Fotbal
Domů › Týmy › Shamrock Rovers
Shamrock Rovers

Shamrock Rovers: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Irsko · založen 1899 · Tallaght Stadium

Shamrock Rovers: soutěže v sezóně 2026/27

Liga mistrů UEFA2. předkoloEvropská liga UEFA3. předkolo
Konferenční liga UEFAPlayoff round
Premier Division36. koloPříště: Dundalk · pá 30. 10. · 20:45
FAI Cuposmifinále

Shamrock Rovers: nejbližší zápasy

pá 30. 10. · 20:45Dundalk–Shamrock Rovers
Premier Division

Shamrock Rovers: poslední výsledky

23. 10. 26Shamrock Rovers4–0Sligo Rovers
Premier Division
16. 10. 26Galway United2–0Shamrock Rovers
Premier Division
12. 10. 26Shamrock Rovers2–1Bohemians
Premier Division
8. 10. 26Shamrock Rovers3–1Drogheda United
Premier Division
18. 9. 26Shamrock Rovers3–2Waterford
Premier Division
11. 9. 26St Patrick's Athl.2–0Shamrock Rovers
Premier Division
4. 9. 26Shamrock Rovers0–0Shelbourne
Premier Division
30. 8. 26Derry City3–3Shamrock Rovers
Premier Division

Shamrock Rovers: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

pá 30. 10. · 20:45Dundalk–Shamrock Rovers
Premier Division
Odehrané zápasy sezóny
23. 10. 26Shamrock Rovers4–0Sligo Rovers
Premier Division
16. 10. 26Galway United2–0Shamrock Rovers
Premier Division
12. 10. 26Shamrock Rovers2–1Bohemians
Premier Division
8. 10. 26Shamrock Rovers3–1Drogheda United
Premier Division
18. 9. 26Shamrock Rovers3–2Waterford
Premier Division
11. 9. 26St Patrick's Athl.2–0Shamrock Rovers
Premier Division
4. 9. 26Shamrock Rovers0–0Shelbourne
Premier Division
30. 8. 26Derry City3–3Shamrock Rovers
Premier Division
27. 8. 26KuPS1–0Shamrock Rovers
Konferenční liga UEFA
20. 8. 26Shamrock Rovers1–1KuPS
Konferenční liga UEFA
16. 8. 26St Patrick's Athl.3–2Shamrock Rovers
FAI Cup
13. 8. 26Egnatia Rrogozhinë5–1Shamrock Rovers
Evropská liga UEFA
7. 8. 26Shamrock Rovers3–2Dundalk
Premier Division
4. 8. 26Shamrock Rovers3–1Egnatia Rrogozhinë
Evropská liga UEFA
31. 7. 26Drogheda United0–0Shamrock Rovers
Premier Division
28. 7. 26Shamrock Rovers2–1Ararat-Armenia
Liga mistrů UEFA
21. 7. 26Ararat-Armenia2–0Shamrock Rovers
Liga mistrů UEFA
17. 7. 26Shamrock Rovers4–1Cork City
FAI Cup
14. 7. 26Shamrock Rovers5–1Floriana
Liga mistrů UEFA
7. 7. 26Floriana2–0Shamrock Rovers
Liga mistrů UEFA
3. 7. 26Sligo Rovers1–2Shamrock Rovers
Premier Division
26. 6. 26Shamrock Rovers3–1Galway United
Premier Division
22. 6. 26Shamrock Rovers1–1Derry City
Premier Division
19. 6. 26Waterford0–2Shamrock Rovers
Premier Division
12. 6. 26Shelbourne2–1Shamrock Rovers
Premier Division
29. 5. 26Shamrock Rovers1–0St Patrick's Athl.
Premier Division
25. 5. 26Bohemians1–2Shamrock Rovers
Premier Division
22. 5. 26Shamrock Rovers1–2Sligo Rovers
Premier Division
15. 5. 26Dundalk1–0Shamrock Rovers
Premier Division
8. 5. 26Galway United1–3Shamrock Rovers
Premier Division
4. 5. 26Shamrock Rovers4–1Drogheda United
Premier Division
1. 5. 26Shamrock Rovers1–0Waterford
Premier Division
24. 4. 26Derry City1–0Shamrock Rovers
Premier Division
17. 4. 26Shamrock Rovers2–1Bohemians
Premier Division
10. 4. 26St Patrick's Athl.0–1Shamrock Rovers
Premier Division
6. 4. 26Shamrock Rovers3–2Shelbourne
Premier Division
3. 4. 26Waterford1–1Shamrock Rovers
Premier Division
20. 3. 26Shamrock Rovers2–0Galway United
Premier Division
16. 3. 26Drogheda United0–0Shamrock Rovers
Premier Division
13. 3. 26Sligo Rovers0–2Shamrock Rovers
Premier Division
9. 3. 26Shelbourne2–2Shamrock Rovers
Premier Division
6. 3. 26Shamrock Rovers1–0Derry City
Premier Division
27. 2. 26Bohemians3–2Shamrock Rovers
Premier Division
23. 2. 26Shamrock Rovers1–1Dundalk
Premier Division
20. 2. 26Shamrock Rovers2–0St Patrick's Athl.
Premier Division

