Fotbal
Domů › Týmy › Lincoln Red Imps FC
Lincoln Red Imps FC

Lincoln Red Imps FC: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Gibraltar · založen 0 · Europa Point Stadium

Lincoln Red Imps FC: soutěže v sezóně 2026/27

Liga mistrů UEFA2. předkoloEvropská liga UEFA3. předkolo
Konferenční liga UEFAligová fáze, 3. koloPříště: HNK Hajduk Split · čt 5. 11. · 18:45
Rock Cupfinále
Super Cupfinále
Premier Division8. koloPříště: Lions Gibraltar · ne 25. 10. · 19:30

Lincoln Red Imps FC: nejbližší zápasy

ne 25. 10. · 19:30Lincoln Red Imps FC–Lions Gibraltar
Premier Division
ne 1. 11. · 19:30Hound Dogs–Lincoln Red Imps FC
Premier Division
čt 5. 11. · 18:45Lincoln Red Imps FC–HNK Hajduk Split
Konferenční liga UEFA
ne 8. 11. · 16:30Lincoln Red Imps FC–College 1975
Premier Division
ne 22. 11. · 16:30Magpies–Lincoln Red Imps FC
Premier Division

Lincoln Red Imps FC: poslední výsledky

22. 10. 26Lincoln Red Imps FC1–4Twente
Konferenční liga UEFA
18. 10. 26Lynx1–2Lincoln Red Imps FC
Premier Division
15. 10. 26Brann2–1Lincoln Red Imps FC
Konferenční liga UEFA
10. 10. 26Lincoln Red Imps FC2–0Europa
Premier Division
13. 9. 26Mons Calpe1–1Lincoln Red Imps FC
Premier Division
4. 9. 26Lincoln Red Imps FC4–0Europa Point
Premier Division
30. 8. 26Glacis United0–2Lincoln Red Imps FC
Premier Division
27. 8. 26Larne0–3Lincoln Red Imps FC
Konferenční liga UEFA

Lincoln Red Imps FC: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

st 16. 9. · 21:00Lincoln Red Imps FC–St Joseph S Fc
Premier Division
ne 25. 10. · 19:30Lincoln Red Imps FC–Lions Gibraltar
Premier Division
ne 1. 11. · 19:30Hound Dogs–Lincoln Red Imps FC
Premier Division
čt 5. 11. · 18:45Lincoln Red Imps FC–HNK Hajduk Split
Konferenční liga UEFA
ne 8. 11. · 16:30Lincoln Red Imps FC–College 1975
Premier Division
ne 22. 11. · 16:30Magpies–Lincoln Red Imps FC
Premier Division
čt 26. 11. · 18:45Egnatia Rrogozhinë–Lincoln Red Imps FC
Konferenční liga UEFA
ne 29. 11. · 16:30Europa Point–Lincoln Red Imps FC
Premier Division
pá 4. 12. · 21:00Lincoln Red Imps FC–Glacis United
Premier Division
čt 10. 12. · 18:45Lincoln Red Imps FC–FC Midtjylland
Konferenční liga UEFA
ne 13. 12. · 16:30St Joseph S Fc–Lincoln Red Imps FC
Premier Division
čt 17. 12. · 21:00Monaco–Lincoln Red Imps FC
Konferenční liga UEFA
ne 20. 12. · 19:30Lincoln Red Imps FC–Mons Calpe
Premier Division
út 12. 1. · 21:00Europa–Lincoln Red Imps FC
Premier Division
út 19. 1. · 21:00Lincoln Red Imps FC–Lynx
Premier Division
so 30. 1. · 19:30Lions Gibraltar–Lincoln Red Imps FC
Premier Division
ne 14. 2. · 16:30Lincoln Red Imps FC–Hound Dogs
Premier Division
ne 28. 2. · 19:30College 1975–Lincoln Red Imps FC
Premier Division
ne 14. 3. · 16:30Lincoln Red Imps FC–Magpies
Premier Division
Odehrané zápasy sezóny
22. 10. 26Lincoln Red Imps FC1–4Twente
Konferenční liga UEFA
18. 10. 26Lynx1–2Lincoln Red Imps FC
Premier Division
15. 10. 26Brann2–1Lincoln Red Imps FC
Konferenční liga UEFA
10. 10. 26Lincoln Red Imps FC2–0Europa
Premier Division
13. 9. 26Mons Calpe1–1Lincoln Red Imps FC
Premier Division
4. 9. 26Lincoln Red Imps FC4–0Europa Point
Premier Division
30. 8. 26Glacis United0–2Lincoln Red Imps FC
Premier Division
27. 8. 26Larne0–3Lincoln Red Imps FC
Konferenční liga UEFA
23. 8. 26Lincoln Red Imps FC3–1St Joseph S Fc
Super Cup
20. 8. 26Lincoln Red Imps FC0–2Larne
Konferenční liga UEFA
13. 8. 26Omonia Nicosia1–0Lincoln Red Imps FC
Evropská liga UEFA
6. 8. 26Lincoln Red Imps FC1–1Omonia Nicosia
Evropská liga UEFA
28. 7. 26Lincoln Red Imps FC0–0Mjallby AIF
Liga mistrů UEFA
21. 7. 26Mjallby AIF3–0Lincoln Red Imps FC
Liga mistrů UEFA
14. 7. 26Inter Club d'Escaldes1–1Lincoln Red Imps FC
Liga mistrů UEFA
7. 7. 26Lincoln Red Imps FC3–1Inter Club d'Escaldes
Liga mistrů UEFA
14. 3. 26Mons Calpe0–5Lincoln Red Imps FC
Rock Cup
1. 3. 26Lincoln Red Imps FC2–1Lions Gibraltar
Rock Cup
15. 2. 26Hound Dogs0–2Lincoln Red Imps FC
Rock Cup
1. 2. 26St Joseph S Fc0–1Lincoln Red Imps FC
Rock Cup

