Fotbal
Domů › Týmy › Galway United
Galway United

Galway United: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Irsko · založen 2013 · Eamonn Deacy Park

Galway United: soutěže v sezóně 2026

Galway United: nejbližší zápasy

Galway United: poslední výsledky

Forma v lizeRPVRP
23. 10. 26Galway United0–0St Patrick's Athl.League of Ireland Premier Division19. 10. 26Waterford3–2Galway UnitedLeague of Ireland Premier Division
16. 10. 26Galway United2–0Shamrock Rovers
League of Ireland Premier Division
10. 10. 26Galway United0–2Derry City
FAI Cup
25. 9. 26Galway United1–1Shelbourne
League of Ireland Premier Division
18. 9. 26Derry City1–0Galway United
League of Ireland Premier Division
14. 9. 26Sligo Rovers1–3Galway United
League of Ireland Premier Division
11. 9. 26Galway United2–3Bohemians
League of Ireland Premier Division

Galway United: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

pá 30. 10. · 20:45Drogheda UnitedTipGalway United
League of Ireland Premier Division
Odehrané zápasy sezóny
23. 10. 26Galway United0–0St Patrick's Athl.
League of Ireland Premier Division
19. 10. 26Waterford3–2Galway United
League of Ireland Premier Division
16. 10. 26Galway United2–0Shamrock Rovers
League of Ireland Premier Division
10. 10. 26Galway United0–2Derry City
FAI Cup
25. 9. 26Galway United1–1Shelbourne
League of Ireland Premier Division
18. 9. 26Derry City1–0Galway United
League of Ireland Premier Division
14. 9. 26Sligo Rovers1–3Galway United
League of Ireland Premier Division
11. 9. 26Galway United2–3Bohemians
League of Ireland Premier Division
4. 9. 26Drogheda United1–2Galway United
FAI Cup
28. 8. 26Galway United1–1Shelbourne
League of Ireland Premier Division
21. 8. 26Dundalk1–2Galway United
League of Ireland Premier Division
14. 8. 26Galway United1–1Bray Wanderers
FAI Cup
7. 8. 26Galway United0–0Drogheda United
League of Ireland Premier Division
2. 8. 26Bohemians1–1Galway United
League of Ireland Premier Division
25. 7. 26Galway United0–0Waterford
League of Ireland Premier Division
17. 7. 26Galway United4–0Crumlin United
FAI Cup
11. 7. 26Galway United3–2Sligo Rovers
League of Ireland Premier Division
3. 7. 26St Patrick's Athl.3–0Galway United
League of Ireland Premier Division
26. 6. 26Shamrock Rovers3–1Galway United
League of Ireland Premier Division
19. 6. 26Galway United2–1Derry City
League of Ireland Premier Division
12. 6. 26Galway United0–1Dundalk
League of Ireland Premier Division
29. 5. 26Shelbourne1–1Galway United
League of Ireland Premier Division
22. 5. 26Galway United2–4Bohemians
League of Ireland Premier Division
16. 5. 26Sligo Rovers1–4Galway United
League of Ireland Premier Division
8. 5. 26Galway United1–3Shamrock Rovers
League of Ireland Premier Division
4. 5. 26Derry City1–1Galway United
League of Ireland Premier Division
1. 5. 26Galway United2–2St Patrick's Athl.
League of Ireland Premier Division
24. 4. 26Waterford1–1Galway United
League of Ireland Premier Division
17. 4. 26Dundalk2–1Galway United
League of Ireland Premier Division
6. 4. 26Drogheda United2–3Galway United
League of Ireland Premier Division
3. 4. 26Galway United2–1Derry City
League of Ireland Premier Division
20. 3. 26Shamrock Rovers2–0Galway United
League of Ireland Premier Division
16. 3. 26Galway United4–3Waterford
League of Ireland Premier Division
13. 3. 26Bohemians1–0Galway United
League of Ireland Premier Division
6. 3. 26Galway United2–2Dundalk
League of Ireland Premier Division
2. 3. 26St Patrick's Athl.1–0Galway United
League of Ireland Premier Division
27. 2. 26Galway United1–0Sligo Rovers
League of Ireland Premier Division
20. 2. 26Shelbourne1–1Galway United
League of Ireland Premier Division
6. 2. 26Galway United0–1Drogheda United
League of Ireland Premier Division

