Fotbal
Domů › Týmy › Borac Banja Luka
Borac Banja Luka

Borac Banja Luka: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Bosnia · založen 1926 · Gradski Stadion

Borac Banja Luka: soutěže v sezóně 2026/27

Liga mistrů UEFA1. předkolo
Konferenční liga UEFAligová fáze, 3. koloPříště: Mjallby AIF · čt 5. 11. · 18:45
Premijer Liga11. koloPříště: Sloga Doboj · ne 25. 10. · 17:30
CupšestnáctifinálePříště: Cazin · st 28. 10. · 13:00

Borac Banja Luka: nejbližší zápasy

ne 25. 10. · 17:30Borac Banja Luka–Sloga Doboj
Premijer Liga
st 28. 10. · 13:00Cazin–Borac Banja Luka
Cup
so 31. 10. · 17:00Čelik–Borac Banja Luka
Premijer Liga
čt 5. 11. · 18:45Mjallby AIF–Borac Banja Luka
Konferenční liga UEFA
so 7. 11. · 17:00Borac Banja Luka–Radnik Bijeljina
Premijer Liga

Borac Banja Luka: poslední výsledky

22. 10. 26Borac Banja Luka2–0KuPS
Konferenční liga UEFA
15. 10. 26Panathinaikos2–1Borac Banja Luka
Konferenční liga UEFA
10. 10. 26Borac Banja Luka2–0BSK Banja Luka
Premijer Liga
20. 9. 26Siroki Brijeg2–3Borac Banja Luka
Premijer Liga
16. 9. 26Sloga Doboj1–2Borac Banja Luka
Premijer Liga
12. 9. 26Borac Banja Luka1–0Zrinjski
Premijer Liga
6. 9. 26FK Sarajevo1–0Borac Banja Luka
Premijer Liga
2. 9. 26Borac Banja Luka2–0Zeljeznicar Sarajevo
Premijer Liga

Borac Banja Luka: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

ne 18. 10. · 17:30Velež–Borac Banja Luka
Premijer Liga
ne 25. 10. · 17:30Borac Banja Luka–Sloga Doboj
Premijer Liga
st 28. 10. · 13:00Cazin–Borac Banja Luka
Cup
so 31. 10. · 17:00Čelik–Borac Banja Luka
Premijer Liga
čt 5. 11. · 18:45Mjallby AIF–Borac Banja Luka
Konferenční liga UEFA
so 7. 11. · 17:00Borac Banja Luka–Radnik Bijeljina
Premijer Liga
so 21. 11. · 17:00Zeljeznicar Sarajevo–Borac Banja Luka
Premijer Liga
čt 26. 11. · 21:00Borac Banja Luka–Atalanta
Konferenční liga UEFA
so 28. 11. · 17:00Borac Banja Luka–FK Sarajevo
Premijer Liga
st 2. 12. · 17:00Zrinjski–Borac Banja Luka
Premijer Liga
so 5. 12. · 17:00Borac Banja Luka–Siroki Brijeg
Premijer Liga
čt 10. 12. · 21:00Heart Of Midlothian–Borac Banja Luka
Konferenční liga UEFA
so 12. 12. · 17:00BSK Banja Luka–Borac Banja Luka
Premijer Liga
čt 17. 12. · 21:00Borac Banja Luka–Riga
Konferenční liga UEFA
so 6. 2. · 17:00Borac Banja Luka–Velež
Premijer Liga
so 13. 2. · 17:00Sloga Doboj–Borac Banja Luka
Premijer Liga
so 20. 2. · 17:00Borac Banja Luka–Čelik
Premijer Liga
so 27. 2. · 17:00Radnik Bijeljina–Borac Banja Luka
Premijer Liga
st 3. 3. · 17:00Borac Banja Luka–Zeljeznicar Sarajevo
Premijer Liga
so 6. 3. · 17:00FK Sarajevo–Borac Banja Luka
Premijer Liga
so 13. 3. · 17:00Borac Banja Luka–Zrinjski
Premijer Liga
so 20. 3. · 17:00Siroki Brijeg–Borac Banja Luka
Premijer Liga
so 3. 4. · 17:00Borac Banja Luka–BSK Banja Luka
Premijer Liga
so 10. 4. · 17:00Velež–Borac Banja Luka
Premijer Liga
so 17. 4. · 17:00Borac Banja Luka–Sloga Doboj
Premijer Liga
so 24. 4. · 17:00Čelik–Borac Banja Luka
Premijer Liga
so 1. 5. · 17:00Borac Banja Luka–Radnik Bijeljina
Premijer Liga
so 8. 5. · 17:00Zeljeznicar Sarajevo–Borac Banja Luka
Premijer Liga
so 15. 5. · 17:00Borac Banja Luka–FK Sarajevo
Premijer Liga
st 19. 5. · 17:00Zrinjski–Borac Banja Luka
Premijer Liga
ne 23. 5. · 17:00Borac Banja Luka–Siroki Brijeg
Premijer Liga
ne 30. 5. · 17:00BSK Banja Luka–Borac Banja Luka
Premijer Liga
Odehrané zápasy sezóny
22. 10. 26Borac Banja Luka2–0KuPS
Konferenční liga UEFA
15. 10. 26Panathinaikos2–1Borac Banja Luka
Konferenční liga UEFA
10. 10. 26Borac Banja Luka2–0BSK Banja Luka
Premijer Liga
20. 9. 26Siroki Brijeg2–3Borac Banja Luka
Premijer Liga
16. 9. 26Sloga Doboj1–2Borac Banja Luka
Premijer Liga
12. 9. 26Borac Banja Luka1–0Zrinjski
Premijer Liga
6. 9. 26FK Sarajevo1–0Borac Banja Luka
Premijer Liga
2. 9. 26Borac Banja Luka2–0Zeljeznicar Sarajevo
Premijer Liga
30. 8. 26Radnik Bijeljina2–2Borac Banja Luka
Premijer Liga
27. 8. 26Borac Banja Luka3–1Vikingur Reykjavik
Konferenční liga UEFA
23. 8. 26Borac Banja Luka2–0Čelik
Premijer Liga
20. 8. 26Vikingur Reykjavik1–3Borac Banja Luka
Konferenční liga UEFA
13. 8. 26ML Vitebsk1–0Borac Banja Luka
Konferenční liga UEFA
9. 8. 26Borac Banja Luka3–1Velež
Premijer Liga
6. 8. 26Borac Banja Luka1–0ML Vitebsk
Konferenční liga UEFA
30. 7. 26Petrocub3–3Borac Banja Luka
Konferenční liga UEFA
23. 7. 26Borac Banja Luka3–0Petrocub
Konferenční liga UEFA
14. 7. 26Levski Sofia4–0Borac Banja Luka
Liga mistrů UEFA
7. 7. 26Borac Banja Luka1–1Levski Sofia
Liga mistrů UEFA

