Fotbal
Domů › Týmy › FC Iberia 1999
FC Iberia 1999

FC Iberia 1999: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Gruzie · založen 1999 · Mikheil Meskhis sakhelobis Stadioni

FC Iberia 1999: soutěže v sezóně 2026/27

Liga mistrů UEFA2. předkoloEvropská liga UEFAplay-off
Konferenční liga UEFAligová fáze, 3. koloPříště: FC Copenhagen · čt 5. 11. · 21:00
Erovnuli Liga30. koloPříště: Torpedo Kutaisi · po 26. 10. · 16:00
Super Cupfinále
David Kipiani Cuposmifinále

FC Iberia 1999: nejbližší zápasy

po 26. 10. · 16:00FC Iberia 1999–Torpedo Kutaisi
Erovnuli Liga
so 31. 10. · 16:00Dinamo Tbilisi–FC Iberia 1999
Erovnuli Liga
čt 5. 11. · 21:00FC Copenhagen–FC Iberia 1999
Konferenční liga UEFA
po 9. 11. · 16:00FC Iberia 1999–Gagra
Erovnuli Liga
ne 15. 11. · 16:00Spaeri–FC Iberia 1999
Erovnuli Liga

FC Iberia 1999: poslední výsledky

22. 10. 26FC Iberia 19991–1Mjallby AIF
Konferenční liga UEFA
19. 10. 26Dila0–2FC Iberia 1999
Erovnuli Liga
15. 10. 26St. Truiden2–0FC Iberia 1999
Konferenční liga UEFA
10. 10. 26Meshakhte1–2FC Iberia 1999
Erovnuli Liga
4. 10. 26FC Iberia 19991–2Dinamo Tbilisi
Erovnuli Liga
21. 9. 26Rustavi0–2FC Iberia 1999
Erovnuli Liga
17. 9. 26FC Iberia 19992–1Dila
Erovnuli Liga
13. 9. 26FC Iberia 19991–0Spaeri
Erovnuli Liga

