Fotbal
Domů › Týmy › Paris Saint Germain
Paris Saint Germain

Paris Saint Germain: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Francie · založen 1970 · Parc des Princes

Paris Saint Germain: soutěže v sezóně 2026/27

Paris Saint Germain: nejbližší zápasy

po 26. 10. · 20:30Paris Saint Germain–LyonLigue 1 · Vzájemné zápasy (H2H)pá 30. 10. · 19:00Le Havre–Paris Saint GermainLigue 1 · Vzájemné zápasy (H2H)
út 3. 11. · 21:00Villarreal–Paris Saint Germain
Liga mistrů UEFA
so 7. 11. · 20:45Paris Saint Germain–Estac Troyes
Ligue 1
so 21. 11. · 17:15Nice–Paris Saint Germain
Ligue 1

Paris Saint Germain: poslední výsledky

Forma v lizeVVVVP
20. 10. 26Paris Saint Germain4–2Barcelona
Liga mistrů UEFA
17. 10. 26Strasbourg1–3Paris Saint Germain
Ligue 1
14. 10. 26Manchester City2–4Paris Saint Germain
Liga mistrů UEFA
10. 10. 26Paris Saint Germain3–1Le Mans
Ligue 1
20. 9. 26Marseille1–2Paris Saint Germain
Ligue 1
13. 9. 26Stade Brestois 290–1Paris Saint Germain
Ligue 1
9. 9. 26Paris Saint Germain6–1Slovan Bratislava
Liga mistrů UEFA
4. 9. 26Paris Saint Germain1–2Monaco
Ligue 1

Paris Saint Germain: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

po 26. 10. · 20:30Paris Saint Germain–Lyon
Ligue 1
pá 30. 10. · 19:00Le Havre–Paris Saint Germain
Ligue 1
út 3. 11. · 21:00Villarreal–Paris Saint Germain
Liga mistrů UEFA
so 7. 11. · 20:45Paris Saint Germain–Estac Troyes
Ligue 1
so 21. 11. · 17:15Nice–Paris Saint Germain
Ligue 1
st 25. 11. · 21:00Paris Saint Germain–AS Roma
Liga mistrů UEFA
so 28. 11. · 20:45Paris Saint Germain–Lorient
Ligue 1
so 5. 12. · 17:00Toulouse–Paris Saint Germain
Ligue 1
út 8. 12. · 21:00Aston Villa–Paris Saint Germain
Liga mistrů UEFA
so 12. 12. · 17:00Paris Saint Germain–Paris FC
Ligue 1
ne 3. 1. · 20:45Lens–Paris Saint Germain
Ligue 1
so 16. 1. · 17:00Angers–Paris Saint Germain
Ligue 1
st 20. 1. · 21:00Como–Paris Saint Germain
Liga mistrů UEFA
so 23. 1. · 17:00Paris Saint Germain–Auxerre
Ligue 1
st 27. 1. · 21:00Paris Saint Germain–Galatasaray
Liga mistrů UEFA
so 30. 1. · 17:00Monaco–Paris Saint Germain
Ligue 1
ne 7. 2. · 20:45Paris Saint Germain–Marseille
Ligue 1
so 13. 2. · 17:00Le Mans–Paris Saint Germain
Ligue 1
so 20. 2. · 17:00Paris Saint Germain–Stade Brestois 29
Ligue 1
ne 28. 2. · 20:45Paris Saint Germain–Lens
Ligue 1
so 6. 3. · 17:00Paris Saint Germain–Rennes
Ligue 1
so 13. 3. · 17:00Auxerre–Paris Saint Germain
Ligue 1
so 20. 3. · 17:00Paris Saint Germain–Strasbourg
Ligue 1
so 3. 4. · 17:00Paris FC–Paris Saint Germain
Ligue 1
so 10. 4. · 17:00Paris Saint Germain–Le Havre
Ligue 1
so 17. 4. · 17:00Paris Saint Germain–Lille
Ligue 1
so 24. 4. · 17:00Lorient–Paris Saint Germain
Ligue 1
so 1. 5. · 17:00Paris Saint Germain–Angers
Ligue 1
ne 9. 5. · 20:45Lyon–Paris Saint Germain
Ligue 1
ne 16. 5. · 17:00Paris Saint Germain–Nice
Ligue 1
so 22. 5. · 17:00Estac Troyes–Paris Saint Germain
Ligue 1
so 29. 5. · 21:00Paris Saint Germain–Toulouse
Ligue 1
Odehrané zápasy sezóny
20. 10. 26Paris Saint Germain4–2Barcelona
Liga mistrů UEFA
17. 10. 26Strasbourg1–3Paris Saint Germain
Ligue 1
14. 10. 26Manchester City2–4Paris Saint Germain
Liga mistrů UEFA
10. 10. 26Paris Saint Germain3–1Le Mans
Ligue 1
20. 9. 26Marseille1–2Paris Saint Germain
Ligue 1
13. 9. 26Stade Brestois 290–1Paris Saint Germain
Ligue 1
9. 9. 26Paris Saint Germain6–1Slovan Bratislava
Liga mistrů UEFA
4. 9. 26Paris Saint Germain1–2Monaco
Ligue 1
28. 8. 26Lille2–2Paris Saint Germain
Ligue 1
23. 8. 26Rennes2–2Paris Saint Germain
Ligue 1
16. 8. 26Lens1–0Paris Saint Germain
Trophée des Champions
12. 8. 26Paris Saint Germain2–1Aston Villa
Superpohár UEFA

Aktualizováno: 24. října 2026

Paris Saint Germain: zranění a absence

Hráči, kteří chyběli v posledním zápase s hlášenou absencí (25. 10. 26).

