Fotbal
Domů › Týmy › Heart Of Midlothian › Cláudio Braga
Cláudio Braga

Cláudio Braga: statistiky a kariéra hráče

Heart Of Midlothian · útočník · Portugalsko · 26 let

Kdo je Cláudio Braga

Cláudio Braga – útočník, národnost: Portugalsko, je mu 26 let. V sezóně 2026 hraje za tým Heart Of Midlothian.

V sezóně 2026 má na kontě 15 zápasů, 3 góly a 3 asistence (gól zhruba každých 415 minut).

V předchozí sezóně 2025: 49 zápasů, 20 gólů a 4 asistence.

Poslední přestup: z klubu Aalesund do klubu Heart Of Midlothian (1. července 2025).

Statistiky hráče Cláudio Braga v sezóně 2026

15Zápasy
3Góly
3Asistence
1244Minuty
3Žluté karty
0Červené karty
6,6Hodnocení

Klubové soutěže

SoutěžZáp.GAMin.KartyHodn.
Premiership9327261/06,7
Liga mistrů UEFA2001800/06,3
Konferenční liga UEFA4013382/06,5
Celkem153312443/06,6

Podrobné údaje hráče Cláudio Braga

38Střely
15Střely na branku
357Přihrávky
17Klíčové přihrávky
75 %Úspěšnost přihrávek
13/43Úspěšné driblinky / pokusy
79/201Vyhrané souboje / všechny
16Odebrání míče
26Fauly na hráče
22Fauly
1/1Penalty: proměněné / všechny

Součty ze všech klubových soutěží sezóny 2026.

Statistiky hráče Cláudio Braga v sezóně 2025

49Zápasy
20Góly
4Asistence
3775Minuty
6,7Hodnocení

Kariéra hráče Cláudio Braga

KlubObdobí
Heart Of Midlothian2025–dosud
Aalesund2024
Moss2022–2023
Vila Meã2021
Ideal2020
Fátima2019

Jen kluby dospělých; mládežnické a rezervní týmy se nezobrazují.

Přestupy hráče Cláudio Braga

DatumOdkud – kamPodmínky
1. července 2025Aalesund → Heart Of Midlothian
5. února 2024Moss → Aalesund€ 220M
2. února 2022Vila Meã → MossVolný přestup

Cláudio Braga: časté otázky

Kolik gólů dal Cláudio Braga v sezóně 2026?

V sezóně 2026 má Cláudio Braga 3 góly a 3 asistence v 15 zápasech.

Za který klub hraje Cláudio Braga?

Cláudio Braga (útočník) hraje v sezóně 2026 za tým Heart Of Midlothian. Národnost: Portugalsko.

Kolik let je hráči Cláudio Braga?

Hráči Cláudio Braga je 26 let. Datum narození: 28. října 1999.

Jaký byl poslední přestup hráče Cláudio Braga?

Z klubu Moss do klubu Aalesund, 5. února 2024, € 220M.

O hráči Cláudio Braga

Stránka hráče Cláudio Braga (Portugalsko) shrnuje statistiky sezóny, kariéru, přestupy a trofeje. Aktuálně hraje za tým Heart Of Midlothian; přehled celého týmu je na jeho stránce.