Fotbal
Domů › Týmy › AEK Athens FC
AEK Athens FC

AEK Athens FC: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Řecko · založen 1924 · OPAP Arena

AEK Athens FC: soutěže v sezóně 2026/27

Liga mistrů UEFA29. místo, 3 bodyPříště: Real Madrid · st 4. 11. · 18:45
Super League 18. koloPříště: Panetolikos · so 24. 10. · 19:00
CupGreek Cup, 4. koloPříště: PAOK · st 28. 10. · 19:30

AEK Athens FC: nejbližší zápasy

so 24. 10. · 19:00AEK Athens FC–Panetolikos
Super League 1
st 28. 10. · 19:30PAOK–AEK Athens FC
Cup
ne 1. 11. · 18:00Panathinaikos–AEK Athens FC
Super League 1
st 4. 11. · 18:45AEK Athens FC–Real Madrid
Liga mistrů UEFA
ne 8. 11. · 16:00AEK Athens FC–Levadiakos
Super League 1

AEK Athens FC: poslední výsledky

Forma v lizePPV
20. 10. 26Manchester City5–1AEK Athens FC
Liga mistrů UEFA
14. 10. 26Shakhtar Donetsk3–1AEK Athens FC
Liga mistrů UEFA
10. 10. 26AEK Athens FC3–0OFI
Super League 1
20. 9. 26Volos NFC1–2AEK Athens FC
Super League 1
17. 9. 26AEK Athens FC8–1Panserraikos
Cup
13. 9. 26Asteras Tripolis1–1AEK Athens FC
Super League 1
8. 9. 26AEK Athens FC1–0Lask Linz
Liga mistrů UEFA
5. 9. 26AEK Athens FC5–0Aris Thessalonikis
Super League 1

AEK Athens FC: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

so 17. 10. · 18:30Atromitos–AEK Athens FC
Super League 1
so 24. 10. · 19:00AEK Athens FC–Panetolikos
Super League 1
st 28. 10. · 19:30PAOK–AEK Athens FC
Cup
ne 1. 11. · 18:00Panathinaikos–AEK Athens FC
Super League 1
st 4. 11. · 18:45AEK Athens FC–Real Madrid
Liga mistrů UEFA
ne 8. 11. · 16:00AEK Athens FC–Levadiakos
Super League 1
so 21. 11. · 18:30Kalamata–AEK Athens FC
Super League 1
út 24. 11. · 21:00Como–AEK Athens FC
Liga mistrů UEFA
ne 29. 11. · 20:00AEK Athens FC–PAOK
Super League 1
st 2. 12. · 18:00AEK Athens FC–Asteras Tripolis
Cup
so 5. 12. · 19:00Olympiakos Piraeus–AEK Athens FC
Super League 1
út 8. 12. · 21:00AEK Athens FC–Galatasaray
Liga mistrů UEFA
ne 13. 12. · 18:00AEK Athens FC–Volos NFC
Super League 1
ne 20. 12. · 18:30Aris Thessalonikis–AEK Athens FC
Super League 1
so 9. 1. · 18:00AEK Athens FC–Atromitos
Super League 1
so 16. 1. · 17:00AEK Athens FC–Kalamata
Super League 1
út 19. 1. · 21:00AEK Athens FC–AS Roma
Liga mistrů UEFA
so 23. 1. · 17:00Panetolikos–AEK Athens FC
Super League 1
st 27. 1. · 21:00Borussia Dortmund–AEK Athens FC
Liga mistrů UEFA
so 30. 1. · 17:00OFI–AEK Athens FC
Super League 1
so 6. 2. · 17:00AEK Athens FC–Kifisia
Super League 1
so 13. 2. · 17:00PAOK–AEK Athens FC
Super League 1
so 20. 2. · 17:00AEK Athens FC–Asteras Tripolis
Super League 1
so 27. 2. · 17:00Levadiakos–AEK Athens FC
Super League 1
so 6. 3. · 17:00AEK Athens FC–Olympiakos Piraeus
Super League 1
so 13. 3. · 17:00Iraklis 1908–AEK Athens FC
Super League 1
so 20. 3. · 17:00AEK Athens FC–Panathinaikos
Super League 1
Odehrané zápasy sezóny
20. 10. 26Manchester City5–1AEK Athens FC
Liga mistrů UEFA
14. 10. 26Shakhtar Donetsk3–1AEK Athens FC
Liga mistrů UEFA
10. 10. 26AEK Athens FC3–0OFI
Super League 1
20. 9. 26Volos NFC1–2AEK Athens FC
Super League 1
17. 9. 26AEK Athens FC8–1Panserraikos
Cup
13. 9. 26Asteras Tripolis1–1AEK Athens FC
Super League 1
8. 9. 26AEK Athens FC1–0Lask Linz
Liga mistrů UEFA
5. 9. 26AEK Athens FC5–0Aris Thessalonikis
Super League 1
2. 9. 26Nestos Chrisoupolis0–2AEK Athens FC
Cup
30. 8. 26Kifisia1–1AEK Athens FC
Super League 1
26. 8. 26AEK Athens FC4–0Levski Sofia
Liga mistrů UEFA
22. 8. 26AEK Athens FC4–0Iraklis 1908
Super League 1
18. 8. 26Levski Sofia0–0AEK Athens FC
Liga mistrů UEFA

