Fotbal
Domů › Týmy › FC St. Pauli
FC St. Pauli

FC St. Pauli: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Německo · založen 1910 · Millerntor-Stadion

FC St. Pauli: soutěže v sezóně 2026/27

FC St. Pauli: nejbližší zápasy

ne 1. 11. · 13:30FC St. PauliTip1. FC Nürnberg2. Bundesliga · Vzájemné zápasy (H2H)
ne 8. 11. · 13:301. FC Magdeburg–FC St. Pauli
2. Bundesliga
so 21. 11. · 20:30FC St. Pauli–VfL Bochum
2. Bundesliga
so 28. 11. · 13:00Dynamo Dresden–FC St. Pauli
2. Bundesliga
ne 6. 12. · 13:30FC St. Pauli–1. FC Heidenheim
2. Bundesliga

FC St. Pauli: poslední výsledky

Forma v lizeRRVRV
23. 10. 26SV Darmstadt 980–0FC St. Pauli2. Bundesliga
17. 10. 26Hannover 961–1FC St. Pauli
2. Bundesliga
11. 10. 26FC St. Pauli2–0Karlsruher SC
2. Bundesliga
20. 9. 26Energie Cottbus1–1FC St. Pauli
2. Bundesliga
12. 9. 26FC St. Pauli1–0VfL Wolfsburg
2. Bundesliga
4. 9. 26Arminia Bielefeld2–2FC St. Pauli
2. Bundesliga
30. 8. 26FC St. Pauli1–21. FC Kaiserslautern
2. Bundesliga
23. 8. 26Rot-Weiß Essen2–0FC St. Pauli
Německý pohár

FC St. Pauli: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

ne 1. 11. · 13:30FC St. PauliTip1. FC Nürnberg
2. Bundesliga
ne 8. 11. · 13:301. FC Magdeburg–FC St. Pauli
2. Bundesliga
so 21. 11. · 20:30FC St. Pauli–VfL Bochum
2. Bundesliga
so 28. 11. · 13:00Dynamo Dresden–FC St. Pauli
2. Bundesliga
ne 6. 12. · 13:30FC St. Pauli–1. FC Heidenheim
2. Bundesliga
ne 13. 12. · 13:30VfL Osnabrück–FC St. Pauli
2. Bundesliga
ne 20. 12. · 13:30FC St. Pauli–Hertha BSC
2. Bundesliga
ne 17. 1. · 13:30Eintracht Braunschweig–FC St. Pauli
2. Bundesliga
ne 24. 1. · 13:30SpVgg Greuther Fürth–FC St. Pauli
2. Bundesliga
ne 31. 1. · 13:30FC St. Pauli–Holstein Kiel
2. Bundesliga
ne 7. 2. · 13:301. FC Kaiserslautern–FC St. Pauli
2. Bundesliga
ne 14. 2. · 13:30FC St. Pauli–Arminia Bielefeld
2. Bundesliga
ne 21. 2. · 13:30VfL Wolfsburg–FC St. Pauli
2. Bundesliga
ne 28. 2. · 13:30FC St. Pauli–Energie Cottbus
2. Bundesliga
út 2. 3. · 18:30Karlsruher SC–FC St. Pauli
2. Bundesliga
ne 7. 3. · 13:30FC St. Pauli–Hannover 96
2. Bundesliga
ne 14. 3. · 13:30FC St. Pauli–SV Darmstadt 98
2. Bundesliga
ne 21. 3. · 13:301. FC Nürnberg–FC St. Pauli
2. Bundesliga
ne 4. 4. · 13:30FC St. Pauli–1. FC Magdeburg
2. Bundesliga
ne 11. 4. · 13:30VfL Bochum–FC St. Pauli
2. Bundesliga
ne 18. 4. · 13:30FC St. Pauli–Dynamo Dresden
2. Bundesliga
ne 25. 4. · 13:301. FC Heidenheim–FC St. Pauli
2. Bundesliga
ne 9. 5. · 13:30FC St. Pauli–VfL Osnabrück
2. Bundesliga
ne 16. 5. · 13:30Hertha BSC–FC St. Pauli
2. Bundesliga
ne 23. 5. · 15:30FC St. Pauli–Eintracht Braunschweig
2. Bundesliga
Odehrané zápasy sezóny
23. 10. 26SV Darmstadt 980–0FC St. Pauli
2. Bundesliga
17. 10. 26Hannover 961–1FC St. Pauli
2. Bundesliga
11. 10. 26FC St. Pauli2–0Karlsruher SC
2. Bundesliga
20. 9. 26Energie Cottbus1–1FC St. Pauli
2. Bundesliga
12. 9. 26FC St. Pauli1–0VfL Wolfsburg
2. Bundesliga
4. 9. 26Arminia Bielefeld2–2FC St. Pauli
2. Bundesliga
30. 8. 26FC St. Pauli1–21. FC Kaiserslautern
2. Bundesliga
23. 8. 26Rot-Weiß Essen2–0FC St. Pauli
Německý pohár
14. 8. 26Holstein Kiel2–2FC St. Pauli
2. Bundesliga
9. 8. 26FC St. Pauli1–1SpVgg Greuther Fürth
2. Bundesliga

