Fotbal
Domů › Týmy › Nottingham Forest
Nottingham Forest

Nottingham Forest: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Anglie · založen 1865 · The City Ground

Nottingham Forest: soutěže v sezóně 2026/27

Nottingham Forest: nejbližší zápasy

so 31. 10. · 16:00Brentford–Nottingham ForestPremier League · Vzájemné zápasy (H2H)
so 7. 11. · 18:30Nottingham Forest–Manchester City
Premier League
so 21. 11. · 16:00Bournemouth–Nottingham Forest
Premier League
pá 27. 11. · 21:00Nottingham Forest–Chelsea
Premier League
st 2. 12. · 21:00Hull City–Nottingham Forest
Premier League

Nottingham Forest: poslední výsledky

Forma v lizeRPPPV
23. 10. 26Ipswich1–1Nottingham Forest
Premier League
18. 10. 26Nottingham Forest0–1Arsenal
Premier League
11. 10. 26Crystal Palace3–1Nottingham Forest
Premier League
19. 9. 26Nottingham Forest0–1Coventry
Premier League
12. 9. 26Aston Villa1–2Nottingham Forest
Premier League
5. 9. 26Nottingham Forest0–0Tottenham
Premier League
29. 8. 26Liverpool2–2Nottingham Forest
Premier League
25. 8. 26Nottingham Forest0–2Leeds
Ligový pohár

Nottingham Forest: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

so 31. 10. · 16:00Brentford–Nottingham Forest
Premier League
so 7. 11. · 18:30Nottingham Forest–Manchester City
Premier League
so 21. 11. · 16:00Bournemouth–Nottingham Forest
Premier League
pá 27. 11. · 21:00Nottingham Forest–Chelsea
Premier League
st 2. 12. · 21:00Hull City–Nottingham Forest
Premier League
so 5. 12. · 16:00Nottingham Forest–Brighton
Premier League
so 12. 12. · 16:00Sunderland–Nottingham Forest
Premier League
so 19. 12. · 16:00Nottingham Forest–Everton
Premier League
ne 27. 12. · 17:30Manchester United–Nottingham Forest
Premier League
st 30. 12. · 20:30Newcastle–Nottingham Forest
Premier League
so 2. 1. · 16:00Nottingham Forest–Fulham
Premier League
út 5. 1. · 20:30Nottingham Forest–Hull City
Premier League
so 16. 1. · 16:00Manchester City–Nottingham Forest
Premier League
so 23. 1. · 16:00Nottingham Forest–Bournemouth
Premier League
so 30. 1. · 16:00Chelsea–Nottingham Forest
Premier League
so 6. 2. · 16:00Nottingham Forest–Brentford
Premier League
st 10. 2. · 21:00Fulham–Nottingham Forest
Premier League
so 20. 2. · 16:00Nottingham Forest–Manchester United
Premier League
so 27. 2. · 16:00Everton–Nottingham Forest
Premier League
st 3. 3. · 21:00Nottingham Forest–Newcastle
Premier League
so 13. 3. · 16:00Tottenham–Nottingham Forest
Premier League
so 20. 3. · 16:00Nottingham Forest–Aston Villa
Premier League
so 10. 4. · 16:00Leeds–Nottingham Forest
Premier League
so 17. 4. · 16:00Nottingham Forest–Liverpool
Premier League
so 24. 4. · 16:00Nottingham Forest–Sunderland
Premier League
so 1. 5. · 16:00Brighton–Nottingham Forest
Premier League
so 8. 5. · 16:00Nottingham Forest–Crystal Palace
Premier League
so 15. 5. · 16:00Arsenal–Nottingham Forest
Premier League
ne 23. 5. · 16:00Nottingham Forest–Ipswich
Premier League
ne 30. 5. · 17:00Coventry–Nottingham Forest
Premier League
Odehrané zápasy sezóny
23. 10. 26Ipswich1–1Nottingham Forest
Premier League
18. 10. 26Nottingham Forest0–1Arsenal
Premier League
11. 10. 26Crystal Palace3–1Nottingham Forest
Premier League
19. 9. 26Nottingham Forest0–1Coventry
Premier League
12. 9. 26Aston Villa1–2Nottingham Forest
Premier League
5. 9. 26Nottingham Forest0–0Tottenham
Premier League
29. 8. 26Liverpool2–2Nottingham Forest
Premier League
25. 8. 26Nottingham Forest0–2Leeds
Ligový pohár
22. 8. 26Nottingham Forest0–1Leeds
Premier League

Aktualizováno: 24. října 2026

Nottingham Forest: zranění a absence

Hráči, kteří chyběli v posledním zápase s hlášenou absencí (23. 10. 26).

