Fotbal
Domů › Týmy › Atletico Madrid
Atletico Madrid

Atletico Madrid: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Španělsko · založen 1903 · Estádio Cívitas Metropolitano

Atletico Madrid: soutěže v sezóně 2026/27

Atletico Madrid: nejbližší zápasy

so 24. 10. · 21:00Atletico Madrid–Deportivo La Coruna
La Liga · Vzájemné zápasy (H2H)so 31. 10. · 14:00Levante–Atletico MadridLa Liga · Vzájemné zápasy (H2H)
út 3. 11. · 21:00Atletico Madrid–Bayern München
Liga mistrů UEFA · Vzájemné zápasy (H2H)
ne 8. 11. · 21:00Atletico Madrid–Barcelona
La Liga
ne 22. 11. · 17:00Getafe–Atletico Madrid
La Liga

Atletico Madrid: poslední výsledky

Forma v lizeVVVVV
20. 10. 26VfB Stuttgart1–1Atletico Madrid
Liga mistrů UEFA
17. 10. 26Espanyol0–1Atletico Madrid
La Liga
13. 10. 26Atletico Madrid2–0Manchester United
Liga mistrů UEFA
10. 10. 26Alaves1–2Atletico Madrid
La Liga
20. 9. 26Atletico Madrid2–1Real Madrid
La Liga
16. 9. 26Atletico Madrid4–0Osasuna
La Liga
13. 9. 26Real Sociedad0–3Atletico Madrid
La Liga
9. 9. 26Liverpool2–1Atletico Madrid
Liga mistrů UEFA

Atletico Madrid: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

so 24. 10. · 21:00Atletico Madrid–Deportivo La Coruna
La Liga
so 31. 10. · 14:00Levante–Atletico Madrid
La Liga
út 3. 11. · 21:00Atletico Madrid–Bayern München
Liga mistrů UEFA
ne 8. 11. · 21:00Atletico Madrid–Barcelona
La Liga
ne 22. 11. · 17:00Getafe–Atletico Madrid
La Liga
st 25. 11. · 21:00Atletico Madrid–Viking
Liga mistrů UEFA
ne 29. 11. · 17:00Elche–Atletico Madrid
La Liga
ne 6. 12. · 17:00Atletico Madrid–Real Betis
La Liga
st 9. 12. · 21:00PSV Eindhoven–Atletico Madrid
Liga mistrů UEFA
ne 13. 12. · 17:00Atletico Madrid–Valencia
La Liga
ne 20. 12. · 17:00Celta Vigo–Atletico Madrid
La Liga
ne 3. 1. · 17:00Rayo Vallecano–Atletico Madrid
La Liga
ne 10. 1. · 17:00Atletico Madrid–Racing Santander
La Liga
ne 17. 1. · 17:00Atletico Madrid–Real Sociedad
La Liga
út 19. 1. · 18:45Bodo/Glimt–Atletico Madrid
Liga mistrů UEFA
ne 24. 1. · 17:00Deportivo La Coruna–Atletico Madrid
La Liga
st 27. 1. · 21:00Atletico Madrid–Fenerbahçe
Liga mistrů UEFA
ne 31. 1. · 17:00Atletico Madrid–Espanyol
La Liga
út 2. 2. · 20:00Barcelona–Atletico Madrid
Super Cup
ne 7. 2. · 17:00Barcelona–Atletico Madrid
La Liga
ne 14. 2. · 17:00Osasuna–Atletico Madrid
La Liga
ne 21. 2. · 17:00Atletico Madrid–Elche
La Liga
ne 28. 2. · 17:00Malaga–Atletico Madrid
La Liga
ne 7. 3. · 17:00Atletico Madrid–Celta Vigo
La Liga
ne 14. 3. · 17:00Racing Santander–Atletico Madrid
La Liga
ne 21. 3. · 17:00Atletico Madrid–Getafe
La Liga
ne 4. 4. · 17:00Real Madrid–Atletico Madrid
La Liga
ne 11. 4. · 17:00Atletico Madrid–Levante
La Liga
ne 18. 4. · 17:00Atletico Madrid–Sevilla
La Liga
st 21. 4. · 17:00Villarreal–Atletico Madrid
La Liga
ne 2. 5. · 17:00Atletico Madrid–Alaves
La Liga
ne 9. 5. · 17:00Valencia–Atletico Madrid
La Liga
ne 16. 5. · 17:00Atletico Madrid–Rayo Vallecano
La Liga
ne 23. 5. · 17:00Atletico Madrid–Athletic Club
La Liga
ne 30. 5. · 17:00Real Betis–Atletico Madrid
La Liga
Odehrané zápasy sezóny
20. 10. 26VfB Stuttgart1–1Atletico Madrid
Liga mistrů UEFA
17. 10. 26Espanyol0–1Atletico Madrid
La Liga
13. 10. 26Atletico Madrid2–0Manchester United
Liga mistrů UEFA
10. 10. 26Alaves1–2Atletico Madrid
La Liga
20. 9. 26Atletico Madrid2–1Real Madrid
La Liga
16. 9. 26Atletico Madrid4–0Osasuna
La Liga
13. 9. 26Real Sociedad0–3Atletico Madrid
La Liga
9. 9. 26Liverpool2–1Atletico Madrid
Liga mistrů UEFA
5. 9. 26Athletic Club3–0Atletico Madrid
La Liga
29. 8. 26Sevilla1–3Atletico Madrid
La Liga
23. 8. 26Atletico Madrid2–2Villarreal
La Liga
19. 8. 26Atletico Madrid2–0Malaga
La Liga

Aktualizováno: 24. října 2026

Atletico Madrid: zranění a absence

Hráči, kteří nenastoupí v nejbližším zápase.

