Fotbal
Domů › Týmy › Manchester City
Manchester City

Manchester City: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Anglie · založen 1880 · Etihad Stadium

Manchester City: soutěže v sezóně 2026/27

Manchester City: nejbližší zápasy

so 24. 10. · 13:30Aston Villa–Manchester City
Premier League · Vzájemné zápasy (H2H)
st 28. 10. · 20:30Manchester City–Brighton
Ligový pohár · Vzájemné zápasy (H2H)so 31. 10. · 16:00Manchester City–BrightonPremier League · Vzájemné zápasy (H2H)
st 4. 11. · 21:00RB Leipzig–Manchester City
Liga mistrů UEFA
so 7. 11. · 18:30Nottingham Forest–Manchester City
Premier League

Manchester City: poslední výsledky

Forma v lizePVVVV
20. 10. 26Manchester City5–1AEK Athens FC
Liga mistrů UEFA
17. 10. 26Manchester City3–2Ipswich
Premier League
14. 10. 26Manchester City2–4Paris Saint Germain
Liga mistrů UEFA
11. 10. 26Liverpool0–3Manchester City
Premier League
20. 9. 26Manchester City5–3Sunderland
Premier League
17. 9. 26Manchester City5–0Norwich
Ligový pohár
13. 9. 26Manchester United0–1Manchester City
Premier League
8. 9. 26FC Porto0–2Manchester City
Liga mistrů UEFA

Manchester City: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

so 24. 10. · 13:30Aston Villa–Manchester City
Premier League
st 28. 10. · 20:30Manchester City–Brighton
Ligový pohár
so 31. 10. · 16:00Manchester City–Brighton
Premier League
st 4. 11. · 21:00RB Leipzig–Manchester City
Liga mistrů UEFA
so 7. 11. · 18:30Nottingham Forest–Manchester City
Premier League
so 21. 11. · 13:30Manchester City–Fulham
Premier League
út 24. 11. · 21:00Manchester City–Napoli
Liga mistrů UEFA
ne 29. 11. · 17:30Arsenal–Manchester City
Premier League
st 2. 12. · 21:00Manchester City–Leeds
Premier League
so 5. 12. · 16:00Brentford–Manchester City
Premier League
út 8. 12. · 21:00Barcelona–Manchester City
Liga mistrů UEFA
so 12. 12. · 16:00Manchester City–Chelsea
Premier League
so 19. 12. · 16:00Manchester City–Hull City
Premier League
so 26. 12. · 21:00Newcastle–Manchester City
Premier League
út 29. 12. · 21:15Everton–Manchester City
Premier League
ne 3. 1. · 17:30Manchester City–Tottenham
Premier League
st 6. 1. · 21:15Leeds–Manchester City
Premier League
so 16. 1. · 16:00Manchester City–Nottingham Forest
Premier League
st 20. 1. · 21:00Lens–Manchester City
Liga mistrů UEFA
so 23. 1. · 16:00Brighton–Manchester City
Premier League
st 27. 1. · 21:00Manchester City–Sporting CP
Liga mistrů UEFA
so 30. 1. · 16:00Manchester City–Arsenal
Premier League
so 6. 2. · 16:00Fulham–Manchester City
Premier League
st 10. 2. · 21:00Tottenham–Manchester City
Premier League
so 20. 2. · 16:00Manchester City–Newcastle
Premier League
so 27. 2. · 16:00Hull City–Manchester City
Premier League
st 3. 3. · 21:00Manchester City–Everton
Premier League
so 13. 3. · 16:00Coventry–Manchester City
Premier League
so 20. 3. · 16:00Manchester City–Manchester United
Premier League
so 10. 4. · 16:00Bournemouth–Manchester City
Premier League
so 17. 4. · 16:00Manchester City–Crystal Palace
Premier League
so 24. 4. · 16:00Chelsea–Manchester City
Premier League
so 1. 5. · 16:00Manchester City–Brentford
Premier League
so 8. 5. · 16:00Manchester City–Liverpool
Premier League
so 15. 5. · 16:00Ipswich–Manchester City
Premier League
ne 23. 5. · 16:00Manchester City–Aston Villa
Premier League
ne 30. 5. · 17:00Sunderland–Manchester City
Premier League
Odehrané zápasy sezóny
20. 10. 26Manchester City5–1AEK Athens FC
Liga mistrů UEFA
17. 10. 26Manchester City3–2Ipswich
Premier League
14. 10. 26Manchester City2–4Paris Saint Germain
Liga mistrů UEFA
11. 10. 26Liverpool0–3Manchester City
Premier League
20. 9. 26Manchester City5–3Sunderland
Premier League
17. 9. 26Manchester City5–0Norwich
Ligový pohár
13. 9. 26Manchester United0–1Manchester City
Premier League
8. 9. 26FC Porto0–2Manchester City
Liga mistrů UEFA
5. 9. 26Manchester City1–0Coventry
Premier League
28. 8. 26Crystal Palace1–4Manchester City
Premier League
23. 8. 26Manchester City2–1Bournemouth
Premier League
16. 8. 26Arsenal3–0Manchester City
Community Shield

Aktualizováno: 24. října 2026

Manchester City: zranění a absence

Hráči, kteří nenastoupí v nejbližším zápase.

