Fotbal
Domů › Týmy › Sligo Rovers
Sligo Rovers

Sligo Rovers: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Irsko · založen 1928 · The Showgrounds

Sligo Rovers: soutěže v sezóně 2026

Sligo Rovers: nejbližší zápasy

Sligo Rovers: poslední výsledky

Forma v lizePRPPP
23. 10. 26Shamrock Rovers4–0Sligo RoversLeague of Ireland Premier Division
17. 10. 26Sligo Rovers1–1Dundalk
League of Ireland Premier Division
9. 10. 26Shelbourne5–1Sligo Rovers
League of Ireland Premier Division
19. 9. 26Sligo Rovers0–1St Patrick's Athl.
League of Ireland Premier Division
14. 9. 26Sligo Rovers1–3Galway United
League of Ireland Premier Division
11. 9. 26Drogheda United2–0Sligo Rovers
League of Ireland Premier Division
4. 9. 26Waterford3–0Sligo Rovers
FAI Cup
28. 8. 26Bohemians3–0Sligo Rovers
League of Ireland Premier Division

Sligo Rovers: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

pá 30. 10. · 20:45Sligo RoversTipDerry City
League of Ireland Premier Division
Odehrané zápasy sezóny
23. 10. 26Shamrock Rovers4–0Sligo Rovers
League of Ireland Premier Division
17. 10. 26Sligo Rovers1–1Dundalk
League of Ireland Premier Division
9. 10. 26Shelbourne5–1Sligo Rovers
League of Ireland Premier Division
19. 9. 26Sligo Rovers0–1St Patrick's Athl.
League of Ireland Premier Division
14. 9. 26Sligo Rovers1–3Galway United
League of Ireland Premier Division
11. 9. 26Drogheda United2–0Sligo Rovers
League of Ireland Premier Division
4. 9. 26Waterford3–0Sligo Rovers
FAI Cup
28. 8. 26Bohemians3–0Sligo Rovers
League of Ireland Premier Division
21. 8. 26Sligo Rovers0–0Waterford
League of Ireland Premier Division
15. 8. 26Sligo Rovers4–0Kerry FC
FAI Cup
7. 8. 26Derry City2–0Sligo Rovers
League of Ireland Premier Division
31. 7. 26Dundalk1–1Sligo Rovers
League of Ireland Premier Division
25. 7. 26Sligo Rovers2–2Drogheda United
League of Ireland Premier Division
18. 7. 26Janesboro0–4Sligo Rovers
FAI Cup
11. 7. 26Galway United3–2Sligo Rovers
League of Ireland Premier Division
3. 7. 26Sligo Rovers1–2Shamrock Rovers
League of Ireland Premier Division
27. 6. 26Sligo Rovers2–2Shelbourne
League of Ireland Premier Division
19. 6. 26St Patrick's Athl.2–0Sligo Rovers
League of Ireland Premier Division
12. 6. 26Waterford4–0Sligo Rovers
League of Ireland Premier Division
29. 5. 26Sligo Rovers1–3Bohemians
League of Ireland Premier Division
22. 5. 26Shamrock Rovers1–2Sligo Rovers
League of Ireland Premier Division
16. 5. 26Sligo Rovers1–4Galway United
League of Ireland Premier Division
8. 5. 26Shelbourne0–0Sligo Rovers
League of Ireland Premier Division
4. 5. 26Sligo Rovers1–1St Patrick's Athl.
League of Ireland Premier Division
1. 5. 26Drogheda United1–0Sligo Rovers
League of Ireland Premier Division
25. 4. 26Sligo Rovers2–0Dundalk
League of Ireland Premier Division
18. 4. 26Sligo Rovers2–0Waterford
League of Ireland Premier Division
10. 4. 26Bohemians1–2Sligo Rovers
League of Ireland Premier Division
6. 4. 26Sligo Rovers0–0Derry City
League of Ireland Premier Division
3. 4. 26St Patrick's Athl.4–1Sligo Rovers
League of Ireland Premier Division
21. 3. 26Sligo Rovers0–1Shelbourne
League of Ireland Premier Division
16. 3. 26Dundalk1–0Sligo Rovers
League of Ireland Premier Division
13. 3. 26Sligo Rovers0–2Shamrock Rovers
League of Ireland Premier Division
7. 3. 26Sligo Rovers2–1Drogheda United
League of Ireland Premier Division
27. 2. 26Galway United1–0Sligo Rovers
League of Ireland Premier Division
20. 2. 26Waterford0–0Sligo Rovers
League of Ireland Premier Division
14. 2. 26Sligo Rovers0–4Bohemians
League of Ireland Premier Division
6. 2. 26Derry City2–1Sligo Rovers
League of Ireland Premier Division

Aktualizováno: 26. října 2026

Sligo Rovers: místo v tabulce – League of Ireland Premier Division

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
8Waterford359-13-1351:5940VVPPR
9Drogheda United359-10-1642:5737PVPPV
10Sligo Rovers355-9-2126:6424PRPPP

Sligo Rovers: statistiky sezóny (League of Ireland Premier Division)

Vstřelené góly na zápas0,7
Obdržené góly na zápas1,8
Doma: vstřelené / obdržené0,9 / 1,6
Venku: vstřelené / obdržené0,6 / 2,1
Zápasy bez obdrženého gólu6
Zápasy bez vstřeleného gólu17

Karty

Žluté karty64
Žluté karty na zápas1,8
Červené karty5

Nejčastější formace

4-2-3-1 (16×) · 4-3-3 (7×) · 3-4-1-2 (4×)

