Fotbal
Domů › Týmy › Shelbourne
Shelbourne

Shelbourne: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Irsko · založen 1895 · Tolka Park

Shelbourne: soutěže v sezóně 2026

Shelbourne: nejbližší zápasy

Shelbourne: poslední výsledky

Forma v lizeVVVRV
23. 10. 26Bohemians0–1ShelbourneLeague of Ireland Premier Division
16. 10. 26St Patrick's Athl.1–2Shelbourne
League of Ireland Premier Division
9. 10. 26Shelbourne5–1Sligo Rovers
League of Ireland Premier Division
25. 9. 26Galway United1–1Shelbourne
League of Ireland Premier Division
18. 9. 26Dundalk2–3Shelbourne
League of Ireland Premier Division
14. 9. 26Shelbourne1–2Drogheda United
League of Ireland Premier Division
11. 9. 26Shelbourne0–1Derry City
League of Ireland Premier Division
4. 9. 26Shamrock Rovers0–0Shelbourne
League of Ireland Premier Division

Shelbourne: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

pá 30. 10. · 20:45ShelbourneTipWaterford
League of Ireland Premier Division
Odehrané zápasy sezóny
23. 10. 26Bohemians0–1Shelbourne
League of Ireland Premier Division
16. 10. 26St Patrick's Athl.1–2Shelbourne
League of Ireland Premier Division
9. 10. 26Shelbourne5–1Sligo Rovers
League of Ireland Premier Division
25. 9. 26Galway United1–1Shelbourne
League of Ireland Premier Division
18. 9. 26Dundalk2–3Shelbourne
League of Ireland Premier Division
14. 9. 26Shelbourne1–2Drogheda United
League of Ireland Premier Division
11. 9. 26Shelbourne0–1Derry City
League of Ireland Premier Division
4. 9. 26Shamrock Rovers0–0Shelbourne
League of Ireland Premier Division
28. 8. 26Galway United1–1Shelbourne
League of Ireland Premier Division
13. 8. 26Shelbourne2–2Ajax
Konferenční liga UEFA
9. 8. 26Shelbourne1–2St Patrick's Athl.
League of Ireland Premier Division
6. 8. 26Ajax3–1Shelbourne
Konferenční liga UEFA
2. 8. 26Waterford1–0Shelbourne
League of Ireland Premier Division
30. 7. 26Kalju Nomme2–1Shelbourne
Konferenční liga UEFA
23. 7. 26Shelbourne5–2Kalju Nomme
Konferenční liga UEFA
17. 7. 26Kerry FC2–2Shelbourne
FAI Cup
3. 7. 26Shelbourne2–1Dundalk
League of Ireland Premier Division
27. 6. 26Sligo Rovers2–2Shelbourne
League of Ireland Premier Division
22. 6. 26Shelbourne0–3Bohemians
League of Ireland Premier Division
19. 6. 26Drogheda United2–2Shelbourne
League of Ireland Premier Division
12. 6. 26Shelbourne2–1Shamrock Rovers
League of Ireland Premier Division
29. 5. 26Shelbourne1–1Galway United
League of Ireland Premier Division
25. 5. 26Derry City0–0Shelbourne
League of Ireland Premier Division
22. 5. 26Shelbourne2–1Waterford
League of Ireland Premier Division
15. 5. 26St Patrick's Athl.0–1Shelbourne
League of Ireland Premier Division
8. 5. 26Shelbourne0–0Sligo Rovers
League of Ireland Premier Division
4. 5. 26Bohemians2–2Shelbourne
League of Ireland Premier Division
1. 5. 26Dundalk1–2Shelbourne
League of Ireland Premier Division
24. 4. 26Shelbourne3–4Drogheda United
League of Ireland Premier Division
17. 4. 26Shelbourne1–2Derry City
League of Ireland Premier Division
6. 4. 26Shamrock Rovers3–2Shelbourne
League of Ireland Premier Division
3. 4. 26Shelbourne2–3Dundalk
League of Ireland Premier Division
21. 3. 26Sligo Rovers0–1Shelbourne
League of Ireland Premier Division
16. 3. 26Shelbourne0–0Bohemians
League of Ireland Premier Division
13. 3. 26Derry City1–2Shelbourne
League of Ireland Premier Division
9. 3. 26Shelbourne2–2Shamrock Rovers
League of Ireland Premier Division
6. 3. 26Shelbourne2–3St Patrick's Athl.
League of Ireland Premier Division
27. 2. 26Drogheda United1–2Shelbourne
League of Ireland Premier Division
20. 2. 26Shelbourne1–1Galway United
League of Ireland Premier Division
6. 2. 26Waterford1–1Shelbourne
League of Ireland Premier Division

Aktualizováno: 26. října 2026

Shelbourne: místo v tabulce – League of Ireland Premier Division

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
2Bohemians3518-8-960:4262PVPVV
3St Patrick's Athl.3517-9-953:2860RPPVV
4Shelbourne3512-13-1050:4749VVVRV
5Derry City3511-14-1048:4547VVPVR
6Galway United3510-12-1346:5142RPVRP