Aktualizováno: 24. října 2026

Shamrock Rovers: statistiky sezóny (Liga mistrů UEFA)

Vstřelené góly na zápas1,8
Obdržené góly na zápas1,5
Doma: vstřelené / obdržené3,5 / 1,0
Venku: vstřelené / obdržené0,0 / 2,0
Zápasy bez obdrženého gólu0
Zápasy bez vstřeleného gólu2

Karty

Žluté karty9
Žluté karty na zápas2,3
Červené karty1

Nejčastější formace

3-5-2 (4×)

Shamrock Rovers: statistiky hráčů (Liga mistrů UEFA)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
G. BurkeÚTO41491000000,00
J. ByrneZÁL41801100000,00
L. GraceOBR41801000100,00
D. WattsZÁL41411200100,00
J. McGovernÚTO2961000100,00
E. StevensOBR2900000000,00
C. MalleyZÁL1130000000,00
J. MulraneyZÁL41290100000,00
PicoOBR3900000100,00
A. GreeneÚTO200000000,00
J. AfolabiÚTO3130000100,00
T. SobowaleOBR3250000000,00
M. HealyZÁL3580000200,00
M. AsamoahÚTO1180000000,00
John O'Sullivan21030000000,00
C. O'SullivanOBR31800000000,00
N. RaziZÁL3130000100,00
M. NoonanÚTO3840000000,00
A. BrennanZÁL41800100000,00
L. O'Regan2260000000,00

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Shamrock Rovers: soupiska

Brankáři

1E. McGintyNárodnostRepublic of IrelandVěk26 let
25L. SteacyNárodnostRepublic of IrelandVěk32 letVýška180 cmHmotnost77 kg

Obránci

Záložníci

Útočníci

Shamrock Rovers: přestupy

Příchody

  • T. SobowaleST Mirren · přestup28. 7. 26
  • W. FitzgeraldSligo Rovers · přestup27. 7. 26
  • J. AfolabiKortrijk · volný hráč4. 7. 26
  • S. MurphyUCD · přestup1. 7. 26
  • C. BarrettWaterford · návrat z hostování29. 6. 26
  • C. HonohanCobh Ramblers · návrat z hostování29. 6. 26
  • E. KoufieKerry · návrat z hostování29. 6. 26
  • M. AsamoahWigan · hostování22. 2. 26

Odchody

  • R. GaffneyGaffney Rory · konec kariéry1. 9. 26
  • Alex NoonanIpswich · hostování31. 8. 26
  • M. AsamoahWigan · návrat z hostování30. 8. 26
  • T. SobowaleST Mirren · návrat z hostování28. 7. 26
  • Z. ReddyBray Wanderers · volný hráč27. 7. 26
  • E. VasseninDundalk · hostování15. 7. 26
  • S. MurphyUCD · hostování2. 7. 26
  • R. DawsonLongford Town · volný hráč30. 6. 26

Shamrock Rovers: základní údaje

ZeměIrsko
Založen1899
StadionTallaght Stadium
Kapacita10 500
Povrchpřírodní tráva

Shamrock Rovers: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Shamrock Rovers?

Shamrock Rovers hraje domácí zápasy na stadionu Tallaght Stadium (Dublin) s kapacitou 10 500 diváků.

Kdy hraje Shamrock Rovers příště?

Nejbližší zápas: Dundalk – Shamrock Rovers, pá 30. 10. · 20:45 (Premier Division).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Shamrock Rovers?

Poslední ligový zápas: Shamrock Rovers 2–1 Ararat-Armenia (28. 7. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Shamrock Rovers?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je J. McGovern, který dal 11 gólů.

Shamrock Rovers: zápasy, tabulka a předpovědi

Na této stránce najdete přehled týmu Shamrock Rovers (Irsko) ve všech soutěžích sezóny (Liga mistrů UEFA, Evropská liga UEFA, Konferenční liga UEFA, Premier Division, FAI Cup): nejbližší zápasy, poslední výsledky, místo v tabulce, statistiky sezóny a klíčové hráče. Předpovědi na zápasy soutěže Liga mistrů UEFA jsou na stránce ligy, všechny předpovědi na stránce Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.