Fotbal
Domů › Týmy › Borussia Dortmund
Borussia Dortmund

Borussia Dortmund: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Německo · založen 1909 · SIGNAL IDUNA PARK

Borussia Dortmund: soutěže v sezóně 2026/27

Bundesliga1. místo, 17 bodůPříště: Eintracht Frankfurt · so 24. 10. · 18:30Liga mistrů UEFA13. místo, 6 bodůPříště: Real Betis · st 4. 11. · 21:00
Emirates Cupfinále
Super Cupfinále
Německý poháršestnáctifinálePříště: Werder Bremen · út 27. 10. · 20:45

Borussia Dortmund: nejbližší zápasy

so 24. 10. · 18:30Borussia Dortmund–Eintracht Frankfurt
Bundesliga · Vzájemné zápasy (H2H)
út 27. 10. · 20:45Borussia Dortmund–Werder Bremen
Německý pohárso 31. 10. · 18:30Bayern München–Borussia DortmundBundesliga · Vzájemné zápasy (H2H)
st 4. 11. · 21:00Borussia Dortmund–Real Betis
Liga mistrů UEFA
so 7. 11. · 15:30Borussia Dortmund–SV Elversberg
Bundesliga

Borussia Dortmund: poslední výsledky

Forma v lizeVRRVV
20. 10. 26Sabah FA1–2Borussia Dortmund
Liga mistrů UEFA
17. 10. 26Union Berlin0–0Borussia Dortmund
Bundesliga
14. 10. 26Bodo/Glimt1–0Borussia Dortmund
Liga mistrů UEFA
9. 10. 26Borussia Dortmund2–2Werder Bremen
Bundesliga
19. 9. 26VfB Stuttgart0–1Borussia Dortmund
Bundesliga
12. 9. 26Borussia Dortmund3–0SC Paderborn 07
Bundesliga
8. 9. 26Borussia Dortmund3–2Villarreal
Liga mistrů UEFA
5. 9. 261899 Hoffenheim2–3Borussia Dortmund
Bundesliga

