Fotbal
Domů › Týmy › Sporting CP
Sporting CP

Sporting CP: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Portugalsko · založen 1906 · Estádio José Alvalade

Sporting CP: soutěže v sezóně 2026/27

Sporting CP: nejbližší zápasy

ne 25. 10. · 21:30Sporting CP–Academico ViseuPrimeira Liga
út 27. 10. · 21:15Sporting CP–Maritimo
Taça da Liga
pá 30. 10. · 21:15Casa Pia–Sporting CP
Primeira Liga · Vzájemné zápasy (H2H)
út 3. 11. · 18:45Shakhtar Donetsk–Sporting CP
Liga mistrů UEFA
so 7. 11. · 21:30Sporting CP–Moreirense
Primeira Liga

Sporting CP: poslední výsledky

Forma v lizeVRRVV
21. 10. 26Sporting CP2–3Lask Linz
Liga mistrů UEFA
13. 10. 26Lens0–2Sporting CP
Liga mistrů UEFA
9. 10. 26SC Braga1–3Sporting CP
Primeira Liga
19. 9. 26Sporting CP2–2Arouca
Primeira Liga
13. 9. 26Famalicao1–1Sporting CP
Primeira Liga
9. 9. 26Sporting CP3–1Galatasaray
Liga mistrů UEFA
5. 9. 26Sporting CP2–0Nacional
Primeira Liga
28. 8. 26Rio Ave0–4Sporting CP
Primeira Liga

Sporting CP: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

ne 25. 10. · 21:30Sporting CP–Academico Viseu
Primeira Liga
út 27. 10. · 21:15Sporting CP–Maritimo
Taça da Liga
pá 30. 10. · 21:15Casa Pia–Sporting CP
Primeira Liga
út 3. 11. · 18:45Shakhtar Donetsk–Sporting CP
Liga mistrů UEFA
so 7. 11. · 21:30Sporting CP–Moreirense
Primeira Liga
st 25. 11. · 21:00Sporting CP–Manchester United
Liga mistrů UEFA
ne 29. 11. · 21:30FC Porto–Sporting CP
Primeira Liga
ne 6. 12. · 17:00Sporting CP–Maritimo
Primeira Liga
út 8. 12. · 21:00AS Roma–Sporting CP
Liga mistrů UEFA
ne 13. 12. · 17:00GIL Vicente–Sporting CP
Primeira Liga
ne 20. 12. · 17:00Sporting CP–Estoril
Primeira Liga
ne 27. 12. · 17:00Benfica–Sporting CP
Primeira Liga
ne 10. 1. · 17:00Sporting CP–Santa Clara
Primeira Liga
ne 17. 1. · 17:00Sporting CP–Estrela
Primeira Liga
st 20. 1. · 21:00Sporting CP–Barcelona
Liga mistrů UEFA
ne 24. 1. · 17:00Vitória SC–Sporting CP
Primeira Liga
st 27. 1. · 21:00Manchester City–Sporting CP
Liga mistrů UEFA
ne 31. 1. · 17:00Alverca–Sporting CP
Primeira Liga
ne 7. 2. · 17:00Sporting CP–Rio Ave
Primeira Liga
ne 14. 2. · 17:00Nacional–Sporting CP
Primeira Liga
ne 21. 2. · 17:00Sporting CP–Famalicao
Primeira Liga
ne 28. 2. · 17:00Arouca–Sporting CP
Primeira Liga
ne 7. 3. · 17:00Sporting CP–SC Braga
Primeira Liga
ne 14. 3. · 17:00Academico Viseu–Sporting CP
Primeira Liga
ne 21. 3. · 17:00Sporting CP–Casa Pia
Primeira Liga
ne 4. 4. · 17:00Moreirense–Sporting CP
Primeira Liga
ne 11. 4. · 17:00Sporting CP–FC Porto
Primeira Liga
ne 18. 4. · 17:00Maritimo–Sporting CP
Primeira Liga
ne 25. 4. · 17:00Sporting CP–GIL Vicente
Primeira Liga
ne 2. 5. · 17:00Estoril–Sporting CP
Primeira Liga
ne 9. 5. · 17:00Sporting CP–Benfica
Primeira Liga
ne 16. 5. · 17:00Santa Clara–Sporting CP
Primeira Liga
Odehrané zápasy sezóny
21. 10. 26Sporting CP2–3Lask Linz
Liga mistrů UEFA
13. 10. 26Lens0–2Sporting CP
Liga mistrů UEFA
9. 10. 26SC Braga1–3Sporting CP
Primeira Liga
19. 9. 26Sporting CP2–2Arouca
Primeira Liga
13. 9. 26Famalicao1–1Sporting CP
Primeira Liga
9. 9. 26Sporting CP3–1Galatasaray
Liga mistrů UEFA
5. 9. 26Sporting CP2–0Nacional
Primeira Liga
28. 8. 26Rio Ave0–4Sporting CP
Primeira Liga
22. 8. 26Sporting CP3–1Alverca
Primeira Liga
14. 8. 26Sporting CP3–2Vitória SC
Primeira Liga
8. 8. 26Estrela2–2Sporting CP
Primeira Liga

Aktualizováno: 24. října 2026

Sporting CP: zranění a absence

Hráči, kteří chyběli v posledním zápase s hlášenou absencí (21. 10. 26).

