Fotbal
Domů › Týmy › PSV Eindhoven
PSV Eindhoven

PSV Eindhoven: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Nizozemsko · založen 1913 · Philips Stadion

PSV Eindhoven: soutěže v sezóně 2026/27

PSV Eindhoven: nejbližší zápasy

ne 25. 10. · 14:30PSV Eindhoven–FeyenoordEredivisie · Vzájemné zápasy (H2H)so 31. 10. · 18:45PSV Eindhoven–Willem IIEredivisie · Vzájemné zápasy (H2H)
st 4. 11. · 21:00PSV Eindhoven–Club Brugge KV
Liga mistrů UEFA
ne 8. 11. · 16:45Cambuur–PSV Eindhoven
Eredivisie
so 21. 11. · 16:30NEC Nijmegen–PSV Eindhoven
Eredivisie

PSV Eindhoven: poslední výsledky

Forma v lizePVPVV
20. 10. 26FC Porto0–1PSV Eindhoven
Liga mistrů UEFA
17. 10. 26ADO Den Haag2–1PSV Eindhoven
Eredivisie
13. 10. 26RB Leipzig1–0PSV Eindhoven
Liga mistrů UEFA
9. 10. 26PSV Eindhoven2–0Heerenveen
Eredivisie
20. 9. 26Twente3–2PSV Eindhoven
Eredivisie
13. 9. 26PSV Eindhoven4–1Sparta Rotterdam
Eredivisie
10. 9. 26PSV Eindhoven1–1Shakhtar Donetsk
Liga mistrů UEFA
5. 9. 26Ajax1–3PSV Eindhoven
Eredivisie

PSV Eindhoven: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

ne 25. 10. · 14:30PSV Eindhoven–Feyenoord
Eredivisie
so 31. 10. · 18:45PSV Eindhoven–Willem II
Eredivisie
st 4. 11. · 21:00PSV Eindhoven–Club Brugge KV
Liga mistrů UEFA
ne 8. 11. · 16:45Cambuur–PSV Eindhoven
Eredivisie
so 21. 11. · 16:30NEC Nijmegen–PSV Eindhoven
Eredivisie
út 24. 11. · 21:00Real Madrid–PSV Eindhoven
Liga mistrů UEFA
so 28. 11. · 18:45PSV Eindhoven–GO Ahead Eagles
Eredivisie
so 5. 12. · 20:00AZ Alkmaar–PSV Eindhoven
Eredivisie
st 9. 12. · 21:00PSV Eindhoven–Atletico Madrid
Liga mistrů UEFA
ne 13. 12. · 12:15PSV Eindhoven–Telstar
Eredivisie
ne 20. 12. · 20:00PSV Eindhoven–PEC Zwolle
Eredivisie
ne 10. 1. · 14:30Feyenoord–PSV Eindhoven
Eredivisie
so 16. 1. · 21:00Fortuna Sittard–PSV Eindhoven
Eredivisie
st 20. 1. · 21:00Viking–PSV Eindhoven
Liga mistrů UEFA
so 23. 1. · 21:00PSV Eindhoven–ADO Den Haag
Eredivisie
st 27. 1. · 21:00PSV Eindhoven–VfB Stuttgart
Liga mistrů UEFA
so 30. 1. · 20:00Willem II–PSV Eindhoven
Eredivisie
ne 14. 2. · 17:00PSV Eindhoven–Twente
Eredivisie
ne 21. 2. · 17:00PSV Eindhoven–Cambuur
Eredivisie
ne 28. 2. · 17:00Sparta Rotterdam–PSV Eindhoven
Eredivisie
ne 7. 3. · 17:00PSV Eindhoven–Utrecht
Eredivisie
ne 14. 3. · 17:00Telstar–PSV Eindhoven
Eredivisie
ne 21. 3. · 17:00Groningen–PSV Eindhoven
Eredivisie
ne 4. 4. · 17:00PSV Eindhoven–AZ Alkmaar
Eredivisie
ne 11. 4. · 17:00PEC Zwolle–PSV Eindhoven
Eredivisie
ne 25. 4. · 17:00PSV Eindhoven–Ajax
Eredivisie
ne 2. 5. · 17:00GO Ahead Eagles–PSV Eindhoven
Eredivisie
ne 9. 5. · 17:00PSV Eindhoven–Excelsior
Eredivisie
ne 16. 5. · 14:30PSV Eindhoven–NEC Nijmegen
Eredivisie
ne 23. 5. · 14:30Heerenveen–PSV Eindhoven
Eredivisie
Odehrané zápasy sezóny
20. 10. 26FC Porto0–1PSV Eindhoven
Liga mistrů UEFA
17. 10. 26ADO Den Haag2–1PSV Eindhoven
Eredivisie
13. 10. 26RB Leipzig1–0PSV Eindhoven
Liga mistrů UEFA
9. 10. 26PSV Eindhoven2–0Heerenveen
Eredivisie
20. 9. 26Twente3–2PSV Eindhoven
Eredivisie
13. 9. 26PSV Eindhoven4–1Sparta Rotterdam
Eredivisie
10. 9. 26PSV Eindhoven1–1Shakhtar Donetsk
Liga mistrů UEFA
5. 9. 26Ajax1–3PSV Eindhoven
Eredivisie
30. 8. 26Utrecht1–6PSV Eindhoven
Eredivisie
23. 8. 26PSV Eindhoven5–1Groningen
Eredivisie
15. 8. 26Excelsior1–2PSV Eindhoven
Eredivisie
8. 8. 26PSV Eindhoven2–2Fortuna Sittard
Eredivisie

Aktualizováno: 24. října 2026

PSV Eindhoven: zranění a absence

Hráči, kteří nenastoupí v nejbližším zápase.

