Fotbal
Domů › Týmy › St Patrick's Athl.
St Patrick's Athl.

St Patrick's Athl.: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Irsko · založen 1929 · Richmond Park

St Patrick's Athl.: soutěže v sezóně 2026

St Patrick's Athl.: nejbližší zápasy

St Patrick's Athl.: poslední výsledky

Forma v lizeRPPVV
23. 10. 26Galway United0–0St Patrick's Athl.League of Ireland Premier Division19. 10. 26Derry City1–0St Patrick's Athl.League of Ireland Premier Division
16. 10. 26St Patrick's Athl.1–2Shelbourne
League of Ireland Premier Division
19. 9. 26Sligo Rovers0–1St Patrick's Athl.
League of Ireland Premier Division
14. 9. 26Dundalk0–4St Patrick's Athl.
League of Ireland Premier Division
11. 9. 26St Patrick's Athl.2–0Shamrock Rovers
League of Ireland Premier Division
5. 9. 26St Patrick's Athl.1–1Bohemians
FAI Cup
28. 8. 26St Patrick's Athl.0–2Waterford
League of Ireland Premier Division

St Patrick's Athl.: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

pá 30. 10. · 20:45St Patrick's Athl.TipBohemians
League of Ireland Premier Division
Odehrané zápasy sezóny
23. 10. 26Galway United0–0St Patrick's Athl.
League of Ireland Premier Division
19. 10. 26Derry City1–0St Patrick's Athl.
League of Ireland Premier Division
16. 10. 26St Patrick's Athl.1–2Shelbourne
League of Ireland Premier Division
19. 9. 26Sligo Rovers0–1St Patrick's Athl.
League of Ireland Premier Division
14. 9. 26Dundalk0–4St Patrick's Athl.
League of Ireland Premier Division
11. 9. 26St Patrick's Athl.2–0Shamrock Rovers
League of Ireland Premier Division
5. 9. 26St Patrick's Athl.1–1Bohemians
FAI Cup
28. 8. 26St Patrick's Athl.0–2Waterford
League of Ireland Premier Division
21. 8. 26Drogheda United0–2St Patrick's Athl.
League of Ireland Premier Division
16. 8. 26St Patrick's Athl.3–2Shamrock Rovers
FAI Cup
9. 8. 26Shelbourne1–2St Patrick's Athl.
League of Ireland Premier Division
2. 8. 26St Patrick's Athl.1–1Derry City
League of Ireland Premier Division
24. 7. 26St Patrick's Athl.1–1Dundalk
League of Ireland Premier Division
17. 7. 26St Patrick's Athl.2–1Wexford
FAI Cup
10. 7. 26Waterford1–1St Patrick's Athl.
League of Ireland Premier Division
3. 7. 26St Patrick's Athl.3–0Galway United
League of Ireland Premier Division
26. 6. 26Bohemians2–0St Patrick's Athl.
League of Ireland Premier Division
19. 6. 26St Patrick's Athl.2–0Sligo Rovers
League of Ireland Premier Division
12. 6. 26St Patrick's Athl.2–0Drogheda United
League of Ireland Premier Division
29. 5. 26Shamrock Rovers1–0St Patrick's Athl.
League of Ireland Premier Division
22. 5. 26Derry City0–0St Patrick's Athl.
League of Ireland Premier Division
15. 5. 26St Patrick's Athl.0–1Shelbourne
League of Ireland Premier Division
8. 5. 26St Patrick's Athl.4–1Waterford
League of Ireland Premier Division
4. 5. 26Sligo Rovers1–1St Patrick's Athl.
League of Ireland Premier Division
1. 5. 26Galway United2–2St Patrick's Athl.
League of Ireland Premier Division
24. 4. 26St Patrick's Athl.3–1Bohemians
League of Ireland Premier Division
17. 4. 26Drogheda United1–3St Patrick's Athl.
League of Ireland Premier Division
10. 4. 26St Patrick's Athl.0–1Shamrock Rovers
League of Ireland Premier Division
6. 4. 26Dundalk2–0St Patrick's Athl.
League of Ireland Premier Division
3. 4. 26St Patrick's Athl.4–1Sligo Rovers
League of Ireland Premier Division
20. 3. 26Waterford0–2St Patrick's Athl.
League of Ireland Premier Division
16. 3. 26St Patrick's Athl.0–0Derry City
League of Ireland Premier Division
13. 3. 26St Patrick's Athl.4–1Drogheda United
League of Ireland Premier Division
6. 3. 26Shelbourne2–3St Patrick's Athl.
League of Ireland Premier Division
2. 3. 26St Patrick's Athl.1–0Galway United
League of Ireland Premier Division
27. 2. 26St Patrick's Athl.4–0Dundalk
League of Ireland Premier Division
20. 2. 26Shamrock Rovers2–0St Patrick's Athl.
League of Ireland Premier Division
8. 2. 26Bohemians0–0St Patrick's Athl.
League of Ireland Premier Division

