Fotbal
Domů › Týmy › Dynamo Dresden
Dynamo Dresden

Dynamo Dresden: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Německo · založen 1953 · Rudolf-Harbig-Stadion

Dynamo Dresden: soutěže v sezóně 2026/27

Dynamo Dresden: nejbližší zápasy

st 28. 10. · 18:00Dynamo DresdenTipFC Schalke 04Německý pohár · Vzájemné zápasy (H2H)ne 1. 11. · 13:30Hannover 96TipDynamo Dresden2. Bundesliga · Vzájemné zápasy (H2H)
pá 6. 11. · 18:30Dynamo Dresden–SpVgg Greuther Fürth
2. Bundesliga
ne 22. 11. · 13:301. FC Kaiserslautern–Dynamo Dresden
2. Bundesliga
so 28. 11. · 13:00Dynamo Dresden–FC St. Pauli
2. Bundesliga

Dynamo Dresden: poslední výsledky

Forma v lizePVRPR
25. 10. 26Holstein Kiel3–0Dynamo Dresden2. Bundesliga
18. 10. 26Dynamo Dresden2–01. FC Magdeburg
2. Bundesliga
10. 10. 26VfL Osnabrück1–1Dynamo Dresden
2. Bundesliga
19. 9. 26Dynamo Dresden1–2Hertha BSC
2. Bundesliga
12. 9. 26Eintracht Braunschweig2–2Dynamo Dresden
2. Bundesliga
5. 9. 26Dynamo Dresden1–2VfL Bochum
2. Bundesliga
29. 8. 261. FC Heidenheim5–3Dynamo Dresden
2. Bundesliga
23. 8. 26Westfalia Rhynern0–6Dynamo Dresden
Německý pohár

Dynamo Dresden: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

st 28. 10. · 18:00Dynamo DresdenTipFC Schalke 04
Německý pohár
ne 1. 11. · 13:30Hannover 96TipDynamo Dresden
2. Bundesliga
pá 6. 11. · 18:30Dynamo Dresden–SpVgg Greuther Fürth
2. Bundesliga
ne 22. 11. · 13:301. FC Kaiserslautern–Dynamo Dresden
2. Bundesliga
so 28. 11. · 13:00Dynamo Dresden–FC St. Pauli
2. Bundesliga
ne 6. 12. · 13:30Arminia Bielefeld–Dynamo Dresden
2. Bundesliga
ne 13. 12. · 13:30Dynamo Dresden–Energie Cottbus
2. Bundesliga
ne 20. 12. · 13:30Karlsruher SC–Dynamo Dresden
2. Bundesliga
ne 17. 1. · 13:30Dynamo Dresden–VfL Wolfsburg
2. Bundesliga
ne 24. 1. · 13:30Dynamo Dresden–1. FC Nürnberg
2. Bundesliga
ne 31. 1. · 13:30SV Darmstadt 98–Dynamo Dresden
2. Bundesliga
ne 7. 2. · 13:30Dynamo Dresden–1. FC Heidenheim
2. Bundesliga
ne 14. 2. · 13:30VfL Bochum–Dynamo Dresden
2. Bundesliga
ne 21. 2. · 13:30Dynamo Dresden–Eintracht Braunschweig
2. Bundesliga
ne 28. 2. · 13:30Hertha BSC–Dynamo Dresden
2. Bundesliga
út 2. 3. · 18:30Dynamo Dresden–VfL Osnabrück
2. Bundesliga
ne 7. 3. · 13:301. FC Magdeburg–Dynamo Dresden
2. Bundesliga
ne 14. 3. · 13:30Dynamo Dresden–Holstein Kiel
2. Bundesliga
ne 21. 3. · 13:30Dynamo Dresden–Hannover 96
2. Bundesliga
ne 4. 4. · 13:30SpVgg Greuther Fürth–Dynamo Dresden
2. Bundesliga
ne 11. 4. · 13:30Dynamo Dresden–1. FC Kaiserslautern
2. Bundesliga
ne 18. 4. · 13:30FC St. Pauli–Dynamo Dresden
2. Bundesliga
ne 25. 4. · 13:30Dynamo Dresden–Arminia Bielefeld
2. Bundesliga
ne 9. 5. · 13:30Energie Cottbus–Dynamo Dresden
2. Bundesliga
ne 16. 5. · 13:30Dynamo Dresden–Karlsruher SC
2. Bundesliga
ne 23. 5. · 15:30VfL Wolfsburg–Dynamo Dresden
2. Bundesliga
Odehrané zápasy sezóny
25. 10. 26Holstein Kiel3–0Dynamo Dresden
2. Bundesliga
18. 10. 26Dynamo Dresden2–01. FC Magdeburg
2. Bundesliga
10. 10. 26VfL Osnabrück1–1Dynamo Dresden
2. Bundesliga
19. 9. 26Dynamo Dresden1–2Hertha BSC
2. Bundesliga
12. 9. 26Eintracht Braunschweig2–2Dynamo Dresden
2. Bundesliga
5. 9. 26Dynamo Dresden1–2VfL Bochum
2. Bundesliga
29. 8. 261. FC Heidenheim5–3Dynamo Dresden
2. Bundesliga
23. 8. 26Westfalia Rhynern0–6Dynamo Dresden
Německý pohár
16. 8. 26Dynamo Dresden1–0SV Darmstadt 98
2. Bundesliga
9. 8. 261. FC Nürnberg3–0Dynamo Dresden
2. Bundesliga

