Fotbal
Domů › Týmy › Dundalk
Dundalk

Dundalk: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Irsko · založen 1903 · Oriel Park

Dundalk: soutěže v sezóně 2026

Dundalk: nejbližší zápasy

Dundalk: poslední výsledky

Forma v lizePRPPP
23. 10. 26Derry City2–1DundalkLeague of Ireland Premier Division
17. 10. 26Sligo Rovers1–1Dundalk
League of Ireland Premier Division
2. 10. 26Dundalk1–2Bohemians
League of Ireland Premier Division
18. 9. 26Dundalk2–3Shelbourne
League of Ireland Premier Division
14. 9. 26Dundalk0–4St Patrick's Athl.
League of Ireland Premier Division
11. 9. 26Waterford1–1Dundalk
League of Ireland Premier Division
6. 9. 26Derry City4–2Dundalk
FAI Cup
28. 8. 26Drogheda United2–3Dundalk
League of Ireland Premier Division

Dundalk: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

pá 30. 10. · 20:45DundalkTipShamrock Rovers
League of Ireland Premier Division
Odehrané zápasy sezóny
23. 10. 26Derry City2–1Dundalk
League of Ireland Premier Division
17. 10. 26Sligo Rovers1–1Dundalk
League of Ireland Premier Division
2. 10. 26Dundalk1–2Bohemians
League of Ireland Premier Division
18. 9. 26Dundalk2–3Shelbourne
League of Ireland Premier Division
14. 9. 26Dundalk0–4St Patrick's Athl.
League of Ireland Premier Division
11. 9. 26Waterford1–1Dundalk
League of Ireland Premier Division
6. 9. 26Derry City4–2Dundalk
FAI Cup
28. 8. 26Drogheda United2–3Dundalk
League of Ireland Premier Division
21. 8. 26Dundalk1–2Galway United
League of Ireland Premier Division
15. 8. 26Dundalk8–0Castlebar Celtic
FAI Cup
7. 8. 26Shamrock Rovers3–2Dundalk
League of Ireland Premier Division
31. 7. 26Dundalk1–1Sligo Rovers
League of Ireland Premier Division
24. 7. 26St Patrick's Athl.1–1Dundalk
League of Ireland Premier Division
17. 7. 26St Mochta's1–3Dundalk
FAI Cup
10. 7. 26Dundalk1–2Drogheda United
League of Ireland Premier Division
3. 7. 26Shelbourne2–1Dundalk
League of Ireland Premier Division
26. 6. 26Dundalk2–3Waterford
League of Ireland Premier Division
19. 6. 26Bohemians1–2Dundalk
League of Ireland Premier Division
12. 6. 26Galway United0–1Dundalk
League of Ireland Premier Division
29. 5. 26Dundalk2–1Derry City
League of Ireland Premier Division
22. 5. 26Drogheda United1–1Dundalk
League of Ireland Premier Division
15. 5. 26Dundalk1–0Shamrock Rovers
League of Ireland Premier Division
8. 5. 26Dundalk1–3Bohemians
League of Ireland Premier Division
4. 5. 26Waterford3–3Dundalk
League of Ireland Premier Division
1. 5. 26Dundalk1–2Shelbourne
League of Ireland Premier Division
25. 4. 26Sligo Rovers2–0Dundalk
League of Ireland Premier Division
17. 4. 26Dundalk2–1Galway United
League of Ireland Premier Division
10. 4. 26Dundalk2–2Derry City
League of Ireland Premier Division
6. 4. 26Dundalk2–0St Patrick's Athl.
League of Ireland Premier Division
3. 4. 26Shelbourne2–3Dundalk
League of Ireland Premier Division
20. 3. 26Bohemians1–1Dundalk
League of Ireland Premier Division
16. 3. 26Dundalk1–0Sligo Rovers
League of Ireland Premier Division
13. 3. 26Dundalk5–0Waterford
League of Ireland Premier Division
6. 3. 26Galway United2–2Dundalk
League of Ireland Premier Division
27. 2. 26St Patrick's Athl.4–0Dundalk
League of Ireland Premier Division
23. 2. 26Shamrock Rovers1–1Dundalk
League of Ireland Premier Division
20. 2. 26Dundalk1–1Drogheda United
League of Ireland Premier Division
13. 2. 26Derry City2–2Dundalk
League of Ireland Premier Division

