Fotbal
Domů › Týmy › Flora Tallinn
Flora Tallinn

Flora Tallinn: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Estonsko · založen 1990 · A. Le Coq Arena

Flora Tallinn: soutěže v sezóně 2026/27

Liga mistrů UEFA1. předkolo
Konferenční liga UEFA3. předkolo
Meistriliiga33. koloPříště: Kalju Nomme · ne 25. 10. · 13:30
CupšestnáctifinálePříště: Tallinna Kalev II · čt 22. 10. · 17:00

Flora Tallinn: nejbližší zápasy

čt 22. 10. · 17:00Flora Tallinn–Tallinna Kalev II
Cup
ne 25. 10. · 13:30Kalju Nomme–Flora Tallinn
Meistriliiga
ne 1. 11. · 13:30Flora Tallinn–Trans Narva
Meistriliiga
so 7. 11. · 11:30Paide–Flora Tallinn
Meistriliiga

Flora Tallinn: poslední výsledky

21. 10. 26Laagri3–1Flora Tallinn
Meistriliiga
18. 10. 26Flora Tallinn2–0Tammeka
Meistriliiga
15. 10. 26Flora Tallinn1–3FC Levadia Tallinn
Meistriliiga
11. 10. 26Kuressaare2–0Flora Tallinn
Meistriliiga
20. 9. 26Flora Tallinn3–2Vaprus
Meistriliiga
12. 9. 26Nõmme United2–3Flora Tallinn
Meistriliiga
8. 9. 26Trans Narva2–2Flora Tallinn
Meistriliiga
5. 9. 26Flora Tallinn2–1Kalju Nomme
Meistriliiga

Flora Tallinn: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

čt 22. 10. · 17:00Flora Tallinn–Tallinna Kalev II
Cup
ne 25. 10. · 13:30Kalju Nomme–Flora Tallinn
Meistriliiga
ne 1. 11. · 13:30Flora Tallinn–Trans Narva
Meistriliiga
so 7. 11. · 11:30Paide–Flora Tallinn
Meistriliiga
Odehrané zápasy sezóny
21. 10. 26Laagri3–1Flora Tallinn
Meistriliiga
18. 10. 26Flora Tallinn2–0Tammeka
Meistriliiga
15. 10. 26Flora Tallinn1–3FC Levadia Tallinn
Meistriliiga
11. 10. 26Kuressaare2–0Flora Tallinn
Meistriliiga
20. 9. 26Flora Tallinn3–2Vaprus
Meistriliiga
12. 9. 26Nõmme United2–3Flora Tallinn
Meistriliiga
8. 9. 26Trans Narva2–2Flora Tallinn
Meistriliiga
5. 9. 26Flora Tallinn2–1Kalju Nomme
Meistriliiga
2. 9. 26Flora Tallinn3–2Tammeka
Meistriliiga
30. 8. 26Flora Tallinn1–2Paide
Meistriliiga
26. 8. 26Tammeka3–1Flora Tallinn
Meistriliiga
23. 8. 26Vaprus1–2Flora Tallinn
Meistriliiga
16. 8. 26Flora Tallinn2–3Kuressaare
Meistriliiga
13. 8. 26Flora Tallinn0–4Inter Club d'Escaldes
Konferenční liga UEFA
6. 8. 26Inter Club d'Escaldes2–0Flora Tallinn
Konferenční liga UEFA
2. 8. 26Flora Tallinn1–0Laagri
Meistriliiga
30. 7. 26The New Saints1–0Flora Tallinn
Konferenční liga UEFA
23. 7. 26Flora Tallinn1–0The New Saints
Konferenční liga UEFA
17. 7. 26Flora Tallinn1–2Nõmme United
Meistriliiga
14. 7. 26FC Iberia 19992–2Flora Tallinn
Liga mistrů UEFA
8. 7. 26Flora Tallinn2–3FC Iberia 1999
Liga mistrů UEFA
2. 7. 26Kuressaare0–3Flora Tallinn
Meistriliiga
28. 6. 26FC Levadia Tallinn1–2Flora Tallinn
Meistriliiga
21. 6. 26Flora Tallinn1–2Paide
Meistriliiga
16. 6. 26Vaprus1–2Flora Tallinn
Meistriliiga
13. 6. 26Flora Tallinn1–3FC Levadia Tallinn
Meistriliiga
29. 5. 26Nõmme United0–4Flora Tallinn
Meistriliiga
16. 5. 26Trans Narva0–3Flora Tallinn
Meistriliiga
10. 5. 26Kalju Nomme0–1Flora Tallinn
Meistriliiga
30. 4. 26Flora Tallinn5–0Laagri
Meistriliiga
26. 4. 26Paide1–2Flora Tallinn
Meistriliiga
22. 4. 26Flora Tallinn6–0Trans Narva
Meistriliiga
19. 4. 26FC Levadia Tallinn4–0Flora Tallinn
Meistriliiga
12. 4. 26Flora Tallinn2–0Vaprus
Meistriliiga
7. 4. 26Flora Tallinn2–1Kuressaare
Meistriliiga
3. 4. 26Tammeka3–1Flora Tallinn
Meistriliiga
22. 3. 26Laagri2–0Flora Tallinn
Meistriliiga
15. 3. 26Flora Tallinn0–1Kalju Nomme
Meistriliiga
7. 3. 26Flora Tallinn3–0Nõmme United
Meistriliiga

