Fotbal
Domů › Týmy › Holstein Kiel
Holstein Kiel

Holstein Kiel: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Německo · založen 1900 · Holstein-Stadion

Holstein Kiel: soutěže v sezóně 2026/27

Holstein Kiel: nejbližší zápasy

st 28. 10. · 20:45Holstein KielTip1899 HoffenheimNěmecký pohár · Vzájemné zápasy (H2H)ne 1. 11. · 13:30SpVgg Greuther FürthTipHolstein Kiel2. Bundesliga · Vzájemné zápasy (H2H)
so 7. 11. · 13:00Holstein Kiel–Arminia Bielefeld
2. Bundesliga
so 21. 11. · 13:00VfL Wolfsburg–Holstein Kiel
2. Bundesliga
so 28. 11. · 13:00Holstein Kiel–1. FC Kaiserslautern
2. Bundesliga

Holstein Kiel: poslední výsledky

Forma v lizeVRPRP
25. 10. 26Holstein Kiel3–0Dynamo Dresden2. Bundesliga
16. 10. 26Holstein Kiel0–0Hertha BSC
2. Bundesliga
9. 10. 26Eintracht Braunschweig1–0Holstein Kiel
2. Bundesliga
19. 9. 26Holstein Kiel1–1VfL Osnabrück
2. Bundesliga
13. 9. 261. FC Heidenheim1–0Holstein Kiel
2. Bundesliga
5. 9. 26Holstein Kiel2–21. FC Nürnberg
2. Bundesliga
30. 8. 261. FC Magdeburg2–0Holstein Kiel
2. Bundesliga
22. 8. 26TSV 1860 München0–2Holstein Kiel
Německý pohár

Holstein Kiel: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

st 28. 10. · 20:45Holstein KielTip1899 Hoffenheim
Německý pohár
ne 1. 11. · 13:30SpVgg Greuther FürthTipHolstein Kiel
2. Bundesliga
so 7. 11. · 13:00Holstein Kiel–Arminia Bielefeld
2. Bundesliga
so 21. 11. · 13:00VfL Wolfsburg–Holstein Kiel
2. Bundesliga
so 28. 11. · 13:00Holstein Kiel–1. FC Kaiserslautern
2. Bundesliga
ne 6. 12. · 13:30Karlsruher SC–Holstein Kiel
2. Bundesliga
ne 13. 12. · 13:30Holstein Kiel–Hannover 96
2. Bundesliga
ne 20. 12. · 13:30Energie Cottbus–Holstein Kiel
2. Bundesliga
ne 17. 1. · 13:30Holstein Kiel–VfL Bochum
2. Bundesliga
ne 24. 1. · 13:30Holstein Kiel–SV Darmstadt 98
2. Bundesliga
ne 31. 1. · 13:30FC St. Pauli–Holstein Kiel
2. Bundesliga
ne 7. 2. · 13:30Holstein Kiel–1. FC Magdeburg
2. Bundesliga
ne 14. 2. · 13:301. FC Nürnberg–Holstein Kiel
2. Bundesliga
ne 21. 2. · 13:30Holstein Kiel–1. FC Heidenheim
2. Bundesliga
ne 28. 2. · 13:30VfL Osnabrück–Holstein Kiel
2. Bundesliga
út 2. 3. · 18:30Holstein Kiel–Eintracht Braunschweig
2. Bundesliga
ne 7. 3. · 13:30Hertha BSC–Holstein Kiel
2. Bundesliga
ne 14. 3. · 13:30Dynamo Dresden–Holstein Kiel
2. Bundesliga
ne 21. 3. · 13:30Holstein Kiel–SpVgg Greuther Fürth
2. Bundesliga
ne 4. 4. · 13:30Arminia Bielefeld–Holstein Kiel
2. Bundesliga
ne 11. 4. · 13:30Holstein Kiel–VfL Wolfsburg
2. Bundesliga
ne 18. 4. · 13:301. FC Kaiserslautern–Holstein Kiel
2. Bundesliga
ne 25. 4. · 13:30Holstein Kiel–Karlsruher SC
2. Bundesliga
ne 9. 5. · 13:30Hannover 96–Holstein Kiel
2. Bundesliga
ne 16. 5. · 13:30Holstein Kiel–Energie Cottbus
2. Bundesliga
ne 23. 5. · 15:30VfL Bochum–Holstein Kiel
2. Bundesliga
Odehrané zápasy sezóny
25. 10. 26Holstein Kiel3–0Dynamo Dresden
2. Bundesliga
16. 10. 26Holstein Kiel0–0Hertha BSC
2. Bundesliga
9. 10. 26Eintracht Braunschweig1–0Holstein Kiel
2. Bundesliga
19. 9. 26Holstein Kiel1–1VfL Osnabrück
2. Bundesliga
13. 9. 261. FC Heidenheim1–0Holstein Kiel
2. Bundesliga
5. 9. 26Holstein Kiel2–21. FC Nürnberg
2. Bundesliga
30. 8. 261. FC Magdeburg2–0Holstein Kiel
2. Bundesliga
22. 8. 26TSV 1860 München0–2Holstein Kiel
Německý pohár
14. 8. 26Holstein Kiel2–2FC St. Pauli
2. Bundesliga
8. 8. 26SV Darmstadt 982–2Holstein Kiel
2. Bundesliga

