Fotbal
Domů › Týmy › Manchester United
Manchester United

Manchester United: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Anglie · založen 1878 · Old Trafford

Manchester United: soutěže v sezóně 2026/27

Manchester United: nejbližší zápasy

ne 25. 10. · 15:00Manchester United–BournemouthPremier League · Vzájemné zápasy (H2H)so 31. 10. · 13:30Chelsea–Manchester UnitedPremier League · Vzájemné zápasy (H2H)
út 3. 11. · 21:00Manchester United–AS Roma
Liga mistrů UEFA · Vzájemné zápasy (H2H)
ne 8. 11. · 17:30Manchester United–Aston Villa
Premier League
ne 22. 11. · 17:30Liverpool–Manchester United
Premier League

Manchester United: poslední výsledky

Forma v lizeRRRPR
21. 10. 26Como4–1Manchester United
Liga mistrů UEFA
18. 10. 26Leeds1–1Manchester United
Premier League
13. 10. 26Atletico Madrid2–0Manchester United
Liga mistrů UEFA
10. 10. 26Manchester United1–1Tottenham
Premier League
20. 9. 26Fulham1–1Manchester United
Premier League
16. 9. 26Manchester United2–3Brighton
Ligový pohár
13. 9. 26Manchester United0–1Manchester City
Premier League
10. 9. 26Manchester United4–0Sabah FA
Liga mistrů UEFA

Manchester United: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

ne 25. 10. · 15:00Manchester United–Bournemouth
Premier League
so 31. 10. · 13:30Chelsea–Manchester United
Premier League
út 3. 11. · 21:00Manchester United–AS Roma
Liga mistrů UEFA
ne 8. 11. · 17:30Manchester United–Aston Villa
Premier League
ne 22. 11. · 17:30Liverpool–Manchester United
Premier League
st 25. 11. · 21:00Sporting CP–Manchester United
Liga mistrů UEFA
so 28. 11. · 16:00Manchester United–Brentford
Premier League
st 2. 12. · 21:00Newcastle–Manchester United
Premier League
so 5. 12. · 16:00Manchester United–Coventry
Premier League
út 8. 12. · 21:00Manchester United–RB Leipzig
Liga mistrů UEFA
so 12. 12. · 16:00Crystal Palace–Manchester United
Premier League
so 19. 12. · 16:00Arsenal–Manchester United
Premier League
ne 27. 12. · 17:30Manchester United–Nottingham Forest
Premier League
st 30. 12. · 20:30Manchester United–Sunderland
Premier League
so 2. 1. · 13:30Brighton–Manchester United
Premier League
čt 7. 1. · 21:00Manchester United–Newcastle
Premier League
so 16. 1. · 16:00Aston Villa–Manchester United
Premier League
st 20. 1. · 21:00Manchester United–Bayern München
Liga mistrů UEFA
so 23. 1. · 16:00Manchester United–Liverpool
Premier League
st 27. 1. · 21:00Villarreal–Manchester United
Liga mistrů UEFA
so 30. 1. · 16:00Brentford–Manchester United
Premier League
so 6. 2. · 16:00Manchester United–Chelsea
Premier League
st 10. 2. · 21:00Manchester United–Brighton
Premier League
so 20. 2. · 16:00Nottingham Forest–Manchester United
Premier League
so 27. 2. · 16:00Manchester United–Arsenal
Premier League
st 3. 3. · 21:00Sunderland–Manchester United
Premier League
so 13. 3. · 16:00Manchester United–Everton
Premier League
so 20. 3. · 16:00Manchester City–Manchester United
Premier League
so 10. 4. · 16:00Manchester United–Hull City
Premier League
so 17. 4. · 16:00Ipswich–Manchester United
Premier League
so 24. 4. · 16:00Manchester United–Crystal Palace
Premier League
so 1. 5. · 16:00Coventry–Manchester United
Premier League
so 8. 5. · 16:00Bournemouth–Manchester United
Premier League
so 15. 5. · 16:00Manchester United–Leeds
Premier League
ne 23. 5. · 16:00Tottenham–Manchester United
Premier League
ne 30. 5. · 17:00Manchester United–Fulham
Premier League
Odehrané zápasy sezóny
21. 10. 26Como4–1Manchester United
Liga mistrů UEFA
18. 10. 26Leeds1–1Manchester United
Premier League
13. 10. 26Atletico Madrid2–0Manchester United
Liga mistrů UEFA
10. 10. 26Manchester United1–1Tottenham
Premier League
20. 9. 26Fulham1–1Manchester United
Premier League
16. 9. 26Manchester United2–3Brighton
Ligový pohár
13. 9. 26Manchester United0–1Manchester City
Premier League
10. 9. 26Manchester United4–0Sabah FA
Liga mistrů UEFA
6. 9. 26Everton2–2Manchester United
Premier League
30. 8. 26Manchester United5–2Ipswich
Premier League
22. 8. 26Hull City2–0Manchester United
Premier League

Aktualizováno: 24. října 2026

Manchester United: zranění a absence

Hráči, kteří nenastoupí v nejbližším zápase.

