Fotbal
Domů › Týmy › Energie Cottbus
Energie Cottbus

Energie Cottbus: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Německo · založen 1966 · LEAG Energie Stadion

Energie Cottbus: soutěže v sezóně 2026/27

Energie Cottbus: nejbližší zápasy

pá 30. 10. · 18:30Energie CottbusTipVfL Bochum2. Bundesliga · Vzájemné zápasy (H2H)
pá 6. 11. · 18:30Eintracht Braunschweig–Energie Cottbus
2. Bundesliga
ne 22. 11. · 13:30Energie Cottbus–Hertha BSC
2. Bundesliga
ne 29. 11. · 13:301. FC Magdeburg–Energie Cottbus
2. Bundesliga
ne 6. 12. · 13:30Energie Cottbus–VfL Osnabrück
2. Bundesliga

Energie Cottbus: poslední výsledky

Forma v lizeRRPRV
24. 10. 261. FC Heidenheim1–1Energie Cottbus2. Bundesliga
16. 10. 26Energie Cottbus1–11. FC Nürnberg
2. Bundesliga
10. 10. 26SV Darmstadt 983–1Energie Cottbus
2. Bundesliga
20. 9. 26Energie Cottbus1–1FC St. Pauli
2. Bundesliga
13. 9. 26Karlsruher SC0–3Energie Cottbus
2. Bundesliga
5. 9. 26VfL Wolfsburg4–4Energie Cottbus
2. Bundesliga
29. 8. 26Energie Cottbus3–4SpVgg Greuther Fürth
2. Bundesliga
22. 8. 26Energie Cottbus0–2FC Augsburg
Německý pohár

Energie Cottbus: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

pá 30. 10. · 18:30Energie CottbusTipVfL Bochum
2. Bundesliga
pá 6. 11. · 18:30Eintracht Braunschweig–Energie Cottbus
2. Bundesliga
ne 22. 11. · 13:30Energie Cottbus–Hertha BSC
2. Bundesliga
ne 29. 11. · 13:301. FC Magdeburg–Energie Cottbus
2. Bundesliga
ne 6. 12. · 13:30Energie Cottbus–VfL Osnabrück
2. Bundesliga
ne 13. 12. · 13:30Dynamo Dresden–Energie Cottbus
2. Bundesliga
ne 20. 12. · 13:30Energie Cottbus–Holstein Kiel
2. Bundesliga
ne 17. 1. · 13:301. FC Kaiserslautern–Energie Cottbus
2. Bundesliga
ne 24. 1. · 13:30Hannover 96–Energie Cottbus
2. Bundesliga
ne 31. 1. · 13:30Energie Cottbus–Arminia Bielefeld
2. Bundesliga
ne 7. 2. · 13:30SpVgg Greuther Fürth–Energie Cottbus
2. Bundesliga
ne 14. 2. · 13:30Energie Cottbus–VfL Wolfsburg
2. Bundesliga
ne 21. 2. · 13:30Energie Cottbus–Karlsruher SC
2. Bundesliga
ne 28. 2. · 13:30FC St. Pauli–Energie Cottbus
2. Bundesliga
út 2. 3. · 18:30Energie Cottbus–SV Darmstadt 98
2. Bundesliga
ne 7. 3. · 13:301. FC Nürnberg–Energie Cottbus
2. Bundesliga
ne 14. 3. · 13:30Energie Cottbus–1. FC Heidenheim
2. Bundesliga
ne 21. 3. · 13:30VfL Bochum–Energie Cottbus
2. Bundesliga
ne 4. 4. · 13:30Energie Cottbus–Eintracht Braunschweig
2. Bundesliga
ne 11. 4. · 13:30Hertha BSC–Energie Cottbus
2. Bundesliga
ne 18. 4. · 13:30Energie Cottbus–1. FC Magdeburg
2. Bundesliga
ne 25. 4. · 13:30VfL Osnabrück–Energie Cottbus
2. Bundesliga
ne 9. 5. · 13:30Energie Cottbus–Dynamo Dresden
2. Bundesliga
ne 16. 5. · 13:30Holstein Kiel–Energie Cottbus
2. Bundesliga
ne 23. 5. · 15:30Energie Cottbus–1. FC Kaiserslautern
2. Bundesliga
Odehrané zápasy sezóny
24. 10. 261. FC Heidenheim1–1Energie Cottbus
2. Bundesliga
16. 10. 26Energie Cottbus1–11. FC Nürnberg
2. Bundesliga
10. 10. 26SV Darmstadt 983–1Energie Cottbus
2. Bundesliga
20. 9. 26Energie Cottbus1–1FC St. Pauli
2. Bundesliga
13. 9. 26Karlsruher SC0–3Energie Cottbus
2. Bundesliga
5. 9. 26VfL Wolfsburg4–4Energie Cottbus
2. Bundesliga
29. 8. 26Energie Cottbus3–4SpVgg Greuther Fürth
2. Bundesliga
22. 8. 26Energie Cottbus0–2FC Augsburg
Německý pohár
16. 8. 26Arminia Bielefeld3–0Energie Cottbus
2. Bundesliga
9. 8. 26Energie Cottbus3–1Hannover 96
2. Bundesliga