Aktualizováno: 26. října 2026

Galway United: místo v tabulce – League of Ireland Premier Division

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
4Shelbourne3512-13-1050:4749VVVRV
5Derry City3511-14-1048:4547VVPVR
6Galway United3510-12-1346:5142RPVRP
7Dundalk3510-12-1352:5842PRPPP
8Waterford359-13-1351:5940VVPPR

Galway United: statistiky sezóny (League of Ireland Premier Division)

Vstřelené góly na zápas1,3
Obdržené góly na zápas1,5
Doma: vstřelené / obdržené1,4 / 1,4
Venku: vstřelené / obdržené1,2 / 1,5
Zápasy bez obdrženého gólu5
Zápasy bez vstřeleného gólu10

Karty

Žluté karty72
Žluté karty na zápas2,1
Červené karty0

Nejčastější formace

4-2-3-1 (13×) · 3-5-2 (10×) · 3-4-1-2 (3×)

Galway United: statistiky hráčů (League of Ireland Premier Division)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
D. HurleyÚTO35289226228706,98
A. BolgerZÁL332698422215806,95
J. KeohaneZÁL312417733213406,89
Arthur ParkerOBR129460033106,88
A. O'ConnorOBR98100120206,87
E. McCarthyZÁL302020302714206,82
K. TwardekZÁL281609862512306,75
K. BrouderOBR2218361053106,74
M. WolfeZÁL2593531165406,71
L. DevittZÁL342385102010606,71
Leigh Robert Kavanagh64110030206,71
Gianfranco FacchineriOBR3126700081706,65
A. KazeemOBR166820100206,58
S. WalshZÁL342329534317706,54
C. McCormackZÁL133990010106,51
O. WilliamsZÁL30178211156506,47
F. LombotoÚTO2581221167106,38
Connor BarrattOBR2617520010406,33
A. PiesoldZÁL143391131106,15
F. PierrotÚTO2899550259206,09
D. ConnollyÚTO101500010005,31
N. Fleuriau ChateauÚTO3400010004,95
Junior ThiamZÁL6120000002,24
J. MorahanOBR100000000,00

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Galway United: soupiska

Brankáři

Obránci

Záložníci

Útočníci

Galway United: přestupy

Příchody

  • Cillian TollettAthlone Town · návrat z hostování25. 8. 26
  • A. O'ConnorHarrogate Town · volný hráč12. 8. 26
  • V. Angelinijerv · volný hráč30. 7. 26
  • Leigh Robert KavanaghBohemians · hostování30. 6. 26
  • D. ConnollyGlentoran · volný hráč30. 6. 26
  • Connor BarrattBarnsley · hostování2. 2. 26
  • N. FleuriauVancouver Whitecaps · volný hráč25. 1. 26
  • Hugo Alberto Pires da CunhaFamalicao · volný hráč25. 1. 26

Odchody

  • C. GleesonGleeson Conor · volný hráč29. 7. 26
  • B. ReganTreaty United · volný hráč15. 7. 26
  • C. McCormackMcCormack Conor · konec kariéry11. 7. 26
  • C. WhelanTreaty United · volný hráč1. 7. 26
  • Cillian TollettAthlone Town · hostování12. 2. 26
  • G. CunninghamCunningham Greg · konec kariéry26. 1. 26
  • J. SiviLoznica · volný hráč19. 1. 26

Galway United: základní údaje

ZeměIrsko
Založen2013
StadionEamonn Deacy Park
Kapacita5 000
Povrchpřírodní tráva
Místo v tabulce6. · 42 bodů

Galway United: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Galway United?

Galway United hraje domácí zápasy na stadionu Eamonn Deacy Park (Galway) s kapacitou 5 000 diváků.

Kolikátý je Galway United v tabulce?

Galway United je v soutěži League of Ireland Premier Division na 6. místě se 42 body po 35 zápasech (10 výher, 12 remíz, 13 proher).

Kdy hraje Galway United příště?

Nejbližší zápas: Drogheda United – Galway United, pá 30. 10. · 20:45 (League of Ireland Premier Division).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Galway United?

Poslední ligový zápas: Galway United 0–0 St Patrick's Athl. (23. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Galway United?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je K. Twardek, který dal 8 gólů.

Galway United: zápasy, tabulka a předpovědi

Galway United (Irsko) hraje v sezóně tyto soutěže: League of Ireland Premier Division, FAI Cup. Najdete tu program a výsledky, postavení v tabulce, čísla z celé sezóny, soupisku i nejlepší hráče týmu. Tipy na ligová utkání (League of Ireland Premier Division) shrnuje stránka soutěže, další předpovědi jsou v sekci Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.