Fotbal
Domů › Týmy › Heart Of Midlothian
Heart Of Midlothian

Heart Of Midlothian: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Skotsko · založen 1874 · Tynecastle Park

Heart Of Midlothian: soutěže v sezóně 2026/27

Liga mistrů UEFA2. předkoloEvropská liga UEFA3. předkolo
Konferenční liga UEFAligová fáze, 3. koloPříště: FC Thun · čt 5. 11. · 18:45
Premiership10. koloPříště: Motherwell · ne 25. 10. · 15:00
Ligový pohársemifinálePříště: Hibernian · ne 1. 11. · 16:00

Heart Of Midlothian: nejbližší zápasy

ne 25. 10. · 15:00Motherwell–Heart Of Midlothian
Premiership
st 28. 10. · 20:45Heart Of Midlothian–Rangers
Premiership
ne 1. 11. · 16:00Heart Of Midlothian–Hibernian
Ligový pohár
čt 5. 11. · 18:45FC Thun–Heart Of Midlothian
Konferenční liga UEFA
ne 8. 11. · 16:00Heart Of Midlothian–Falkirk
Premiership

Heart Of Midlothian: poslední výsledky

22. 10. 26Trabzonspor2–0Heart Of Midlothian
Konferenční liga UEFA
18. 10. 26Celtic7–1Heart Of Midlothian
Premiership
15. 10. 26Heart Of Midlothian1–1FC Nordsjaelland
Konferenční liga UEFA
10. 10. 26Heart Of Midlothian5–0ST Mirren
Premiership
19. 9. 26Kilmarnock1–1Heart Of Midlothian
Premiership
15. 9. 26Falkirk2–1Heart Of Midlothian
Premiership
11. 9. 26Stenhousemuir0–3Heart Of Midlothian
Ligový pohár
6. 9. 26Heart Of Midlothian2–1Dundee
Premiership

Heart Of Midlothian: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

ne 25. 10. · 15:00Motherwell–Heart Of Midlothian
Premiership
st 28. 10. · 20:45Heart Of Midlothian–Rangers
Premiership
so 31. 10. · 16:00Dundee Utd–Heart Of Midlothian
Premiership
ne 1. 11. · 16:00Heart Of Midlothian–Hibernian
Ligový pohár
čt 5. 11. · 18:45FC Thun–Heart Of Midlothian
Konferenční liga UEFA
ne 8. 11. · 16:00Heart Of Midlothian–Falkirk
Premiership
so 21. 11. · 16:00Dundee–Heart Of Midlothian
Premiership
čt 26. 11. · 18:45Heart Of Midlothian–Monaco
Konferenční liga UEFA
ne 29. 11. · 16:00Heart Of Midlothian–Celtic
Premiership
st 2. 12. · 20:45Heart Of Midlothian–Aberdeen
Premiership
so 5. 12. · 16:00ST Mirren–Heart Of Midlothian
Premiership
čt 10. 12. · 21:00Heart Of Midlothian–Borac Banja Luka
Konferenční liga UEFA
ne 13. 12. · 16:00Heart Of Midlothian–Motherwell
Premiership
čt 17. 12. · 21:00Pafos–Heart Of Midlothian
Konferenční liga UEFA
ne 20. 12. · 16:00Rangers–Heart Of Midlothian
Premiership
ne 27. 12. · 13:00Heart Of Midlothian–Hibernian
Premiership
st 30. 12. · 20:45ST Johnstone–Heart Of Midlothian
Premiership
so 2. 1. · 16:00Heart Of Midlothian–Kilmarnock
Premiership
so 9. 1. · 16:00Aberdeen–Heart Of Midlothian
Premiership
so 23. 1. · 16:00Falkirk–Heart Of Midlothian
Premiership
so 30. 1. · 16:00Heart Of Midlothian–ST Mirren
Premiership
st 3. 2. · 20:45Heart Of Midlothian–Dundee
Premiership
so 13. 2. · 16:00Celtic–Heart Of Midlothian
Premiership
so 20. 2. · 16:00Motherwell–Heart Of Midlothian
Premiership
so 27. 2. · 16:00Heart Of Midlothian–Dundee Utd
Premiership
so 13. 3. · 16:00Kilmarnock–Heart Of Midlothian
Premiership
so 20. 3. · 16:00Heart Of Midlothian–Rangers
Premiership
so 3. 4. · 16:00Heart Of Midlothian–ST Johnstone
Premiership
so 10. 4. · 16:00Hibernian–Heart Of Midlothian
Premiership
Odehrané zápasy sezóny
22. 10. 26Trabzonspor2–0Heart Of Midlothian
Konferenční liga UEFA
18. 10. 26Celtic7–1Heart Of Midlothian
Premiership
15. 10. 26Heart Of Midlothian1–1FC Nordsjaelland
Konferenční liga UEFA
10. 10. 26Heart Of Midlothian5–0ST Mirren
Premiership
19. 9. 26Kilmarnock1–1Heart Of Midlothian
Premiership
15. 9. 26Falkirk2–1Heart Of Midlothian
Premiership
11. 9. 26Stenhousemuir0–3Heart Of Midlothian
Ligový pohár
6. 9. 26Heart Of Midlothian2–1Dundee
Premiership
3. 9. 26Hibernian1–3Heart Of Midlothian
Premiership
29. 8. 26Heart Of Midlothian2–1ST Johnstone
Premiership
26. 8. 26Rapid Vienna1–1Heart Of Midlothian
Konferenční liga UEFA
20. 8. 26Heart Of Midlothian2–2Rapid Vienna
Konferenční liga UEFA
16. 8. 26Heart Of Midlothian6–2Inverness CT
Ligový pohár
13. 8. 26Heart Of Midlothian1–1Benfica
Evropská liga UEFA
9. 8. 26Heart Of Midlothian4–0Dundee Utd
Premiership
6. 8. 26Benfica6–1Heart Of Midlothian
Evropská liga UEFA
1. 8. 26Aberdeen2–1Heart Of Midlothian
Premiership
28. 7. 26Heart Of Midlothian0–2Sturm Graz
Liga mistrů UEFA
21. 7. 26Sturm Graz4–0Heart Of Midlothian
Liga mistrů UEFA

