Fotbal
Domů › Týmy › 1. FC Heidenheim
1. FC Heidenheim

1. FC Heidenheim: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Německo · založen 1946 · Voith-Arena

1. FC Heidenheim: soutěže v sezóně 2026/27

1. FC Heidenheim: nejbližší zápasy

so 31. 10. · 20:30Karlsruher SCTip1. FC Heidenheim2. Bundesliga · Vzájemné zápasy (H2H)
ne 8. 11. · 13:301. FC Heidenheim–Hannover 96
2. Bundesliga
pá 20. 11. · 18:30SV Darmstadt 98–1. FC Heidenheim
2. Bundesliga
pá 27. 11. · 18:301. FC Heidenheim–1. FC Nürnberg
2. Bundesliga
ne 6. 12. · 13:30FC St. Pauli–1. FC Heidenheim
2. Bundesliga

1. FC Heidenheim: poslední výsledky

Forma v lizeRPRRV
24. 10. 261. FC Heidenheim1–1Energie Cottbus2. Bundesliga
17. 10. 26VfL Wolfsburg3–11. FC Heidenheim
2. Bundesliga
9. 10. 261. FC Heidenheim0–01. FC Kaiserslautern
2. Bundesliga
20. 9. 26Arminia Bielefeld2–21. FC Heidenheim
2. Bundesliga
13. 9. 261. FC Heidenheim1–0Holstein Kiel
2. Bundesliga
6. 9. 26SpVgg Greuther Fürth0–11. FC Heidenheim
2. Bundesliga
29. 8. 261. FC Heidenheim5–3Dynamo Dresden
2. Bundesliga
23. 8. 26SSV Jeddeloh5–21. FC Heidenheim
Německý pohár

1. FC Heidenheim: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

so 31. 10. · 20:30Karlsruher SCTip1. FC Heidenheim
2. Bundesliga
ne 8. 11. · 13:301. FC Heidenheim–Hannover 96
2. Bundesliga
pá 20. 11. · 18:30SV Darmstadt 98–1. FC Heidenheim
2. Bundesliga
pá 27. 11. · 18:301. FC Heidenheim–1. FC Nürnberg
2. Bundesliga
ne 6. 12. · 13:30FC St. Pauli–1. FC Heidenheim
2. Bundesliga
ne 13. 12. · 13:30VfL Bochum–1. FC Heidenheim
2. Bundesliga
ne 20. 12. · 13:301. FC Heidenheim–Eintracht Braunschweig
2. Bundesliga
ne 17. 1. · 13:301. FC Magdeburg–1. FC Heidenheim
2. Bundesliga
ne 24. 1. · 13:30VfL Osnabrück–1. FC Heidenheim
2. Bundesliga
ne 31. 1. · 13:301. FC Heidenheim–Hertha BSC
2. Bundesliga
ne 7. 2. · 13:30Dynamo Dresden–1. FC Heidenheim
2. Bundesliga
ne 14. 2. · 13:301. FC Heidenheim–SpVgg Greuther Fürth
2. Bundesliga
ne 21. 2. · 13:30Holstein Kiel–1. FC Heidenheim
2. Bundesliga
ne 28. 2. · 13:301. FC Heidenheim–Arminia Bielefeld
2. Bundesliga
út 2. 3. · 18:301. FC Kaiserslautern–1. FC Heidenheim
2. Bundesliga
ne 7. 3. · 13:301. FC Heidenheim–VfL Wolfsburg
2. Bundesliga
ne 14. 3. · 13:30Energie Cottbus–1. FC Heidenheim
2. Bundesliga
ne 21. 3. · 13:301. FC Heidenheim–Karlsruher SC
2. Bundesliga
ne 4. 4. · 13:30Hannover 96–1. FC Heidenheim
2. Bundesliga
ne 11. 4. · 13:301. FC Heidenheim–SV Darmstadt 98
2. Bundesliga
ne 18. 4. · 13:301. FC Nürnberg–1. FC Heidenheim
2. Bundesliga
ne 25. 4. · 13:301. FC Heidenheim–FC St. Pauli
2. Bundesliga
ne 9. 5. · 13:301. FC Heidenheim–VfL Bochum
2. Bundesliga
ne 16. 5. · 13:30Eintracht Braunschweig–1. FC Heidenheim
2. Bundesliga
ne 23. 5. · 15:301. FC Heidenheim–1. FC Magdeburg
2. Bundesliga
Odehrané zápasy sezóny
24. 10. 261. FC Heidenheim1–1Energie Cottbus
2. Bundesliga
17. 10. 26VfL Wolfsburg3–11. FC Heidenheim
2. Bundesliga
9. 10. 261. FC Heidenheim0–01. FC Kaiserslautern
2. Bundesliga
20. 9. 26Arminia Bielefeld2–21. FC Heidenheim
2. Bundesliga
13. 9. 261. FC Heidenheim1–0Holstein Kiel
2. Bundesliga
6. 9. 26SpVgg Greuther Fürth0–11. FC Heidenheim
2. Bundesliga
29. 8. 261. FC Heidenheim5–3Dynamo Dresden
2. Bundesliga
23. 8. 26SSV Jeddeloh5–21. FC Heidenheim
Německý pohár
15. 8. 26Hertha BSC4–11. FC Heidenheim
2. Bundesliga
8. 8. 261. FC Heidenheim4–3VfL Osnabrück
2. Bundesliga