Borussia Dortmund: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

so 24. 10. · 18:30Borussia Dortmund–Eintracht Frankfurt
Bundesliga
út 27. 10. · 20:45Borussia Dortmund–Werder Bremen
Německý pohár
so 31. 10. · 18:30Bayern München–Borussia Dortmund
Bundesliga
st 4. 11. · 21:00Borussia Dortmund–Real Betis
Liga mistrů UEFA
so 7. 11. · 15:30Borussia Dortmund–SV Elversberg
Bundesliga
so 21. 11. · 15:30Borussia Mönchengladbach–Borussia Dortmund
Bundesliga
út 24. 11. · 21:00Arsenal–Borussia Dortmund
Liga mistrů UEFA
ne 29. 11. · 19:30Borussia Dortmund–Bayer Leverkusen
Bundesliga
so 5. 12. · 15:30FC Schalke 04–Borussia Dortmund
Bundesliga
st 9. 12. · 21:00Borussia Dortmund–Inter
Liga mistrů UEFA
so 12. 12. · 15:30Borussia Dortmund–FC Augsburg
Bundesliga
so 19. 12. · 15:30RB Leipzig–Borussia Dortmund
Bundesliga
so 9. 1. · 15:30Borussia Dortmund–FSV Mainz 05
Bundesliga
út 12. 1. · 20:301. FC Köln–Borussia Dortmund
Bundesliga
so 16. 1. · 15:30Borussia Dortmund–SC Freiburg
Bundesliga
út 19. 1. · 21:00Aston Villa–Borussia Dortmund
Liga mistrů UEFA
so 23. 1. · 15:30Hamburger SV–Borussia Dortmund
Bundesliga
st 27. 1. · 21:00Borussia Dortmund–AEK Athens FC
Liga mistrů UEFA
so 30. 1. · 15:30Borussia Dortmund–1899 Hoffenheim
Bundesliga
so 6. 2. · 15:30SC Paderborn 07–Borussia Dortmund
Bundesliga
so 13. 2. · 15:30Borussia Dortmund–VfB Stuttgart
Bundesliga
so 20. 2. · 15:30Werder Bremen–Borussia Dortmund
Bundesliga
so 27. 2. · 15:30Borussia Dortmund–Union Berlin
Bundesliga
út 2. 3. · 20:30Eintracht Frankfurt–Borussia Dortmund
Bundesliga
so 6. 3. · 15:30Borussia Dortmund–Bayern München
Bundesliga
so 13. 3. · 15:30SV Elversberg–Borussia Dortmund
Bundesliga
so 20. 3. · 15:30Borussia Dortmund–Borussia Mönchengladbach
Bundesliga
so 3. 4. · 15:30Bayer Leverkusen–Borussia Dortmund
Bundesliga
so 10. 4. · 15:30Borussia Dortmund–FC Schalke 04
Bundesliga
so 17. 4. · 15:30FC Augsburg–Borussia Dortmund
Bundesliga
so 24. 4. · 15:30Borussia Dortmund–RB Leipzig
Bundesliga
so 8. 5. · 15:30FSV Mainz 05–Borussia Dortmund
Bundesliga
so 15. 5. · 15:30Borussia Dortmund–1. FC Köln
Bundesliga
so 22. 5. · 15:30SC Freiburg–Borussia Dortmund
Bundesliga
Odehrané zápasy sezóny
20. 10. 26Sabah FA1–2Borussia Dortmund
Liga mistrů UEFA
17. 10. 26Union Berlin0–0Borussia Dortmund
Bundesliga
14. 10. 26Bodo/Glimt1–0Borussia Dortmund
Liga mistrů UEFA
9. 10. 26Borussia Dortmund2–2Werder Bremen
Bundesliga
19. 9. 26VfB Stuttgart0–1Borussia Dortmund
Bundesliga
12. 9. 26Borussia Dortmund3–0SC Paderborn 07
Bundesliga
8. 9. 26Borussia Dortmund3–2Villarreal
Liga mistrů UEFA
5. 9. 261899 Hoffenheim2–3Borussia Dortmund
Bundesliga
1. 9. 26HEBC0–5Borussia Dortmund
Německý pohár
29. 8. 26Borussia Dortmund2–0Hamburger SV
Bundesliga
22. 8. 26Borussia Dortmund1–2Bayern München
Super Cup
9. 8. 26Arsenal2–3Borussia Dortmund
Emirates Cup

Aktualizováno: 24. října 2026

Borussia Dortmund: zranění a absence

Hráči, kteří nenastoupí v nejbližším zápase.

  • E. Canzranění kolena
  • K. Karetsaszranění kotníku
  • G. Konstanteliaszranění kolena
  • J. Lermasvalové zranění

Borussia Dortmund: místo v tabulce – Bundesliga

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
1Borussia Dortmund75-2-012:417VRRVV
2Bayern München64-2-022:514VRVVR
3SC Freiburg64-1-115:613PVRVV

Borussia Dortmund: místo v tabulce – Liga mistrů UEFA

Celá tabulka
#TýmZSkóreB
11Club Brugge KV39:66
12Sporting CP37:46
13Borussia Dortmund35:46
14Bayern München310:55
15AS Roma38:54

Borussia Dortmund: statistiky sezóny (Bundesliga)

Vstřelené góly na zápas1,8
Obdržené góly na zápas0,7
Doma: vstřelené / obdržené2,3 / 0,7
Venku: vstřelené / obdržené1,3 / 0,7
Zápasy bez obdrženého gólu4
Zápasy bez vstřeleného gólu1

Karty

Žluté karty15
Žluté karty na zápas2,5
Červené karty1

Nejčastější formace

3-4-2-1 (5×) · 3-4-3 (1×)

