Fotbal
Domů › Týmy › SV Darmstadt 98
SV Darmstadt 98

SV Darmstadt 98: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Německo · založen 1898 · Merck-Stadion am Böllenfalltor

SV Darmstadt 98: soutěže v sezóně 2026/27

SV Darmstadt 98: nejbližší zápasy

út 27. 10. · 20:45SV ElversbergTipSV Darmstadt 98Německý pohár · Vzájemné zápasy (H2H)so 31. 10. · 13:00SV Darmstadt 98Tip1. FC Magdeburg2. Bundesliga · Vzájemné zápasy (H2H)
so 7. 11. · 13:001. FC Nürnberg–SV Darmstadt 98
2. Bundesliga
pá 20. 11. · 18:30SV Darmstadt 98–1. FC Heidenheim
2. Bundesliga
pá 27. 11. · 18:30VfL Bochum–SV Darmstadt 98
2. Bundesliga

SV Darmstadt 98: poslední výsledky

Forma v lizeRPVPV
23. 10. 26SV Darmstadt 980–0FC St. Pauli2. Bundesliga
18. 10. 26Karlsruher SC4–0SV Darmstadt 98
2. Bundesliga
10. 10. 26SV Darmstadt 983–1Energie Cottbus
2. Bundesliga
18. 9. 26VfL Wolfsburg5–1SV Darmstadt 98
2. Bundesliga
11. 9. 26SV Darmstadt 982–1Arminia Bielefeld
2. Bundesliga
5. 9. 261. FC Kaiserslautern3–0SV Darmstadt 98
2. Bundesliga
30. 8. 26SV Darmstadt 980–1Hannover 96
2. Bundesliga
23. 8. 26FC Carl Zeiss Jena1–2SV Darmstadt 98
Německý pohár

SV Darmstadt 98: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

út 27. 10. · 20:45SV ElversbergTipSV Darmstadt 98
Německý pohár
so 31. 10. · 13:00SV Darmstadt 98Tip1. FC Magdeburg
2. Bundesliga
so 7. 11. · 13:001. FC Nürnberg–SV Darmstadt 98
2. Bundesliga
pá 20. 11. · 18:30SV Darmstadt 98–1. FC Heidenheim
2. Bundesliga
pá 27. 11. · 18:30VfL Bochum–SV Darmstadt 98
2. Bundesliga
ne 6. 12. · 13:30SV Darmstadt 98–Eintracht Braunschweig
2. Bundesliga
ne 13. 12. · 13:30Hertha BSC–SV Darmstadt 98
2. Bundesliga
ne 20. 12. · 13:30SV Darmstadt 98–SpVgg Greuther Fürth
2. Bundesliga
ne 17. 1. · 13:30VfL Osnabrück–SV Darmstadt 98
2. Bundesliga
ne 24. 1. · 13:30Holstein Kiel–SV Darmstadt 98
2. Bundesliga
ne 31. 1. · 13:30SV Darmstadt 98–Dynamo Dresden
2. Bundesliga
ne 7. 2. · 13:30Hannover 96–SV Darmstadt 98
2. Bundesliga
ne 14. 2. · 13:30SV Darmstadt 98–1. FC Kaiserslautern
2. Bundesliga
ne 21. 2. · 13:30Arminia Bielefeld–SV Darmstadt 98
2. Bundesliga
ne 28. 2. · 13:30SV Darmstadt 98–VfL Wolfsburg
2. Bundesliga
út 2. 3. · 18:30Energie Cottbus–SV Darmstadt 98
2. Bundesliga
ne 7. 3. · 13:30SV Darmstadt 98–Karlsruher SC
2. Bundesliga
ne 14. 3. · 13:30FC St. Pauli–SV Darmstadt 98
2. Bundesliga
ne 21. 3. · 13:301. FC Magdeburg–SV Darmstadt 98
2. Bundesliga
ne 4. 4. · 13:30SV Darmstadt 98–1. FC Nürnberg
2. Bundesliga
ne 11. 4. · 13:301. FC Heidenheim–SV Darmstadt 98
2. Bundesliga
ne 18. 4. · 13:30SV Darmstadt 98–VfL Bochum
2. Bundesliga
ne 25. 4. · 13:30Eintracht Braunschweig–SV Darmstadt 98
2. Bundesliga
ne 9. 5. · 13:30SV Darmstadt 98–Hertha BSC
2. Bundesliga
ne 16. 5. · 13:30SpVgg Greuther Fürth–SV Darmstadt 98
2. Bundesliga
ne 23. 5. · 15:30SV Darmstadt 98–VfL Osnabrück
2. Bundesliga
Odehrané zápasy sezóny
23. 10. 26SV Darmstadt 980–0FC St. Pauli
2. Bundesliga
18. 10. 26Karlsruher SC4–0SV Darmstadt 98
2. Bundesliga
10. 10. 26SV Darmstadt 983–1Energie Cottbus
2. Bundesliga
18. 9. 26VfL Wolfsburg5–1SV Darmstadt 98
2. Bundesliga
11. 9. 26SV Darmstadt 982–1Arminia Bielefeld
2. Bundesliga
5. 9. 261. FC Kaiserslautern3–0SV Darmstadt 98
2. Bundesliga
30. 8. 26SV Darmstadt 980–1Hannover 96
2. Bundesliga
23. 8. 26FC Carl Zeiss Jena1–2SV Darmstadt 98
Německý pohár
16. 8. 26Dynamo Dresden1–0SV Darmstadt 98
2. Bundesliga
8. 8. 26SV Darmstadt 982–2Holstein Kiel
2. Bundesliga