Aktualizováno: 24. října 2026

Lincoln Red Imps FC: statistiky sezóny (Liga mistrů UEFA)

Vstřelené góly na zápas1,0
Obdržené góly na zápas1,3
Doma: vstřelené / obdržené1,5 / 0,5
Venku: vstřelené / obdržené0,5 / 2,0
Zápasy bez obdrženého gólu1
Zápasy bez vstřeleného gólu2

Karty

Žluté karty9
Žluté karty na zápas2,3
Červené karty0

Nejčastější formace

4-1-4-1 (1×) · 4-3-3 (1×) · 3-4-3 (1×)

Lincoln Red Imps FC: statistiky hráčů (Liga mistrů UEFA)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
NanoZÁL4901100100,00
F. ÁlvarezÚTO4791000000,00
M. ToledanoÚTO4591000100,00
MandiZÁL4900000300,00
Álex MulaZÁL4590000000,00
E. BrittoOBR100000000,00
E. JolleyOBR2140000000,00
Christian RutjensOBR4900000000,00
B. LopesOBR4900000000,00
J. Hankins200000000,00
Toni GarcíaZÁL4790000200,00
K. GómezÚTO4310100000,00
G. TorrillaZÁL100000000,00
JoeZÁL4900000000,00
J. EerstelingOBR4760000100,00
N. Pinto3110000000,00
Ruben GarciaÚTO1110000000,00

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Lincoln Red Imps FC: soupiska

Brankáři

Obránci

Záložníci

Útočníci

Lincoln Red Imps FC: přestupy

Příchody

  • A. CoulibalyTurku PS · volný hráč15. 8. 26
  • A. Romero MorilloZamora · volný hráč14. 8. 26
  • E. JolleySt Joseph S Fc · volný hráč30. 6. 26
  • N. PintoFC OSS · volný hráč30. 6. 26
  • Yussef Flalhi IdrissiManchester 62 · volný hráč30. 6. 26
  • M. HammHound Dogs · volný hráč30. 6. 26
  • L. MasonMons Calpe · volný hráč30. 6. 26
  • G. CardozoSt Joseph S Fc · volný hráč30. 6. 26

Odchody

  • T. KolegaRudes · volný hráč18. 7. 26
  • T. De BarrOFK Beograd · přestup30. 6. 26
  • N. PozoBoston United · volný hráč30. 6. 26
  • I. AyewAyew Ibrahim · volný hráč29. 6. 26
  • Jesús ToscanoToscano Jesus · volný hráč29. 6. 26
  • L. JessopChesterfield · návrat z hostování30. 5. 26
  • B. DaboB36 Torshavn · přestup28. 2. 26
  • R. J. SmithLex XI · volný hráč25. 2. 26

Lincoln Red Imps FC: základní údaje

ZeměGibraltar
Založen0
StadionEuropa Point Stadium
Kapacita2 000
Povrchumělá tráva

Lincoln Red Imps FC: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Lincoln Red Imps FC?

Lincoln Red Imps FC hraje domácí zápasy na stadionu Europa Point Stadium (Gibraltar) s kapacitou 2 000 diváků.

Kdy hraje Lincoln Red Imps FC příště?

Nejbližší zápas: Lincoln Red Imps FC – Lions Gibraltar, ne 25. 10. · 19:30 (Premier Division).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Lincoln Red Imps FC?

Poslední ligový zápas: Lincoln Red Imps FC 0–0 Mjallby AIF (28. 7. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Lincoln Red Imps FC?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je Nano, který dal 2 góly.

Lincoln Red Imps FC: zápasy, tabulka a předpovědi

Lincoln Red Imps FC (Gibraltar) hraje v sezóně tyto soutěže: Liga mistrů UEFA, Evropská liga UEFA, Konferenční liga UEFA, Rock Cup, Super Cup, Premier Division. Najdete tu program a výsledky, postavení v tabulce, čísla z celé sezóny, soupisku i nejlepší hráče týmu. Tipy na ligová utkání (Liga mistrů UEFA) shrnuje stránka soutěže, další předpovědi jsou v sekci Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.