Aktualizováno: 26. října 2026

1. FC Heidenheim: místo v tabulce – 2. Bundesliga

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
4VfL Wolfsburg94-4-123:1416RVRVP
51. FC Magdeburg95-1-320:1216VPVRV
61. FC Heidenheim94-3-216:1615RPRRV
7FC St. Pauli92-6-111:912RRVRV
8VfL Osnabrück93-2-414:1511VPRRP

1. FC Heidenheim: statistiky sezóny (2. Bundesliga)

Vstřelené góly na zápas1,8
Obdržené góly na zápas1,8
Doma: vstřelené / obdržené2,2 / 1,4
Venku: vstřelené / obdržené1,3 / 2,3
Zápasy bez obdrženého gólu3
Zápasy bez vstřeleného gólu1

Karty

Žluté karty14
Žluté karty na zápas1,6
Červené karty0

Nejčastější formace

4-4-2 (7×) · 4-5-1 (1×) · 4-4-1-1 (1×)

1. FC Heidenheim: statistiky hráčů (2. Bundesliga)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
M. CostlyZÁL753813114007,29
M. HeuleOBR762601102207,12
J. SchöppnerZÁL98173196307,09
J. NiehuesZÁL739010147007,03
M. BreunigÚTO4441031006,97
P. MainkaOBR977210112206,96
P. HennrichZÁL73681283106,96
J. FöhrenbachOBR98171122006,94
B. GimberOBR1450010006,90
B. ZivzivadzeÚTO755130167006,84
M. PieringerÚTO21871031006,80
O. MhamdiOBR953520157206,70
A. BeckZÁL21330031006,70
C. ContehÚTO73380062006,67
M. HonsakZÁL94220172106,52
M. KaufmannÚTO73790280106,49
Y. WagnerÚTO5570021006,37
L. PaqaradaOBR140010006,36
A. VogtÚTO637800176006,36
M. BuschOBR64330121005,99
T. SierslebenOBR51980000005,28
M. ZrilicZÁL2570000004,40
L. KerberZÁL3960011203,78

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

1. FC Heidenheim: soupiska

Brankáři

1Frank FellerNárodnostNěmeckoVěk21 letVýška183 cmHmotnost74 kg
33T. DähneNárodnostNěmeckoVěk31 letVýška193 cmHmotnost93 kg
34P. TschernuthNárodnostRakouskoVěk23 letVýška186 cmHmotnost88 kg
Felix MarkVěk18 let

Obránci

2M. BuschNárodnostNěmeckoVěk31 letVýška182 cmHmotnost80 kg
4T. SierslebenNárodnostNěmeckoVěk25 letVýška187 cmHmotnost80 kg
6P. MainkaNárodnostNěmeckoVěk31 letVýška194 cmHmotnost86 kg
19J. FöhrenbachNárodnostNěmeckoVěk29 letVýška184 cmHmotnost81 kg
22O. MhamdiNárodnostMarokoVěk22 letVýška186 cmHmotnost82 kg
23L. PaqaradaNárodnostKosovoVěk31 letVýška184 cmHmotnost76 kg
27M. HeuleNárodnostŠvýcarskoVěk24 letVýška172 cmHmotnost73 kg
28Adam KölleNárodnostNěmeckoVěk19 letVýška195 cmHmotnost91 kg