Aktualizováno: 24. října 2026

Borac Banja Luka: statistiky sezóny (Liga mistrů UEFA)

Vstřelené góly na zápas0,5
Obdržené góly na zápas2,5
Doma: vstřelené / obdržené1,0 / 1,0
Venku: vstřelené / obdržené0,0 / 4,0
Zápasy bez obdrženého gólu0
Zápasy bez vstřeleného gólu1

Karty

Žluté karty5
Žluté karty na zápas2,5
Červené karty0

Nejčastější formace

4-3-3 (1×) · 3-4-3 (1×)

Borac Banja Luka: statistiky hráčů (Liga mistrů UEFA)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
L. JuričićÚTO21711000100,00
S. SaničaninOBR21800000100,00
Dani RomeraÚTO120000000,00
M. JojićZÁL2900000000,00
A. RoguljićZÁL2330000000,00
A. HirošZÁL1640000000,00
S. SavićZÁL21710000000,00
S. OgrinecZÁL21800000100,00
S. HerreraOBR2900000100,00
N. JakšićOBR1900000000,00
Abel PascualOBR21800000000,00
V. RoganOBR21540000000,00
D. HreljaZÁL2900000000,00
D. VukovićZÁL2280000100,00
A. MilakZÁL1260000000,00
M. DeketÚTO2640000000,00

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Borac Banja Luka: soupiska

Brankáři

1D. ShishkovskiNárodnostSeverní MakedonieVěk30 letVýška193 cmHmotnost88 kg
21N. ĆetkovićNárodnostBosna a HercegovinaVěk23 let72M. JurkasNárodnostBosna a HercegovinaVěk18 let

Obránci

Záložníci

Útočníci

Borac Banja Luka: přestupy

Příchody

  • B. CipetićKisvarda FC · volný hráč31. 8. 26
  • A. EsitiDiosgyori VTK · volný hráč9. 8. 26
  • P. KunićSloga Doboj · volný hráč2. 8. 26
  • I. KukavicaPosušje · volný hráč30. 7. 26
  • B. MeijersWydad AC · volný hráč21. 7. 26
  • A. MilakVelež · volný hráč30. 6. 26
  • E. RidjanNK Slaven Belupo · přestup30. 6. 26
  • Dani RomeraRudar Prijedor · volný hráč30. 6. 26

Odchody

  • D. HreljaPendikspor · přestup28. 8. 26
  • D. VrbićMetalac GM · volný hráč16. 8. 26
  • N. PusicIlirija · volný hráč12. 8. 26
  • O. RadosevicBSK Banja Luka · hostování1. 8. 26
  • N. AntesevicBSK Banja Luka · hostování1. 8. 26
  • D. BurnjakovicZvijezda 09 · hostování31. 7. 26
  • D. ČavićBSK Banja Luka · volný hráč19. 7. 26
  • F. RacicBSK Banja Luka · volný hráč19. 7. 26

Borac Banja Luka: základní údaje

ZeměBosnia
Založen1926
StadionGradski Stadion
Kapacita9 730
Povrchpřírodní tráva

Borac Banja Luka: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Borac Banja Luka?

Borac Banja Luka hraje domácí zápasy na stadionu Gradski Stadion (Banja Luka) s kapacitou 9 730 diváků.

Kdy hraje Borac Banja Luka příště?

Nejbližší zápas: Borac Banja Luka – Sloga Doboj, ne 25. 10. · 17:30 (Premijer Liga).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Borac Banja Luka?

Poslední ligový zápas: Levski Sofia 4–0 Borac Banja Luka (14. 7. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Borac Banja Luka?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je L. Juričić, který dal 1 gól.

Borac Banja Luka: zápasy, tabulka a předpovědi

Přehled týmu Borac Banja Luka (Bosnia): zápasy a výsledky napříč soutěžemi (Liga mistrů UEFA, Konferenční liga UEFA, Premijer Liga, Cup), tabulka, statistiky, soupiska a střelci. Tipy a kurzy na zápasy soutěže Liga mistrů UEFA najdete na stránce soutěže, ostatní předpovědi v sekci Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.