Fotbal
Domů › Týmy › Drogheda United
Drogheda United

Drogheda United: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Irsko · založen 1975 · Sullivan & Lambe Park

Drogheda United: soutěže v sezóně 2026

Drogheda United: nejbližší zápasy

Drogheda United: poslední výsledky

Forma v lizePVPPV
23. 10. 26Waterford3–1Drogheda UnitedLeague of Ireland Premier Division
16. 10. 26Drogheda United2–0Derry City
League of Ireland Premier Division
8. 10. 26Shamrock Rovers3–1Drogheda United
League of Ireland Premier Division
18. 9. 26Bohemians2–1Drogheda United
League of Ireland Premier Division
14. 9. 26Shelbourne1–2Drogheda United
League of Ireland Premier Division
11. 9. 26Drogheda United2–0Sligo Rovers
League of Ireland Premier Division
4. 9. 26Drogheda United1–2Galway United
FAI Cup
28. 8. 26Drogheda United2–3Dundalk
League of Ireland Premier Division

Drogheda United: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

pá 30. 10. · 20:45Drogheda UnitedTipGalway United
League of Ireland Premier Division
Odehrané zápasy sezóny
23. 10. 26Waterford3–1Drogheda United
League of Ireland Premier Division
16. 10. 26Drogheda United2–0Derry City
League of Ireland Premier Division
8. 10. 26Shamrock Rovers3–1Drogheda United
League of Ireland Premier Division
18. 9. 26Bohemians2–1Drogheda United
League of Ireland Premier Division
14. 9. 26Shelbourne1–2Drogheda United
League of Ireland Premier Division
11. 9. 26Drogheda United2–0Sligo Rovers
League of Ireland Premier Division
4. 9. 26Drogheda United1–2Galway United
FAI Cup
28. 8. 26Drogheda United2–3Dundalk
League of Ireland Premier Division
21. 8. 26Drogheda United0–2St Patrick's Athl.
League of Ireland Premier Division
15. 8. 26College Corinthians0–3Drogheda United
FAI Cup
7. 8. 26Galway United0–0Drogheda United
League of Ireland Premier Division
31. 7. 26Drogheda United0–0Shamrock Rovers
League of Ireland Premier Division
25. 7. 26Sligo Rovers2–2Drogheda United
League of Ireland Premier Division
17. 7. 26Drogheda United4–0Lucan United
FAI Cup
10. 7. 26Dundalk1–2Drogheda United
League of Ireland Premier Division
3. 7. 26Drogheda United0–2Bohemians
League of Ireland Premier Division
26. 6. 26Derry City2–0Drogheda United
League of Ireland Premier Division
19. 6. 26Drogheda United2–2Shelbourne
League of Ireland Premier Division
12. 6. 26St Patrick's Athl.2–0Drogheda United
League of Ireland Premier Division
29. 5. 26Drogheda United3–3Waterford
League of Ireland Premier Division
22. 5. 26Drogheda United1–1Dundalk
League of Ireland Premier Division
18. 5. 26Waterford2–1Drogheda United
League of Ireland Premier Division
15. 5. 26Bohemians2–1Drogheda United
League of Ireland Premier Division
8. 5. 26Drogheda United1–0Derry City
League of Ireland Premier Division
4. 5. 26Shamrock Rovers4–1Drogheda United
League of Ireland Premier Division
1. 5. 26Drogheda United1–0Sligo Rovers
League of Ireland Premier Division
24. 4. 26Shelbourne3–4Drogheda United
League of Ireland Premier Division
17. 4. 26Drogheda United1–3St Patrick's Athl.
League of Ireland Premier Division
6. 4. 26Drogheda United2–3Galway United
League of Ireland Premier Division
3. 4. 26Drogheda United0–0Bohemians
League of Ireland Premier Division
20. 3. 26Derry City2–2Drogheda United
League of Ireland Premier Division
16. 3. 26Drogheda United0–0Shamrock Rovers
League of Ireland Premier Division
13. 3. 26St Patrick's Athl.4–1Drogheda United
League of Ireland Premier Division
7. 3. 26Sligo Rovers2–1Drogheda United
League of Ireland Premier Division
27. 2. 26Drogheda United1–2Shelbourne
League of Ireland Premier Division
20. 2. 26Dundalk1–1Drogheda United
League of Ireland Premier Division
13. 2. 26Drogheda United2–0Waterford
League of Ireland Premier Division
6. 2. 26Galway United0–1Drogheda United
League of Ireland Premier Division

Aktualizováno: 26. října 2026

Drogheda United: místo v tabulce – League of Ireland Premier Division

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
7Dundalk3510-12-1352:5842PRPPP
8Waterford359-13-1351:5940VVPPR
9Drogheda United359-10-1642:5737PVPPV
10Sligo Rovers355-9-2126:6424PRPPP

Drogheda United: statistiky sezóny (League of Ireland Premier Division)

Vstřelené góly na zápas1,2
Obdržené góly na zápas1,6
Doma: vstřelené / obdržené1,2 / 1,2
Venku: vstřelené / obdržené1,2 / 2,0
Zápasy bez obdrženého gólu10
Zápasy bez vstřeleného gólu8

Karty

Žluté karty71
Žluté karty na zápas2,0
Červené karty0

Nejčastější formace

5-3-2 (12×) · 4-2-3-1 (9×) · 3-5-2 (8×)

