Fotbal
Domů › Týmy › Arminia Bielefeld
Arminia Bielefeld

Arminia Bielefeld: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Německo · založen 1905 · SchücoArena

Arminia Bielefeld: soutěže v sezóně 2026/27

Arminia Bielefeld: nejbližší zápasy

pá 30. 10. · 18:30Arminia BielefeldTipEintracht Braunschweig2. Bundesliga · Vzájemné zápasy (H2H)
so 7. 11. · 13:00Holstein Kiel–Arminia Bielefeld
2. Bundesliga
pá 20. 11. · 18:30Arminia Bielefeld–1. FC Magdeburg
2. Bundesliga
ne 29. 11. · 13:30SpVgg Greuther Fürth–Arminia Bielefeld
2. Bundesliga
ne 6. 12. · 13:30Arminia Bielefeld–Dynamo Dresden
2. Bundesliga

Arminia Bielefeld: poslední výsledky

Forma v lizePVVRP
24. 10. 26Hertha BSC1–0Arminia Bielefeld2. Bundesliga
18. 10. 26Arminia Bielefeld2–1VfL Osnabrück
2. Bundesliga
11. 10. 26VfL Bochum0–1Arminia Bielefeld
2. Bundesliga
20. 9. 26Arminia Bielefeld2–21. FC Heidenheim
2. Bundesliga
11. 9. 26SV Darmstadt 982–1Arminia Bielefeld
2. Bundesliga
4. 9. 26Arminia Bielefeld2–2FC St. Pauli
2. Bundesliga
29. 8. 261. FC Nürnberg4–1Arminia Bielefeld
2. Bundesliga
22. 8. 26SG Sonnenhof Grossaspach2–2Arminia Bielefeld
Německý pohár

Arminia Bielefeld: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

pá 30. 10. · 18:30Arminia BielefeldTipEintracht Braunschweig
2. Bundesliga
so 7. 11. · 13:00Holstein Kiel–Arminia Bielefeld
2. Bundesliga
pá 20. 11. · 18:30Arminia Bielefeld–1. FC Magdeburg
2. Bundesliga
ne 29. 11. · 13:30SpVgg Greuther Fürth–Arminia Bielefeld
2. Bundesliga
ne 6. 12. · 13:30Arminia Bielefeld–Dynamo Dresden
2. Bundesliga
ne 13. 12. · 13:30Arminia Bielefeld–1. FC Kaiserslautern
2. Bundesliga
ne 20. 12. · 13:30VfL Wolfsburg–Arminia Bielefeld
2. Bundesliga
ne 17. 1. · 13:30Arminia Bielefeld–Hannover 96
2. Bundesliga
ne 24. 1. · 13:30Arminia Bielefeld–Karlsruher SC
2. Bundesliga
ne 31. 1. · 13:30Energie Cottbus–Arminia Bielefeld
2. Bundesliga
ne 7. 2. · 13:30Arminia Bielefeld–1. FC Nürnberg
2. Bundesliga
ne 14. 2. · 13:30FC St. Pauli–Arminia Bielefeld
2. Bundesliga
ne 21. 2. · 13:30Arminia Bielefeld–SV Darmstadt 98
2. Bundesliga
ne 28. 2. · 13:301. FC Heidenheim–Arminia Bielefeld
2. Bundesliga
út 2. 3. · 18:30Arminia Bielefeld–VfL Bochum
2. Bundesliga
ne 7. 3. · 13:30VfL Osnabrück–Arminia Bielefeld
2. Bundesliga
ne 14. 3. · 13:30Arminia Bielefeld–Hertha BSC
2. Bundesliga
ne 21. 3. · 13:30Eintracht Braunschweig–Arminia Bielefeld
2. Bundesliga
ne 4. 4. · 13:30Arminia Bielefeld–Holstein Kiel
2. Bundesliga
ne 11. 4. · 13:301. FC Magdeburg–Arminia Bielefeld
2. Bundesliga
ne 18. 4. · 13:30Arminia Bielefeld–SpVgg Greuther Fürth
2. Bundesliga
ne 25. 4. · 13:30Dynamo Dresden–Arminia Bielefeld
2. Bundesliga
ne 9. 5. · 13:301. FC Kaiserslautern–Arminia Bielefeld
2. Bundesliga
ne 16. 5. · 13:30Arminia Bielefeld–VfL Wolfsburg
2. Bundesliga
ne 23. 5. · 15:30Hannover 96–Arminia Bielefeld
2. Bundesliga
Odehrané zápasy sezóny
24. 10. 26Hertha BSC1–0Arminia Bielefeld
2. Bundesliga
18. 10. 26Arminia Bielefeld2–1VfL Osnabrück
2. Bundesliga
11. 10. 26VfL Bochum0–1Arminia Bielefeld
2. Bundesliga
20. 9. 26Arminia Bielefeld2–21. FC Heidenheim
2. Bundesliga
11. 9. 26SV Darmstadt 982–1Arminia Bielefeld
2. Bundesliga
4. 9. 26Arminia Bielefeld2–2FC St. Pauli
2. Bundesliga
29. 8. 261. FC Nürnberg4–1Arminia Bielefeld
2. Bundesliga
22. 8. 26SG Sonnenhof Grossaspach2–2Arminia Bielefeld
Německý pohár
16. 8. 26Arminia Bielefeld3–0Energie Cottbus
2. Bundesliga
8. 8. 26Karlsruher SC2–1Arminia Bielefeld
2. Bundesliga