Aktualizováno: 26. října 2026

SV Darmstadt 98: místo v tabulce – 2. Bundesliga

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
16Hannover 9692-2-58:158PRPVP
17Karlsruher SC92-2-511:208PVPPP
18SV Darmstadt 9892-2-58:188RPVPV

SV Darmstadt 98: statistiky sezóny (2. Bundesliga)

Vstřelené góly na zápas0,9
Obdržené góly na zápas2,0
Doma: vstřelené / obdržené1,4 / 1,0
Venku: vstřelené / obdržené0,3 / 3,3
Zápasy bez obdrženého gólu1
Zápasy bez vstřeleného gólu5

Karty

Žluté karty21
Žluté karty na zápas2,3
Červené karty2

Nejčastější formace

4-2-3-1 (5×) · 4-4-2 (3×) · 4-1-4-1 (1×)

SV Darmstadt 98: statistiky hráčů (2. Bundesliga)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
N. WeißhauptZÁL96511195306,87
K. KlefischZÁL87010252306,83
C. SickingerZÁL42500000006,80
Lee Ho-JaeÚTO939621104006,76
P. PfeifferOBR981000123006,75
N. VerkooijenZÁL73220020106,61
L. DuijvestijnZÁL95140261106,52
Y. LührsOBR63721011106,51
M. MerxÚTO3160000006,50
H. AkiyamaZÁL64580020006,46
M. SmitÚTO869820125306,42
R. PetrettaOBR95940100306,42
M. RichterZÁL527500101006,23
W. MikelbrencisOBR62960040106,19
A. VukotićOBR64702042115,45
Y. FurukawaZÁL51440021105,30
F. LakenmacherÚTO31380020004,97
C. LannertOBR75310040004,73
I. El KadiriÚTO5600011004,60
F. KleinhanslOBR42010000004,29
L. KehlZÁL31180000003,30

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

SV Darmstadt 98: soupiska

Brankáři

1M. SchuhenNárodnostNěmeckoVěk32 letVýška188 cmHmotnost85 kg
24Benedikt BörnerNárodnostNěmeckoVěk19 letVýška187 cmHmotnost80 kg
30A. BrunstNárodnostNěmeckoVěk30 letVýška195 cmHmotnost90 kg

Obránci

3F. KleinhanslNárodnostNěmeckoVěk25 letVýška180 cmHmotnost72 kg
4Grayson DettoniNárodnostSpojené státyVěk20 letVýška195 cmHmotnost88 kg
6P. PfeifferNárodnostGhanaVěk26 letVýška197 cmHmotnost98 kg
15F. NürnbergerVěk26 let
18R. PetrettaNárodnostItálieVěk28 letVýška175 cmHmotnost70 kg
20A. VukotićNárodnostSrbskoVěk30 letVýška201 cmHmotnost95 kg
25W. MikelbrencisNárodnostFrancieVěk21 letVýška176 cmHmotnost64 kg
26M. BaderNárodnostNěmeckoVěk28 letVýška176 cmHmotnost72 kg
28C. LannertNárodnostNěmeckoVěk27 letVýška180 cmHmotnost71 kg
49Y. LührsNárodnostNěmeckoVěk22 letVýška189 cmHmotnost82 kg
49M. PfisterVěk18 let