Aktualizováno: 26. října 2026

Energie Cottbus: místo v tabulce – 2. Bundesliga

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
9Arminia Bielefeld93-2-413:1411PVVRP
10Eintracht Braunschweig93-1-515:1510VPVPR
11Energie Cottbus92-4-317:1810RRPRV
12SpVgg Greuther Fürth92-3-412:169PVPRR
13Holstein Kiel91-5-310:118VRPRP

Energie Cottbus: statistiky sezóny (2. Bundesliga)

Vstřelené góly na zápas1,9
Obdržené góly na zápas2,0
Doma: vstřelené / obdržené2,0 / 1,8
Venku: vstřelené / obdržené1,8 / 2,2
Zápasy bez obdrženého gólu1
Zápasy bez vstřeleného gólu1

Karty

Žluté karty20
Žluté karty na zápas2,2
Červené karty0

Nejčastější formace

4-2-3-1 (7×) · 4-4-2 (2×)

Energie Cottbus: statistiky hráčů (2. Bundesliga)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
T. CiğerciZÁL9742422211307,40
K. ManuOBR87121183307,31
L. BittencourtZÁL85660350107,09
J. ButlerÚTO849151139206,88
J. ZaydanOBR2700000006,84
Lukas MichelbrinkZÁL97671164006,83
L. CopadoZÁL96302198106,82
L. GuwaraOBR21300000006,81
Dmytro BohdanovÚTO71982052106,80
M. HannemannÚTO84580152106,61
J. BoziarisZÁL62270062106,60
Luca ErleinOBR97651131006,57
D. PelivanZÁL72441011006,50
E. EngelhardtÚTO1900000006,50
H. RorigOBR97400091206,48
A. BorgmannOBR74620063106,45
C. KinsombiZÁL82640131206,43
J. GuttauZÁL1450000006,20
Fousseny DoumbiaOBR93410030005,98
T. CampulkaOBR41090000005,19
R. MaloneOBR2540000004,38

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Energie Cottbus: soupiska

Brankáři

1M. LotkaNárodnostPolskoVěk24 letVýška190 cmHmotnost87 kg
29K. KratzschNárodnostNěmeckoVěk23 let
30Max BöhnkeNárodnostNěmeckoVěk22 let
Malte WilkeVěk19 let

Obránci

Záložníci

Útočníci

Energie Cottbus: přestupy

Příchody

  • Dmytro BohdanovUnion Berlin · hostování18. 8. 26
  • Luca ErleinBayer Leverkusen · hostování26. 7. 26
  • L. CopadoSC Paderborn 07 · přestup1. 7. 26
  • L. BittencourtWerder Bremen · volný hráč30. 6. 26
  • K. ManuFortuna Düsseldorf · volný hráč30. 6. 26
  • Y. WardakWaldhof Mannheim · přestup30. 6. 26
  • Fousseny DoumbiaEintracht Frankfurt · hostování30. 6. 26
  • M. LotkaFortuna Düsseldorf · volný hráč30. 6. 26

Odchody

  • Y. WardakHavelse · hostování27. 8. 26
  • T. TattermuschAltglienicke · přestup24. 8. 26
  • Malte HopfmannHopfmann Malte · volný hráč30. 7. 26
  • Phil HeidrichHeidrich Phil · volný hráč30. 7. 26
  • T. CiğerciAltglienicke · volný hráč5. 7. 26
  • D. SlamarChemnitzer FC · volný hráč30. 6. 26
  • S. StraudiDynamo Dresden · volný hráč30. 6. 26
  • M. FunkVfB Stuttgart · volný hráč30. 6. 26

Energie Cottbus: základní údaje

ZeměNěmecko
Založen1966
StadionLEAG Energie Stadion
Kapacita22 528
Povrchpřírodní tráva
Místo v tabulce11. · 10 bodů

Energie Cottbus: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Energie Cottbus?

Energie Cottbus hraje domácí zápasy na stadionu LEAG Energie Stadion (Cottbus) s kapacitou 22 528 diváků.

Kolikátý je Energie Cottbus v tabulce?

Energie Cottbus je v soutěži 2. Bundesliga na 11. místě s 10 body po 9 zápasech (2 výhry, 4 remízy, 3 prohry).

Kdy hraje Energie Cottbus příště?

Nejbližší zápas: Energie Cottbus – VfL Bochum, pá 30. 10. · 18:30 (2. Bundesliga).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Energie Cottbus?

Poslední ligový zápas: 1. FC Heidenheim 1–1 Energie Cottbus (24. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Energie Cottbus?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je J. Butler, který dal 5 gólů.

Energie Cottbus: zápasy, tabulka a předpovědi

Na této stránce najdete přehled týmu Energie Cottbus (Německo) ve všech soutěžích sezóny (2. Bundesliga, Německý pohár): nejbližší zápasy, poslední výsledky, místo v tabulce, statistiky sezóny a klíčové hráče. Předpovědi na zápasy soutěže 2. Bundesliga jsou na stránce ligy, všechny předpovědi na stránce Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.