Aktualizováno: 24. října 2026

Flora Tallinn: statistiky sezóny (Liga mistrů UEFA)

Vstřelené góly na zápas2,0
Obdržené góly na zápas2,5
Doma: vstřelené / obdržené2,0 / 3,0
Venku: vstřelené / obdržené2,0 / 2,0
Zápasy bez obdrženého gólu0
Zápasy bez vstřeleného gólu0

Karty

Žluté karty3
Žluté karty na zápas1,5
Červené karty1

Nejčastější formace

4-3-3 (2×)

Flora Tallinn: statistiky hráčů (Liga mistrů UEFA)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
T. VarjundZÁL2901000007,10
S. ZenjovZÁL2620000006,90
R. SappinenÚTO2901000006,80
R. AllikuZÁL2280100006,50
S. AlamaaZÁL2900000006,50
T. TeeväliZÁL1230000006,40
T. UstaÚTO2280000006,30
R. VeeringOBR2900000106,15
D. KuraksinZÁL2900000006,10
M. KolobovOBR2900000106,10
V. KreidaZÁL2670000006,00
R. ValdmetsZÁL2620000006,00
S. TovstikOBR2900000105,70
I. AntonovZÁL100000000,00

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Flora Tallinn: soupiska

Brankáři

22A. TatrikVěk14 let
33E. GrünvaldNárodnostEstonskoVěk24 let
99K. KivilaNárodnostEstonskoVěk22 let

Obránci

4M. JekimovVěk19 let
6R. VeeringNárodnostEstonskoVěk20 let
12J. PaltsVěk18 let
21R. NeltsasVěk16 let
23M. KolobovNárodnostEstonskoVěk20 let
24O. PihelaNárodnostEstonskoVěk19 let
25K. IsokVěk16 let
26S. TovstikNárodnostEstonskoVěk19 let
36P. PihlakVěk17 let
53R. SammulNárodnostEstonskoVěk16 let
78M. KukkVěk18 let

Záložníci

2N. KalmõkovVěk17 let
3A. KolloVěk18 let
8T. TeeväliNárodnostEstonskoVěk22 let
13J. SilmVěk16 let
18R. ValdmetsNárodnostEstonskoVěk17 let
21K. KalvikVěk15 let
24E. PaltserVěk17 let
32V. KreidaNárodnostEstonskoVěk26 letVýška179 cmHmotnost80 kg
49M. KukkonenNárodnostEstonskoVěk17 let
55D. ZotovVěk14 let
67I. AntonovNárodnostEstonskoVěk33 letVýška173 cmHmotnost73 kg
89Maksim KalimullinNárodnostEstonskoVěk19 let

Útočníci

Flora Tallinn: přestupy

Příchody

  • E. SorgaHB Torshavn · volný hráč2. 9. 26
  • K. LapaTammeka · návrat z hostování30. 8. 26
  • R. NeltsasElva · hostování19. 8. 26
  • R. NeltsasElva · volný hráč15. 8. 26
  • A. MedvedevNõmme United · přestup15. 8. 26
  • D. ZotovFC Tallinn · hostování4. 2. 26
  • T. VarjundJong Utrecht · návrat z hostování12. 1. 26

Odchody

  • R. SappinenOlympiakos · přestup17. 8. 26
  • A. VaherLaagri · přestup17. 8. 26
  • A. MedvedevKuressaare · hostování16. 8. 26
  • A. KaaresVillarreal · přestup3. 7. 26
  • K. LapaTammeka · hostování15. 4. 26
  • D. AndreasKuressaare · hostování4. 3. 26
  • G. RõivasseppKuressaare · hostování4. 3. 26
  • K. HussarAS Trencin · volný hráč15. 2. 26

Flora Tallinn: základní údaje

ZeměEstonsko
Založen1990
StadionA. Le Coq Arena
Kapacita14 405
Povrchpřírodní tráva

Flora Tallinn: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Flora Tallinn?

Flora Tallinn hraje domácí zápasy na stadionu A. Le Coq Arena (Tallinn) s kapacitou 14 405 diváků.

Kdy hraje Flora Tallinn příště?

Nejbližší zápas: Flora Tallinn – Tallinna Kalev II, čt 22. 10. · 17:00 (Cup).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Flora Tallinn?

Poslední ligový zápas: FC Iberia 1999 2–2 Flora Tallinn (14. 7. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Flora Tallinn?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je R. Sappinen, který dal 1 gól.

Flora Tallinn: zápasy, tabulka a předpovědi

Přehled týmu Flora Tallinn (Estonsko): zápasy a výsledky napříč soutěžemi (Liga mistrů UEFA, Konferenční liga UEFA, Meistriliiga, Cup), tabulka, statistiky, soupiska a střelci. Tipy a kurzy na zápasy soutěže Liga mistrů UEFA najdete na stránce soutěže, ostatní předpovědi v sekci Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.