Fotbal
Domů › Týmy › Waterford
Waterford

Waterford: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Irsko · založen 1930 · Waterford Regional Sports Centre

Waterford: soutěže v sezóně 2026

Waterford: nejbližší zápasy

pá 30. 10. · 20:45ShelbourneTipWaterfordLeague of Ireland Premier Division · Vzájemné zápasy (H2H)
ne 8. 11. · 16:00Waterford–Derry City
FAI Cup · Vzájemné zápasy (H2H)

Waterford: poslední výsledky

Forma v lizeVVPPR
23. 10. 26Waterford3–1Drogheda UnitedLeague of Ireland Premier Division19. 10. 26Waterford3–2Galway UnitedLeague of Ireland Premier Division
16. 10. 26Bohemians2–1Waterford
League of Ireland Premier Division
9. 10. 26Bohemians0–2Waterford
FAI Cup
18. 9. 26Shamrock Rovers3–2Waterford
League of Ireland Premier Division
14. 9. 26Waterford2–2Derry City
League of Ireland Premier Division
11. 9. 26Waterford1–1Dundalk
League of Ireland Premier Division
4. 9. 26Waterford3–0Sligo Rovers
FAI Cup

Waterford: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

pá 30. 10. · 20:45ShelbourneTipWaterford
League of Ireland Premier Division
ne 8. 11. · 16:00Waterford–Derry City
FAI Cup
Odehrané zápasy sezóny
23. 10. 26Waterford3–1Drogheda United
League of Ireland Premier Division
19. 10. 26Waterford3–2Galway United
League of Ireland Premier Division
16. 10. 26Bohemians2–1Waterford
League of Ireland Premier Division
9. 10. 26Bohemians0–2Waterford
FAI Cup
18. 9. 26Shamrock Rovers3–2Waterford
League of Ireland Premier Division
14. 9. 26Waterford2–2Derry City
League of Ireland Premier Division
11. 9. 26Waterford1–1Dundalk
League of Ireland Premier Division
4. 9. 26Waterford3–0Sligo Rovers
FAI Cup
28. 8. 26St Patrick's Athl.0–2Waterford
League of Ireland Premier Division
21. 8. 26Sligo Rovers0–0Waterford
League of Ireland Premier Division
14. 8. 26Waterford2–1Athlone Town
FAI Cup
9. 8. 26Waterford3–1Bohemians
League of Ireland Premier Division
2. 8. 26Waterford1–0Shelbourne
League of Ireland Premier Division
25. 7. 26Galway United0–0Waterford
League of Ireland Premier Division
17. 7. 26Waterford2–1Cobh Ramblers
FAI Cup
10. 7. 26Waterford1–1St Patrick's Athl.
League of Ireland Premier Division
3. 7. 26Derry City2–4Waterford
League of Ireland Premier Division
26. 6. 26Dundalk2–3Waterford
League of Ireland Premier Division
19. 6. 26Waterford0–2Shamrock Rovers
League of Ireland Premier Division
12. 6. 26Waterford4–0Sligo Rovers
League of Ireland Premier Division
29. 5. 26Drogheda United3–3Waterford
League of Ireland Premier Division
22. 5. 26Shelbourne2–1Waterford
League of Ireland Premier Division
18. 5. 26Waterford2–1Drogheda United
League of Ireland Premier Division
15. 5. 26Waterford2–2Derry City
League of Ireland Premier Division
8. 5. 26St Patrick's Athl.4–1Waterford
League of Ireland Premier Division
4. 5. 26Waterford3–3Dundalk
League of Ireland Premier Division
1. 5. 26Shamrock Rovers1–0Waterford
League of Ireland Premier Division
24. 4. 26Waterford1–1Galway United
League of Ireland Premier Division
18. 4. 26Sligo Rovers2–0Waterford
League of Ireland Premier Division
6. 4. 26Bohemians1–1Waterford
League of Ireland Premier Division
3. 4. 26Waterford1–1Shamrock Rovers
League of Ireland Premier Division
20. 3. 26Waterford0–2St Patrick's Athl.
League of Ireland Premier Division
16. 3. 26Galway United4–3Waterford
League of Ireland Premier Division
13. 3. 26Dundalk5–0Waterford
League of Ireland Premier Division
6. 3. 26Waterford0–1Bohemians
League of Ireland Premier Division
27. 2. 26Derry City4–2Waterford
League of Ireland Premier Division
20. 2. 26Waterford0–0Sligo Rovers
League of Ireland Premier Division
13. 2. 26Drogheda United2–0Waterford
League of Ireland Premier Division
6. 2. 26Waterford1–1Shelbourne
League of Ireland Premier Division