  • O. Dembelezranění stehna
  • K. Kvaratskheliazranění kolena
  • A. Longonizranění
  • Marquinhoszranění stehna
  • N. Mendessvalové zranění

Paris Saint Germain: místo v tabulce – Ligue 1

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
1Lyon74-2-113:514VPVRV
2Paris Saint Germain74-2-114:914VVVVP
3Lille74-2-110:514RVPVV
4Paris FC84-2-213:914PVPVR

Paris Saint Germain: místo v tabulce – Liga mistrů UEFA

Celá tabulka
#TýmZSkóreB
1Paris Saint Germain314:59
2Aston Villa312:39
3Liverpool312:79

Paris Saint Germain: statistiky sezóny (Ligue 1)

Vstřelené góly na zápas2,0
Obdržené góly na zápas1,3
Doma: vstřelené / obdržené2,0 / 1,5
Venku: vstřelené / obdržené2,0 / 1,2
Zápasy bez obdrženého gólu1
Zápasy bez vstřeleného gólu0

Karty

Žluté karty7
Žluté karty na zápas1,0
Červené karty0

Nejčastější formace

4-3-3 (6×) · 4-3-1-2 (1×)

Paris Saint Germain: statistiky hráčů (Ligue 1)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
VitinhaZÁL74961183107,68
I. ZabarnyiOBR21801011007,42
Ferran TorresÚTO743241116007,31
D. DouéÚTO735511147007,28
Nuno MendesOBR32140032107,25
O. DembéléÚTO523812155007,13
BeraldoOBR52081031007,05
L. DigneOBR31610030006,96
João NevesZÁL64510094006,90
K. KvaratskheliaÚTO737711136006,81
L. HernándezOBR42960010106,76
M. AklioucheZÁL74061064006,73
W. Zaïre-EmeryZÁL75030141006,71
Pedro FernándezZÁL51510011106,69
Senny MayuluZÁL1180000006,30
A. HakimiOBR640800102106,29
MarquinhosOBR54503044106,27
Fabián RuizZÁL63260263105,97
M. GodtsÚTO61770131005,82
W. PachoOBR54500010004,90

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Paris Saint Germain: soupiska

Brankáři

16A. LongoniVěk17 let
30L. ChevalierNárodnostFrancieVěk24 letVýška189 cmHmotnost78 kg
39M. SafonovNárodnostRuskoVěk26 letVýška192 cmHmotnost82 kg

Obránci

Záložníci

Útočníci

Paris Saint Germain: přestupy

Příchody

  • M. GodtsAjax · přestup14. 8. 26
  • Ferran TorresBarcelona · přestup14. 8. 26
  • L. DigneAston Villa · přestup8. 8. 26
  • M. AklioucheMonaco · přestup5. 8. 26
  • A. LongoniAC Milan · volný hráč5. 7. 26
  • Renato SanchesPanathinaikos · návrat z hostování29. 6. 26
  • Gabriel MoscardoSC Braga · návrat z hostování29. 6. 26
  • Naoufel El HannachMontpellier · návrat z hostování29. 6. 26

Odchody

  • Renato SanchesSanches Renato · volný hráč31. 8. 26
  • I. MbayeAston Villa · přestup31. 8. 26
  • B. BarcolaLiverpool · přestup30. 8. 26
  • Yoram\t ZaguePafos · hostování24. 8. 26
  • H. DiandagaStrasbourg · volný hráč11. 8. 26
  • N. NsokiDinamo Zagreb · volný hráč10. 8. 26
  • B. ZulovicVelež · volný hráč4. 8. 26
  • R. Kolo MuaniJuventus · přestup1. 8. 26

Paris Saint Germain: základní údaje

ZeměFrancie
Založen1970
StadionParc des Princes
Kapacita47 929
Povrchpřírodní tráva
SoutěžLigue 1
Místo v tabulce2. · 14 bodů

Paris Saint Germain: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Paris Saint Germain?

Paris Saint Germain hraje domácí zápasy na stadionu Parc des Princes (Paris) s kapacitou 47 929 diváků.

Kolikátý je Paris Saint Germain v tabulce?

Paris Saint Germain je v soutěži Ligue 1 na 2. místě se 14 body po 7 zápasech (4 výhry, 2 remízy, 1 prohra).

Kdy hraje Paris Saint Germain příště?

Nejbližší zápas: Paris Saint Germain – Lyon, po 26. 10. · 20:30 (Ligue 1).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Paris Saint Germain?

Poslední ligový zápas: Strasbourg 1–3 Paris Saint Germain (17. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Paris Saint Germain?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je Ferran Torres, který dal 7 gólů.

Paris Saint Germain: zápasy, tabulka a předpovědi

Na této stránce najdete přehled týmu Paris Saint Germain (Francie) ve všech soutěžích sezóny (Ligue 1, Liga mistrů UEFA, Superpohár UEFA, Trophée des Champions): nejbližší zápasy, poslední výsledky, místo v tabulce, statistiky sezóny a klíčové hráče. Předpovědi na zápasy soutěže Ligue 1 jsou na stránce ligy, všechny předpovědi na stránce Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.