Záložníci

3J. SchöppnerNárodnostNěmeckoVěk26 letVýška190 cmHmotnost78 kg
8P. HennrichNárodnostNěmeckoVěk20 letVýška181 cmHmotnost77 kg
10C. ContehNárodnostNěmeckoVěk26 letVýška182 cmHmotnost72 kg
16J. NiehuesNárodnostNěmeckoVěk24 letVýška195 cmHmotnost89 kg
20L. KerberNárodnostNěmeckoVěk23 letVýška180 cmHmotnost77 kg
41M. ZrilicVěk18 let

Útočníci

11B. ZivzivadzeNárodnostGruzieVěk31 letVýška189 cmHmotnost85 kg
14M. BreunigNárodnostNěmeckoVěk25 letVýška195 cmHmotnost78 kg
17M. HonsakNárodnostRakouskoVěk29 letVýška188 cmHmotnost78 kg
18A. VogtNárodnostŠvýcarskoVěk20 letVýška186 cmHmotnost88 kg
24M. CostlyNárodnostNěmeckoVěk30 letVýška183 cmHmotnost75 kg
29M. KaufmannNárodnostDánskoVěk24 letVýška190 cmHmotnost81 kg
38Y. WagnerNárodnostNěmeckoVěk18 letVýška182 cm

1. FC Heidenheim: přestupy

Příchody

  • A. Vogt1899 Hoffenheim · hostování30. 8. 26
  • M. HeuleFC Thun · přestup23. 8. 26
  • T. DähneTSV 1860 München · volný hráč14. 7. 26
  • Luka JanesSG Sonnenhof Grossaspach · návrat z hostování30. 6. 26
  • P. Hennrich1899 Hoffenheim · přestup30. 6. 26
  • O. MhamdiVerl · volný hráč30. 6. 26
  • M. CostlyFC Ingolstadt 04 · přestup30. 6. 26
  • T. KellerDynamo Dresden · návrat z hostování29. 6. 26

Odchody

  • M. PieringerSC Paderborn 07 · přestup25. 8. 26
  • A. BeckVfL Osnabrück · hostování22. 8. 26
  • B. GimberGranada CF · přestup18. 8. 26
  • Luka JanesTasmania Berlin · hostování11. 8. 26
  • N. DorschToronto FC · přestup27. 7. 26
  • S. SchimmerBuriram United · volný hráč21. 7. 26
  • T. KellerDynamo Dresden · přestup9. 7. 26
  • O. TraoréUdinese · volný hráč8. 7. 26

1. FC Heidenheim: základní údaje

ZeměNěmecko
Založen1946
StadionVoith-Arena
Kapacita15 000
Povrchpřírodní tráva
Místo v tabulce6. · 15 bodů

1. FC Heidenheim: časté otázky

Na kterém stadionu hraje 1. FC Heidenheim?

1. FC Heidenheim hraje domácí zápasy na stadionu Voith-Arena (Heidenheim an der Brenz) s kapacitou 15 000 diváků.

Kolikátý je 1. FC Heidenheim v tabulce?

1. FC Heidenheim je v soutěži 2. Bundesliga na 6. místě s 15 body po 9 zápasech (4 výhry, 3 remízy, 2 prohry).

Kdy hraje 1. FC Heidenheim příště?

Nejbližší zápas: Karlsruher SC – 1. FC Heidenheim, so 31. 10. · 20:30 (2. Bundesliga).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu 1. FC Heidenheim?

Poslední ligový zápas: 1. FC Heidenheim 1–1 Energie Cottbus (24. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu 1. FC Heidenheim?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je J. Schöppner, který dal 3 góly.

1. FC Heidenheim: zápasy, tabulka a předpovědi

1. FC Heidenheim (Německo) hraje v sezóně tyto soutěže: 2. Bundesliga, Německý pohár. Najdete tu program a výsledky, postavení v tabulce, čísla z celé sezóny, soupisku i nejlepší hráče týmu. Tipy na ligová utkání (2. Bundesliga) shrnuje stránka soutěže, další předpovědi jsou v sekci Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.