Aktualizováno: 26. října 2026

Dynamo Dresden: místo v tabulce – 2. Bundesliga

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
13Holstein Kiel91-5-310:118VRPRP
14VfL Bochum92-2-56:108RPPPR
15Dynamo Dresden92-2-511:188PVRPR
16Hannover 9692-2-58:158PRPVP
17Karlsruher SC92-2-511:208PVPPP

Dynamo Dresden: statistiky sezóny (2. Bundesliga)

Vstřelené góly na zápas1,2
Obdržené góly na zápas2,0
Doma: vstřelené / obdržené1,3 / 1,0
Venku: vstřelené / obdržené1,2 / 2,8
Zápasy bez obdrženého gólu2
Zápasy bez vstřeleného gólu2

Karty

Žluté karty17
Žluté karty na zápas1,9
Červené karty1

Nejčastější formace

4-2-3-1 (9×)

Dynamo Dresden: statistiky hráčů (2. Bundesliga)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
S. StraudiOBR64311032307,01
N. RappZÁL86341053106,91
B. EzehOBR1170022006,90
J. SternerOBR96462274106,84
N. HauptmannZÁL971721126006,79
B. BobzienZÁL97691196206,77
P. ČovićZÁL42691022106,74
T. KellerOBR43391041306,73
V. VermeijÚTO969812152006,60
L. BoederOBR2780000006,60
R. WagnerZÁL97651031206,56
J. LemmerZÁL92090063006,55
K. OkpalaÚTO31170021006,55
T. RaschlZÁL73810142006,53
F. MullerOBR85650031006,51
N. FrölingÚTO6430000006,49
K. InanogluÚTO51950021006,47
J. OehmichenZÁL1230000006,00
A. MuhamedbegovićOBR63020111205,59
L. HerrmannZÁL3260000005,03
A. RossipalOBR75260131104,90
C. DafernerÚTO4750030003,76
T. NeiningerOBR1900000003,15

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Dynamo Dresden: soupiska

Brankáři

1T. SchreiberNárodnostNěmeckoVěk23 letVýška191 cmHmotnost87 kg
22L. GrillNárodnostNěmeckoVěk26 letVýška192 cmHmotnost85 kg
37D. MesenhölerVěk30 let
40E. BethkeNárodnostNěmeckoVěk22 letVýška191 cmHmotnost84 kg

Obránci

6N. RappNárodnostNěmeckoVěk29 letVýška186 cmHmotnost81 kg
14B. EzehNárodnostNěmeckoVěk24 letVýška188 cmHmotnost87 kg
17A. MuhamedbegovićNárodnostRakouskoVěk27 letVýška186 cmHmotnost75 kg
19A. RossipalNárodnostNěmeckoVěk29 letVýška184 cmHmotnost78 kg
29L. BoederNárodnostNěmeckoVěk28 letVýška185 cmHmotnost80 kg
32J. SternerNárodnostNěmeckoVěk23 letVýška180 cmHmotnost77 kg
34T. NeiningerNárodnostNěmeckoVěk18 letVýška186 cmHmotnost79 kg
39T. KellerNárodnostNěmeckoVěk26 letVýška186 cmHmotnost80 kg
42F. MullerVěk19 let
44S. StraudiNárodnostItálieVěk26 letVýška176 cmHmotnost73 kg