  • Z. Debastzranění
  • N. Santoszranění kolena
  • R. Zalazarzranění stehna

Sporting CP: místo v tabulce – Primeira Liga

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
1FC Porto99-0-021:427VVVVV
2Benfica86-1-124:719VPVVV
3Sporting CP85-3-020:918VRRVV
4Santa Clara85-3-012:418VRVVR
5Arouca95-2-212:717VVRPR

Sporting CP: místo v tabulce – Liga mistrů UEFA

Celá tabulka
#TýmZSkóreB
10Manchester City39:56
11Club Brugge KV39:66
12Sporting CP37:46
13Borussia Dortmund35:46
14Bayern München310:55

Sporting CP: statistiky sezóny (Primeira Liga)

Vstřelené góly na zápas2,5
Obdržené góly na zápas1,1
Doma: vstřelené / obdržené2,5 / 1,3
Venku: vstřelené / obdržené2,5 / 1,0
Zápasy bez obdrženého gólu2
Zápasy bez vstřeleného gólu0

Karty

Žluté karty19
Žluté karty na zápas2,4
Červené karty1

Nejčastější formace

4-2-3-1 (7×) · 4-3-3 (1×)

Sporting CP: statistiky hráčů (Primeira Liga)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
Sergi AltimiraZÁL87171041207,44
Ibrahima BaOBR1900000007,44
L. SuárezÚTO848871149407,31
Z. DebastOBR53990011017,21
Eduardo QuaresmaOBR53180000207,12
R. ZalazarZÁL853421104007,05
Geny CatamoZÁL859914105306,98
Iván FresnedaOBR85650122106,93
M. AraújoOBR75601263206,90
I. DoumbiaZÁL86680180006,88
F. IoannidisÚTO727322125006,85
N. IrankundaÚTO62050140106,76
Pedro LimaZÁL260021006,47
Gonçalo InácioOBR76301021206,25
Flávio GonçalvesZÁL74253186106,20
Luis GuilhermeÚTO61700053005,79
S. AndersenZÁL61540000005,38
G. VagiannidisOBR42310011004,38
João SimõesZÁL1120000003,35
J. DerryÚTO3270011103,33
Rafael Ferreira NelÚTO1150011003,19
Rodrigo DiasOBR1900000002,30

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Sporting CP: soupiska

Brankáři

1Rui SilvaNárodnostPortugalskoVěk32 letVýška191 cmHmotnost91 kg30KaiqueNárodnostBrazílieVěk23 letVýška190 cmHmotnost86 kg
41Diego CallaiNárodnostBrazílieVěk22 letVýška190 cmHmotnost88 kg
99Francisco SilvaVěk20 let

Obránci

Záložníci

Útočníci

Sporting CP: přestupy

Příchody

  • D. GueyeLeganes · hostování31. 8. 26
  • KaiquePalmeiras · přestup28. 8. 26
  • BiduCriciuma · přestup25. 8. 26
  • M. ZekriKV Mechelen · přestup24. 8. 26
  • N. IrankundaWatford · přestup14. 8. 26
  • Ibrahima BaFamalicao · přestup21. 7. 26
  • J. DerryChelsea · hostování10. 7. 26
  • S. AndersenBK Hacken · přestup30. 6. 26

Odchody

  • K. KoindrediLausanne · přestup31. 8. 26
  • PoteFiorentina · hostování31. 8. 26
  • Daniel BragançaTorino · hostování31. 8. 26
  • João VirgíniaWolves · přestup27. 8. 26
  • G. KochorashviliSevilla · přestup20. 8. 26
  • Manuel Ascenção Bebiano MendonçaMoreirense · přestup20. 8. 26
  • E. IngebrethsenStromsgodset · přestup12. 8. 26
  • O. DiomandeNottingham Forest · přestup10. 8. 26

Sporting CP: základní údaje

ZeměPortugalsko
Založen1906
StadionEstádio José Alvalade
Kapacita50 466
Povrchpřírodní tráva
Místo v tabulce3. · 18 bodů

Sporting CP: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Sporting CP?

Sporting CP hraje domácí zápasy na stadionu Estádio José Alvalade (Lisboa) s kapacitou 50 466 diváků.

Kolikátý je Sporting CP v tabulce?

Sporting CP je v soutěži Primeira Liga na 3. místě s 18 body po 8 zápasech (5 výher, 3 remízy, 0 proher).

Kdy hraje Sporting CP příště?

Nejbližší zápas: Sporting CP – Academico Viseu, ne 25. 10. · 21:30 (Primeira Liga).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Sporting CP?

Poslední ligový zápas: SC Braga 1–3 Sporting CP (9. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Sporting CP?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je L. Suárez, který dal 11 gólů.

Sporting CP: zápasy, tabulka a předpovědi

Přehled týmu Sporting CP (Portugalsko): zápasy a výsledky napříč soutěžemi (Primeira Liga, Liga mistrů UEFA, Taça da Liga), tabulka, statistiky, soupiska a střelci. Tipy a kurzy na zápasy soutěže Primeira Liga najdete na stránce soutěže, ostatní předpovědi v sekci Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.