Fotbal
Domů › Týmy › Maccabi Tel Aviv
Maccabi Tel Aviv

Maccabi Tel Aviv: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Izrael · založen 1906 · Bloomfield Stadium

Maccabi Tel Aviv: soutěže v sezóně 2026/27

Evropská liga UEFA3. předkolo
Konferenční liga UEFAPlayoff round
Super Cupfinále
Toto Cup Ligat AlfinálePříště: Hapoel Tel Aviv · čt 29. 10. · 19:30
Ligat Ha'al9. koloPříště: Hapoel Ramat Gan · so 31. 10. · 19:00

Maccabi Tel Aviv: nejbližší zápasy

čt 29. 10. · 19:30Maccabi Tel Aviv–Hapoel Tel Aviv
Toto Cup Ligat Al
so 31. 10. · 19:00Hapoel Ramat Gan–Maccabi Tel Aviv
Ligat Ha'al
so 7. 11. · 19:00Maccabi Tel Aviv–Maccabi Petah Tikva
Ligat Ha'al
so 28. 11. · 19:00Maccabi Tel Aviv–Hapoel Petah Tikva
Ligat Ha'al
út 1. 12. · 19:00Ironi Kiryat Shmona–Maccabi Tel Aviv
Ligat Ha'al

Maccabi Tel Aviv: poslední výsledky

24. 10. 26Maccabi Tel Aviv6–2Hapoel Haifa
Ligat Ha'al
19. 10. 26Beitar Jerusalem0–0Maccabi Tel Aviv
Ligat Ha'al
10. 10. 26Maccabi Tel Aviv0–0Bnei Sakhnin
Ligat Ha'al
19. 9. 26Maccabi Netanya1–2Maccabi Tel Aviv
Ligat Ha'al
14. 9. 26Maccabi Tel Aviv4–1Hapoel Tel Aviv
Ligat Ha'al
7. 9. 26Hapoel Beer Sheva1–4Maccabi Tel Aviv
Ligat Ha'al
31. 8. 26Maccabi Tel Aviv3–1Maccabi Haifa
Ligat Ha'al
27. 8. 26Maccabi Tel Aviv1–1FC Lugano
Konferenční liga UEFA

Maccabi Tel Aviv: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

čt 29. 10. · 19:30Maccabi Tel Aviv–Hapoel Tel Aviv
Toto Cup Ligat Al
so 31. 10. · 19:00Hapoel Ramat Gan–Maccabi Tel Aviv
Ligat Ha'al
so 7. 11. · 19:00Maccabi Tel Aviv–Maccabi Petah Tikva
Ligat Ha'al
so 28. 11. · 19:00Maccabi Tel Aviv–Hapoel Petah Tikva
Ligat Ha'al
út 1. 12. · 19:00Ironi Kiryat Shmona–Maccabi Tel Aviv
Ligat Ha'al
so 5. 12. · 19:00Maccabi Tel Aviv–Ironi Tiberias
Ligat Ha'al
so 12. 12. · 19:00Maccabi Tel Aviv–Hapoel Katamon
Ligat Ha'al
so 19. 12. · 19:00Maccabi Haifa–Maccabi Tel Aviv
Ligat Ha'al
út 29. 12. · 19:00Maccabi Tel Aviv–Hapoel Beer Sheva
Ligat Ha'al
so 2. 1. · 19:00Hapoel Tel Aviv–Maccabi Tel Aviv
Ligat Ha'al
so 9. 1. · 19:00Maccabi Tel Aviv–Maccabi Netanya
Ligat Ha'al
so 16. 1. · 19:00Bnei Sakhnin–Maccabi Tel Aviv
Ligat Ha'al
so 23. 1. · 19:00Maccabi Tel Aviv–Beitar Jerusalem
Ligat Ha'al
so 30. 1. · 19:00Hapoel Haifa–Maccabi Tel Aviv
Ligat Ha'al
so 6. 2. · 19:00Maccabi Tel Aviv–Hapoel Ramat Gan
Ligat Ha'al
so 13. 2. · 19:00Maccabi Petah Tikva–Maccabi Tel Aviv
Ligat Ha'al
so 20. 2. · 19:00Hapoel Petah Tikva–Maccabi Tel Aviv
Ligat Ha'al
so 27. 2. · 19:00Maccabi Tel Aviv–Ironi Kiryat Shmona
Ligat Ha'al
so 6. 3. · 19:00Ironi Tiberias–Maccabi Tel Aviv
Ligat Ha'al
Odehrané zápasy sezóny
24. 10. 26Maccabi Tel Aviv6–2Hapoel Haifa
Ligat Ha'al
19. 10. 26Beitar Jerusalem0–0Maccabi Tel Aviv
Ligat Ha'al
10. 10. 26Maccabi Tel Aviv0–0Bnei Sakhnin
Ligat Ha'al
19. 9. 26Maccabi Netanya1–2Maccabi Tel Aviv
Ligat Ha'al
14. 9. 26Maccabi Tel Aviv4–1Hapoel Tel Aviv
Ligat Ha'al
7. 9. 26Hapoel Beer Sheva1–4Maccabi Tel Aviv
Ligat Ha'al
31. 8. 26Maccabi Tel Aviv3–1Maccabi Haifa
Ligat Ha'al
27. 8. 26Maccabi Tel Aviv1–1FC Lugano
Konferenční liga UEFA
23. 8. 26Hapoel Katamon2–5Maccabi Tel Aviv
Ligat Ha'al
20. 8. 26FC Lugano2–1Maccabi Tel Aviv
Konferenční liga UEFA
16. 8. 26Maccabi Netanya0–1Maccabi Tel Aviv
Toto Cup Ligat Al
13. 8. 26CSKA Sofia1–3Maccabi Tel Aviv
Evropská liga UEFA
6. 8. 26Maccabi Tel Aviv0–3CSKA Sofia
Evropská liga UEFA
30. 7. 26Maccabi Tel Aviv1–0Sheriff Tiraspol
Evropská liga UEFA
23. 7. 26Sheriff Tiraspol0–5Maccabi Tel Aviv
Evropská liga UEFA
16. 7. 26Hapoel Beer Sheva1–3Maccabi Tel Aviv
Super Cup