  • S. Mijnansčervená karta
  • A. Nagalozranění
  • A. Pleaabsence
  • J. Schoutenzranění kolena
  • K. Sildilliaabsence
  • F. Kosticzranění
  • S. Lammersabsence
  • S. Ouaissasvalové zranění
  • R. Pepizranění
  • P. Wannerzranění chodidla
  • R. van Bommelmimo soupisku

PSV Eindhoven: místo v tabulce – Eredivisie

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
1Feyenoord97-2-031:1023VVVVV
2AZ Alkmaar96-2-120:1020RPVRV
3PSV Eindhoven96-1-227:1219PVPVV
4Ajax95-3-127:1218VRRVV
5Twente95-2-217:1017PRVVV

PSV Eindhoven: místo v tabulce – Liga mistrů UEFA

Celá tabulka
#TýmZSkóreB
16Atletico Madrid34:34
17Shakhtar Donetsk34:34
18PSV Eindhoven32:24
19Villarreal38:83
20Manchester United35:63

PSV Eindhoven: statistiky sezóny (Eredivisie)

Vstřelené góly na zápas3,0
Obdržené góly na zápas1,3
Doma: vstřelené / obdržené3,3 / 1,0
Venku: vstřelené / obdržené2,8 / 1,6
Zápasy bez obdrženého gólu1
Zápasy bez vstřeleného gólu0

Karty

Žluté karty14
Žluté karty na zápas1,6
Červené karty1

Nejčastější formace

4-2-3-1 (6×) · 4-3-3 (3×)

PSV Eindhoven: statistiky hráčů (Eredivisie)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
J. VeermanZÁL1900000008,00
S. DestOBR87192295007,39
G. TilZÁL970851168007,27
Mauro JúniorOBR97491264007,15
A. ObispoOBR97720020307,08
K. SanoZÁL865710104107,05
S. MijnansZÁL842251188117,03
R. van BommelZÁL853222146307,02
P. WannerZÁL74020275006,96
R. FlamingoOBR85221062006,84
F. KostićZÁL41470000106,72
A. PléaÚTO1220100006,70
A. SantosZÁL3660020006,70
R. PepiÚTO743530167006,61
I. PerišićOBR851121115206,52
S. CornecionZÁL2290010006,49
K. SildilliaOBR2110000006,20
L. GeertruidaOBR53521121106,07
N. FernandezZÁL63461053106,06
E. BajraktarevicÚTO51921242005,86
A. BouhamdiÚTO61980261005,72
Yarek GasiorowskiOBR3450000005,15
D. ManÚTO4980052105,05
M. HansenÚTO1500032003,31

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

PSV Eindhoven: soupiska

Brankáři

1N. OlijNárodnostNizozemskoVěk30 letVýška188 cmHmotnost79 kg
32M. KovářNárodnostCzech RepublicVěk25 letVýška196 cmHmotnost88 kg
41Khadim NgomNárodnostNizozemskoVěk20 letVýška180 cm
51T. SmolenaarsNárodnostNizozemskoVěk20 letVýška197 cmHmotnost80 kg

Obránci

Záložníci

Útočníci

PSV Eindhoven: přestupy

Příchody

  • S. LammersTwente · přestup1. 9. 26
  • M. HansenBodo/Glimt · přestup1. 9. 26
  • A. SantosSparta Rotterdam · přestup1. 9. 26
  • S. OuaissaNEC Nijmegen · přestup31. 8. 26
  • L. GeertruidaRB Leipzig · hostování20. 8. 26
  • K. SanoNEC Nijmegen · přestup7. 8. 26
  • F. KostićJuventus · volný hráč5. 8. 26
  • M. KovářBayer Leverkusen · přestup30. 6. 26

Odchody

  • I. BabadiSparta Rotterdam · hostování1. 9. 26
  • E. BasseyViking · přestup1. 9. 26
  • M. BoaduWatford · volný hráč31. 8. 26
  • Jordy BawuahTwente · přestup30. 8. 26
  • C. DriouechCelta Vigo · přestup24. 8. 26
  • J. VeermanBorussia Dortmund · přestup17. 8. 26
  • S. BouhoudaneCambuur · přestup4. 8. 26
  • J. DrommelTwente · přestup3. 8. 26

PSV Eindhoven: základní údaje

ZeměNizozemsko
Založen1913
StadionPhilips Stadion
Kapacita36 500
Povrchpřírodní tráva
SoutěžEredivisie
Místo v tabulce3. · 19 bodů

PSV Eindhoven: časté otázky

Na kterém stadionu hraje PSV Eindhoven?

PSV Eindhoven hraje domácí zápasy na stadionu Philips Stadion (Eindhoven) s kapacitou 36 500 diváků.

Kolikátý je PSV Eindhoven v tabulce?

PSV Eindhoven je v soutěži Eredivisie na 3. místě s 19 body po 9 zápasech (6 výher, 1 remíza, 2 prohry).

Kdy hraje PSV Eindhoven příště?

Nejbližší zápas: PSV Eindhoven – Feyenoord, ne 25. 10. · 14:30 (Eredivisie).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu PSV Eindhoven?

Poslední ligový zápas: ADO Den Haag 2–1 PSV Eindhoven (17. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu PSV Eindhoven?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je G. Til, který dal 6 gólů.

PSV Eindhoven: zápasy, tabulka a předpovědi

Přehled týmu PSV Eindhoven (Nizozemsko): zápasy a výsledky napříč soutěžemi (Eredivisie, Liga mistrů UEFA), tabulka, statistiky, soupiska a střelci. Tipy a kurzy na zápasy soutěže Eredivisie najdete na stránce soutěže, ostatní předpovědi v sekci Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.