Fotbal
Domů › Týmy › Eintracht Braunschweig
Eintracht Braunschweig

Eintracht Braunschweig: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Německo · založen 1895 · Eintracht-Stadion

Eintracht Braunschweig: soutěže v sezóně 2026/27

Eintracht Braunschweig: nejbližší zápasy

pá 30. 10. · 18:30Arminia BielefeldTipEintracht Braunschweig2. Bundesliga · Vzájemné zápasy (H2H)
pá 6. 11. · 18:30Eintracht Braunschweig–Energie Cottbus
2. Bundesliga
so 21. 11. · 13:001. FC Nürnberg–Eintracht Braunschweig
2. Bundesliga
ne 29. 11. · 13:30Eintracht Braunschweig–VfL Wolfsburg
2. Bundesliga
ne 6. 12. · 13:30SV Darmstadt 98–Eintracht Braunschweig
2. Bundesliga

Eintracht Braunschweig: poslední výsledky

Forma v lizeVPVPR
25. 10. 26Eintracht Braunschweig2–0Hannover 962. Bundesliga
17. 10. 26SpVgg Greuther Fürth2–0Eintracht Braunschweig
2. Bundesliga
9. 10. 26Eintracht Braunschweig1–0Holstein Kiel
2. Bundesliga
19. 9. 261. FC Kaiserslautern1–0Eintracht Braunschweig
2. Bundesliga
12. 9. 26Eintracht Braunschweig2–2Dynamo Dresden
2. Bundesliga
6. 9. 26VfL Osnabrück3–1Eintracht Braunschweig
2. Bundesliga
28. 8. 26Eintracht Braunschweig3–5Hertha BSC
2. Bundesliga
23. 8. 26Eintracht Braunschweig2–4Union Berlin
Německý pohár

Eintracht Braunschweig: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

pá 30. 10. · 18:30Arminia BielefeldTipEintracht Braunschweig
2. Bundesliga
pá 6. 11. · 18:30Eintracht Braunschweig–Energie Cottbus
2. Bundesliga
so 21. 11. · 13:001. FC Nürnberg–Eintracht Braunschweig
2. Bundesliga
ne 29. 11. · 13:30Eintracht Braunschweig–VfL Wolfsburg
2. Bundesliga
ne 6. 12. · 13:30SV Darmstadt 98–Eintracht Braunschweig
2. Bundesliga
ne 13. 12. · 13:30Eintracht Braunschweig–Karlsruher SC
2. Bundesliga
ne 20. 12. · 13:301. FC Heidenheim–Eintracht Braunschweig
2. Bundesliga
ne 17. 1. · 13:30Eintracht Braunschweig–FC St. Pauli
2. Bundesliga
ne 24. 1. · 13:30Eintracht Braunschweig–1. FC Magdeburg
2. Bundesliga
ne 31. 1. · 13:30VfL Bochum–Eintracht Braunschweig
2. Bundesliga
ne 7. 2. · 13:30Hertha BSC–Eintracht Braunschweig
2. Bundesliga
ne 14. 2. · 13:30Eintracht Braunschweig–VfL Osnabrück
2. Bundesliga
ne 21. 2. · 13:30Dynamo Dresden–Eintracht Braunschweig
2. Bundesliga
ne 28. 2. · 13:30Eintracht Braunschweig–1. FC Kaiserslautern
2. Bundesliga
út 2. 3. · 18:30Holstein Kiel–Eintracht Braunschweig
2. Bundesliga
ne 7. 3. · 13:30Eintracht Braunschweig–SpVgg Greuther Fürth
2. Bundesliga
ne 14. 3. · 13:30Hannover 96–Eintracht Braunschweig
2. Bundesliga
ne 21. 3. · 13:30Eintracht Braunschweig–Arminia Bielefeld
2. Bundesliga
ne 4. 4. · 13:30Energie Cottbus–Eintracht Braunschweig
2. Bundesliga
ne 11. 4. · 13:30Eintracht Braunschweig–1. FC Nürnberg
2. Bundesliga
ne 18. 4. · 13:30VfL Wolfsburg–Eintracht Braunschweig
2. Bundesliga
ne 25. 4. · 13:30Eintracht Braunschweig–SV Darmstadt 98
2. Bundesliga
ne 9. 5. · 13:30Karlsruher SC–Eintracht Braunschweig
2. Bundesliga
ne 16. 5. · 13:30Eintracht Braunschweig–1. FC Heidenheim
2. Bundesliga
ne 23. 5. · 15:30FC St. Pauli–Eintracht Braunschweig
2. Bundesliga
Odehrané zápasy sezóny
25. 10. 26Eintracht Braunschweig2–0Hannover 96
2. Bundesliga
17. 10. 26SpVgg Greuther Fürth2–0Eintracht Braunschweig
2. Bundesliga
9. 10. 26Eintracht Braunschweig1–0Holstein Kiel
2. Bundesliga
19. 9. 261. FC Kaiserslautern1–0Eintracht Braunschweig
2. Bundesliga
12. 9. 26Eintracht Braunschweig2–2Dynamo Dresden
2. Bundesliga
6. 9. 26VfL Osnabrück3–1Eintracht Braunschweig
2. Bundesliga
28. 8. 26Eintracht Braunschweig3–5Hertha BSC
2. Bundesliga
23. 8. 26Eintracht Braunschweig2–4Union Berlin
Německý pohár
14. 8. 26Eintracht Braunschweig0–1VfL Bochum
2. Bundesliga
8. 8. 261. FC Magdeburg1–6Eintracht Braunschweig
2. Bundesliga

