Fotbal
Domů › Týmy › 1. FC Magdeburg
1. FC Magdeburg

1. FC Magdeburg: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Německo · založen 1965 · MDCC-Arena

1. FC Magdeburg: soutěže v sezóně 2026/27

1. FC Magdeburg: nejbližší zápasy

st 28. 10. · 20:45Bayern MünchenTip1. FC MagdeburgNěmecký pohárso 31. 10. · 13:00SV Darmstadt 98Tip1. FC Magdeburg2. Bundesliga · Vzájemné zápasy (H2H)
ne 8. 11. · 13:301. FC Magdeburg–FC St. Pauli
2. Bundesliga
pá 20. 11. · 18:30Arminia Bielefeld–1. FC Magdeburg
2. Bundesliga
ne 29. 11. · 13:301. FC Magdeburg–Energie Cottbus
2. Bundesliga

1. FC Magdeburg: poslední výsledky

Forma v lizeVPVRV
24. 10. 261. FC Magdeburg6–1Karlsruher SC2. Bundesliga
18. 10. 26Dynamo Dresden2–01. FC Magdeburg
2. Bundesliga
10. 10. 261. FC Magdeburg3–0Hannover 96
2. Bundesliga
18. 9. 26SpVgg Greuther Fürth1–11. FC Magdeburg
2. Bundesliga
12. 9. 261. FC Magdeburg3–01. FC Kaiserslautern
2. Bundesliga
6. 9. 26Hertha BSC2–11. FC Magdeburg
2. Bundesliga
30. 8. 261. FC Magdeburg2–0Holstein Kiel
2. Bundesliga
23. 8. 26Bahlinger SC0–41. FC Magdeburg
Německý pohár

1. FC Magdeburg: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

st 28. 10. · 20:45Bayern MünchenTip1. FC Magdeburg
Německý pohár
so 31. 10. · 13:00SV Darmstadt 98Tip1. FC Magdeburg
2. Bundesliga
ne 8. 11. · 13:301. FC Magdeburg–FC St. Pauli
2. Bundesliga
pá 20. 11. · 18:30Arminia Bielefeld–1. FC Magdeburg
2. Bundesliga
ne 29. 11. · 13:301. FC Magdeburg–Energie Cottbus
2. Bundesliga
ne 6. 12. · 13:30VfL Wolfsburg–1. FC Magdeburg
2. Bundesliga
ne 13. 12. · 13:301. FC Magdeburg–1. FC Nürnberg
2. Bundesliga
ne 20. 12. · 13:30VfL Bochum–1. FC Magdeburg
2. Bundesliga
ne 17. 1. · 13:301. FC Magdeburg–1. FC Heidenheim
2. Bundesliga
ne 24. 1. · 13:30Eintracht Braunschweig–1. FC Magdeburg
2. Bundesliga
ne 31. 1. · 13:301. FC Magdeburg–VfL Osnabrück
2. Bundesliga
ne 7. 2. · 13:30Holstein Kiel–1. FC Magdeburg
2. Bundesliga
ne 14. 2. · 13:301. FC Magdeburg–Hertha BSC
2. Bundesliga
ne 21. 2. · 13:301. FC Kaiserslautern–1. FC Magdeburg
2. Bundesliga
ne 28. 2. · 13:301. FC Magdeburg–SpVgg Greuther Fürth
2. Bundesliga
út 2. 3. · 18:30Hannover 96–1. FC Magdeburg
2. Bundesliga
ne 7. 3. · 13:301. FC Magdeburg–Dynamo Dresden
2. Bundesliga
ne 14. 3. · 13:30Karlsruher SC–1. FC Magdeburg
2. Bundesliga
ne 21. 3. · 13:301. FC Magdeburg–SV Darmstadt 98
2. Bundesliga
ne 4. 4. · 13:30FC St. Pauli–1. FC Magdeburg
2. Bundesliga
ne 11. 4. · 13:301. FC Magdeburg–Arminia Bielefeld
2. Bundesliga
ne 18. 4. · 13:30Energie Cottbus–1. FC Magdeburg
2. Bundesliga
ne 25. 4. · 13:301. FC Magdeburg–VfL Wolfsburg
2. Bundesliga
ne 9. 5. · 13:301. FC Nürnberg–1. FC Magdeburg
2. Bundesliga
ne 16. 5. · 13:301. FC Magdeburg–VfL Bochum
2. Bundesliga
ne 23. 5. · 15:301. FC Heidenheim–1. FC Magdeburg
2. Bundesliga
Odehrané zápasy sezóny
24. 10. 261. FC Magdeburg6–1Karlsruher SC
2. Bundesliga
18. 10. 26Dynamo Dresden2–01. FC Magdeburg
2. Bundesliga
10. 10. 261. FC Magdeburg3–0Hannover 96
2. Bundesliga
18. 9. 26SpVgg Greuther Fürth1–11. FC Magdeburg
2. Bundesliga
12. 9. 261. FC Magdeburg3–01. FC Kaiserslautern
2. Bundesliga
6. 9. 26Hertha BSC2–11. FC Magdeburg
2. Bundesliga
30. 8. 261. FC Magdeburg2–0Holstein Kiel
2. Bundesliga
23. 8. 26Bahlinger SC0–41. FC Magdeburg
Německý pohár
15. 8. 26VfL Osnabrück0–31. FC Magdeburg
2. Bundesliga
8. 8. 261. FC Magdeburg1–6Eintracht Braunschweig
2. Bundesliga

