Fotbal
Domů › Týmy › 1. FC Kaiserslautern
1. FC Kaiserslautern

1. FC Kaiserslautern: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Německo · založen 1900 · Fritz-Walter-Stadion

1. FC Kaiserslautern: soutěže v sezóně 2026/27

1. FC Kaiserslautern: nejbližší zápasy

st 28. 10. · 20:45Hannover 96Tip1. FC KaiserslauternNěmecký pohár · Vzájemné zápasy (H2H)so 31. 10. · 13:001. FC KaiserslauternTipHertha BSC2. Bundesliga · Vzájemné zápasy (H2H)
so 7. 11. · 13:00VfL Osnabrück–1. FC Kaiserslautern
2. Bundesliga
ne 22. 11. · 13:301. FC Kaiserslautern–Dynamo Dresden
2. Bundesliga
so 28. 11. · 13:00Holstein Kiel–1. FC Kaiserslautern
2. Bundesliga

1. FC Kaiserslautern: poslední výsledky

Forma v lizeVVRVP
24. 10. 261. FC Nürnberg0–11. FC Kaiserslautern2. Bundesliga
17. 10. 261. FC Kaiserslautern2–0VfL Bochum
2. Bundesliga
9. 10. 261. FC Heidenheim0–01. FC Kaiserslautern
2. Bundesliga
19. 9. 261. FC Kaiserslautern1–0Eintracht Braunschweig
2. Bundesliga
12. 9. 261. FC Magdeburg3–01. FC Kaiserslautern
2. Bundesliga
5. 9. 261. FC Kaiserslautern3–0SV Darmstadt 98
2. Bundesliga
30. 8. 26FC St. Pauli1–21. FC Kaiserslautern
2. Bundesliga
21. 8. 26Waldhof Mannheim0–11. FC Kaiserslautern
Německý pohár

1. FC Kaiserslautern: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

st 28. 10. · 20:45Hannover 96Tip1. FC Kaiserslautern
Německý pohár
so 31. 10. · 13:001. FC KaiserslauternTipHertha BSC
2. Bundesliga
so 7. 11. · 13:00VfL Osnabrück–1. FC Kaiserslautern
2. Bundesliga
ne 22. 11. · 13:301. FC Kaiserslautern–Dynamo Dresden
2. Bundesliga
so 28. 11. · 13:00Holstein Kiel–1. FC Kaiserslautern
2. Bundesliga
ne 6. 12. · 13:301. FC Kaiserslautern–SpVgg Greuther Fürth
2. Bundesliga
ne 13. 12. · 13:30Arminia Bielefeld–1. FC Kaiserslautern
2. Bundesliga
ne 20. 12. · 13:30Hannover 96–1. FC Kaiserslautern
2. Bundesliga
ne 17. 1. · 13:301. FC Kaiserslautern–Energie Cottbus
2. Bundesliga
ne 24. 1. · 13:301. FC Kaiserslautern–VfL Wolfsburg
2. Bundesliga
ne 31. 1. · 13:30Karlsruher SC–1. FC Kaiserslautern
2. Bundesliga
ne 7. 2. · 13:301. FC Kaiserslautern–FC St. Pauli
2. Bundesliga
ne 14. 2. · 13:30SV Darmstadt 98–1. FC Kaiserslautern
2. Bundesliga
ne 21. 2. · 13:301. FC Kaiserslautern–1. FC Magdeburg
2. Bundesliga
ne 28. 2. · 13:30Eintracht Braunschweig–1. FC Kaiserslautern
2. Bundesliga
út 2. 3. · 18:301. FC Kaiserslautern–1. FC Heidenheim
2. Bundesliga
ne 7. 3. · 13:30VfL Bochum–1. FC Kaiserslautern
2. Bundesliga
ne 14. 3. · 13:301. FC Kaiserslautern–1. FC Nürnberg
2. Bundesliga
ne 21. 3. · 13:30Hertha BSC–1. FC Kaiserslautern
2. Bundesliga
ne 4. 4. · 13:301. FC Kaiserslautern–VfL Osnabrück
2. Bundesliga
ne 11. 4. · 13:30Dynamo Dresden–1. FC Kaiserslautern
2. Bundesliga
ne 18. 4. · 13:301. FC Kaiserslautern–Holstein Kiel
2. Bundesliga
ne 25. 4. · 13:30SpVgg Greuther Fürth–1. FC Kaiserslautern
2. Bundesliga
ne 9. 5. · 13:301. FC Kaiserslautern–Arminia Bielefeld
2. Bundesliga
ne 16. 5. · 13:301. FC Kaiserslautern–Hannover 96
2. Bundesliga
ne 23. 5. · 15:30Energie Cottbus–1. FC Kaiserslautern
2. Bundesliga
Odehrané zápasy sezóny
24. 10. 261. FC Nürnberg0–11. FC Kaiserslautern
2. Bundesliga
17. 10. 261. FC Kaiserslautern2–0VfL Bochum
2. Bundesliga
9. 10. 261. FC Heidenheim0–01. FC Kaiserslautern
2. Bundesliga
19. 9. 261. FC Kaiserslautern1–0Eintracht Braunschweig
2. Bundesliga
12. 9. 261. FC Magdeburg3–01. FC Kaiserslautern
2. Bundesliga
5. 9. 261. FC Kaiserslautern3–0SV Darmstadt 98
2. Bundesliga
30. 8. 26FC St. Pauli1–21. FC Kaiserslautern
2. Bundesliga
21. 8. 26Waldhof Mannheim0–11. FC Kaiserslautern
Německý pohár
15. 8. 261. FC Kaiserslautern0–0Karlsruher SC
2. Bundesliga
8. 8. 26VfL Wolfsburg0–01. FC Kaiserslautern
2. Bundesliga