Záložníci

5M. RichterNárodnostNěmeckoVěk28 letVýška176 cmHmotnost74 kg
7N. WeißhauptNárodnostNěmeckoVěk24 letVýška181 cmHmotnost72 kg
10N. VerkooijenNárodnostBelgieVěk19 letVýška180 cm
16H. AkiyamaNárodnostJaponskoVěk25 letVýška176 cmHmotnost70 kg
17K. KlefischNárodnostNěmeckoVěk26 letVýška188 cmHmotnost84 kg
21M. PapelaVěk24 let
22L. KehlNárodnostNěmeckoVěk23 letVýška172 cmHmotnost71 kg
23C. SickingerNárodnostNěmeckoVěk28 letVýška183 cmHmotnost74 kg
41L. DuijvestijnNárodnostNizozemskoVěk26 letVýška183 cm
43T. SteineckVěk19 let
M. HerbstVěk18 let

Útočníci

9Lee Ho-JaeNárodnostKorea RepublicVěk25 letVýška192 cmHmotnost84 kg
11I. El KadiriNárodnostMarokoVěk23 letVýška170 cmHmotnost62 kg
19F. LakenmacherNárodnostNěmeckoVěk25 letVýška188 cmHmotnost92 kg
36M. SmitNárodnostNizozemskoVěk22 letVýška191 cmHmotnost75 kg
44Y. FurukawaNárodnostJaponskoVěk22 letVýška174 cmHmotnost65 kg
48M. MerxVěk17 let

SV Darmstadt 98: přestupy

Příchody

  • M. RichterFSV Mainz 05 · volný hráč9. 9. 26
  • W. MikelbrencisHamburger SV · volný hráč28. 8. 26
  • M. SmitStoke City · hostování13. 8. 26
  • Lee Ho-JaePohang Steelers · přestup28. 7. 26
  • C. SickingerSV Elversberg · volný hráč19. 7. 26
  • C. LannertArminia Bielefeld · přestup15. 7. 26
  • F. Kleinhansl1. FC Kaiserslautern · volný hráč14. 7. 26
  • H. AkiyamaAlbirex Niigata · přestup30. 6. 26

Odchody

  • M. MaglicaKocaelispor · přestup22. 8. 26
  • B. BiałekWieczysta Kraków · volný hráč11. 8. 26
  • Sergio LópezGranada CF · přestup23. 7. 26
  • K. CorredorNantes · přestup13. 7. 26
  • L. KlassenGrazer AK · přestup8. 7. 26
  • P. WillSpVgg Greuther Fürth · přestup2. 7. 26
  • F. HornbyVfL Wolfsburg · přestup30. 6. 26
  • I. LidbergBorussia Mönchengladbach · přestup30. 6. 26

SV Darmstadt 98: základní údaje

ZeměNěmecko
Založen1898
StadionMerck-Stadion am Böllenfalltor
Kapacita17 810
Povrchpřírodní tráva
Místo v tabulce18. · 8 bodů

SV Darmstadt 98: časté otázky

Na kterém stadionu hraje SV Darmstadt 98?

SV Darmstadt 98 hraje domácí zápasy na stadionu Merck-Stadion am Böllenfalltor (Darmstadt) s kapacitou 17 810 diváků.

Kolikátý je SV Darmstadt 98 v tabulce?

SV Darmstadt 98 je v soutěži 2. Bundesliga na 18. místě s 8 body po 9 zápasech (2 výhry, 2 remízy, 5 proher).

Kdy hraje SV Darmstadt 98 příště?

Nejbližší zápas: SV Elversberg – SV Darmstadt 98, út 27. 10. · 20:45 (Německý pohár).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu SV Darmstadt 98?

Poslední ligový zápas: SV Darmstadt 98 0–0 FC St. Pauli (23. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu SV Darmstadt 98?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je M. Smit, který dal 3 góly.

SV Darmstadt 98: zápasy, tabulka a předpovědi

Přehled týmu SV Darmstadt 98 (Německo): zápasy a výsledky napříč soutěžemi (2. Bundesliga, Německý pohár), tabulka, statistiky, soupiska a střelci. Tipy a kurzy na zápasy soutěže 2. Bundesliga najdete na stránce soutěže, ostatní předpovědi v sekci Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.