiv–Levski Sofia
First League
čt 10. 12. · 21:00Levski Sofia–Lillestrom
Evropská liga UEFA
čt 21. 1. · 21:00Levski Sofia–AC Milan
Evropská liga UEFA
čt 28. 1. · 21:00Sunderland–Levski Sofia
Evropská liga UEFA
ne 7. 2. · 15:00Levski Sofia–Arda Kardzhali
Pro Cup
so 13. 2. · 17:00Levski Sofia–Slavia Sofia
First League
so 20. 2. · 17:00Spartak Varna–Levski Sofia
First League
so 27. 2. · 17:00Levski Sofia–Botev Plovdiv
First League
so 6. 3. · 17:00CSKA 1948–Levski Sofia
First League
so 13. 3. · 17:00Levski Sofia–Botev Vratsa
First League
so 20. 3. · 17:00Ludogorets–Levski Sofia
First League
so 3. 4. · 17:00Levski Sofia–Cherno More Varna
First League
so 10. 4. · 17:00Levski Sofia–Arda Kardzhali
First League
so 17. 4. · 17:00CSKA Sofia–Levski Sofia
First League
Odehrané zápasy sezóny
22. 10. 26Plzen1–2Levski Sofia
Evropská liga UEFA
18. 10. 26Spartak Pleven0–2Levski Sofia
Cup
15. 10. 26NEC Nijmegen1–1Levski Sofia
Evropská liga UEFA
11. 10. 26Cherno More Varna0–2Levski Sofia
First League
17. 9. 26Levski Sofia0–1Red Bull Salzburg
Evropská liga UEFA
13. 9. 26Botev Vratsa0–0Levski Sofia
First League
9. 9. 26Levski Sofia2–4CSKA Sofia
Super Cup
5. 9. 26Levski Sofia1–0CSKA 1948
First League
2. 9. 26Slavia Sofia1–2Levski Sofia
First League
30. 8. 26Botev Plovdiv1–3Levski Sofia
First League
26. 8. 26AEK Athens FC4–0Levski Sofia
Liga mistrů UEFA
22. 8. 26Levski Sofia6–0Spartak Varna
First League
18. 8. 26Levski Sofia0–0AEK Athens FC
Liga mistrů UEFA
11. 8. 26Kairat Almaty0–1Levski Sofia
Liga mistrů UEFA
7. 8. 26Levski Sofia2–0Lokomotiv Plovdiv
First League
4. 8. 26Levski Sofia1–0Kairat Almaty
Liga mistrů UEFA
1. 8. 26Levski Sofia3–0Septemvri Sofia
First League
29. 7. 26Universitatea Craiova2–2Levski Sofia
Liga mistrů UEFA
25. 7. 26Lokomotiv Sofia1–2Levski Sofia
First League
22. 7. 26Levski Sofia1–0Universitatea Craiova
Liga mistrů UEFA
17. 7. 26Levski Sofia2–1Dunav Ruse
First League
14. 7. 26Levski Sofia4–0Borac Banja Luka
Liga mistrů UEFA
7. 7. 26Borac Banja Luka1–1Levski Sofia
Liga mistrů UEFA

Aktualizováno: 24. října 2026

Levski Sofia: zranění a absence

Hráči, kteří chyběli v posledním zápase s hlášenou absencí (22. 10. 26).

  • P. Hristovmimo soupisku
  • O. Kamdemmimo soupisku
  • R. Kirilovzranění kolena
  • A. Mitkovzranění
  • M. Sangaremimo soupisku
  • G. Trdinzranění

Levski Sofia: místo v tabulce – Evropská liga UEFA

Celá tabulka
#TýmZSkóreB
15Crystal Palace38:54
16Sparta Praha35:34
17Levski Sofia33:34
18Dinamo Zagreb33:44
19Sturm Graz31:34

Levski Sofia: statistiky sezóny (Liga mistrů UEFA)