Aktualizováno: 24. října 2026

Maccabi Tel Aviv: statistiky sezóny (Evropská liga UEFA)

Vstřelené góly na zápas2,3
Obdržené góly na zápas1,0
Doma: vstřelené / obdržené0,5 / 1,5
Venku: vstřelené / obdržené4,0 / 0,5
Zápasy bez obdrženého gólu2
Zápasy bez vstřeleného gólu1

Karty

Žluté karty7
Žluté karty na zápas1,8
Červené karty0

Nejčastější formace

3-5-2 (1×) · 4-3-3 (1×) · 4-2-3-1 (1×)

Maccabi Tel Aviv: statistiky hráčů (Evropská liga UEFA)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
R. Revivo3900000006,90
E. SoklerÚTO21021000006,65
Dor PeretzZÁL41801000106,63
O. DavidaZÁL41020200006,60
Hélio VarelaZÁL41670000006,45
E. MadmonÚTO2250000106,31
N. Ben HarushOBR3810000006,25
T. AsanteOBR31350000006,15
R. ShlomoOBR41800000106,13
I. ShaharZÁL41500000006,08
M. CamaraOBR41440000106,03
I. SissokhoZÁL41800000105,98
K. AndradeZÁL160000003,25
S. RosenOBR1450000003,00
I. Ben HamoOBR3450000002,80
I. NoyZÁL3900000002,70
D. GlazerZÁL100000000,00
I. Ben SimonZÁL100000000,00

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Maccabi Tel Aviv: soupiska

Brankáři

Obránci

Záložníci

Útočníci

Maccabi Tel Aviv: přestupy

Příchody

  • J. TavernierRangers · volný hráč5. 9. 26
  • G. KanichowskyFerencvarosi TC · přestup1. 9. 26
  • E. SoklerRadnicki 1923 · přestup25. 7. 26
  • D. GlazerKairat Almaty · přestup7. 7. 26
  • K. BelićAZ Alkmaar · přestup30. 6. 26
  • N. NiddamHapoel Petah Tikva · návrat z hostování29. 6. 26
  • A. AyiasHapoel Haifa · návrat z hostování29. 6. 26
  • B. LinKryvbas KR · návrat z hostování29. 6. 26

Odchody

  • Lotem AsresHapoel Kfar Shalem · hostování15. 9. 26
  • Israel Aviv YehonathanMaccabi Bnei Raina · hostování15. 9. 26
  • O. N. AzoBeitar Jerusalem · hostování13. 9. 26
  • I. NicolăescuHapoel Ramat Gan · hostování10. 9. 26
  • K. AndradeSport Recife · hostování10. 9. 26
  • S. FarhiColorado Rapids · přestup31. 8. 26
  • R. RevivoElche · přestup31. 8. 26
  • N. SchwartzHapoel Ramat Gan · hostování18. 8. 26

Maccabi Tel Aviv: základní údaje

ZeměIzrael
Založen1906
StadionBloomfield Stadium
Kapacita29 400
Povrchpřírodní tráva

Maccabi Tel Aviv: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Maccabi Tel Aviv?

Maccabi Tel Aviv hraje domácí zápasy na stadionu Bloomfield Stadium (Tel-Aviv-Yāfā (Tel-Aviv)) s kapacitou 29 400 diváků.

Kdy hraje Maccabi Tel Aviv příště?

Nejbližší zápas: Maccabi Tel Aviv – Hapoel Tel Aviv, čt 29. 10. · 19:30 (Toto Cup Ligat Al).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Maccabi Tel Aviv?

Poslední ligový zápas: CSKA Sofia 1–3 Maccabi Tel Aviv (13. 8. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Maccabi Tel Aviv?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je Dor Peretz, který dal 7 gólů.

Maccabi Tel Aviv: zápasy, tabulka a předpovědi

Na této stránce najdete přehled týmu Maccabi Tel Aviv (Izrael) ve všech soutěžích sezóny (Evropská liga UEFA, Konferenční liga UEFA, Super Cup, Toto Cup Ligat Al, Ligat Ha'al): nejbližší zápasy, poslední výsledky, místo v tabulce, statistiky sezóny a klíčové hráče. Předpovědi na zápasy soutěže Evropská liga UEFA jsou na stránce ligy, všechny předpovědi na stránce Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.