Drogheda United: statistiky hráčů (League of Ireland Premier Division)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
B. KavanaghÚTO342506554216306,98
C. KeeleyOBR33282921267706,90
W. DavisÚTO25143650159006,88
K. AncelinÚTO72141143006,82
E. AgbajeOBR35292722153506,70
C. O'ConnorZÁL1100000006,70
S. FarrellZÁL3220545127101106,66
M. DoyleZÁL332147903319506,62
R. BrennanZÁL2514252193906,61
J. BucknorOBR197960021206,61
T. OluwaÚTO352365313118306,55
A. QuinnOBR2721351163006,55
Ethan O'BrienZÁL2314240162206,55
C. KaneOBR3529000230306,54
Leo BurneyOBR24159130189606,53
A. BatesZÁL105990031306,48
J. GoddenÚTO30126921134606,32
Dare KareemÚTO123060031005,88
K. CruiseOBR144000230105,62
R. MarkeyÚTO61390064005,55
J. BolgerOBR1912190040305,52
S. McGrathZÁL1150000002,17
D. MareÚTO100000000,00

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Drogheda United: soupiska

Brankáři

1L. DennisonNárodnostSpojené státyVěk29 let
36Theo HennessyVěk19 let
44Fynn Michael Cordell TalleyNárodnostAnglieVěk23 let

Obránci

4A. QuinnNárodnostRepublic of IrelandVěk23 let
5Leo BurneyNárodnostSpojené státyVěk24 letVýška188 cmHmotnost79 kg
7J. BucknorVěk23 let
18J. BolgerNárodnostRepublic of IrelandVěk25 let
22C. KeeleyNárodnostRepublic of IrelandVěk28 let
31K. CruiseNárodnostRepublic of IrelandVěk21 let
32D. MareVěk18 let
34C. DonnellyVěk18 let

Záložníci

2E. AgbajeNárodnostRepublic of IrelandVěk21 let
3C. KaneNárodnostRepublic of IrelandVěk27 let
6J. GoddenVěk22 let
8Ethan O'BrienNárodnostSpojené státyVěk24 letVýška183 cmHmotnost77 kg
10B. KavanaghNárodnostRepublic of IrelandVěk25 letVýška171 cmHmotnost63 kg
15A. BatesNárodnostAnglieVěk24 letVýška170 cmHmotnost64 kg
17S. FarrellNárodnostRepublic of IrelandVěk25 letVýška177 cm
19R. BrennanNárodnostRepublic of IrelandVěk34 letVýška180 cmHmotnost75 kg
33S. McGrathVěk17 let
61Charlie CumminsVěk15 let

Útočníci

9K. AncelinVěk22 let
11T. OluwaNárodnostRepublic of IrelandVěk24 letVýška179 cmHmotnost82 kg
14M. DoyleNárodnostRepublic of IrelandVěk27 letVýška182 cmHmotnost71 kg
24W. DavisNárodnostRepublic of IrelandVěk20 let
25R. MarkeyVěk20 let
26Arjan RamadaniNárodnostRakouskoVěk21 let

Drogheda United: přestupy

Příchody

  • A. BatesTamworth · volný hráč23. 7. 26
  • K. AncelinChattanooga · hostování14. 7. 26
  • J. GoddenWalsall · hostování3. 2. 26
  • F. TalleyKitchee · volný hráč19. 1. 26
  • J. BucknorVentura County · volný hráč10. 1. 26
  • L. BurneySeattle Sounders · volný hráč9. 1. 26

Odchody

  • D. KareemTreaty United · hostování20. 7. 26
  • B. BosakaniFinn Harps · hostování2. 7. 26
  • Z. BawaUmeå FC · volný hráč23. 3. 26
  • P. DoyleDungannon Swifts · volný hráč25. 1. 26
  • J. StrettonTruro City · volný hráč14. 1. 26
  • A. Haper-BaileyOxford City · volný hráč8. 1. 26

Drogheda United: základní údaje

ZeměIrsko
Založen1975
StadionSullivan & Lambe Park
Kapacita3 500
Povrchpřírodní tráva
Místo v tabulce9. · 37 bodů

Drogheda United: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Drogheda United?

Drogheda United hraje domácí zápasy na stadionu Sullivan & Lambe Park (Drogheda) s kapacitou 3 500 diváků.

Kolikátý je Drogheda United v tabulce?

Drogheda United je v soutěži League of Ireland Premier Division na 9. místě se 37 body po 35 zápasech (9 výher, 10 remíz, 16 proher).

Kdy hraje Drogheda United příště?

Nejbližší zápas: Drogheda United – Galway United, pá 30. 10. · 20:45 (League of Ireland Premier Division).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Drogheda United?

Poslední ligový zápas: Waterford 3–1 Drogheda United (23. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Drogheda United?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je M. Doyle, který dal 9 gólů.

Drogheda United: zápasy, tabulka a předpovědi

Přehled týmu Drogheda United (Irsko): zápasy a výsledky napříč soutěžemi (League of Ireland Premier Division, FAI Cup), tabulka, statistiky, soupiska a střelci. Tipy a kurzy na zápasy soutěže League of Ireland Premier Division najdete na stránce soutěže, ostatní předpovědi v sekci Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.