Vstřelené góly na zápas1,3
Obdržené góly na zápas0,9
Doma: vstřelené / obdržené1,5 / 0,0
Venku: vstřelené / obdržené1,0 / 1,8
Zápasy bez obdrženého gólu5
Zápasy bez vstřeleného gólu2

Karty

Žluté karty13
Žluté karty na zápas1,6
Červené karty0

Nejčastější formace

4-3-3 (4×) · 4-4-2 (2×) · 4-2-3-1 (2×)

Levski Sofia: statistiky hráčů (Liga mistrů UEFA)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
A. MitkovZÁL4210000006,75
Hevertton SantosOBR2130000006,60
M. SoulaÚTO6360000006,23
E. El MoubarikZÁL83030021005,28
Everton BalaZÁL83040152205,10
K. DimitrovOBR84500021004,54
N. SerafimovOBR84170010304,16
SerginhoZÁL84320130104,16
A. Oko-FlexZÁL83352010004,04
MaiconOBR73430021204,04
AldairOBR72720010304,02
ReinaldoÚTO83663061003,98
Álex CentellesOBR83460120003,90
J. PereaÚTO71071000103,86
G. TrdinZÁL72970010003,55
David KussoZÁL4870022002,23
C. MakounOBR270000000,00
O. KamdemOBR21800000000,00
A. BourasZÁL3900000100,00
S. StoyanchovÚTO410000000,00

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Levski Sofia: soupiska

Brankáři

1O. VladimirovNárodnostBulharskoVěk17 let
78M. LukovNárodnostBulharskoVěk32 let
92S. VutsovNárodnostBulharskoVěk23 let

Obránci

Záložníci

Útočníci

Levski Sofia: přestupy

Příchody

  • P. HristovSpezia · hostování7. 9. 26
  • M. GrujićAEK Athens FC · volný hráč14. 8. 26
  • Hevertton SantosQPR · volný hráč29. 7. 26
  • David KussoChaves · přestup30. 6. 26
  • A. RaychevPisa · hostování30. 6. 26
  • SerginhoSanta Clara · přestup30. 6. 26
  • E. El MoubarikAl Ain · přestup30. 6. 26
  • ReinaldoSanta Clara · přestup30. 6. 26

Odchody

  • M. DugandžićBali United · volný hráč20. 9. 26
  • K. FabienIMT Novi Beograd · volný hráč3. 9. 26
  • S. VulikićSeptemvri Sofia · hostování30. 8. 26
  • P. BachevArda Kardzhali · přestup30. 6. 26
  • K. YovovDobrudzha · hostování30. 6. 26
  • V. LyubenovArda Kardzhali · přestup30. 6. 26
  • G. KostadinovKostadinov Georgi · konec kariéry29. 6. 26
  • C. OheneOhene Carlos · volný hráč29. 6. 26

Levski Sofia: základní údaje

ZeměBulharsko
Založen1914
StadionStadion Georgi Asparuhov
Kapacita29 200
Povrchpřírodní tráva

Levski Sofia: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Levski Sofia?

Levski Sofia hraje domácí zápasy na stadionu Stadion Georgi Asparuhov (Sofia) s kapacitou 29 200 diváků.

Kdy hraje Levski Sofia příště?

Nejbližší zápas: Arda Kardzhali – Levski Sofia, út 27. 10. · 18:30 (First League).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Levski Sofia?

Poslední ligový zápas: AEK Athens FC 4–0 Levski Sofia (26. 8. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Levski Sofia?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je Reinaldo, který dal 5 gólů.

Levski Sofia: zápasy, tabulka a předpovědi

Levski Sofia (Bulharsko) hraje v sezóně tyto soutěže: Liga mistrů UEFA, Evropská liga UEFA, First League, Super Cup, Cup, Pro Cup. Najdete tu program a výsledky, postavení v tabulce, čísla z celé sezóny, soupisku i nejlepší hráče týmu. Tipy na ligová utkání (Liga mistrů UEFA) shrnuje stránka soutěže, další předpovědi jsou v sekci Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.