Aktualizováno: 26. října 2026

FC St. Pauli: místo v tabulce – 2. Bundesliga

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
51. FC Magdeburg95-1-320:1216VPVRV
61. FC Heidenheim94-3-216:1615RPRRV
7FC St. Pauli92-6-111:912RRVRV
8VfL Osnabrück93-2-414:1511VPRRP
9Arminia Bielefeld93-2-413:1411PVVRP

FC St. Pauli: statistiky sezóny (2. Bundesliga)

Vstřelené góly na zápas1,2
Obdržené góly na zápas1,0
Doma: vstřelené / obdržené1,3 / 0,8
Venku: vstřelené / obdržené1,2 / 1,2
Zápasy bez obdrženého gólu3
Zápasy bez vstřeleného gólu1

Karty

Žluté karty22
Žluté karty na zápas2,4
Červené karty1

Nejčastější formace

3-4-1-2 (5×) · 4-1-3-2 (3×) · 3-4-2-1 (1×)

FC St. Pauli: statistiky hráčů (2. Bundesliga)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
A. PyrkaZÁL97540233407,10
D. NemethOBR98100160207,08
C. MetcalfeZÁL751101156006,98
L. OppieZÁL98050172006,98
Abdoulie CeesayÚTO742940156206,96
L. RitzkaOBR53901051106,96
E. SmithZÁL96700153206,95
M. RasmussenZÁL96990040106,95
S. BanksÚTO1100000006,90
R. JanssonOBR1110000006,90
J. FujitaZÁL75881061206,80
B. HrgotaÚTO73230165106,74
M. KaarsÚTO94232097006,65
Samuel KleinZÁL61010031006,59
Y. NiangÚTO73210071006,46
M. MathisenOBR43251021106,12
T. HaraÚTO83372163006,02
R. JonesÚTO5790142105,48
A. DźwigałaOBR3760000104,94
T. AndoOBR53810022304,26
E. AhlstrandZÁL1140000003,15

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

FC St. Pauli: soupiska

Brankáři

1B. VollNárodnostNěmeckoVěk25 letVýška195 cmHmotnost86 kg
30S. SpariNárodnostRakouskoVěk23 letVýška196 cmHmotnost77 kg
33D. MitovNárodnostBulharskoVěk28 letVýška188 cmHmotnost76 kg

Obránci

2R. JanssonNárodnostFinskoVěk21 letVýška183 cm
4D. NemethNárodnostRakouskoVěk24 letVýška191 cmHmotnost89 kg
6M. MathisenNárodnostDánskoVěk29 letVýška185 cmHmotnost75 kg
8E. SmithNárodnostŠvédskoVěk28 letVýška192 cmHmotnost86 kg
15T. AndoNárodnostJaponskoVěk26 letVýška190 cmHmotnost84 kg
21L. RitzkaNárodnostNěmeckoVěk27 letVýška185 cmHmotnost80 kg
25A. DźwigałaNárodnostPolskoVěk30 letVýška185 cmHmotnost72 kg