  • P. Dorguzranění hamstringu
  • K. Mainoozranění
  • B. Seskoabsence
  • L. Shawzranění
  • M. Ugartezranění kolena
  • T. Heatonabsence
  • A. Heavennemoc
  • L. Martinezsvalové zranění
  • M. Rashfordzranění kyčle

Manchester United: místo v tabulce – Premier League

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
13Fulham82-2-48:108VVPRR
14Newcastle72-2-310:148PPVPR
15Manchester United71-4-210:107RRRPR
16Crystal Palace72-1-49:177PVRPV
17Bournemouth71-3-39:136VPPRR

Manchester United: místo v tabulce – Liga mistrů UEFA

Celá tabulka
#TýmZSkóreB
18PSV Eindhoven32:24
19Villarreal38:83
20Manchester United35:63
21Inter35:63
22Napoli35:73

Manchester United: statistiky sezóny (Premier League)

Vstřelené góly na zápas1,4
Obdržené góly na zápas1,4
Doma: vstřelené / obdržené2,0 / 1,3
Venku: vstřelené / obdržené1,0 / 1,5
Zápasy bez obdrženého gólu0
Zápasy bez vstřeleného gólu2

Karty

Žluté karty12
Žluté karty na zápas1,7
Červené karty0

Nejčastější formace

4-2-3-1 (7×)

Manchester United: statistiky hráčů (Premier League)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
K. MainooZÁL64470110007,32
Y. TielemansZÁL75470153007,26
Bruno FernandesZÁL763031136207,24
B. MbeumoZÁL7630401710107,09
H. MaguireOBR76300072206,86
Andrey SantosZÁL41800000106,74
C. BalebaZÁL21050030006,74
Lisandro MartínezOBR64950052106,71
Diogo DalotOBR74690061206,66
Matheus CunhaÚTO750512104006,65
B. ŠeškoÚTO4761021006,63
L. ShawOBR54250110206,62
L. YoroOBR41780000006,58
M. MountZÁL2260010006,43
N. MazraouiOBR41430010006,35
P. DorguZÁL51750161106,28
A. DialloZÁL21490041006,26
A. HeavenOBR2910010006,20
M. RashfordÚTO63560094005,60
J. ZirkzeeÚTO3570000004,95
S. LaceyÚTO1100000003,15

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Manchester United: soupiska

Brankáři

1S. LammensNárodnostBelgieVěk23 letVýška193 cmHmotnost70 kg12K. DarlowNárodnostAnglieVěk35 letVýška190 cmHmotnost88 kg
22T. HeatonNárodnostAnglieVěk39 letVýška188 cmHmotnost85 kg
45Dermot William MeeNárodnostNorthern IrelandVěk23 letVýška183 cm

Obránci

Záložníci

Útočníci

Manchester United: přestupy

Příchody

  • C. BalebaBrighton · přestup24. 8. 26
  • T. ThompsonTottenham · přestup19. 7. 26
  • K. DarlowLeeds · volný hráč13. 7. 26
  • Y. TielemansAston Villa · přestup13. 7. 26
  • Andrey SantosChelsea · přestup12. 7. 26
  • R. VítekBristol City · návrat z hostování29. 6. 26
  • M. RashfordBarcelona · návrat z hostování29. 6. 26
  • R. HøjlundNapoli · návrat z hostování29. 6. 26

Odchody

  • T. MalaciaFC Cincinnati · volný hráč18. 9. 26
  • W. MurdockHednesford Town · hostování17. 9. 26
  • O. MartinWillem II · hostování1. 9. 26
  • Louis JacksonST Mirren · přestup29. 8. 26
  • Daniel GoreLuton · hostování29. 8. 26
  • Tobias Christopher CollyerWest Brom · přestup29. 8. 26
  • E. WheatleyLincoln · hostování23. 8. 26
  • J. DevaneyHibernian · hostování22. 8. 26

Manchester United: základní údaje

ZeměAnglie
Založen1878
StadionOld Trafford
Kapacita76 212
Povrchpřírodní tráva
Místo v tabulce15. · 7 bodů

Manchester United: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Manchester United?

Manchester United hraje domácí zápasy na stadionu Old Trafford (Manchester) s kapacitou 76 212 diváků.

Kolikátý je Manchester United v tabulce?

Manchester United je v soutěži Premier League na 15. místě se 7 body po 7 zápasech (1 výhra, 4 remízy, 2 prohry).

Kdy hraje Manchester United příště?

Nejbližší zápas: Manchester United – Bournemouth, ne 25. 10. · 15:00 (Premier League).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Manchester United?

Poslední ligový zápas: Leeds 1–1 Manchester United (18. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Manchester United?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je Bruno Fernandes, který dal 4 góly.

Manchester United: zápasy, tabulka a předpovědi

Manchester United (Anglie) hraje v sezóně tyto soutěže: Premier League, Liga mistrů UEFA, Ligový pohár. Najdete tu program a výsledky, postavení v tabulce, čísla z celé sezóny, soupisku i nejlepší hráče týmu. Tipy na ligová utkání (Premier League) shrnuje stránka soutěže, další předpovědi jsou v sekci Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.