FC Iberia 1999: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

po 26. 10. · 16:00FC Iberia 1999–Torpedo Kutaisi
Erovnuli Liga
so 31. 10. · 16:00Dinamo Tbilisi–FC Iberia 1999
Erovnuli Liga
čt 5. 11. · 21:00FC Copenhagen–FC Iberia 1999
Konferenční liga UEFA
po 9. 11. · 16:00FC Iberia 1999–Gagra
Erovnuli Liga
ne 15. 11. · 16:00Spaeri–FC Iberia 1999
Erovnuli Liga
so 21. 11. · 11:30Samgurali–FC Iberia 1999
Erovnuli Liga
čt 26. 11. · 18:45FC Iberia 1999–Getafe
Konferenční liga UEFA
po 30. 11. · 16:00FC Iberia 1999–Dinamo Batumi
Erovnuli Liga
so 5. 12. · 13:00FC Iberia 1999–Rustavi
Erovnuli Liga
čt 10. 12. · 18:45FC Iberia 1999–FK Crvena Zvezda
Konferenční liga UEFA
čt 17. 12. · 21:00FK Jablonec–FC Iberia 1999
Konferenční liga UEFA
Odehrané zápasy sezóny
22. 10. 26FC Iberia 19991–1Mjallby AIF
Konferenční liga UEFA
19. 10. 26Dila0–2FC Iberia 1999
Erovnuli Liga
15. 10. 26St. Truiden2–0FC Iberia 1999
Konferenční liga UEFA
10. 10. 26Meshakhte1–2FC Iberia 1999
Erovnuli Liga
4. 10. 26FC Iberia 19991–2Dinamo Tbilisi
Erovnuli Liga
21. 9. 26Rustavi0–2FC Iberia 1999
Erovnuli Liga
17. 9. 26FC Iberia 19992–1Dila
Erovnuli Liga
13. 9. 26FC Iberia 19991–0Spaeri
Erovnuli Liga
9. 9. 26Dinamo Batumi2–0FC Iberia 1999
Erovnuli Liga
5. 9. 26FC Iberia 19992–1Samgurali
Erovnuli Liga
2. 9. 26Samtredia2–0FC Iberia 1999
David Kipiani Cup
31. 8. 26Gagra2–0FC Iberia 1999
Erovnuli Liga
27. 8. 26FC Iberia 19991–2Jagiellonia
Evropská liga UEFA
20. 8. 26Jagiellonia4–0FC Iberia 1999
Evropská liga UEFA
15. 8. 26Torpedo Kutaisi4–3FC Iberia 1999
Erovnuli Liga
11. 8. 26FC Iberia 19992–1Larne
Evropská liga UEFA
4. 8. 26Larne0–0FC Iberia 1999
Evropská liga UEFA
29. 7. 26Slovan Bratislava1–1FC Iberia 1999
Liga mistrů UEFA
24. 7. 26Margveti 20061–3FC Iberia 1999
David Kipiani Cup
21. 7. 26FC Iberia 19990–2Slovan Bratislava
Liga mistrů UEFA
14. 7. 26FC Iberia 19992–2Flora Tallinn
Liga mistrů UEFA
8. 7. 26Flora Tallinn2–3FC Iberia 1999
Liga mistrů UEFA
1. 7. 26FC Iberia 19992–2Torpedo Kutaisi
Super Cup
27. 6. 26FC Iberia 19991–0Dinamo Tbilisi
Super Cup
23. 6. 26FC Iberia 19992–1Meshakhte
Erovnuli Liga
17. 6. 26FC Iberia 19991–2Rustavi
Erovnuli Liga
12. 6. 26FC Iberia 19991–1Spaeri
Erovnuli Liga
29. 5. 26FC Iberia 19991–0Dinamo Batumi
Erovnuli Liga
25. 5. 26Samgurali3–2FC Iberia 1999
Erovnuli Liga
20. 5. 26FC Iberia 19991–0Gagra
Erovnuli Liga
16. 5. 26Dinamo Tbilisi2–0FC Iberia 1999
Erovnuli Liga
10. 5. 26FC Iberia 19991–1Torpedo Kutaisi
Erovnuli Liga
6. 5. 26Dila0–1FC Iberia 1999
Erovnuli Liga
2. 5. 26Meshakhte1–4FC Iberia 1999
Erovnuli Liga
26. 4. 26Rustavi2–1FC Iberia 1999
Erovnuli Liga
22. 4. 26Spaeri0–2FC Iberia 1999
Erovnuli Liga
18. 4. 26Dinamo Batumi0–3FC Iberia 1999
Erovnuli Liga
11. 4. 26FC Iberia 19992–2Meshakhte
Erovnuli Liga
7. 4. 26FC Iberia 19992–1Samgurali
Erovnuli Liga
3. 4. 26Gagra1–2FC Iberia 1999
Erovnuli Liga
15. 3. 26FC Iberia 19990–0Dinamo Tbilisi
Erovnuli Liga
11. 3. 26Torpedo Kutaisi1–0FC Iberia 1999
Erovnuli Liga
6. 3. 26FC Iberia 19991–0Dila
Erovnuli Liga

Aktualizováno: 24. října 2026

FC Iberia 1999: statistiky sezóny (Liga mistrů UEFA)

Vstřelené góly na zápas1,5
Obdržené góly na zápas1,8
Doma: vstřelené / obdržené1,0 / 2,0
Venku: vstřelené / obdržené2,0 / 1,5
Zápasy bez obdrženého gólu0
Zápasy bez vstřeleného gólu1

Karty

Žluté karty10
Žluté karty na zápas2,5
Červené karty0

Nejčastější formace

4-3-3 (4×)

FC Iberia 1999: statistiky hráčů (Liga mistrů UEFA)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
A. ZohouriOBR2900000006,30
N. SikharulashviliZÁL42503000004,96
Lucas BruneZÁL3840000104,51
A. AmisulashviliOBR42700000104,43
A. DzaganiaÚTO2270000104,37
G. KutsiaZÁL41530100004,35
Z. Natchkebia42690100204,25
V. SelimovićOBR42550000004,23
G. KobuladzeOBR41620000004,13
J. JinjolavaOBR42700000104,05
N. DadianiZÁL42700000104,05
B. KardavaZÁL42350000003,98
V. BedoshviliZÁL31600000103,25
S. EndeÚTO2190000003,25
A. BartishviliZÁL31020000003,13
N. BochorishviliOBR2290000002,10
I. AlhassanZÁL2400000002,08
E. KulievZÁL2150000101,97
L. ChikhradzeÚTO100000000,00

