Fotbal
Domů › Týmy › VfL Wolfsburg
VfL Wolfsburg

VfL Wolfsburg: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Německo · založen 1945 · Volkswagen Arena

VfL Wolfsburg: soutěže v sezóně 2026/27

VfL Wolfsburg: nejbližší zápasy

st 28. 10. · 18:00SC FreiburgTipVfL WolfsburgNěmecký pohár · Vzájemné zápasy (H2H)so 31. 10. · 13:00VfL WolfsburgTipVfL Osnabrück2. Bundesliga
so 7. 11. · 20:30Hertha BSC–VfL Wolfsburg
2. Bundesliga
so 21. 11. · 13:00VfL Wolfsburg–Holstein Kiel
2. Bundesliga
ne 29. 11. · 13:30Eintracht Braunschweig–VfL Wolfsburg
2. Bundesliga

VfL Wolfsburg: poslední výsledky

Forma v lizeRVRVP
23. 10. 26VfL Bochum1–1VfL Wolfsburg2. Bundesliga
17. 10. 26VfL Wolfsburg3–11. FC Heidenheim
2. Bundesliga
10. 10. 261. FC Nürnberg4–4VfL Wolfsburg
2. Bundesliga
18. 9. 26VfL Wolfsburg5–1SV Darmstadt 98
2. Bundesliga
12. 9. 26FC St. Pauli1–0VfL Wolfsburg
2. Bundesliga
5. 9. 26VfL Wolfsburg4–4Energie Cottbus
2. Bundesliga
29. 8. 26Karlsruher SC2–5VfL Wolfsburg
2. Bundesliga
24. 8. 26Altglienicke3–3VfL Wolfsburg
Německý pohár

VfL Wolfsburg: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

st 28. 10. · 18:00SC FreiburgTipVfL Wolfsburg
Německý pohár
so 31. 10. · 13:00VfL WolfsburgTipVfL Osnabrück
2. Bundesliga
so 7. 11. · 20:30Hertha BSC–VfL Wolfsburg
2. Bundesliga
so 21. 11. · 13:00VfL Wolfsburg–Holstein Kiel
2. Bundesliga
ne 29. 11. · 13:30Eintracht Braunschweig–VfL Wolfsburg
2. Bundesliga
ne 6. 12. · 13:30VfL Wolfsburg–1. FC Magdeburg
2. Bundesliga
ne 13. 12. · 13:30SpVgg Greuther Fürth–VfL Wolfsburg
2. Bundesliga
ne 20. 12. · 13:30VfL Wolfsburg–Arminia Bielefeld
2. Bundesliga
ne 17. 1. · 13:30Dynamo Dresden–VfL Wolfsburg
2. Bundesliga
ne 24. 1. · 13:301. FC Kaiserslautern–VfL Wolfsburg
2. Bundesliga
ne 31. 1. · 13:30VfL Wolfsburg–Hannover 96
2. Bundesliga
ne 7. 2. · 13:30VfL Wolfsburg–Karlsruher SC
2. Bundesliga
ne 14. 2. · 13:30Energie Cottbus–VfL Wolfsburg
2. Bundesliga
ne 21. 2. · 13:30VfL Wolfsburg–FC St. Pauli
2. Bundesliga
ne 28. 2. · 13:30SV Darmstadt 98–VfL Wolfsburg
2. Bundesliga
út 2. 3. · 18:30VfL Wolfsburg–1. FC Nürnberg
2. Bundesliga
ne 7. 3. · 13:301. FC Heidenheim–VfL Wolfsburg
2. Bundesliga
ne 14. 3. · 13:30VfL Wolfsburg–VfL Bochum
2. Bundesliga
ne 21. 3. · 13:30VfL Osnabrück–VfL Wolfsburg
2. Bundesliga
ne 4. 4. · 13:30VfL Wolfsburg–Hertha BSC
2. Bundesliga
ne 11. 4. · 13:30Holstein Kiel–VfL Wolfsburg
2. Bundesliga
ne 18. 4. · 13:30VfL Wolfsburg–Eintracht Braunschweig
2. Bundesliga
ne 25. 4. · 13:301. FC Magdeburg–VfL Wolfsburg
2. Bundesliga
ne 9. 5. · 13:30VfL Wolfsburg–SpVgg Greuther Fürth
2. Bundesliga
ne 16. 5. · 13:30Arminia Bielefeld–VfL Wolfsburg
2. Bundesliga
ne 23. 5. · 15:30VfL Wolfsburg–Dynamo Dresden
2. Bundesliga
Odehrané zápasy sezóny
23. 10. 26VfL Bochum1–1VfL Wolfsburg
2. Bundesliga
17. 10. 26VfL Wolfsburg3–11. FC Heidenheim
2. Bundesliga
10. 10. 261. FC Nürnberg4–4VfL Wolfsburg
2. Bundesliga
18. 9. 26VfL Wolfsburg5–1SV Darmstadt 98
2. Bundesliga
12. 9. 26FC St. Pauli1–0VfL Wolfsburg
2. Bundesliga
5. 9. 26VfL Wolfsburg4–4Energie Cottbus
2. Bundesliga
29. 8. 26Karlsruher SC2–5VfL Wolfsburg
2. Bundesliga
24. 8. 26Altglienicke3–3VfL Wolfsburg
Německý pohár
16. 8. 26Hannover 960–1VfL Wolfsburg
2. Bundesliga
8. 8. 26VfL Wolfsburg0–01. FC Kaiserslautern
2. Bundesliga