Aktualizováno: 26. října 2026

St Patrick's Athl.: místo v tabulce – League of Ireland Premier Division

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
1Shamrock Rovers3520-8-758:3568VPVVV
2Bohemians3518-8-960:4262PVPVV
3St Patrick's Athl.3517-9-953:2860RPPVV
4Shelbourne3512-13-1050:4749VVVRV
5Derry City3511-14-1048:4547VVPVR

St Patrick's Athl.: statistiky sezóny (League of Ireland Premier Division)

Vstřelené góly na zápas1,5
Obdržené góly na zápas0,8
Doma: vstřelené / obdržené1,9 / 0,7
Venku: vstřelené / obdržené1,2 / 0,9
Zápasy bez obdrženého gólu14
Zápasy bez vstřeleného gólu12

Karty

Žluté karty55
Žluté karty na zápas1,6
Červené karty1

Nejčastější formace

4-4-2 (10×) · 5-3-2 (4×) · 3-5-2 (4×)

St Patrick's Athl.: statistiky hráčů (League of Ireland Premier Division)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
S. HoareOBR29237621347807,30
J. RedmondOBR35317512259507,26
J. LennonZÁL31247123289807,20
L. TurnerOBR34301223258307,18
K. LeavyZÁL282243634222207,07
A. KeenaÚTO3015731047127006,97
C. ForresterZÁL27115631268206,81
R. EdmondsonÚTO3523511018437406,76
Z. ElbouzediOBR21143044167006,72
A. OlusanyaÚTO1057122187306,57
M. MataÚTO1430710187106,56
B. BaggleyZÁL33227812206106,50
J. McClellandOBR26146512165206,40
J. BrownOBR31233913246506,38
S. PowerÚTO1140010006,30
R. PalmerZÁL241116312210306,27
A. BreslinOBR2810271082106,22
D. NugentZÁL30140210124106,09
T. GrivostiOBR106640010105,68
S. RooneyÚTO7700152004,91
R. SheridanZÁL1142611136204,87
R. BartleyZÁL2110000004,67
G. NzingoZÁL71110032004,27
R. BoyceOBR51450000103,40
B. CannyOBR190000003,30
S. McHaleOBR2310000002,67

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

St Patrick's Athl.: soupiska

Brankáři

Obránci

Záložníci

Útočníci

St Patrick's Athl.: přestupy

Příchody

  • A. OlusanyaKalmar FF · přestup27. 7. 26
  • G. NzingoSwansea City U21 · volný hráč28. 1. 26
  • G. NzingoSwansea · volný hráč28. 1. 26
  • R. EdmondsonCentral Coast Mariners · volný hráč26. 1. 26
  • D. NugentShamrock Rovers · přestup7. 1. 26

Odchody

  • D. CostelloUCD · volný hráč31. 7. 26
  • T. GrivostiDundalk · přestup27. 7. 26
  • M. O'HaraO'Hara Matthew · volný hráč27. 7. 26
  • G. NzingoNzingo Glory · volný hráč25. 7. 26
  • R. BartleyWexford · hostování2. 7. 26
  • Ryan McLaughlinBrooklyn · volný hráč1. 3. 26
  • A. SjöbergEskilsminne · volný hráč16. 2. 26
  • J. OyenugaTreaty United · volný hráč12. 2. 26

St Patrick's Athl.: základní údaje

ZeměIrsko
Založen1929
StadionRichmond Park
Kapacita5 500
Povrchpřírodní tráva
Místo v tabulce3. · 60 bodů

St Patrick's Athl.: časté otázky

Na kterém stadionu hraje St Patrick's Athl.?

St Patrick's Athl. hraje domácí zápasy na stadionu Richmond Park (Dublin) s kapacitou 5 500 diváků.

Kolikátý je St Patrick's Athl. v tabulce?

St Patrick's Athl. je v soutěži League of Ireland Premier Division na 3. místě se 60 body po 35 zápasech (17 výher, 9 remíz, 9 proher).

Kdy hraje St Patrick's Athl. příště?

Nejbližší zápas: St Patrick's Athl. – Bohemians, pá 30. 10. · 20:45 (League of Ireland Premier Division).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu St Patrick's Athl.?

Poslední ligový zápas: Galway United 0–0 St Patrick's Athl. (23. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu St Patrick's Athl.?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je A. Keena, který dal 10 gólů.

St Patrick's Athl.: zápasy, tabulka a předpovědi

Na této stránce najdete přehled týmu St Patrick's Athl. (Irsko) ve všech soutěžích sezóny (League of Ireland Premier Division, FAI Cup): nejbližší zápasy, poslední výsledky, místo v tabulce, statistiky sezóny a klíčové hráče. Předpovědi na zápasy soutěže League of Ireland Premier Division jsou na stránce ligy, všechny předpovědi na stránce Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.