Fotbal
Domů › Týmy › Kairat Almaty
Kairat Almaty

Kairat Almaty: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Kazachstán · založen 1952 · Ortalyq stadıon

Kairat Almaty: soutěže v sezóně 2026/27

Liga mistrů UEFA3. předkoloEvropská liga UEFAplay-off
Konferenční liga UEFAligová fáze, 3. koloPříště: Atalanta · čt 5. 11. · 18:45
Super Cupfinále
Premier League29. koloPříště: Aktobe · ne 25. 10. · 14:00
Cuposmifinále

Kairat Almaty: nejbližší zápasy

ne 25. 10. · 14:00Aktobe–Kairat Almaty
Premier League
so 31. 10. · 11:00Kairat Almaty–Altay
Premier League
čt 5. 11. · 18:45Atalanta–Kairat Almaty
Konferenční liga UEFA
čt 26. 11. · 16:30Kairat Almaty–Mjallby AIF
Konferenční liga UEFA
čt 10. 12. · 16:30Kairat Almaty–Universitatea Craiova
Konferenční liga UEFA

Kairat Almaty: poslední výsledky

22. 10. 26Kairat Almaty1–5Panathinaikos
Konferenční liga UEFA
18. 10. 26Kairat Almaty5–0Irtysh
Premier League
15. 10. 26Riga1–1Kairat Almaty
Konferenční liga UEFA
10. 10. 26Kairat Almaty1–0Zhetysu
Premier League
17. 9. 26FC Astana1–0Kairat Almaty
Premier League
13. 9. 26Kairat Almaty1–4FK Tobol Kostanay
Premier League
9. 9. 26Kairat Almaty3–0Zhenys
Premier League
5. 9. 26Kaspiy0–3Kairat Almaty
Premier League

Kairat Almaty: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

ne 25. 10. · 14:00Aktobe–Kairat Almaty
Premier League
so 31. 10. · 11:00Kairat Almaty–Altay
Premier League
čt 5. 11. · 18:45Atalanta–Kairat Almaty
Konferenční liga UEFA
čt 26. 11. · 16:30Kairat Almaty–Mjallby AIF
Konferenční liga UEFA
čt 10. 12. · 16:30Kairat Almaty–Universitatea Craiova
Konferenční liga UEFA
čt 17. 12. · 21:00Twente–Kairat Almaty
Konferenční liga UEFA
Odehrané zápasy sezóny
22. 10. 26Kairat Almaty1–5Panathinaikos
Konferenční liga UEFA
18. 10. 26Kairat Almaty5–0Irtysh
Premier League
15. 10. 26Riga1–1Kairat Almaty
Konferenční liga UEFA
10. 10. 26Kairat Almaty1–0Zhetysu
Premier League
17. 9. 26FC Astana1–0Kairat Almaty
Premier League
13. 9. 26Kairat Almaty1–4FK Tobol Kostanay
Premier League
9. 9. 26Kairat Almaty3–0Zhenys
Premier League
5. 9. 26Kaspiy0–3Kairat Almaty
Premier League
31. 8. 26Yelimay Semey0–2Kairat Almaty
Premier League
27. 8. 26Anderlecht3–0Kairat Almaty
Evropská liga UEFA
20. 8. 26Kairat Almaty0–3Anderlecht
Evropská liga UEFA
15. 8. 26Kairat Almaty3–1Ulytau
Premier League
11. 8. 26Kairat Almaty0–1Levski Sofia
Liga mistrů UEFA
4. 8. 26Levski Sofia1–0Kairat Almaty
Liga mistrů UEFA
29. 7. 26Kairat Almaty1–0Omonia Nicosia
Liga mistrů UEFA
26. 7. 26Kairat Almaty2–1Ordabasy
Premier League
22. 7. 26Omonia Nicosia1–0Kairat Almaty
Liga mistrů UEFA
18. 7. 26Atyrau1–3Kairat Almaty
Premier League
15. 7. 26Sutjeska0–2Kairat Almaty
Liga mistrů UEFA
8. 7. 26Kairat Almaty2–1Sutjeska
Liga mistrů UEFA
2. 7. 26Kairat Almaty5–0Okzhetpes
Premier League
27. 6. 26Okzhetpes1–3Kairat Almaty
Premier League
21. 6. 26Kyzyl-Zhar2–4Kairat Almaty
Premier League
17. 6. 26Kairat Almaty3–0Kyzyl-Zhar
Premier League
13. 6. 26Kairat Almaty1–1Atyrau
Premier League
28. 5. 26Ordabasy2–1Kairat Almaty
Premier League
23. 5. 26Kairat Almaty0–0Kaisar
Premier League
17. 5. 26Zhenys1–2Kairat Almaty
Premier League
10. 5. 26Ulytau1–1Kairat Almaty
Premier League
6. 5. 26Kaisar1–2Kairat Almaty
Premier League
2. 5. 26Irtysh0–1Kairat Almaty
Premier League
29. 4. 26Kaisar2–1Kairat Almaty
Cup
26. 4. 26Kairat Almaty2–2Yelimay Semey
Premier League
18. 4. 26Kairat Almaty2–0Kaspiy
Premier League
11. 4. 26FK Tobol Kostanay1–1Kairat Almaty
Premier League
8. 4. 26Jaiyq1–3Kairat Almaty
Cup
5. 4. 26Kairat Almaty4–0FC Astana
Premier League
21. 3. 26Zhetysu0–0Kairat Almaty
Premier League
16. 3. 26Kairat Almaty1–0Aktobe
Premier League
7. 3. 26Altay0–1Kairat Almaty
Premier League
28. 2. 26Kairat Almaty2–2FK Tobol Kostanay
Super Cup