Aktualizováno: 26. října 2026

Arminia Bielefeld: místo v tabulce – 2. Bundesliga

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
7FC St. Pauli92-6-111:912RRVRV
8VfL Osnabrück93-2-414:1511VPRRP
9Arminia Bielefeld93-2-413:1411PVVRP
10Eintracht Braunschweig93-1-515:1510VPVPR
11Energie Cottbus92-4-317:1810RRPRV

Arminia Bielefeld: statistiky sezóny (2. Bundesliga)

Vstřelené góly na zápas1,4
Obdržené góly na zápas1,6
Doma: vstřelené / obdržené2,3 / 1,3
Venku: vstřelené / obdržené0,8 / 1,8
Zápasy bez obdrženého gólu2
Zápasy bez vstřeleného gólu1

Karty

Žluté karty18
Žluté karty na zápas2,0
Červené karty0

Nejčastější formace

4-4-2 (3×) · 4-1-4-1 (3×) · 4-3-3 (1×)

Arminia Bielefeld: statistiky hráčů (2. Bundesliga)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
J. GrodowskiÚTO976651169106,95
M. BauerOBR98101042206,92
A. SickerOBR75580130006,89
L. SchneiderOBR290000006,82
J. RocheltZÁL95152042006,76
M. WörlÚTO96792094006,76
S. RussoZÁL97950072106,70
F. HagmannOBR43061073006,66
H. KoudossouOBR85030151106,65
L. JensenZÁL63050120006,59
M. GroßerOBR98100060206,51
V. Ocansey120000006,50
M. MomuluhZÁL85390182106,48
D. MinÚTO41290010106,45
T. WegenerZÁL2280010006,45
J. FelixOBR52000010206,40
R. UldriķisÚTO2340000006,30
Benjamin Bediako BoakyeÚTO72291062305,83
I. YoungÚTO61910120005,79
S. SchreckZÁL51480021105,54
T. HandwerkerOBR52530000105,32
M. MehlemZÁL52991032104,87

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Arminia Bielefeld: soupiska

Brankáři

1J. KerskenNárodnostNěmeckoVěk25 letVýška190 cmHmotnost88 kg
18L. OppermannNárodnostNěmeckoVěk24 letVýška191 cmHmotnost82 kg
47Philip HildesheimNárodnostNěmeckoVěk18 let

Obránci

Záložníci

Útočníci

Arminia Bielefeld: přestupy

Příchody

  • L. JensenHertha BSC · volný hráč31. 8. 26
  • D. MinUtrecht · hostování29. 8. 26
  • H. KoudossouFC Augsburg · přestup30. 6. 26
  • J. RocheltHannover 96 · přestup30. 6. 26
  • M. BauerFC Augsburg · přestup30. 6. 26
  • J. KaniaVfL Osnabrück · návrat z hostování29. 6. 26
  • M. SchröersAlemannia Aachen · návrat z hostování29. 6. 26
  • L. KunzeHansa Rostock · návrat z hostování29. 6. 26

Odchody

  • J. HiltermanVitesse · volný hráč9. 9. 26
  • R. UldriķisHeerenveen · volný hráč1. 9. 26
  • J. HiltermanHilterman Jeredy · volný hráč10. 8. 26
  • J. KaniaDe Graafschap · přestup29. 7. 26
  • C. LannertSV Darmstadt 98 · přestup15. 7. 26
  • M. SchröersAlemannia Aachen · přestup30. 6. 26
  • N. Sarenren BazeeWaldhof Mannheim · volný hráč30. 6. 26
  • M. CorbozGrenoble · přestup30. 6. 26

Arminia Bielefeld: základní údaje

ZeměNěmecko
Založen1905
StadionSchücoArena
Kapacita27 300
Povrchpřírodní tráva
Místo v tabulce9. · 11 bodů

Arminia Bielefeld: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Arminia Bielefeld?

Arminia Bielefeld hraje domácí zápasy na stadionu SchücoArena (Bielefeld) s kapacitou 27 300 diváků.

Kolikátý je Arminia Bielefeld v tabulce?

Arminia Bielefeld je v soutěži 2. Bundesliga na 9. místě s 11 body po 9 zápasech (3 výhry, 2 remízy, 4 prohry).

Kdy hraje Arminia Bielefeld příště?

Nejbližší zápas: Arminia Bielefeld – Eintracht Braunschweig, pá 30. 10. · 18:30 (2. Bundesliga).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Arminia Bielefeld?

Poslední ligový zápas: Hertha BSC 1–0 Arminia Bielefeld (24. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Arminia Bielefeld?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je J. Grodowski, který dal 6 gólů.

Arminia Bielefeld: zápasy, tabulka a předpovědi

Přehled týmu Arminia Bielefeld (Německo): zápasy a výsledky napříč soutěžemi (2. Bundesliga, Německý pohár), tabulka, statistiky, soupiska a střelci. Tipy a kurzy na zápasy soutěže 2. Bundesliga najdete na stránce soutěže, ostatní předpovědi v sekci Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.