Aktualizováno: 26. října 2026

Waterford: místo v tabulce – League of Ireland Premier Division

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
6Galway United3510-12-1346:5142RPVRP
7Dundalk3510-12-1352:5842PRPPP
8Waterford359-13-1351:5940VVPPR
9Drogheda United359-10-1642:5737PVPPV
10Sligo Rovers355-9-2126:6424PRPPP

Waterford: statistiky sezóny (League of Ireland Premier Division)

Vstřelené góly na zápas1,5
Obdržené góly na zápas1,7
Doma: vstřelené / obdržené1,6 / 1,2
Venku: vstřelené / obdržené1,4 / 2,2
Zápasy bez obdrženého gólu6
Zápasy bez vstřeleného gólu10

Karty

Žluté karty76
Žluté karty na zápas2,2
Červené karty0

Nejčastější formace

4-4-2 (12×) · 5-3-2 (10×) · 3-4-1-2 (4×)

Waterford: statistiky hráčů (League of Ireland Premier Division)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
T. LonerganÚTO3325021568436607,09
K. LongOBR25208921114506,99
J. MahonOBR332854512110906,94
Benny CoutoOBR3227172112511506,81
C. NoonanZÁL33253323268406,79
P. AmondÚTO3528441315735106,78
E. McLaughlinZÁL22136823155506,76
W. JohnsonOBR138170062606,71
H. CannOBR352888212410406,66
J. HoustonOBR2214540160306,47
N. MaweneZÁL107750021206,47
D. McMenamyZÁL29124612134306,46
C. CartyZÁL145950072106,41
J. VoilåsÚTO30123933209206,39
S. GlenfieldZÁL199470061706,39
A. ZborowskiOBR53180000006,25
L. HeeneyOBR2914940092705,92
C. BarrettZÁL113740031105,92
T. CoyleÚTO176020063004,70
R. MansfieldÚTO75200011304,54
J. FariaZÁL101990021103,31
J. DempseyOBR43330000003,13
B. McKenzieOBR1200010001,58
J. AshtonOBR120000000,00

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Waterford: soupiska

Brankáři

Obránci

Záložníci

Útočníci

Waterford: přestupy

Příchody

  • N. MaweneFleetwood Town · hostování28. 7. 26
  • J. AshtonBurnley · volný hráč26. 7. 26
  • B. McKenzieSwansea · hostování16. 7. 26
  • C. CostelloFleetwood Town · návrat z hostování29. 6. 26
  • M. OladitiWexford · návrat z hostování29. 6. 26
  • G. AmeduBayelsa United · volný hráč17. 6. 26
  • K. LongToronto FC · volný hráč14. 3. 26
  • F. WasilewskiWexford · volný hráč24. 2. 26

Odchody

  • F. ArmstrongArmstrong Finlay · volný hráč27. 7. 26
  • A. ZborowskiCobh Ramblers · hostování27. 7. 26
  • J. HealyH&W Welders · přestup24. 7. 26
  • M. OladitiFleetwood Town · volný hráč9. 7. 26
  • A. CoyneCK United · volný hráč9. 7. 26
  • Z. O'SullivanWexford · hostování7. 7. 26
  • C. CartyFC Halifax Town · přestup7. 7. 26
  • R. MansfieldCobh Ramblers · hostování5. 7. 26

Waterford: základní údaje

ZeměIrsko
Založen1930
StadionWaterford Regional Sports Centre
Kapacita5 500
Povrchpřírodní tráva
Místo v tabulce8. · 40 bodů

Waterford: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Waterford?

Waterford hraje domácí zápasy na stadionu Waterford Regional Sports Centre (Waterford) s kapacitou 5 500 diváků.

Kolikátý je Waterford v tabulce?

Waterford je v soutěži League of Ireland Premier Division na 8. místě se 40 body po 35 zápasech (9 výher, 13 remíz, 13 proher).

Kdy hraje Waterford příště?

Nejbližší zápas: Shelbourne – Waterford, pá 30. 10. · 20:45 (League of Ireland Premier Division).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Waterford?

Poslední ligový zápas: Waterford 3–1 Drogheda United (23. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Waterford?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je T. Lonergan, který dal 15 gólů.

Waterford: zápasy, tabulka a předpovědi

Na této stránce najdete přehled týmu Waterford (Irsko) ve všech soutěžích sezóny (League of Ireland Premier Division, FAI Cup): nejbližší zápasy, poslední výsledky, místo v tabulce, statistiky sezóny a klíčové hráče. Předpovědi na zápasy soutěže League of Ireland Premier Division jsou na stránce ligy, všechny předpovědi na stránce Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.