Fotbal
Domů › Týmy › Bohemians
Bohemians

Bohemians: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Irsko · založen 1890 · Dalymount Park

Bohemians: soutěže v sezóně 2026

Bohemians: nejbližší zápasy

Bohemians: poslední výsledky

Forma v lizePVPVV
23. 10. 26Bohemians0–1ShelbourneLeague of Ireland Premier Division
16. 10. 26Bohemians2–1Waterford
League of Ireland Premier Division
12. 10. 26Shamrock Rovers2–1Bohemians
League of Ireland Premier Division
9. 10. 26Bohemians0–2Waterford
FAI Cup
2. 10. 26Dundalk1–2Bohemians
League of Ireland Premier Division
18. 9. 26Bohemians2–1Drogheda United
League of Ireland Premier Division
11. 9. 26Galway United2–3Bohemians
League of Ireland Premier Division
5. 9. 26St Patrick's Athl.1–1Bohemians
FAI Cup

Bohemians: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

ne 19. 7. · 15:00Ringmahon Rangers–Bohemians
FAI Cup
pá 30. 10. · 20:45St Patrick's Athl.TipBohemians
League of Ireland Premier Division
Odehrané zápasy sezóny
23. 10. 26Bohemians0–1Shelbourne
League of Ireland Premier Division
16. 10. 26Bohemians2–1Waterford
League of Ireland Premier Division
12. 10. 26Shamrock Rovers2–1Bohemians
League of Ireland Premier Division
9. 10. 26Bohemians0–2Waterford
FAI Cup
2. 10. 26Dundalk1–2Bohemians
League of Ireland Premier Division
18. 9. 26Bohemians2–1Drogheda United
League of Ireland Premier Division
11. 9. 26Galway United2–3Bohemians
League of Ireland Premier Division
5. 9. 26St Patrick's Athl.1–1Bohemians
FAI Cup
28. 8. 26Bohemians3–0Sligo Rovers
League of Ireland Premier Division
21. 8. 26Bohemians5–3Derry City
League of Ireland Premier Division
16. 8. 26Bohemians4–0Longford Town
FAI Cup
13. 8. 26FC Midtjylland3–2Bohemians
Konferenční liga UEFA
9. 8. 26Waterford3–1Bohemians
League of Ireland Premier Division
6. 8. 26Bohemians0–2FC Midtjylland
Konferenční liga UEFA
2. 8. 26Bohemians1–1Galway United
League of Ireland Premier Division
30. 7. 26Ballkani3–2Bohemians
Konferenční liga UEFA
22. 7. 26Bohemians2–1Ballkani
Konferenční liga UEFA
16. 7. 26St Joseph S Fc0–0Bohemians
Konferenční liga UEFA
9. 7. 26Bohemians2–0St Joseph S Fc
Konferenční liga UEFA
3. 7. 26Drogheda United0–2Bohemians
League of Ireland Premier Division
26. 6. 26Bohemians2–0St Patrick's Athl.
League of Ireland Premier Division
22. 6. 26Shelbourne0–3Bohemians
League of Ireland Premier Division
19. 6. 26Bohemians1–2Dundalk
League of Ireland Premier Division
12. 6. 26Derry City4–1Bohemians
League of Ireland Premier Division
29. 5. 26Sligo Rovers1–3Bohemians
League of Ireland Premier Division
25. 5. 26Bohemians1–2Shamrock Rovers
League of Ireland Premier Division
22. 5. 26Galway United2–4Bohemians
League of Ireland Premier Division
15. 5. 26Bohemians2–1Drogheda United
League of Ireland Premier Division
8. 5. 26Dundalk1–3Bohemians
League of Ireland Premier Division
4. 5. 26Bohemians2–2Shelbourne
League of Ireland Premier Division
1. 5. 26Bohemians1–1Derry City
League of Ireland Premier Division
24. 4. 26St Patrick's Athl.3–1Bohemians
League of Ireland Premier Division
17. 4. 26Shamrock Rovers2–1Bohemians
League of Ireland Premier Division
10. 4. 26Bohemians1–2Sligo Rovers
League of Ireland Premier Division
6. 4. 26Bohemians1–1Waterford
League of Ireland Premier Division
3. 4. 26Drogheda United0–0Bohemians
League of Ireland Premier Division
20. 3. 26Bohemians1–1Dundalk
League of Ireland Premier Division
16. 3. 26Shelbourne0–0Bohemians
League of Ireland Premier Division
13. 3. 26Bohemians1–0Galway United
League of Ireland Premier Division
6. 3. 26Waterford0–1Bohemians
League of Ireland Premier Division
27. 2. 26Bohemians3–2Shamrock Rovers
League of Ireland Premier Division
20. 2. 26Derry City0–1Bohemians
League of Ireland Premier Division
14. 2. 26Sligo Rovers0–4Bohemians
League of Ireland Premier Division
8. 2. 26Bohemians0–0St Patrick's Athl.
League of Ireland Premier Division