Aktualizováno: 26. října 2026

Holstein Kiel: místo v tabulce – 2. Bundesliga

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
11Energie Cottbus92-4-317:1810RRPRV
12SpVgg Greuther Fürth92-3-412:169PVPRR
13Holstein Kiel91-5-310:118VRPRP
14VfL Bochum92-2-56:108RPPPR
15Dynamo Dresden92-2-511:188PVRPR

Holstein Kiel: statistiky sezóny (2. Bundesliga)

Vstřelené góly na zápas1,1
Obdržené góly na zápas1,2
Doma: vstřelené / obdržené1,6 / 1,0
Venku: vstřelené / obdržené0,5 / 1,5
Zápasy bez obdrženého gólu2
Zápasy bez vstřeleného gólu4

Karty

Žluté karty30
Žluté karty na zápas3,3
Červené karty2

Nejčastější formace

4-1-4-1 (5×) · 4-5-1 (2×) · 4-3-2-1 (1×)

Holstein Kiel: statistiky hráčů (2. Bundesliga)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
P. HarresÚTO9808532712007,18
G. BalziZÁL864410104307,10
N. MadsenOBR53930000107,09
Leon ParduziOBR85510020307,01
A. BernhardssonZÁL21660111006,90
J. MeffertZÁL97860131206,89
A. KaprálikZÁL974912132206,88
J. TherkelsenZÁL84202142306,79
K. DavidsenZÁL64570053306,76
G. de RegtÚTO72580000006,74
H. SekineOBR98090090206,72
S. SchonlauOBR1500000106,70
T. WieseZÁL4850010006,63
Mark Richter MonserratZÁL2100000006,60
G. KvilitaiaÚTO4851041006,59
I. UgohZÁL62380011006,59
F. AlidouÚTO5660010006,49
D. ZecOBR86540021406,40
S. SkrzybskiÚTO1210011006,30
M. IvezićOBR1120000006,20
Niko Takahashi CendagortaOBR1110000006,20
I. NekićOBR65400041305,69
J. TolkinOBR42380000005,26
T. TasdelenZÁL1110000003,35

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Holstein Kiel: soupiska

Brankáři

1T. WeinerNárodnostNěmeckoVěk26 letVýška189 cmHmotnost85 kg
31M. EngelhardtNárodnostNěmeckoVěk32 letVýška191 cmHmotnost88 kg
41L. RothenhagenVěk19 let

Obránci

2F. RoslyngVěk20 let
3Niko Takahashi CendagortaNárodnostJaponskoVěk20 letVýška173 cmHmotnost65 kg
4S. SchonlauNárodnostNěmeckoVěk31 letVýška185 cmHmotnost80 kg
5N. MadsenNárodnostDánskoVěk24 letVýška187 cmHmotnost74 kg
13I. NekićNárodnostChorvatskoVěk25 letVýška184 cmHmotnost72 kg
23L. RosenboomVěk23 let
26D. ZecNárodnostSlovinskoVěk25 letVýška188 cmHmotnost82 kg
32H. SekineNárodnostJaponskoVěk23 letVýška187 cmHmotnost82 kg
40Leon ParduziNárodnostNěmeckoVěk19 letVýška180 cmHmotnost77 kg
47J. TolkinNárodnostSpojené státyVěk23 letVýška170 cmHmotnost61 kg
C. MedlinVěk19 let