Aktualizováno: 26. října 2026

1. FC Kaiserslautern: místo v tabulce – 2. Bundesliga

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
1Hertha BSC98-1-020:825VRVVV
21. FC Nürnberg95-3-121:1218PRRVV
31. FC Kaiserslautern95-3-19:418VVRVP
4VfL Wolfsburg94-4-123:1416RVRVP
51. FC Magdeburg95-1-320:1216VPVRV

1. FC Kaiserslautern: statistiky sezóny (2. Bundesliga)

Vstřelené góly na zápas1,0
Obdržené góly na zápas0,4
Doma: vstřelené / obdržené1,5 / 0,0
Venku: vstřelené / obdržené0,6 / 0,8
Zápasy bez obdrženého gólu7
Zápasy bez vstřeleného gólu4

Karty

Žluté karty20
Žluté karty na zápas2,2
Červené karty0

Nejčastější formace

3-4-2-1 (8×) · 3-4-3 (1×)

1. FC Kaiserslautern: statistiky hráčů (2. Bundesliga)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
J. RasmussenOBR65350021107,33
S. ŞahinZÁL980913103107,27
A. MurphyOBR63780011007,17
J. ElvediOBR98010062207,11
M. LukovićÚTO21081041007,10
Mika HaasZÁL97380052007,06
M. GyamfiOBR97780020407,04
T. Fidjeu-TazemetaZÁL840120127106,91
Kelven Olagie FreesOBR1100000006,90
N. SkyttäÚTO53720096006,87
E. YardımcıÚTO82063074006,83
M. RitterÚTO948200133206,80
F. KunzeZÁL95710052206,80
M. SauerZÁL63051172106,76
P. JolyOBR85540084106,74
I. KanateÚTO94020194306,71
D. SchrammZÁL1110000106,30
M. BerishaÚTO83161094005,73
S. AstaZÁL62710010105,64
Leon RobinsonZÁL51260010004,74
E. WekesserOBR14000000–

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

1. FC Kaiserslautern: soupiska

Brankáři

1J. KrahlNárodnostNěmeckoVěk25 letVýška194 cmHmotnost82 kg
34Y. OnohiolNárodnostNěmeckoVěk21 let
40E. KamgaNárodnostNěmeckoVěk18 letVýška185 cm

Obránci

2S. AstaNárodnostNěmeckoVěk24 letVýška178 cmHmotnost75 kg
3A. MurphyNárodnostRepublic of IrelandVěk21 letVýška188 cmHmotnost78 kg
4M. GyamfiNárodnostNěmeckoVěk25 letVýška189 cmHmotnost83 kg
5Kelven Olagie FreesNárodnostNěmeckoVěk20 let
14J. RasmussenNárodnostDánskoVěk28 letVýška193 cmHmotnost81 kg
33J. ElvediNárodnostŠvýcarskoVěk29 letVýška187 cmHmotnost83 kg
36N. ElouartiVěk20 let