Aktualizováno: 26. října 2026

Bohemians: místo v tabulce – League of Ireland Premier Division

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
1Shamrock Rovers3520-8-758:3568VPVVV
2Bohemians3518-8-960:4262PVPVV
3St Patrick's Athl.3517-9-953:2860RPPVV
4Shelbourne3512-13-1050:4749VVVRV

Bohemians: statistiky sezóny (League of Ireland Premier Division)

Vstřelené góly na zápas1,7
Obdržené góly na zápas1,2
Doma: vstřelené / obdržené1,6 / 1,2
Venku: vstřelené / obdržené1,8 / 1,2
Zápasy bez obdrženého gólu11
Zápasy bez vstřeleného gólu4

Karty

Žluté karty59
Žluté karty na zápas1,7
Červené karty4

Nejčastější formace

4-2-3-1 (25×) · 3-4-1-2 (3×) · 3-5-2 (2×)

Bohemians: statistiky hráčů (League of Ireland Premier Division)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
D. DevoyZÁL3127144545181117,48
R. TierneyZÁL3527171134428607,11
S. ToddOBR2823592083307,07
J. FloresZÁL31226714265507,07
J. McManusZÁL1640000007,00
P. HickeyOBR342834513114506,98
Leigh Robert KavanaghOBR51200020006,93
S. MullenOBR23165201127506,90
C. ByrneZÁL24152400104216,85
H. VaughanZÁL291474342511506,72
D. PowerOBR34272200103206,71
C. WhelanÚTO3520991364629006,69
M. StrodsZÁL228352485206,65
C. ParsonsÚTO311524422512206,49
A. McDonnellZÁL258381094306,43
S. DialloZÁL198460221106,43
D. James-TaylorÚTO231125542512106,39
H. MartinÚTO6750022006,34
Zane MyersOBR2068021176106,28
J. HarpurÚTO2280010006,25
D. RooneyÚTO241453332611206,23
R. BurkeOBR62891075005,77
N. MorahanZÁL226080000105,66
P. MaddenÚTO2270000003,35

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Bohemians: soupiska

Brankáři

Obránci

Záložníci

Útočníci

9C. WhelanNárodnostRepublic of IrelandVěk25 letVýška180 cmHmotnost60 kg11D. RooneyNárodnostRepublic of IrelandVěk27 let
18D. James-TaylorNárodnostAnglieVěk24 let
28H. MartinVěk25 let
41P. MaddenNárodnostRepublic of IrelandVěk35 letVýška183 cmHmotnost76 kg

Bohemians: přestupy

Příchody

  • P. MaddenChesterfield · volný hráč10. 8. 26
  • Josh AdamČeské Budějovice · volný hráč2. 8. 26
  • R. BrennanCobh Ramblers · návrat z hostování14. 7. 26
  • H. VaughanHull City · volný hráč30. 6. 26
  • Zane MyersHull City · volný hráč21. 2. 26
  • D. PowerCheltenham · přestup28. 1. 26
  • S. MullenTorino · hostování26. 1. 26
  • S. DialloDerry City · volný hráč21. 1. 26

Odchody

  • J. OkedinaBarnsley · volný hráč14. 9. 26
  • Leigh Robert KavanaghGalway United · hostování30. 6. 26
  • H. VaughanHull City · návrat z hostování29. 6. 26
  • J. McManusSligo Rovers · hostování21. 2. 26
  • R. BrennanCobh Ramblers · hostování11. 2. 26
  • J. TalbotCorpus Christi · volný hráč30. 1. 26
  • B. GilmoreSt Mochta's · volný hráč21. 1. 26
  • J. HoughLongford Town · volný hráč16. 1. 26

Bohemians: základní údaje

ZeměIrsko
Založen1890
StadionDalymount Park
Kapacita4 443
Povrchpřírodní tráva
Místo v tabulce2. · 62 bodů

Bohemians: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Bohemians?

Bohemians hraje domácí zápasy na stadionu Dalymount Park (Dublin) s kapacitou 4 443 diváků.

Kolikátý je Bohemians v tabulce?

Bohemians je v soutěži League of Ireland Premier Division na 2. místě se 62 body po 35 zápasech (18 výher, 8 remíz, 9 proher).

Kdy hraje Bohemians příště?

Nejbližší zápas: St Patrick's Athl. – Bohemians, pá 30. 10. · 20:45 (League of Ireland Premier Division).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Bohemians?

Poslední ligový zápas: Bohemians 0–1 Shelbourne (23. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Bohemians?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je C. Whelan, který dal 13 gólů.

Bohemians: zápasy, tabulka a předpovědi

Bohemians (Irsko) hraje v sezóně tyto soutěže: League of Ireland Premier Division, Konferenční liga UEFA, FAI Cup. Najdete tu program a výsledky, postavení v tabulce, čísla z celé sezóny, soupisku i nejlepší hráče týmu. Tipy na ligová utkání (League of Ireland Premier Division) shrnuje stránka soutěže, další předpovědi jsou v sekci Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.