Fotbal
Domů › Týmy › Ararat-Armenia › João Bravim
João Bravim

João Bravim: statistiky a kariéra hráče

Ararat-Armenia · Brazílie · 27 let

Kdo je João Bravim

João Bravim je hráč, země: Brazílie, věk 27 let; v sezóně 2026 obléká dres klubu Ararat-Armenia.

V sezóně 2026 má na kontě 11 zápasů, 0 gólů a 0 asistencí.

Poslední přestup: z klubu Santa Clara do klubu Ararat-Armenia (1. července 2026).

Vítězství v soutěžích celkem: 1; nejčastěji Liga 3 (1×).

Statistiky hráče João Bravim v sezóně 2026

11Zápasy
0Góly
0Asistence
540Minuty
0Žluté karty
0Červené karty
6,1Hodnocení

Klubové soutěže

SoutěžZáp.GAMin.KartyHodn.
Liga mistrů UEFA600900/05,7
Evropská liga UEFA5004500/06,5
Celkem11005400/06,1

Podrobné údaje hráče João Bravim

94Přihrávky
57 %Úspěšnost přihrávek
4/5Vyhrané souboje / všechny
2Fauly na hráče

Součty ze všech klubových soutěží sezóny 2026.

Kariéra hráče João Bravim

KlubObdobí
Ararat Armenia2026
União de Leiria2025
Santa Clara2023–2024
Casa Pia2020–2022
Alverca2019

Jen kluby dospělých; mládežnické a rezervní týmy se nezobrazují.

Přestupy hráče João Bravim

DatumOdkud – kamPodmínky
1. července 2026Santa Clara → Ararat-Armenia
29. června 2026União de Leiria → Santa Clara
2. července 2025Santa Clara → União de LeiriaHostování
30. června 2025Santa Clara → União de LeiriaHostování
1. července 2024Santa Clara → AlvercaNeuvedeno
4. ledna 2024Santa Clara → AlvercaHostování
7. července 2023Casa Pia → Santa ClaraVolný přestup

Trofeje hráče João Bravim

Vítězství v soutěžích celkem: 1.

  • Liga 32023/20241×

João Bravim: časté otázky

Kolik gólů dal João Bravim v sezóně 2026?

V sezóně 2026 má João Bravim 0 gólů a 0 asistencí v 11 zápasech.

Za který klub hraje João Bravim?

João Bravim hraje v sezóně 2026 za tým Ararat-Armenia. Národnost: Brazílie.

Kolik let je hráči João Bravim?

Hráči João Bravim je 27 let. Datum narození: 3. května 1998.

Jaký byl poslední přestup hráče João Bravim?

Z klubu Santa Clara do klubu Ararat-Armenia, 1. července 2026.

Jaké trofeje má hráč João Bravim?

Vítězství v soutěžích celkem: 1; nejčastěji Liga 3 (1×).

O hráči João Bravim

Tady najdete čísla hráče João Bravim (Brazílie): zápasy, góly, asistence a karty ze sezóny, dále kluby z kariéry, přestupy a získané trofeje. Hráč patří k týmu Ararat-Armenia.