Shelbourne: statistiky sezóny (League of Ireland Premier Division)

Vstřelené góly na zápas1,4
Obdržené góly na zápas1,3
Doma: vstřelené / obdržené1,5 / 1,6
Venku: vstřelené / obdržené1,4 / 1,1
Zápasy bez obdrženého gólu7
Zápasy bez vstřeleného gólu7

Karty

Žluté karty108
Žluté karty na zápas3,1
Červené karty3

Nejčastější formace

4-2-3-1 (13×) · 3-5-2 (7×) · 3-4-2-1 (3×)

Shelbourne: statistiky hráčů (League of Ireland Premier Division)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
H. WoodÚTO241979854123307,40
O. CaseyOBR14116900141306,98
P. BarrettOBR17135120146606,97
M. OdubekoÚTO15698422310206,96
J. MartinÚTO201180823516506,88
Z. RossiOBR97871041206,88
K. McInroyZÁL27216612307806,87
D. KellyZÁL3120618438151106,83
K. LedwidgeOBR3529630171306,83
J. LunneyZÁL2315110031806,82
Jack Henry-FrancisZÁL27185922125706,79
James Barry NorrisOBR2214822232406,64
M. MbengZÁL20138112142206,55
E. CaffreyZÁL32217711267406,54
A. CooteZÁL301212222012616,35
M. UntergrabnerOBR2920020006,31
R. FreitasÚTO2495902189506,16
S. MooreÚTO1667321149206,15
S. BoydÚTO2584340135406,14
S. GannonOBR2211290051606,07
S. BoneOBR23152011111505,92
I. LundgrenZÁL135370383305,55
W. JarvisÚTO228911151205,29
E. ChapmanZÁL103210011005,11
J. WunaÚTO2140000003,17
Daniel RingÚTO3230000002,53
James RocheOBR41170010102,31

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Shelbourne: soupiska

Brankáři

13M. JohnsonNárodnostSkotskoVěk21 letVýška191 cmHmotnost75 kg
19E. BeachNárodnostWalesVěk22 letVýška196 cmHmotnost72 kg31C. WalshNárodnostRepublic of IrelandVěk20 let
73Finn MoylanVěk17 let
74C. CampionVěk18 let

Obránci

Záložníci

Útočníci

Shelbourne: přestupy

Příchody

  • M. UntergrabnerFloridsdorfer AC · volný hráč28. 8. 26
  • M. JohnsonHibernian · hostování21. 7. 26
  • E. BeachKilmarnock · přestup19. 7. 26
  • Daniel RingBray Wanderers · návrat z hostování14. 7. 26
  • Z. RossiCambridge United · hostování21. 2. 26
  • James RocheAthlone Town · návrat z hostování20. 2. 26
  • W. JarvisNotts County · přestup4. 2. 26
  • R. FreitasVarzim · přestup18. 1. 26

Odchody

  • Wessel SpeelMinnesota United FC · návrat z hostování30. 7. 26
  • J. BaileyLongford Town · hostování25. 7. 26
  • I. LundgrenRanheim · hostování20. 7. 26
  • H. WoodStockport County · přestup15. 7. 26
  • Z. RossiCambridge United · návrat z hostování29. 6. 26
  • T. WilsonDundalk · volný hráč11. 2. 26
  • James RocheAthlone Town · hostování29. 1. 26
  • Daniel RingBray Wanderers · hostování29. 1. 26

Shelbourne: základní údaje

ZeměIrsko
Založen1895
StadionTolka Park
Kapacita9 681
Povrchpřírodní tráva
Místo v tabulce4. · 49 bodů

Shelbourne: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Shelbourne?

Shelbourne hraje domácí zápasy na stadionu Tolka Park (Dublin) s kapacitou 9 681 diváků.

Kolikátý je Shelbourne v tabulce?

Shelbourne je v soutěži League of Ireland Premier Division na 4. místě s 49 body po 35 zápasech (12 výher, 13 remíz, 10 proher).

Kdy hraje Shelbourne příště?

Nejbližší zápas: Shelbourne – Waterford, pá 30. 10. · 20:45 (League of Ireland Premier Division).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Shelbourne?

Poslední ligový zápas: Bohemians 0–1 Shelbourne (23. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Shelbourne?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je D. Kelly, který dal 9 gólů.

Shelbourne: zápasy, tabulka a předpovědi

Shelbourne (Irsko) hraje v sezóně tyto soutěže: League of Ireland Premier Division, Konferenční liga UEFA, FAI Cup. Najdete tu program a výsledky, postavení v tabulce, čísla z celé sezóny, soupisku i nejlepší hráče týmu. Tipy na ligová utkání (League of Ireland Premier Division) shrnuje stránka soutěže, další předpovědi jsou v sekci Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.