Záložníci

11A. PyrkaNárodnostPolskoVěk23 letVýška177 cmHmotnost72 kg
14E. AhlstrandNárodnostŠvédskoVěk24 letVýška184 cmHmotnost75 kg
16J. FujitaNárodnostJaponskoVěk23 letVýška175 cmHmotnost76 kg
20M. RasmussenNárodnostNorskoVěk28 letVýška180 cmHmotnost65 kg
22Samuel KleinNárodnostAustrálieVěk21 let23L. OppieNárodnostNěmeckoVěk23 letVýška184 cmHmotnost81 kg23G. ÞórðarsonVěk21 let
24C. MetcalfeNárodnostAustrálieVěk26 letVýška183 cmHmotnost75 kg
42Marwin Reiner Ian SchmitzVěk18 let
44N. SchmidtVěk18 let
47H. SabahVěk22 let

Útočníci

7Y. NiangVěk20 let9Abdoulie CeesayNárodnostGambieVěk21 letVýška185 cmHmotnost79 kg
10B. HrgotaNárodnostŠvédskoVěk32 letVýška185 cmHmotnost76 kg
17S. BanksNárodnostSkotskoVěk24 letVýška183 cmHmotnost74 kg
18T. HaraNárodnostJaponskoVěk26 letVýška191 cmHmotnost84 kg
19M. KaarsNárodnostNizozemskoVěk26 letVýška183 cmHmotnost74 kg
26R. JonesNárodnostAnglieVěk23 letVýška183 cmHmotnost69 kg

FC St. Pauli: přestupy

Příchody

  • Y. Niang1. FC Köln · hostování26. 8. 26
  • D. MitovAberdeen · přestup12. 8. 26
  • G. ÞórðarsonLech Poznan · hostování6. 8. 26
  • R. JanssonKalmar FF · přestup30. 7. 26
  • B. HrgotaSpVgg Greuther Fürth · volný hráč6. 7. 26
  • Samuel KleinBrisbane Roar · přestup30. 6. 26
  • M. Mathisen1. FC Magdeburg · volný hráč30. 6. 26
  • S. BanksBarnsley · návrat z hostování29. 6. 26

Odchody

  • J. RobatschSK Beveren · hostování20. 8. 26
  • J. IrvineCerezo Osaka · přestup4. 8. 26
  • Issa DapoDapo Issa · volný hráč30. 7. 26
  • M. SaliakasOlympiakos Piraeus · přestup23. 7. 26
  • K. MetsVfL Bochum · volný hráč16. 7. 26
  • D. SinaniSampdoria · volný hráč9. 7. 26
  • F. StevensLeyton Orient · přestup30. 6. 26
  • H. WahlVfL Wolfsburg · přestup30. 6. 26

FC St. Pauli: základní údaje

ZeměNěmecko
Založen1910
StadionMillerntor-Stadion
Kapacita29 564
Povrchpřírodní tráva
Místo v tabulce7. · 12 bodů

FC St. Pauli: časté otázky

Na kterém stadionu hraje FC St. Pauli?

FC St. Pauli hraje domácí zápasy na stadionu Millerntor-Stadion (Hamburg) s kapacitou 29 564 diváků.

Kolikátý je FC St. Pauli v tabulce?

FC St. Pauli je v soutěži 2. Bundesliga na 7. místě se 12 body po 9 zápasech (2 výhry, 6 remíz, 1 prohra).

Kdy hraje FC St. Pauli příště?

Nejbližší zápas: FC St. Pauli – 1. FC Nürnberg, ne 1. 11. · 13:30 (2. Bundesliga).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu FC St. Pauli?

Poslední ligový zápas: SV Darmstadt 98 0–0 FC St. Pauli (23. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu FC St. Pauli?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je Abdoulie Ceesay, který dal 4 góly.

FC St. Pauli: zápasy, tabulka a předpovědi

FC St. Pauli (Německo) hraje v sezóně tyto soutěže: 2. Bundesliga, Německý pohár. Najdete tu program a výsledky, postavení v tabulce, čísla z celé sezóny, soupisku i nejlepší hráče týmu. Tipy na ligová utkání (2. Bundesliga) shrnuje stránka soutěže, další předpovědi jsou v sekci Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.