Záložníci

8L. HerrmannNárodnostNěmeckoVěk26 letVýška176 cmHmotnost71 kg
10J. LemmerNárodnostNěmeckoVěk25 letVýška180 cmHmotnost79 kg
18R. WagnerNárodnostNěmeckoVěk22 letVýška181 cmHmotnost80 kg
20B. BobzienNárodnostNěmeckoVěk22 letVýška176 cmHmotnost70 kg
21T. RaschlNárodnostNěmeckoVěk25 letVýška177 cmHmotnost75 kg
24P. ČovićNárodnostChorvatskoVěk18 letVýška176 cmHmotnost68 kg
27N. HauptmannNárodnostNěmeckoVěk29 letVýška176 cmHmotnost63 kg
Q. EnoldVěk18 let
A. RiedelVěk20 let

Útočníci

7K. OkpalaNárodnostNěmeckoVěk21 letVýška185 cm
9V. VermeijNárodnostNizozemskoVěk31 letVýška196 cmHmotnost88 kg
11K. InanogluNárodnostTureckoVěk20 letVýška187 cm
16N. FrölingNárodnostŠvédskoVěk25 letVýška181 cmHmotnost80 kg
33C. DafernerNárodnostNěmeckoVěk27 letVýška189 cmHmotnost85 kg

Dynamo Dresden: přestupy

Příchody

  • K. OkpalaSC Paderborn 07 · hostování31. 8. 26
  • P. ČovićWerder Bremen · hostování31. 8. 26
  • B. BobzienFSV Mainz 05 · přestup15. 7. 26
  • T. NeiningerVfL Wolfsburg · hostování13. 7. 26
  • T. Keller1. FC Heidenheim · přestup9. 7. 26
  • J. SternerHannover 96 · přestup30. 6. 26
  • R. WagnerSC Freiburg · přestup30. 6. 26
  • K. InanogluEintracht Frankfurt · přestup30. 6. 26

Odchody

  • J. OehmichenAlemannia Aachen · přestup31. 8. 26
  • R. MeißnerVfL Osnabrück · přestup30. 6. 26
  • V. ŠapinaFC Ingolstadt 04 · volný hráč30. 6. 26
  • P. LehmannVerl · přestup30. 6. 26
  • D. DuahHavelse · přestup30. 6. 26
  • J. MarxKickers Offenbach · volný hráč30. 6. 26
  • D. KotherMSV Duisburg · přestup30. 6. 26
  • S. RischFortuna Düsseldorf · volný hráč30. 6. 26

Dynamo Dresden: základní údaje

ZeměNěmecko
Založen1953
StadionRudolf-Harbig-Stadion
Kapacita32 066
Povrchpřírodní tráva
Místo v tabulce15. · 8 bodů

Dynamo Dresden: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Dynamo Dresden?

Dynamo Dresden hraje domácí zápasy na stadionu Rudolf-Harbig-Stadion (Dresden) s kapacitou 32 066 diváků.

Kolikátý je Dynamo Dresden v tabulce?

Dynamo Dresden je v soutěži 2. Bundesliga na 15. místě s 8 body po 9 zápasech (2 výhry, 2 remízy, 5 proher).

Kdy hraje Dynamo Dresden příště?

Nejbližší zápas: Dynamo Dresden – FC Schalke 04, st 28. 10. · 18:00 (Německý pohár).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Dynamo Dresden?

Poslední ligový zápas: Holstein Kiel 3–0 Dynamo Dresden (25. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Dynamo Dresden?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je N. Hauptmann, který dal 3 góly.

Dynamo Dresden: zápasy, tabulka a předpovědi

Na této stránce najdete přehled týmu Dynamo Dresden (Německo) ve všech soutěžích sezóny (2. Bundesliga, Německý pohár): nejbližší zápasy, poslední výsledky, místo v tabulce, statistiky sezóny a klíčové hráče. Předpovědi na zápasy soutěže 2. Bundesliga jsou na stránce ligy, všechny předpovědi na stránce Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.