Aktualizováno: 26. října 2026

Eintracht Braunschweig: místo v tabulce – 2. Bundesliga

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
8VfL Osnabrück93-2-414:1511VPRRP
9Arminia Bielefeld93-2-413:1411PVVRP
10Eintracht Braunschweig93-1-515:1510VPVPR
11Energie Cottbus92-4-317:1810RRPRV
12SpVgg Greuther Fürth92-3-412:169PVPRR

Eintracht Braunschweig: statistiky sezóny (2. Bundesliga)

Vstřelené góly na zápas1,7
Obdržené góly na zápas1,7
Doma: vstřelené / obdržené1,6 / 1,6
Venku: vstřelené / obdržené1,8 / 1,8
Zápasy bez obdrženého gólu2
Zápasy bez vstřeleného gólu3

Karty

Žluté karty22
Žluté karty na zápas2,4
Červené karty0

Nejčastější formace

4-1-4-1 (3×) · 4-3-1-2 (2×) · 4-2-3-1 (2×)

Eintracht Braunschweig: statistiky hráčů (2. Bundesliga)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
F. FlickZÁL98121073307,16
M. AydınOBR980921103106,96
K. EhlersOBR98151041406,94
M. EntrupÚTO42131011006,90
I. KoutsidisOBR2660000106,90
Jan UrbichÚTO8456411712106,89
Max MarieZÁL978112106206,89
A. OpokuZÁL970511103006,81
S. Di BenedettoZÁL84841153206,79
A. HotiOBR53850010206,70
F. Di Michele SanchezOBR85680043206,70
Junior Arlet ZéZÁL81770042006,64
J. GómezÚTO1250000006,60
J. MijatovićÚTO51340042006,53
L. TempelmannZÁL51020021106,30
L. FrenkertOBR73540021005,80
N. KatterbachOBR62470000105,59
R. HeußerZÁL3790000004,40
S. SanéÚTO1120021003,15
T. WagnerZÁL10000000–

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Eintracht Braunschweig: soupiska

Brankáři

Obránci

Záložníci

Útočníci

Eintracht Braunschweig: přestupy

Příchody

  • F. JäkelRB Leipzig · volný hráč30. 6. 26
  • F. Flick1. FC Nürnberg · přestup30. 6. 26
  • D. KovacevicTSV Hartberg · volný hráč30. 6. 26
  • N. BodonFC Schalke 04 · volný hráč30. 6. 26
  • Jan UrbichBorussia Mönchengladbach · hostování30. 6. 26
  • T. WagnerGreifswalder FC · přestup30. 6. 26
  • Y. SturmSC Freiburg · přestup30. 6. 26
  • S. Di BenedettoVfB Stuttgart · volný hráč30. 6. 26

Odchody

  • J. GómezChicago Fire · přestup1. 9. 26
  • L. BreunigWürzburger Kickers · hostování31. 8. 26
  • E. KastratiKallithea · volný hráč19. 8. 26
  • M. RootRoot Maxim · volný hráč30. 7. 26
  • Sebastian DabrowskiNieciecza · volný hráč24. 7. 26
  • Jona BorsumSV Meppen · hostování24. 7. 26
  • F. KaufmannBG Pathum United · volný hráč21. 7. 26
  • Justin DudaLokomotive Leipzig · přestup21. 7. 26

Eintracht Braunschweig: základní údaje

ZeměNěmecko
Založen1895
StadionEintracht-Stadion
Kapacita24 474
Povrchpřírodní tráva
Místo v tabulce10. · 10 bodů

Eintracht Braunschweig: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Eintracht Braunschweig?

Eintracht Braunschweig hraje domácí zápasy na stadionu Eintracht-Stadion (Braunschweig) s kapacitou 24 474 diváků.

Kolikátý je Eintracht Braunschweig v tabulce?

Eintracht Braunschweig je v soutěži 2. Bundesliga na 10. místě s 10 body po 9 zápasech (3 výhry, 1 remíza, 5 proher).

Kdy hraje Eintracht Braunschweig příště?

Nejbližší zápas: Arminia Bielefeld – Eintracht Braunschweig, pá 30. 10. · 18:30 (2. Bundesliga).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Eintracht Braunschweig?

Poslední ligový zápas: Eintracht Braunschweig 2–0 Hannover 96 (25. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Eintracht Braunschweig?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je Jan Urbich, který dal 4 góly.

Eintracht Braunschweig: zápasy, tabulka a předpovědi

Na této stránce najdete přehled týmu Eintracht Braunschweig (Německo) ve všech soutěžích sezóny (2. Bundesliga, Německý pohár): nejbližší zápasy, poslední výsledky, místo v tabulce, statistiky sezóny a klíčové hráče. Předpovědi na zápasy soutěže 2. Bundesliga jsou na stránce ligy, všechny předpovědi na stránce Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.