  • Kokesvalové zranění
  • C. Romerosvalové zranění
  • Lee Kang-Insvalové zranění

Atletico Madrid: místo v tabulce – La Liga

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
1Barcelona99-0-039:927VVVVV
2Atletico Madrid108-1-120:825VVVVV
3Real Madrid97-0-223:921VVPVV
4Real Betis96-1-216:1419PVRVV

Atletico Madrid: místo v tabulce – Liga mistrů UEFA

Celá tabulka
#TýmZSkóreB
14Bayern München310:55
15AS Roma38:54
16Atletico Madrid34:34
17Shakhtar Donetsk34:34
18PSV Eindhoven32:24

Atletico Madrid: statistiky sezóny (La Liga)

Vstřelené góly na zápas2,1
Obdržené góly na zápas0,9
Doma: vstřelené / obdržené2,5 / 0,8
Venku: vstřelené / obdržené1,8 / 1,0
Zápasy bez obdrženého gólu4
Zápasy bez vstřeleného gólu1

Karty

Žluté karty20
Žluté karty na zápas2,2
Červené karty1

Nejčastější formace

4-4-2 (6×) · 4-1-4-1 (1×) · 3-4-2-1 (1×)

Atletico Madrid: statistiky hráčů (La Liga)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
C. RomeroOBR64351053207,51
Álex BaenaZÁL952852159207,44
KokeZÁL84480011007,36
Lee Kang-InZÁL956421147207,31
J. DavidÚTO529532129007,26
D. HanckoOBR96670271107,22
Pablo BarriosZÁL64060142007,20
Dani MartínezOBR21350010007,16
Álex GrimaldoOBR867031107007,10
Marc PubillOBR74931031207,08
Marcos LlorenteZÁL95900155107,06
J. CardosoZÁL63220120206,97
G. SimeoneÚTO96372272006,89
M. HjulmandZÁL84430060206,81
J. GiménezOBR2350000106,70
Rodrigo MendozaZÁL41370033106,66
A. LookmanÚTO95501073206,62
J. ÁlvarezÚTO51730184006,62
Carlos MartínZÁL1570020006,50
Robin Le NormandOBR53261011115,50
Arnau OrtizZÁL51490020005,47
J. DominguezOBR1450000103,35
A. SørlothÚTO1170000003,25

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Atletico Madrid: soupiska

Brankáři

1J. MussoNárodnostArgentinaVěk31 letVýška193 cmHmotnost93 kg
13J. OblakNárodnostSlovinskoVěk33 letVýška188 cmHmotnost87 kg
25Salvador EsquivelNárodnostŠpanělskoVěk20 letVýška190 cmHmotnost85 kg

Obránci

Záložníci

Útočníci

Atletico Madrid: přestupy

Příchody

  • J. DavidJuventus · hostování31. 8. 26
  • A. YaakobishviliGirona · hostování26. 8. 26
  • C. RomeroTottenham · přestup14. 8. 26
  • Lee Kang-InParis Saint Germain · přestup24. 7. 26
  • M. HjulmandSporting CP · přestup10. 7. 26
  • Álex GrimaldoBayer Leverkusen · přestup30. 6. 26
  • H. MoldovanOviedo · návrat z hostování29. 6. 26
  • Carlos MartínRayo Vallecano · návrat z hostování29. 6. 26

Odchody

  • Rayane BelidRayo Vallecano · přestup2. 9. 26
  • Carlos MartínHNK Hajduk Split · hostování1. 9. 26
  • G. SpinaJong Ajax · přestup1. 9. 26
  • T. LemarElche · hostování31. 8. 26
  • J. GiménezDeportivo La Coruna · hostování31. 8. 26
  • I. LuqueRacing Santander · přestup30. 8. 26
  • Javier BoñarGirona · přestup28. 8. 26
  • M. RuggeriAston Villa · přestup18. 8. 26

Atletico Madrid: základní údaje

ZeměŠpanělsko
Založen1903
StadionEstádio Cívitas Metropolitano
Kapacita70 460
Povrchpřírodní tráva
SoutěžLa Liga
Místo v tabulce2. · 25 bodů

Atletico Madrid: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Atletico Madrid?

Atletico Madrid hraje domácí zápasy na stadionu Estádio Cívitas Metropolitano (Madrid) s kapacitou 70 460 diváků.

Kolikátý je Atletico Madrid v tabulce?

Atletico Madrid je v soutěži La Liga na 2. místě s 25 body po 10 zápasech (8 výher, 1 remíza, 1 prohra).

Kdy hraje Atletico Madrid příště?

Nejbližší zápas: Atletico Madrid – Deportivo La Coruna, so 24. 10. · 21:00 (La Liga).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Atletico Madrid?

Poslední ligový zápas: Espanyol 0–1 Atletico Madrid (17. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Atletico Madrid?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je Álex Baena, který dal 5 gólů.

Atletico Madrid: zápasy, tabulka a předpovědi

Atletico Madrid (Španělsko) hraje v sezóně tyto soutěže: La Liga, Liga mistrů UEFA, Super Cup. Najdete tu program a výsledky, postavení v tabulce, čísla z celé sezóny, soupisku i nejlepší hráče týmu. Tipy na ligová utkání (La Liga) shrnuje stránka soutěže, další předpovědi jsou v sekci Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.