Záložníci

8G. BalziNárodnostArgentinaVěk24 letVýška175 cmHmotnost71 kg
10J. TherkelsenNárodnostNorskoVěk22 letVýška184 cmHmotnost75 kg
15K. DavidsenNárodnostDánskoVěk20 letVýška175 cmHmotnost67 kg
20A. KaprálikNárodnostSlovenskoVěk23 letVýška173 cmHmotnost63 kg
27I. UgohVěk20 let
28J. MeffertNárodnostNěmeckoVěk31 letVýška186 cmHmotnost76 kg
30T. TasdelenVěk20 let
43T. WieseVěk18 let
48Hamza MuqajNárodnostNěmeckoVěk20 let

Útočníci

7S. SkrzybskiNárodnostNěmeckoVěk33 letVýška174 cmHmotnost72 kg
9G. KvilitaiaNárodnostGruzieVěk32 letVýška193 cmHmotnost82 kg
11G. de RegtNárodnostNizozemskoVěk22 letVýška176 cmHmotnost70 kg
17F. AlidouNárodnostNěmeckoVěk24 letVýška186 cmHmotnost84 kg
19P. HarresNárodnostNěmeckoVěk23 letVýška193 cmHmotnost87 kg
22M. ReimersNárodnostNěmeckoVěk18 let
44Mark Richter MonserratNárodnostNěmeckoVěk17 let

Holstein Kiel: přestupy

Příchody

  • T. HenseEimsbütteler TV · přestup27. 8. 26
  • Eryk Artur GrzywaczVfL Wolfsburg · přestup27. 8. 26
  • N. MadsenMaritimo · přestup18. 8. 26
  • G. de RegtExcelsior · přestup18. 8. 26
  • Niko Takahashi CendagortaCerezo Osaka · hostování11. 8. 26
  • G. BalziNewells Old Boys · přestup12. 7. 26
  • F. Alidou1. FC Kaiserslautern · volný hráč5. 7. 26
  • S. SchonlauVancouver Whitecaps · volný hráč3. 7. 26

Odchody

  • M. IvezićHibernian · přestup1. 9. 26
  • T. HenseEimsbütteler TV · hostování28. 8. 26
  • Eryk Artur GrzywaczHavelse · hostování28. 8. 26
  • M. MüllerSV Wehen · hostování26. 8. 26
  • A. BernhardssonVfL Wolfsburg · přestup17. 8. 26
  • N. NiehoffSCR Altach · hostování17. 7. 26
  • T. DoğanTSV Steinbach · přestup16. 7. 26
  • M. GeschwillRot-Weiß Essen · přestup7. 7. 26

Holstein Kiel: základní údaje

ZeměNěmecko
Založen1900
StadionHolstein-Stadion
Kapacita15 034
Povrchpřírodní tráva
Místo v tabulce13. · 8 bodů

Holstein Kiel: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Holstein Kiel?

Holstein Kiel hraje domácí zápasy na stadionu Holstein-Stadion (Kiel) s kapacitou 15 034 diváků.

Kolikátý je Holstein Kiel v tabulce?

Holstein Kiel je v soutěži 2. Bundesliga na 13. místě s 8 body po 9 zápasech (1 výhra, 5 remíz, 3 prohry).

Kdy hraje Holstein Kiel příště?

Nejbližší zápas: Holstein Kiel – 1899 Hoffenheim, st 28. 10. · 20:45 (Německý pohár).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Holstein Kiel?

Poslední ligový zápas: Holstein Kiel 3–0 Dynamo Dresden (25. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Holstein Kiel?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je P. Harres, který dal 6 gólů.

Holstein Kiel: zápasy, tabulka a předpovědi

Přehled týmu Holstein Kiel (Německo): zápasy a výsledky napříč soutěžemi (2. Bundesliga, Německý pohár), tabulka, statistiky, soupiska a střelci. Tipy a kurzy na zápasy soutěže 2. Bundesliga najdete na stránce soutěže, ostatní předpovědi v sekci Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.