Aktualizováno: 26. října 2026

1. FC Magdeburg: místo v tabulce – 2. Bundesliga

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
31. FC Kaiserslautern95-3-19:418VVRVP
4VfL Wolfsburg94-4-123:1416RVRVP
51. FC Magdeburg95-1-320:1216VPVRV
61. FC Heidenheim94-3-216:1615RPRRV
7FC St. Pauli92-6-111:912RRVRV

1. FC Magdeburg: statistiky sezóny (2. Bundesliga)

Vstřelené góly na zápas2,2
Obdržené góly na zápas1,3
Doma: vstřelené / obdržené3,0 / 1,4
Venku: vstřelené / obdržené1,3 / 1,3
Zápasy bez obdrženého gólu4
Zápasy bez vstřeleného gólu1

Karty

Žluté karty18
Žluté karty na zápas2,0
Červené karty2

Nejčastější formace

4-3-3 (8×) · 4-2-3-1 (1×)

1. FC Magdeburg: statistiky hráčů (2. Bundesliga)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
E. IyohaÚTO978260189007,43
B. AtikÚTO870105113207,19
A. MacNultyOBR98101042307,14
A. NollenbergerOBR860431105107,11
F. MichelZÁL75331061107,09
L. HyryläinenZÁL97031143207,06
T. MüselZÁL74200272007,02
R. ŠimićÚTO6341022006,96
T. MüllerOBR86070100206,93
M. KwartengZÁL75321172006,90
F. ChávezZÁL61950121006,75
M. ŻukowskiÚTO9768503218306,69
H. BockhornOBR74410130016,65
E. DžogovićOBR2200000006,65
Tony ReitzZÁL1120000006,60
P. NadjombeOBR94660011206,50
R. TachieÚTO7760022006,28
L. MergnerZÁL2830010006,20
Magnus Elias BaarsÚTO6580000005,45
D. HeberOBR21030100003,75
P. JaeckelOBR4770000003,15

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

1. FC Magdeburg: soupiska

Brankáři

1D. ReimannNárodnostNěmeckoVěk28 letVýška186 cmHmotnost82 kg
30N. KruthNárodnostNěmeckoVěk22 letVýška186 cmHmotnost78 kg
40Robert KampaVěk20 let

Obránci

3A. MacNultyNárodnostRepublic of IrelandVěk22 letVýška187 cmHmotnost86 kg
4E. DžogovićNárodnostLucemburskoVěk22 letVýška180 cmHmotnost77 kg
5T. MüllerNárodnostNěmeckoVěk31 letVýška188 cmHmotnost80 kg
6P. JaeckelNárodnostNěmeckoVěk27 letVýška189 cmHmotnost80 kg
7H. BockhornNárodnostNěmeckoVěk30 letVýška177 cmHmotnost76 kg
15D. HeberNárodnostNěmeckoVěk31 letVýška182 cmHmotnost71 kg
19L. MusondaVěk30 let
24T. ChahedNárodnostNěmeckoVěk29 letVýška184 cmHmotnost76 kg
28P. NadjombeNárodnostNěmeckoVěk22 letVýška183 cmHmotnost76 kg
30C. LeeVěk18 let