Aktualizováno: 24. října 2026

AEK Athens FC: místo v tabulce – Liga mistrů UEFA

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
27Lens31-0-23:73PPV
28Bodo/Glimt31-0-24:93PVP
29AEK Athens FC31-0-23:83PPV
30RB Leipzig31-0-23:83PVP
31Fenerbahçe30-2-13:92RPR

AEK Athens FC: místo v tabulce – Liga mistrů UEFA

Celá tabulka
#TýmZSkóreB
27Lens33:73
28Bodo/Glimt34:93
29AEK Athens FC33:83
30RB Leipzig33:83
31Fenerbahçe33:92

AEK Athens FC: statistiky sezóny (Liga mistrů UEFA)

Vstřelené góly na zápas1,4
Obdržené góly na zápas1,6
Doma: vstřelené / obdržené2,5 / 0,0
Venku: vstřelené / obdržené0,7 / 2,7
Zápasy bez obdrženého gólu3
Zápasy bez vstřeleného gólu1

Karty

Žluté karty8
Žluté karty na zápas1,6
Červené karty0

Nejčastější formace

4-4-2 (5×)

AEK Athens FC: statistiky hráčů (Liga mistrů UEFA)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
L. MajerZÁL53881152107,34
B. VargaÚTO52602042107,05
Filipe RelvasOBR54500121007,04
R. MarinZÁL539420105207,01
A. KoitaZÁL53770050006,94
L. RotaOBR54500100006,93
S. PiliosOBR54501122106,81
L. JovićÚTO53871082106,58
H. MoukoudiOBR54500050106,58
M. VitálisZÁL31750030006,58
ZiniÚTO52140153106,55
O. ZubkovZÁL4520021006,17
M. GaćinovićZÁL5440030006,14
João MárioZÁL2820000006,03
K. KairinenZÁL31920000004,77
K. ArriagaZÁL3920010004,34
P. MantalosZÁL2510000003,45

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

AEK Athens FC: soupiska

Brankáři

Obránci

2H. MoukoudiNárodnostKamerunVěk28 letVýška191 cmHmotnost96 kg3S. PiliosNárodnostŘeckoVěk25 let
5C. AlexiouNárodnostŘeckoVěk20 letVýška184 cmHmotnost79 kg
12L. RotaNárodnostŘeckoVěk28 letVýška177 cmHmotnost67 kg15M. TodorskiNárodnostBulharskoVěk21 let
21D. VidaNárodnostChorvatskoVěk36 letVýška184 cmHmotnost76 kg
22C. LykogiannisNárodnostŘeckoVěk32 letVýška190 cmHmotnost82 kg
44Filipe RelvasNárodnostPortugalskoVěk26 letVýška192 cmHmotnost78 kg
57S. ChristakopoulosVěk19 let

Záložníci

Útočníci

AEK Athens FC: přestupy

Příchody

  • João MárioBeşiktaş · volný hráč1. 9. 26
  • C. LykogiannisBologna · volný hráč19. 8. 26
  • K. ArriagaLevante · přestup16. 8. 26
  • M. VitálisGyori ETO FC · přestup5. 8. 26
  • L. MajerVfL Wolfsburg · přestup28. 7. 26
  • C. AlexiouInter · hostování7. 7. 26
  • K. KairinenSparta Praha · přestup6. 7. 26
  • Georgios SarakasidisPanionios · přestup30. 6. 26

Odchody

  • H. FofanaAnagennisi Karditsas · volný hráč10. 9. 26
  • Paolo FernandesAlanyaspor · hostování23. 8. 26
  • N. EliassonInternacional · hostování20. 8. 26
  • J. PenriceRangers · hostování14. 8. 26
  • M. GrujićLevski Sofia · volný hráč14. 8. 26
  • R. LjubičićLask Linz · hostování21. 7. 26
  • C. KolimatsisAsteras Tripolis · volný hráč20. 7. 26
  • Á. AngelópoulosKallithea · hostování20. 7. 26

AEK Athens FC: základní údaje

ZeměŘecko
Založen1924
StadionOPAP Arena
Kapacita33 000
Povrchpřírodní tráva
Místo v tabulce29. · 3 body

AEK Athens FC: časté otázky

Na kterém stadionu hraje AEK Athens FC?

AEK Athens FC hraje domácí zápasy na stadionu OPAP Arena (Athens) s kapacitou 33 000 diváků.

Kolikátý je AEK Athens FC v tabulce?

AEK Athens FC je v soutěži Liga mistrů UEFA na 29. místě se 3 body po 3 zápasech (1 výhra, 0 remíz, 2 prohry).

Kdy hraje AEK Athens FC příště?

Nejbližší zápas: AEK Athens FC – Panetolikos, so 24. 10. · 19:00 (Super League 1).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu AEK Athens FC?

Poslední ligový zápas: Manchester City 5–1 AEK Athens FC (20. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu AEK Athens FC?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je L. Jović, který dal 6 gólů.

AEK Athens FC: zápasy, tabulka a předpovědi

AEK Athens FC (Řecko) hraje v sezóně tyto soutěže: Liga mistrů UEFA, Super League 1, Cup. Najdete tu program a výsledky, postavení v tabulce, čísla z celé sezóny, soupisku i nejlepší hráče týmu. Tipy na ligová utkání (Liga mistrů UEFA) shrnuje stránka soutěže, další předpovědi jsou v sekci Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.