Aktualizováno: 24. října 2026

Heart Of Midlothian: statistiky sezóny (Liga mistrů UEFA)

Vstřelené góly na zápas0,0
Obdržené góly na zápas3,0
Doma: vstřelené / obdržené0,0 / 2,0
Venku: vstřelené / obdržené0,0 / 4,0
Zápasy bez obdrženého gólu0
Zápasy bez vstřeleného gólu2

Karty

Žluté karty2
Žluté karty na zápas1,0
Červené karty0

Nejčastější formace

4-2-3-1 (2×)

Heart Of Midlothian: statistiky hráčů (Liga mistrů UEFA)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
S. KingsleyOBR1440000007,00
T. MagnússonZÁL1110000007,00
S. KerjotaÚTO1310000007,00
J. AltenaOBR1900010006,90
O. McEnteeZÁL21740022106,75
M. Fagan-WalcottOBR21800000006,70
S. GuendouzÚTO21000021006,70
J. McCartOBR21000020006,55
H. MilneOBR21800000006,55
C. MillerZÁL21280022006,45
T. RenaudZÁL2360010006,45
P. KaboreÚTO2800011006,45
B. SpittalZÁL21440010006,40
A. KyziridisZÁL21390032006,40
A. Ba-SyÚTO2520010106,40
Cláudio BragaZÁL21800072006,25
S. FindlayOBR1460000006,20
C. BorchgrevinkOBR1900010005,60

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Heart Of Midlothian: soupiska

Brankáři

1B. ReusNárodnostNizozemskoVěk24 letVýška198 cmHmotnost89 kg
28Z. ClarkNárodnostSkotskoVěk33 letVýška191 cmHmotnost85 kg
30R. FultonNárodnostSkotskoVěk29 letVýška191 cmHmotnost80 kg
34K. WrightNárodnostSkotskoVěk26 letVýška189 cmHmotnost76 kg

Obránci

Záložníci

Útočníci

Heart Of Midlothian: přestupy

Příchody

  • L. KabashiGrasshoppers · přestup2. 9. 26
  • A. BenjaminsenVikingur Gota · přestup31. 8. 26
  • J. WilliamsRhode Island · přestup24. 8. 26
  • K. WrightRangers · volný hráč13. 8. 26
  • L. MendyForest Green · přestup23. 7. 26
  • B. ReusSK Beveren · volný hráč16. 7. 26
  • S. FindlayOxford United · volný hráč30. 6. 26
  • R. MatoVardar Skopje · volný hráč30. 6. 26

Odchody

  • Michael-John Kamson-KamaraKilmarnock · hostování2. 9. 26
  • S. KartumAalesund · volný hráč1. 9. 26
  • A. KyziridisÇorum FK · přestup9. 8. 26
  • A. SchwolowFSV Mainz 05 · přestup29. 7. 26
  • Cormac DalyArbroath · hostování16. 7. 26
  • C. GordonGordon Craig · konec kariéry15. 7. 26
  • C. DevlinRangers · volný hráč11. 7. 26
  • M. GilliesStenhousemuir · hostování7. 7. 26

Heart Of Midlothian: základní údaje

ZeměSkotsko
Založen1874
StadionTynecastle Park
Kapacita20 099
Povrchpřírodní tráva

Heart Of Midlothian: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Heart Of Midlothian?

Heart Of Midlothian hraje domácí zápasy na stadionu Tynecastle Park (Edinburgh) s kapacitou 20 099 diváků.

Kdy hraje Heart Of Midlothian příště?

Nejbližší zápas: Motherwell – Heart Of Midlothian, ne 25. 10. · 15:00 (Premiership).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Heart Of Midlothian?

Poslední ligový zápas: Heart Of Midlothian 0–2 Sturm Graz (28. 7. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Heart Of Midlothian?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je C. Miller, který dal 4 góly.

Heart Of Midlothian: zápasy, tabulka a předpovědi

Na této stránce najdete přehled týmu Heart Of Midlothian (Skotsko) ve všech soutěžích sezóny (Liga mistrů UEFA, Evropská liga UEFA, Konferenční liga UEFA, Premiership, Ligový pohár): nejbližší zápasy, poslední výsledky, místo v tabulce, statistiky sezóny a klíčové hráče. Předpovědi na zápasy soutěže Liga mistrů UEFA jsou na stránce ligy, všechny předpovědi na stránce Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.