Záložníci

10M. KwartengNárodnostNěmeckoVěk27 letVýška175 cmHmotnost69 kg
11F. ChávezNárodnostPeruVěk18 letVýška171 cmHmotnost64 kg
14Tony ReitzNárodnostNěmeckoVěk21 letVýška189 cm
20Yoon Do-YongVěk19 let
26T. MüselNárodnostNěmeckoVěk26 letVýška185 cmHmotnost74 kg
33L. MergnerVěk20 let
38L. HyryläinenNárodnostFinskoVěk21 letVýška197 cmHmotnost91 kg

Útočníci

8E. IyohaNárodnostNěmeckoVěk28 letVýška191 cmHmotnost86 kg
9R. ŠimićNárodnostChorvatskoVěk22 letVýška190 cmHmotnost80 kg
17A. NollenbergerNárodnostNěmeckoVěk28 letVýška180 cmHmotnost72 kg
20K. MantheyNárodnostNěmeckoVěk18 letVýška190 cm
21F. MichelNárodnostNěmeckoVěk24 letVýška186 cmHmotnost80 kg
22M. ŻukowskiNárodnostPolskoVěk24 letVýška185 cmHmotnost82 kg
23B. AtikNárodnostTureckoVěk30 letVýška169 cmHmotnost73 kg
29R. TachieNárodnostNěmeckoVěk26 letVýška177 cmHmotnost70 kg
35Magnus Elias BaarsNárodnostNěmeckoVěk19 letVýška176 cm

1. FC Magdeburg: přestupy

Příchody

  • F. ChávezBayern München · hostování25. 8. 26
  • R. ŠimićCardiff · hostování18. 8. 26
  • E. IyohaFortuna Düsseldorf · volný hráč15. 7. 26
  • C. LeeBucheon FC 1995 · hostování13. 7. 26
  • M. KwartengVfL Bochum · přestup6. 7. 26
  • P. JaeckelPreußen Münster · přestup6. 7. 26
  • Yoon Do-YongBrighton · hostování4. 7. 26
  • K. MantheyWerder Bremen · volný hráč30. 6. 26

Odchody

  • A. Ahl-HolmströmOdense · přestup15. 8. 26
  • S. GnakaML Vitebsk · volný hráč1. 7. 26
  • A. MarušićRadnicki 1923 · volný hráč30. 6. 26
  • J. HugonetHannover 96 · volný hráč30. 6. 26
  • P. HercherSV Wehen · volný hráč30. 6. 26
  • M. MathisenFC St. Pauli · volný hráč30. 6. 26
  • Dariusz StalmachWerder Bremen · přestup30. 6. 26
  • R. Ghrieb1. FC Nürnberg · přestup30. 6. 26

1. FC Magdeburg: základní údaje

ZeměNěmecko
Založen1965
StadionMDCC-Arena
Kapacita30 000
Povrchpřírodní tráva
Místo v tabulce5. · 16 bodů

1. FC Magdeburg: časté otázky

Na kterém stadionu hraje 1. FC Magdeburg?

1. FC Magdeburg hraje domácí zápasy na stadionu MDCC-Arena (Magdeburg) s kapacitou 30 000 diváků.

Kolikátý je 1. FC Magdeburg v tabulce?

1. FC Magdeburg je v soutěži 2. Bundesliga na 5. místě se 16 body po 9 zápasech (5 výher, 1 remíza, 3 prohry).

Kdy hraje 1. FC Magdeburg příště?

Nejbližší zápas: Bayern München – 1. FC Magdeburg, st 28. 10. · 20:45 (Německý pohár).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu 1. FC Magdeburg?

Poslední ligový zápas: 1. FC Magdeburg 6–1 Karlsruher SC (24. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu 1. FC Magdeburg?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je M. Żukowski, který dal 7 gólů.

1. FC Magdeburg: zápasy, tabulka a předpovědi

1. FC Magdeburg (Německo) hraje v sezóně tyto soutěže: 2. Bundesliga, Německý pohár. Najdete tu program a výsledky, postavení v tabulce, čísla z celé sezóny, soupisku i nejlepší hráče týmu. Tipy na ligová utkání (2. Bundesliga) shrnuje stránka soutěže, další předpovědi jsou v sekci Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.