Aktualizováno: 26. října 2026

Dundalk: místo v tabulce – League of Ireland Premier Division

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
5Derry City3511-14-1048:4547VVPVR
6Galway United3510-12-1346:5142RPVRP
7Dundalk3510-12-1352:5842PRPPP
8Waterford359-13-1351:5940VVPPR
9Drogheda United359-10-1642:5737PVPPV

Dundalk: statistiky sezóny (League of Ireland Premier Division)

Vstřelené góly na zápas1,5
Obdržené góly na zápas1,7
Doma: vstřelené / obdržené1,5 / 1,6
Venku: vstřelené / obdržené1,4 / 1,7
Zápasy bez obdrženého gólu5
Zápasy bez vstřeleného gólu3

Karty

Žluté karty83
Žluté karty na zápas2,4
Červené karty7

Nejčastější formace

4-2-3-1 (28×) · 4-4-2 (2×) · 5-4-1 (2×)

Dundalk: statistiky hráčů (League of Ireland Premier Division)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
D. HorganZÁL34287911107530307,23
T. WilsonOBR271989422011307,03
E. KennyZÁL221505433218107,00
B. BurnsOBR352804203211906,85
C. O'KeeffeOBR64240100106,83
T. WilsonOBR2316710141406,78
A. DervinZÁL32217512114716,74
K. BuckleyZÁL33209701421106,73
M. AnimasahunOBR23163500133606,72
R. TeahanZÁL281981503515406,67
G. ArubiÚTO231689734624206,66
V. LeonardOBR32200010116,63
S. TraceyZÁL237002042416,57
D. McDaidZÁL341491422010306,53
D. MullenÚTO1258120209106,51
R. CornwallOBR2013841072516,51
T. ClarkeZÁL12721112310206,48
H. GroomeZÁL32118711219306,42
C. DillonÚTO1170110144106,27
T. GrivostiOBR108180281106,27
H. WarrenOBR1910970197606,21
E. VasseninOBR94760071105,50
Leonardo GaxhaÚTO134500092105,47
Sean SpaightOBR51940011004,48
A. M. KeoghZÁL1170000002,17
Norman GarbettZÁL1180000001,80
L. MulliganOBR1450000000,86

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Dundalk: soupiska

Brankáři

Obránci

Záložníci

Útočníci

Dundalk: přestupy

Příchody

  • T. GrivostiSt Patrick's Athl. · přestup27. 7. 26
  • C. DillonQPR · přestup20. 7. 26
  • E. VasseninShamrock Rovers · hostování15. 7. 26
  • S. SafaeiH&W Welders · návrat z hostování30. 5. 26
  • E. HallUCD · volný hráč6. 4. 26
  • T. WilsonShelbourne · volný hráč11. 2. 26
  • R. CornwallBohemians · volný hráč12. 1. 26
  • D. MullenDerry City · volný hráč1. 1. 26

Odchody

  • G. ArubiBurton Albion · přestup17. 7. 26
  • E. KennyPortsmouth · přestup5. 7. 26
  • A. ParaschivLongford Town · volný hráč19. 1. 26

Dundalk: základní údaje

ZeměIrsko
Založen1903
StadionOriel Park
Kapacita4 500
Povrchumělá tráva
Místo v tabulce7. · 42 bodů

Dundalk: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Dundalk?

Dundalk hraje domácí zápasy na stadionu Oriel Park (Dundalk) s kapacitou 4 500 diváků.

Kolikátý je Dundalk v tabulce?

Dundalk je v soutěži League of Ireland Premier Division na 7. místě se 42 body po 35 zápasech (10 výher, 12 remíz, 13 proher).

Kdy hraje Dundalk příště?

Nejbližší zápas: Dundalk – Shamrock Rovers, pá 30. 10. · 20:45 (League of Ireland Premier Division).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Dundalk?

Poslední ligový zápas: Derry City 2–1 Dundalk (23. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Dundalk?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je D. Horgan, který dal 11 gólů.

Dundalk: zápasy, tabulka a předpovědi

Přehled týmu Dundalk (Irsko): zápasy a výsledky napříč soutěžemi (League of Ireland Premier Division, FAI Cup), tabulka, statistiky, soupiska a střelci. Tipy a kurzy na zápasy soutěže League of Ireland Premier Division najdete na stránce soutěže, ostatní předpovědi v sekci Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.