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

FC Iberia 1999: soupiska

Brankáři

1T. MegrelishviliNárodnostGruzieVěk25 let
16R. KurtanidzeNárodnostGruzieVěk20 let
31G. MakaridzeNárodnostGruzieVěk36 letVýška193 cmHmotnost80 kg

Obránci

2G. GogsadzeVěk19 let
3P. CancarNárodnostAustrálieVěk24 let4V. SelimovićNárodnostLucemburskoVěk28 letVýška190 cmHmotnost75 kg5J. JinjolavaNárodnostGruzieVěk25 let
12G. KukaliaVěk21 let
15L. MamulashviliVěk18 let
22S. FigueredoNárodnostUruguayVěk24 letVýška179 cmHmotnost72 kg
25A. AmisulashviliNárodnostGruzieVěk18 let30N. BochorishviliVěk17 let33J. TiboueNárodnostPobřeží slonovinyVěk25 let
34T. GobeshiaVěk20 let
39G. ChanturiaVěk18 let

Záložníci

Útočníci

FC Iberia 1999: přestupy

Příchody

  • G. BeridzeUjpest · volný hráč19. 9. 26
  • J. TiboueDila · volný hráč31. 8. 26
  • D. KvartskhavaDinamo Tbilisi · návrat z hostování24. 8. 26
  • P. CancarWestern Sydney Wanderers · volný hráč23. 8. 26
  • S. FigueredoLeganes · hostování1. 8. 26
  • L. ChikhradzeMeshakhte · přestup3. 7. 26
  • L. ChikhradzeMeshakhte · volný hráč29. 6. 26
  • I. AlhassanLusitânia Lourosa · volný hráč29. 6. 26

Odchody

  • V. MudracPetrocub · volný hráč31. 8. 26
  • A. LindoCove Rangers · volný hráč20. 8. 26
  • P. GhudushauriNasaf · volný hráč2. 8. 26
  • Andrey VictorSabah FA · návrat z hostování29. 7. 26
  • T. AkhvledianiŞamaxı FK · volný hráč15. 7. 26
  • G. GoshtelianiGagra · přestup30. 6. 26
  • G. GoshtelianiGoshteliani Guram · volný hráč29. 6. 26
  • T. AkhvledianiAkhvlediani Tornike · volný hráč29. 6. 26

FC Iberia 1999: základní údaje

ZeměGruzie
Založen1999
StadionMikheil Meskhis sakhelobis Stadioni
Kapacita25 453
Povrchpřírodní tráva

FC Iberia 1999: časté otázky

Na kterém stadionu hraje FC Iberia 1999?

FC Iberia 1999 hraje domácí zápasy na stadionu Mikheil Meskhis sakhelobis Stadioni (Tbilisi) s kapacitou 25 453 diváků.

Kdy hraje FC Iberia 1999 příště?

Nejbližší zápas: FC Iberia 1999 – Torpedo Kutaisi, po 26. 10. · 16:00 (Erovnuli Liga).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu FC Iberia 1999?

Poslední ligový zápas: Slovan Bratislava 1–1 FC Iberia 1999 (29. 7. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu FC Iberia 1999?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je N. Sikharulashvili, který dal 3 góly.

FC Iberia 1999: zápasy, tabulka a předpovědi

Na této stránce najdete přehled týmu FC Iberia 1999 (Gruzie) ve všech soutěžích sezóny (Liga mistrů UEFA, Evropská liga UEFA, Konferenční liga UEFA, Erovnuli Liga, Super Cup, David Kipiani Cup): nejbližší zápasy, poslední výsledky, místo v tabulce, statistiky sezóny a klíčové hráče. Předpovědi na zápasy soutěže Liga mistrů UEFA jsou na stránce ligy, všechny předpovědi na stránce Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.