  • A. Semenyozranění kolena
  • M. Kovaciczranění
  • M. Nuneslehké zranění
  • N. O'Reillyzranění zad

Manchester City: místo v tabulce – Premier League

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
1Manchester City87-0-120:921PVVVV
2Arsenal87-0-113:521VVVPV
3Brighton75-1-123:516VVVVR

Manchester City: místo v tabulce – Liga mistrů UEFA

Celá tabulka
#TýmZSkóreB
8Barcelona311:66
9Como310:56
10Manchester City39:56
11Club Brugge KV39:66
12Sporting CP37:46

Manchester City: statistiky sezóny (Premier League)

Vstřelené góly na zápas2,7
Obdržené góly na zápas1,0
Doma: vstřelené / obdržené2,8 / 1,5
Venku: vstřelené / obdržené2,7 / 0,3
Zápasy bez obdrženého gólu3
Zápasy bez vstřeleného gólu0

Karty

Žluté karty9
Žluté karty na zápas1,3
Červené karty1

Nejčastější formace

4-2-3-1 (7×)

Manchester City: statistiky hráčů (Premier League)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
E. HaalandÚTO7620802213007,96
R. CherkiZÁL63954285107,77
J. DokuÚTO31261111007,70
E. FernándezZÁL53681054107,40
E. AndersonZÁL75180161107,40
M. GuéhiZÁL76301121007,33
J. GvardiolOBR74881321207,24
Matheus NunesZÁL53790000007,14
Rúben DiasOBR76300053007,04
A. SemenyoZÁL75532364007,03
A. BouaddiZÁL41220010106,88
A. KhusanovOBR42830000106,85
M. KovačićZÁL3920100006,83
J. GrealishZÁL180000006,70
R. McAidooÚTO2170010006,60
I. NdiayeZÁL53530140006,54
N. O'ReillyZÁL62980041106,50
AllanÚTO1100000006,50
P. FodenZÁL52961252116,44
R. LewisOBR1570011006,00
Vitor NunesOBR11000000–
K. BraithwaiteOBR11000000–

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Manchester City: soupiska

Brankáři

Obránci

Záložníci

Útočníci

Manchester City: přestupy

Příchody

  • E. FernándezChelsea · přestup31. 8. 26
  • I. NdiayeEverton · přestup31. 8. 26
  • AllanPalmeiras · přestup30. 8. 26
  • A. BouaddiLille · přestup25. 8. 26
  • G. RulliMarseille · přestup11. 8. 26
  • J. MongaLeicester · přestup10. 7. 26
  • M. DetourbetEstac Troyes · přestup30. 6. 26
  • P. CharlesSheffield Wednesday · přestup30. 6. 26

Odchody

  • C. EcheverriBenfica · hostování1. 9. 26
  • Abdulay BahFC Augsburg · hostování31. 8. 26
  • J. GrealishEverton · hostování31. 8. 26
  • Jaden HeskeySheffield Wednesday · hostování31. 8. 26
  • J. MongaSwansea · hostování31. 8. 26
  • S. MfuniCoventry · hostování29. 8. 26
  • I. KaboréWrexham · přestup26. 8. 26
  • Omar MarmoushTottenham · hostování26. 8. 26

Manchester City: základní údaje

ZeměAnglie
Založen1880
StadionEtihad Stadium
Kapacita55 097
Povrchpřírodní tráva
Místo v tabulce1. · 21 bodů

Manchester City: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Manchester City?

Manchester City hraje domácí zápasy na stadionu Etihad Stadium (Manchester) s kapacitou 55 097 diváků.

Kolikátý je Manchester City v tabulce?

Manchester City je v soutěži Premier League na 1. místě s 21 body po 8 zápasech (7 výher, 0 remíz, 1 prohra).

Kdy hraje Manchester City příště?

Nejbližší zápas: Aston Villa – Manchester City, so 24. 10. · 13:30 (Premier League).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Manchester City?

Poslední ligový zápas: Manchester City 3–2 Ipswich (17. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Manchester City?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je E. Haaland, který dal 12 gólů.

Manchester City: zápasy, tabulka a předpovědi

Na této stránce najdete přehled týmu Manchester City (Anglie) ve všech soutěžích sezóny (Premier League, Liga mistrů UEFA, Community Shield, Ligový pohár): nejbližší zápasy, poslední výsledky, místo v tabulce, statistiky sezóny a klíčové hráče. Předpovědi na zápasy soutěže Premier League jsou na stránce ligy, všechny předpovědi na stránce Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.