  • Igor Jesuszranění lýtka
  • N. Savonazranění kolena

Nottingham Forest: místo v tabulce – Premier League

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
16Crystal Palace72-1-49:177PVRPV
17Bournemouth71-3-39:136VPPRR
18Nottingham Forest81-3-46:106RPPPV
19Coventry82-0-66:156PPVVP
20Sunderland71-1-56:144PPPPR

Nottingham Forest: statistiky sezóny (Premier League)

Vstřelené góly na zápas0,7
Obdržené góly na zápas1,3
Doma: vstřelené / obdržené0,0 / 0,8
Venku: vstřelené / obdržené1,7 / 2,0
Zápasy bez obdrženého gólu1
Zápasy bez vstřeleného gólu4

Karty

Žluté karty16
Žluté karty na zápas2,3
Červené karty0

Nejčastější formace

3-4-2-1 (7×)

Nottingham Forest: statistiky hráčů (Premier League)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
M. Gibbs-WhiteÚTO65401293007,47
N. WilliamsZÁL76300061107,05
MurilloOBR76280193207,02
X. SchlagerZÁL75320041107,00
D. MuñozOBR53840041006,88
J. McAteeZÁL75930073206,85
Igor JesusÚTO52561054106,82
JairOBR54450020206,79
D. NdoyeÚTO746620144106,78
N. DomínguezZÁL2750000006,73
I. SangaréZÁL51520020006,72
L. DelapÚTO643910153206,58
O. DiomandeOBR53440020006,56
C. WoodÚTO6850031006,45
C. Hudson-OdoiÚTO3240000006,37
A. KalimuendoÚTO3300000006,30
O. AinaZÁL53920021305,67
N. MilenkovićOBR32700020105,00
L. NetzOBR3400000004,80

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Nottingham Forest: soupiska

Brankáři

1Keehan WillowsVěk20 let
12Aaron BottVěk21 let
12JohnNárodnostBrazílieVěk29 letVýška196 cmHmotnost91 kg
13S. BendaVěk27 let
26M. SelsNárodnostBelgieVěk33 letVýška188 cmHmotnost75 kg

Obránci

Záložníci

Útočníci

Nottingham Forest: přestupy

Příchody

  • D. MuñozCrystal Palace · přestup30. 8. 26
  • L. DelapChelsea · přestup26. 8. 26
  • S. BendaFulham · volný hráč14. 8. 26
  • O. DiomandeSporting CP · přestup10. 8. 26
  • Gustavo SáFamalicao · přestup28. 7. 26
  • X. SchlagerRB Leipzig · volný hráč22. 7. 26
  • D. OsongFleetwood Town · návrat z hostování29. 6. 26
  • Joseph Charles GardnerMansfield Town · návrat z hostování29. 6. 26

Odchody

  • D. OsongInverness CT · volný hráč16. 9. 26
  • Cherif YayaIlkeston Town · hostování6. 9. 26
  • MoratoWest Ham · hostování31. 8. 26
  • Joshua Alan PowellNorthampton · hostování31. 8. 26
  • Z. AbbottSouthampton · hostování31. 8. 26
  • O. HutchinsonAC Milan · hostování30. 8. 26
  • Tyler BindonCharlton · hostování29. 8. 26
  • L. SillahGillingham · hostování26. 8. 26

Nottingham Forest: základní údaje

ZeměAnglie
Založen1865
StadionThe City Ground
Kapacita30 576
Povrchpřírodní tráva
Místo v tabulce18. · 6 bodů

Nottingham Forest: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Nottingham Forest?

Nottingham Forest hraje domácí zápasy na stadionu The City Ground (Nottingham, Nottinghamshire) s kapacitou 30 576 diváků.

Kolikátý je Nottingham Forest v tabulce?

Nottingham Forest je v soutěži Premier League na 18. místě se 6 body po 8 zápasech (1 výhra, 3 remízy, 4 prohry).

Kdy hraje Nottingham Forest příště?

Nejbližší zápas: Brentford – Nottingham Forest, so 31. 10. · 16:00 (Premier League).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Nottingham Forest?

Poslední ligový zápas: Ipswich 1–1 Nottingham Forest (23. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Nottingham Forest?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je D. Ndoye, který dal 2 góly.

Nottingham Forest: zápasy, tabulka a předpovědi

Přehled týmu Nottingham Forest (Anglie): zápasy a výsledky napříč soutěžemi (Premier League, Ligový pohár), tabulka, statistiky, soupiska a střelci. Tipy a kurzy na zápasy soutěže Premier League najdete na stránce soutěže, ostatní předpovědi v sekci Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.