Aktualizováno: 27. října 2026

VfL Wolfsburg: místo v tabulce – 2. Bundesliga

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
21. FC Nürnberg95-3-121:1218PRRVV
31. FC Kaiserslautern95-3-19:418VVRVP
4VfL Wolfsburg94-4-123:1416RVRVP
51. FC Magdeburg95-1-320:1216VPVRV
61. FC Heidenheim94-3-216:1615RPRRV

VfL Wolfsburg: statistiky sezóny (2. Bundesliga)

Vstřelené góly na zápas2,6
Obdržené góly na zápas1,6
Doma: vstřelené / obdržené3,0 / 1,5
Venku: vstřelené / obdržené2,2 / 1,6
Zápasy bez obdrženého gólu2
Zápasy bez vstřeleného gólu2

Karty

Žluté karty20
Žluté karty na zápas2,2
Červené karty1

Nejčastější formace

4-3-3 (5×) · 4-1-4-1 (2×) · 5-4-1 (1×)

VfL Wolfsburg: statistiky hráčů (2. Bundesliga)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
F. ReeseZÁL977846218107,75
A. BernhardssonÚTO757142158007,43
M. SvanbergZÁL51821022007,23
R. GlatzelÚTO854351169007,19
Vinicius SouzaZÁL97172232207,11
H. WahlOBR98152052207,09
M. DamarZÁL9684312314107,06
CleitonOBR43350000107,04
A. BesioÚTO81172163106,84
J. MæhleOBR87190472106,84
S. KumbediOBR54480021206,67
E. RexhbeçajZÁL74070042206,59
K. ShiogaiÚTO82390042106,59
F. HornbyZÁL21130032006,45
Y. GerhardtZÁL93990073006,40
P. HenselZÁL180000106,30
M. ArnoldZÁL71710021005,99
K. FischerOBR74670020004,84
Bence DárdaiZÁL3400000004,84
M. AngelyOBR43630120204,38
J. AdjeteyOBR2490011104,20

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

VfL Wolfsburg: soupiska

Brankáři

Obránci

Záložníci

Útočníci

VfL Wolfsburg: přestupy

Příchody

  • A. BernhardssonHolstein Kiel · přestup17. 8. 26
  • M. Damar1899 Hoffenheim · přestup22. 7. 26
  • T. WellenreutherFeyenoord · přestup15. 7. 26
  • E. RexhbeçajFC Augsburg · volný hráč30. 6. 26
  • F. HornbySV Darmstadt 98 · přestup30. 6. 26
  • A. BesioSC Freiburg · přestup30. 6. 26
  • H. WahlFC St. Pauli · přestup30. 6. 26
  • F. ReeseHertha BSC · přestup30. 6. 26

Odchody

  • C. EriksenEriksen Christian · volný hráč22. 9. 26
  • M. JenzBSC Young Boys · volný hráč7. 9. 26
  • M. AmouraNice · hostování30. 8. 26
  • N. CozzaLausanne · volný hráč29. 8. 26
  • D. VavroPlzen · volný hráč28. 8. 26
  • Eryk Artur GrzywaczHolstein Kiel · přestup27. 8. 26
  • K. GrabaraJuventus · hostování24. 8. 26
  • J. BurgerPEC Zwolle · přestup13. 8. 26

VfL Wolfsburg: základní údaje

ZeměNěmecko
Založen1945
StadionVolkswagen Arena
Kapacita30 000
Povrchpřírodní tráva
Místo v tabulce4. · 16 bodů

VfL Wolfsburg: časté otázky

Na kterém stadionu hraje VfL Wolfsburg?

VfL Wolfsburg hraje domácí zápasy na stadionu Volkswagen Arena (Wolfsburg) s kapacitou 30 000 diváků.

Kolikátý je VfL Wolfsburg v tabulce?

VfL Wolfsburg je v soutěži 2. Bundesliga na 4. místě se 16 body po 9 zápasech (4 výhry, 4 remízy, 1 prohra).

Kdy hraje VfL Wolfsburg příště?

Nejbližší zápas: SC Freiburg – VfL Wolfsburg, st 28. 10. · 18:00 (Německý pohár).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu VfL Wolfsburg?

Poslední ligový zápas: VfL Bochum 1–1 VfL Wolfsburg (23. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu VfL Wolfsburg?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je R. Glatzel, který dal 5 gólů.

VfL Wolfsburg: zápasy, tabulka a předpovědi

Na této stránce najdete přehled týmu VfL Wolfsburg (Německo) ve všech soutěžích sezóny (2. Bundesliga, Německý pohár): nejbližší zápasy, poslední výsledky, místo v tabulce, statistiky sezóny a klíčové hráče. Předpovědi na zápasy soutěže 2. Bundesliga jsou na stránce ligy, všechny předpovědi na stránce Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.