Fotbal
Domů › Týmy › Dynamo Kyiv
Dynamo Kyiv

Dynamo Kyiv: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Ukrajina · založen 1927 · Stadion Dynamo im. Valeriy Lobanovskyi

Dynamo Kyiv: soutěže v sezóně 2026/27

Evropská liga UEFA2. předkolo
Konferenční liga UEFA3. předkolo
Premier League11. koloPříště: Kryvbas KR · so 31. 10. · 17:00
CuposmifinálePříště: Shakhtar Donetsk · út 27. 10. · 17:00

Dynamo Kyiv: nejbližší zápasy

út 27. 10. · 17:00Shakhtar Donetsk–Dynamo Kyiv
Cup
so 31. 10. · 17:00Kryvbas KR–Dynamo Kyiv
Premier League
so 7. 11. · 17:00Shakhtar Donetsk–Dynamo Kyiv
Premier League
so 21. 11. · 17:00Dynamo Kyiv–Obolon'-Brovar
Premier League
so 28. 11. · 17:00Dynamo Kyiv–Chornomorets
Premier League

Dynamo Kyiv: poslední výsledky

23. 10. 26Dynamo Kyiv3–1Kudrivka
Premier League
18. 10. 26Polessya3–1Dynamo Kyiv
Premier League
11. 10. 26Dynamo Kyiv1–0Karpaty
Premier League
19. 9. 26Zorya Luhansk0–2Dynamo Kyiv
Premier League
14. 9. 26Dynamo Kyiv3–0Epitsentr Dunayivtsi
Premier League
10. 9. 26Nyva Vinnytsya0–1Dynamo Kyiv
Cup
6. 9. 26Dynamo Kyiv0–0LNZ Cherkasy
Premier League
31. 8. 26Bukovyna3–0Dynamo Kyiv
Premier League

Dynamo Kyiv: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

út 27. 10. · 17:00Shakhtar Donetsk–Dynamo Kyiv
Cup
so 31. 10. · 17:00Kryvbas KR–Dynamo Kyiv
Premier League
so 7. 11. · 17:00Shakhtar Donetsk–Dynamo Kyiv
Premier League
so 21. 11. · 17:00Dynamo Kyiv–Obolon'-Brovar
Premier League
so 28. 11. · 17:00Dynamo Kyiv–Chornomorets
Premier League
st 2. 12. · 17:00Dynamo Kyiv–Livyi Bereh
Premier League
so 5. 12. · 17:00FC Kharkiv–Dynamo Kyiv
Premier League
so 12. 12. · 17:00Livyi Bereh–Dynamo Kyiv
Premier League
so 27. 2. · 17:00Dynamo Kyiv–Veres Rivne
Premier League
so 6. 3. · 17:00Kolos Kovalivka–Dynamo Kyiv
Premier League
so 13. 3. · 17:00Dynamo Kyiv–Bukovyna
Premier League
so 20. 3. · 17:00LNZ Cherkasy–Dynamo Kyiv
Premier League
so 3. 4. · 17:00Epitsentr Dunayivtsi–Dynamo Kyiv
Premier League
so 10. 4. · 17:00Dynamo Kyiv–Zorya Luhansk
Premier League
so 17. 4. · 17:00Karpaty–Dynamo Kyiv
Premier League
so 24. 4. · 17:00Dynamo Kyiv–Polessya
Premier League
so 1. 5. · 17:00Kudrivka–Dynamo Kyiv
Premier League
so 8. 5. · 17:00Dynamo Kyiv–Kryvbas KR
Premier League
so 15. 5. · 17:00Dynamo Kyiv–Shakhtar Donetsk
Premier League
so 22. 5. · 17:00Obolon'-Brovar–Dynamo Kyiv
Premier League
so 29. 5. · 17:00Chornomorets–Dynamo Kyiv
Premier League
pá 4. 6. · 17:00Dynamo Kyiv–FC Kharkiv
Premier League
Odehrané zápasy sezóny
23. 10. 26Dynamo Kyiv3–1Kudrivka
Premier League
18. 10. 26Polessya3–1Dynamo Kyiv
Premier League
11. 10. 26Dynamo Kyiv1–0Karpaty
Premier League
19. 9. 26Zorya Luhansk0–2Dynamo Kyiv
Premier League
14. 9. 26Dynamo Kyiv3–0Epitsentr Dunayivtsi
Premier League
10. 9. 26Nyva Vinnytsya0–1Dynamo Kyiv
Cup
6. 9. 26Dynamo Kyiv0–0LNZ Cherkasy
Premier League
31. 8. 26Bukovyna3–0Dynamo Kyiv
Premier League
16. 8. 26Dynamo Kyiv2–1Kolos Kovalivka
Premier League
13. 8. 26Qarabag2–0Dynamo Kyiv
Konferenční liga UEFA
9. 8. 26Veres Rivne1–2Dynamo Kyiv
Premier League
6. 8. 26Dynamo Kyiv1–0Qarabag
Konferenční liga UEFA
30. 7. 26PAOK2–0Dynamo Kyiv
Evropská liga UEFA
23. 7. 26Dynamo Kyiv2–3PAOK
Evropská liga UEFA
16. 7. 26Universitatea Cluj0–0Dynamo Kyiv
Evropská liga UEFA
9. 7. 26Dynamo Kyiv0–0Universitatea Cluj
Evropská liga UEFA