Sligo Rovers: statistiky hráčů (League of Ireland Premier Division)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
W. FitzgeraldOBR25222653148306,96
S. McHaleOBR17142810135106,85
G. McElroyOBR35295510155506,82
C. KavanaghÚTO312038623614206,80
S. BlaneyOBR104480020106,79
C. McHughZÁL28192611155816,74
J. EsuaOBR2420871161506,73
Sean StewartOBR2315670240306,66
K. WooleryÚTO84402082206,60
C. HarkinZÁL102550030406,60
D. PattonZÁL25161010114116,57
L. YoungZÁL87070060206,56
A. MeekisonÚTO27179623196116,55
L. PearceÚTO114500142206,55
J. HakikiZÁL62311011006,53
S. QuirkZÁL20148000133606,52
J. ShorrockZÁL107920194106,52
J. McManusZÁL26194901172406,44
M. TraoréÚTO1678010104106,40
J. McGonigleÚTO41920211006,40
R. O'KaneZÁL191224111610106,30
O. DenhamOBR29218600103306,30
C. LynchZÁL2250000006,30
T. GeorgeZÁL51970010006,22
Reuben GillespieZÁL2540010006,20
A. NolanZÁL22130621138205,69
Kevin ZefiÚTO5980000005,49
K. McDonaghZÁL23530000005,37
Aidan GabbidonOBR52970011105,12
G. PriostiZÁL3300000004,88
Conor CannonOBR1130000100,94
S. Maughan100000000,00
J. O'DonnellÚTO100000000,00

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Sligo Rovers: soupiska

Brankáři

1Liam John HughesNárodnostNorthern IrelandVěk24 let
29S. SargeantNárodnostAnglieVěk28 letVýška187 cmHmotnost67 kg
60R. BrushNárodnostAnglieVěk41 letVýška186 cm
60C. McGarveyVěk16 let

Obránci

Záložníci

6L. YoungNárodnostAnglieVěk32 letVýška173 cmHmotnost72 kg
7J. ShorrockNárodnostAnglieVěk18 letVýška178 cm8J. HakikiNárodnostRepublic of IrelandVěk21 let
10A. MeekisonNárodnostSkotskoVěk23 letVýška180 cm
14J. McManusNárodnostRepublic of IrelandVěk20 let
16C. McHughNárodnostRepublic of IrelandVěk32 letVýška182 cmHmotnost85 kg
20T. GeorgeVěk20 let23K. McDonaghVěk19 let
23K. McDonaghVěk18 let
43C. LynchVěk18 let
48R. Ruane-Dalton
49Jamie O’Malley
50Reuben GillespieVěk19 let50S. MaughanVěk16 let71D. PattonNárodnostRepublic of IrelandVěk17 let

Útočníci

9L. PearceNárodnostRepublic of IrelandVěk21 let
11C. KavanaghNárodnostRepublic of IrelandVěk22 let
19A. NolanNárodnostRepublic of IrelandVěk22 let24J. O'DonnellVěk16 let
28R. O'KaneNárodnostRepublic of IrelandVěk22 let
41K. WooleryNárodnostAnglieVěk30 letVýška182 cm
77Kevin ZefiVěk21 let
C. McCay

Sligo Rovers: přestupy

Příchody

  • K. WooleryTranmere · volný hráč12. 8. 26
  • L. YoungCheltenham · volný hráč12. 8. 26
  • T. GeorgeCardiff · hostování29. 7. 26
  • J. ShorrockPort Vale · hostování27. 7. 26
  • L. PearceCardiff · volný hráč8. 7. 26
  • J. McGonigleColeraine FC · hostování5. 7. 26
  • J. O'DonnellDerry City · volný hráč30. 6. 26
  • Kevin ZefiRoma U20 · volný hráč27. 5. 26

Odchody

  • J. McGonigleColeraine FC · návrat z hostování4. 9. 26
  • C. HarkinFinn Harps · hostování28. 7. 26
  • W. FitzgeraldShamrock Rovers · přestup27. 7. 26
  • G. PriostiFinn Harps · hostování23. 7. 26
  • S. BlaneyLivingston · návrat z hostování29. 6. 26
  • M. TraoréNotts County · návrat z hostování29. 6. 26
  • R. ManningTreaty United · volný hráč5. 3. 26
  • O. EldingHibernian · přestup28. 1. 26

Sligo Rovers: základní údaje

ZeměIrsko
Založen1928
StadionThe Showgrounds
Kapacita6 100
Povrchpřírodní tráva
Místo v tabulce10. · 24 bodů

Sligo Rovers: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Sligo Rovers?

Sligo Rovers hraje domácí zápasy na stadionu The Showgrounds (Sligo) s kapacitou 6 100 diváků.

Kolikátý je Sligo Rovers v tabulce?

Sligo Rovers je v soutěži League of Ireland Premier Division na 10. místě se 24 body po 35 zápasech (5 výher, 9 remíz, 21 proher).

Kdy hraje Sligo Rovers příště?

Nejbližší zápas: Sligo Rovers – Derry City, pá 30. 10. · 20:45 (League of Ireland Premier Division).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Sligo Rovers?

Poslední ligový zápas: Shamrock Rovers 4–0 Sligo Rovers (23. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Sligo Rovers?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je C. Kavanagh, který dal 6 gólů.

Sligo Rovers: zápasy, tabulka a předpovědi

Přehled týmu Sligo Rovers (Irsko): zápasy a výsledky napříč soutěžemi (League of Ireland Premier Division, FAI Cup), tabulka, statistiky, soupiska a střelci. Tipy a kurzy na zápasy soutěže League of Ireland Premier Division najdete na stránce soutěže, ostatní předpovědi v sekci Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.