Borussia Dortmund: statistiky hráčů (Bundesliga)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
N. SchlotterbeckOBR43471052107,69
F. NmechaZÁL64142053107,55
W. AntonOBR65400120107,35
J. RyersonZÁL54130000207,18
D. SvenssonOBR65401011107,16
J. BellinghamZÁL64600120206,99
S. GuirassyÚTO652122148106,96
Kouakou Joane GadouOBR65130021106,96
L. ReggianiOBR1270000106,90
Fábio SilvaÚTO51642142006,89
M. BeierZÁL642111113106,89
K. KaretsasÚTO51900164006,81
F. ManéOBR2480000006,80
E. NwaneriZÁL53100064106,65
G. KonstanteliasÚTO1540020006,60
M. AlbertÚTO1200000006,59
J. VeermanZÁL52060131205,73
M. SabitzerZÁL51500152005,50
R. BensebaïniOBR2210000004,60
S. InacioÚTO130000014,30
Kauã PratesOBR1110010003,45
C. ChukwuemekaZÁL1250000003,35

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Borussia Dortmund: soupiska

Brankáři

1G. KobelNárodnostŠvýcarskoVěk28 letVýška195 cmHmotnost88 kg
30P. DrewesNárodnostNěmeckoVěk32 letVýška194 cmHmotnost87 kg
31S. OstrzinskiVěk22 let
33A. MeyerNárodnostNěmeckoVěk34 letVýška195 cmHmotnost90 kg

Obránci

Záložníci

Útočníci

Borussia Dortmund: přestupy

Příchody

  • E. NwaneriArsenal · hostování31. 8. 26
  • J. VeermanPSV Eindhoven · přestup17. 8. 26
  • G. KonstanteliasPAOK · přestup16. 8. 26
  • Kauã PratesCruzeiro · přestup8. 8. 26
  • K. KaretsasGenk · přestup2. 8. 26
  • T. YamamotoGamba Osaka · hostování6. 7. 26
  • J. LermaIndependiente del Valle · přestup30. 6. 26
  • Kouakou Joane GadouRed Bull Salzburg · přestup30. 6. 26

Odchody

  • Elias BenkaraSpVgg Greuther Fürth · hostování27. 8. 26
  • D. RamajFC Copenhagen · hostování16. 8. 26
  • Almugera Raouf Mohammed KabarNEC Nijmegen · hostování13. 8. 26
  • Yan CoutoComo · hostování5. 8. 26
  • J. BrandtAjax · volný hráč30. 7. 26
  • K. AdeyemiBarcelona · přestup22. 7. 26
  • P. AningTelstar · volný hráč22. 7. 26
  • S. ÖzcanBeşiktaş · volný hráč8. 7. 26

Borussia Dortmund: základní údaje

ZeměNěmecko
Založen1909
StadionSIGNAL IDUNA PARK
Kapacita81 365
Povrchpřírodní tráva
SoutěžBundesliga
Místo v tabulce1. · 17 bodů

Borussia Dortmund: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Borussia Dortmund?

Borussia Dortmund hraje domácí zápasy na stadionu SIGNAL IDUNA PARK (Dortmund) s kapacitou 81 365 diváků.

Kolikátý je Borussia Dortmund v tabulce?

Borussia Dortmund je v soutěži Bundesliga na 1. místě se 17 body po 7 zápasech (5 výher, 2 remízy, 0 proher).

Kdy hraje Borussia Dortmund příště?

Nejbližší zápas: Borussia Dortmund – Eintracht Frankfurt, so 24. 10. · 18:30 (Bundesliga).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Borussia Dortmund?

Poslední ligový zápas: Union Berlin 0–0 Borussia Dortmund (17. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Borussia Dortmund?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je S. Guirassy, který dal 6 gólů.

Borussia Dortmund: zápasy, tabulka a předpovědi

Borussia Dortmund (Německo) hraje v sezóně tyto soutěže: Bundesliga, Liga mistrů UEFA, Emirates Cup, Super Cup, Německý pohár. Najdete tu program a výsledky, postavení v tabulce, čísla z celé sezóny, soupisku i nejlepší hráče týmu. Tipy na ligová utkání (Bundesliga) shrnuje stránka soutěže, další předpovědi jsou v sekci Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.