Aktualizováno: 24. října 2026

Dynamo Kyiv: statistiky sezóny (Evropská liga UEFA)

Vstřelené góly na zápas0,8
Obdržené góly na zápas1,3
Doma: vstřelené / obdržené1,0 / 1,5
Venku: vstřelené / obdržené0,5 / 1,0
Zápasy bez obdrženého gólu2
Zápasy bez vstřeleného gólu2

Karty

Žluté karty6
Žluté karty na zápas1,5
Červené karty0

Nejčastější formace

4-3-3 (3×) · 4-2-3-1 (1×)

Dynamo Kyiv: statistiky hráčů (Evropská liga UEFA)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
V. BrazhkoZÁL4851011007,64
J. LonwijkZÁL3351011106,87
T. MykhavkoOBR4900000106,57
K. BilovarOBR4900000006,55
E. GuerreroÚTO1680010006,42
M. ShaparenkoZÁL4680011106,37
V. DubinchakOBR3900000006,28
V. BuyalskyiZÁL4220100006,21
T. KędzioraOBR4900000006,19
B. RedushkoZÁL4350010106,10
M. PonomarenkoÚTO4900031206,04
A. YarmolenkoZÁL3220021006,00
O. PikhalyonokZÁL3550000005,91
N. VoloshynZÁL4550000005,81
V. RubchynskyiZÁL150000005,74
A. ThiareOBR100000000,00
N. MalyshOBR100000000,00

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Dynamo Kyiv: soupiska

Brankáři

Obránci

Záložníci

Útočníci

Dynamo Kyiv: přestupy

Příchody

  • H. BushchanPolessya · hostování3. 9. 26
  • Gustavo PradoInternacional · hostování3. 9. 26
  • Oleksandr DraganAtalanta U17 · volný hráč3. 9. 26
  • K. BahStade Lausanne-Ouchy · přestup2. 9. 26
  • E. RamírezCarabobo FC · návrat z hostování23. 8. 26
  • O. SychKarpaty · přestup20. 7. 26
  • T. KędzioraPAOK · volný hráč30. 6. 26
  • P. MounguenguePSG U19 · volný hráč30. 6. 26

Odchody

  • Vladislav BlănuțăLechia Gdansk · přestup28. 8. 26
  • E. RamírezCarabobo FC · volný hráč24. 8. 26
  • G. TsitaishviliRayo Vallecano · volný hráč12. 8. 26
  • O. GusevChornomorets · hostování7. 8. 26
  • Á. QuiñonesOperario-PR · hostování7. 8. 26
  • Vladyslav HerychChornomorets · hostování30. 7. 26
  • A. TsarenkoFC BW Linz · hostování13. 7. 26
  • M. DyachukBaník Ostrava · hostování9. 7. 26

Dynamo Kyiv: základní údaje

ZeměUkrajina
Založen1927
StadionStadion Dynamo im. Valeriy Lobanovskyi
Kapacita16 873
Povrchpřírodní tráva

Dynamo Kyiv: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Dynamo Kyiv?

Dynamo Kyiv hraje domácí zápasy na stadionu Stadion Dynamo im. Valeriy Lobanovskyi (Kyiv) s kapacitou 16 873 diváků.

Kdy hraje Dynamo Kyiv příště?

Nejbližší zápas: Shakhtar Donetsk – Dynamo Kyiv, út 27. 10. · 17:00 (Cup).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Dynamo Kyiv?

Poslední ligový zápas: PAOK 2–0 Dynamo Kyiv (30. 7. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Dynamo Kyiv?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je M. Ponomarenko, který dal 3 góly.

Dynamo Kyiv: zápasy, tabulka a předpovědi

Dynamo Kyiv (Ukrajina) hraje v sezóně tyto soutěže: Evropská liga UEFA, Konferenční liga UEFA, Premier League, Cup. Najdete tu program a výsledky, postavení v tabulce, čísla z celé sezóny, soupisku i nejlepší hráče týmu. Tipy na ligová utkání (Evropská liga UEFA) shrnuje stránka soutěže, další předpovědi jsou v sekci Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.