Záložníci

6F. KunzeNárodnostNěmeckoVěk27 letVýška191 cmHmotnost76 kg
7M. RitterNárodnostNěmeckoVěk31 letVýška173 cmHmotnost72 kg
8S. ŞahinNárodnostNěmeckoVěk26 letVýška177 cmHmotnost67 kg
11I. KanateNárodnostMaliVěk19 letVýška172 cm
15N. SkyttäNárodnostFinskoVěk23 letVýška170 cmHmotnost69 kg
21M. SauerNárodnostSlovenskoVěk21 letVýška182 cm
22Mika HaasNárodnostNěmeckoVěk20 letVýška181 cmHmotnost75 kg
26P. JolyNárodnostFrancieVěk25 letVýška182 cmHmotnost75 kg
37Leon RobinsonNárodnostNěmeckoVěk24 letVýška186 cmHmotnost77 kg
39T. Fidjeu-TazemetaVěk18 let
41D. SchrammVěk19 let
42Erik MullerVěk19 let
43O. GibsVěk19 let
44D. HofmeisterVěk16 let

Útočníci

9I. PrtajinNárodnostChorvatskoVěk29 letVýška189 cmHmotnost85 kg
17E. YardımcıNárodnostTureckoVěk24 letVýška188 cmHmotnost80 kg
20M. BerishaNárodnostNěmeckoVěk27 letVýška186 cmHmotnost81 kg
45M. LukovićNárodnostSrbskoVěk20 letVýška184 cmHmotnost85 kg
47B. JungfleischVěk17 let

1. FC Kaiserslautern: přestupy

Příchody

  • N. ElouartiWürzburger Kickers · hostování31. 8. 26
  • M. LukovićStrasbourg · hostování26. 8. 26
  • M. SauerToulouse · hostování25. 8. 26
  • A. MurphyNewcastle · hostování10. 8. 26
  • E. Yardımcı1899 Hoffenheim · hostování17. 7. 26
  • Kelven Olagie Frees1899 Hoffenheim · hostování6. 7. 26
  • P. JolyAuxerre · přestup30. 6. 26
  • Y. Onohiol1899 Hoffenheim · volný hráč30. 6. 26

Odchody

  • J. MauseFortuna Köln · přestup31. 8. 26
  • F. RonstadtRonstadt Frank · volný hráč30. 8. 26
  • E. WekesserFortuna Düsseldorf · volný hráč23. 8. 26
  • D. AbiamaRot-Weiß Essen · přestup20. 7. 26
  • L. SirchSV Elversberg · volný hráč20. 7. 26
  • M. EmreliRaków Częstochowa · hostování17. 7. 26
  • F. KleinhanslSV Darmstadt 98 · volný hráč14. 7. 26
  • F. AlidouHolstein Kiel · volný hráč5. 7. 26

1. FC Kaiserslautern: základní údaje

ZeměNěmecko
Založen1900
StadionFritz-Walter-Stadion
Kapacita49 780
Povrchpřírodní tráva
Místo v tabulce3. · 18 bodů

1. FC Kaiserslautern: časté otázky

Na kterém stadionu hraje 1. FC Kaiserslautern?

1. FC Kaiserslautern hraje domácí zápasy na stadionu Fritz-Walter-Stadion (Kaiserslautern) s kapacitou 49 780 diváků.

Kolikátý je 1. FC Kaiserslautern v tabulce?

1. FC Kaiserslautern je v soutěži 2. Bundesliga na 3. místě s 18 body po 9 zápasech (5 výher, 3 remízy, 1 prohra).

Kdy hraje 1. FC Kaiserslautern příště?

Nejbližší zápas: Hannover 96 – 1. FC Kaiserslautern, st 28. 10. · 20:45 (Německý pohár).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu 1. FC Kaiserslautern?

Poslední ligový zápas: 1. FC Nürnberg 0–1 1. FC Kaiserslautern (24. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu 1. FC Kaiserslautern?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je E. Yardımcı, který dal 3 góly.

1. FC Kaiserslautern: zápasy, tabulka a předpovědi

1. FC Kaiserslautern (Německo) hraje v sezóně tyto soutěže: 2. Bundesliga, Německý pohár. Najdete tu program a výsledky, postavení v tabulce, čísla z celé sezóny, soupisku i nejlepší hráče týmu. Tipy na ligová utkání (2. Bundesliga) shrnuje stránka soutěže, další předpovědi jsou v sekci Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.