Aktualizováno: 24. října 2026

Kairat Almaty: statistiky sezóny (Liga mistrů UEFA)

Vstřelené góly na zápas1,0
Obdržené góly na zápas0,7
Doma: vstřelené / obdržené1,3 / 0,7
Venku: vstřelené / obdržené0,7 / 0,7
Zápasy bez obdrženého gólu2
Zápasy bez vstřeleného gólu3

Karty

Žluté karty11
Žluté karty na zápas1,8
Červené karty0

Nejčastější formace

4-2-3-1 (5×) · 4-3-3 (1×)

Kairat Almaty: statistiky hráčů (Liga mistrů UEFA)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
J. OksanenZÁL63000011106,65
Luís MataOBR62930100006,63
O. JukkolaZÁL62380022106,62
EdmilsonÚTO61551000106,57
Marc GualÚTO62870030006,53
A. TuyakbayevZÁL4550000006,53
A. MartynovichOBR42100000106,48
A. MrynskiyOBR63000010106,47
I. BekbolatÚTO61130000006,23
Gustavo MendonçaZÁL41690000206,12
JorginhoZÁL3900000106,05
A. ShirobokovOBR51080011004,67
Lucas ÁfricoOBR62820031004,63
M. BirkurmanovÚTO3520021004,40
O. BaybekZÁL4930000104,27
A. SadybekovZÁL2450000003,33
E. TapalovOBR4580000003,20
L. KurginOBR3580000003,15
D. KasabulatZÁL41000000202,30

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Kairat Almaty: soupiska

Brankáři

1T. AnarbekovNárodnostKazachstánVěk22 letVýška189 cmHmotnost80 kg
30D. BuchVěk17 let
82S. KalmurzaNárodnostKazachstánVěk18 letVýška187 cm
98B. AldashevVěk17 let

Obránci

Záložníci

Útočníci

Kairat Almaty: přestupy

Příchody

  • G. MendonsaAVS · volný hráč15. 7. 26
  • M. BirkurmanovZhetysu · návrat z hostování23. 6. 26
  • Marc GualRio Ave · volný hráč11. 6. 26
  • O. JukkolaIlves · přestup10. 2. 26
  • S. ZeballosReal Oruro · volný hráč16. 1. 26
  • Lucas ÁfricoVanspor FK · volný hráč15. 1. 26

Odchody

  • D. SatpaevChelsea · přestup11. 8. 26
  • S. ZeballosDeportivo La Guaira · volný hráč17. 7. 26
  • D. GlazerMaccabi Tel Aviv · přestup7. 7. 26
  • RicardinhoPlzen · návrat z hostování29. 6. 26
  • M. BirkurmanovZhetysu · hostování2. 4. 26
  • Élder SantanaZhenys · volný hráč29. 3. 26
  • G. ZariaDinamo Tbilisi · volný hráč5. 3. 26
  • E. SaidovTuran Turkistan · volný hráč28. 2. 26

Kairat Almaty: základní údaje

ZeměKazachstán
Založen1952
StadionOrtalyq stadıon
Kapacita26 242
Povrchpřírodní tráva

Kairat Almaty: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Kairat Almaty?

Kairat Almaty hraje domácí zápasy na stadionu Ortalyq stadıon (Almaty) s kapacitou 26 242 diváků.

Kdy hraje Kairat Almaty příště?

Nejbližší zápas: Aktobe – Kairat Almaty, ne 25. 10. · 14:00 (Premier League).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Kairat Almaty?

Poslední ligový zápas: Kairat Almaty 0–1 Levski Sofia (11. 8. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Kairat Almaty?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je Marc Gual, který dal 5 gólů.

Kairat Almaty: zápasy, tabulka a předpovědi

Kairat Almaty (Kazachstán) hraje v sezóně tyto soutěže: Liga mistrů UEFA, Evropská liga UEFA, Konferenční liga UEFA, Super Cup, Premier League, Cup. Najdete tu program a výsledky, postavení v tabulce, čísla z celé sezóny, soupisku i nejlepší hráče týmu. Tipy na ligová utkání (Liga mistrů UEFA) shrnuje stránka soutěže, další předpovědi jsou v sekci Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.