Fotbal
Domů › Týmy › Deportivo La Coruna
Deportivo La Coruna

Deportivo La Coruna: zápasy, výsledky, tabulka a statistiky

Španělsko · založen 1906 · Estadio Abanca-Riazor

Deportivo La Coruna: soutěže v sezóně 2026/27

La Liga10. místo, 11 bodůPříště: Atletico Madrid · so 24. 10. · 21:00
Copa del Reykolo 128Příště: Auriense · čt 29. 10. · 21:00

Deportivo La Coruna: nejbližší zápasy

so 24. 10. · 21:00Atletico Madrid–Deportivo La Coruna
La Liga · Vzájemné zápasy (H2H)
čt 29. 10. · 21:00Auriense–Deportivo La Coruna
Copa del Reypo 2. 11. · 21:00Deportivo La Coruna–OsasunaLa Liga · Vzájemné zápasy (H2H)
so 7. 11. · 16:15Espanyol–Deportivo La Coruna
La Liga
ne 22. 11. · 17:00Alaves–Deportivo La Coruna
La Liga

Deportivo La Coruna: poslední výsledky

Forma v lizePRPRP
16. 10. 26Deportivo La Coruna1–1Levante
La Liga
11. 10. 26Real Sociedad3–2Deportivo La Coruna
La Liga
20. 9. 26Deportivo La Coruna1–1Real Betis
La Liga
16. 9. 26Deportivo La Coruna0–1Sevilla
La Liga
13. 9. 26Getafe1–1Deportivo La Coruna
La Liga
5. 9. 26Villarreal2–3Deportivo La Coruna
La Liga
30. 8. 26Deportivo La Coruna3–1Valencia
La Liga
24. 8. 26Malaga1–1Deportivo La Coruna
La Liga

Deportivo La Coruna: kalendář a výsledky sezóny

Příští zápasy

so 24. 10. · 21:00Atletico Madrid–Deportivo La Coruna
La Liga
čt 29. 10. · 21:00Auriense–Deportivo La Coruna
Copa del Rey
po 2. 11. · 21:00Deportivo La Coruna–Osasuna
La Liga
so 7. 11. · 16:15Espanyol–Deportivo La Coruna
La Liga
ne 22. 11. · 17:00Alaves–Deportivo La Coruna
La Liga
ne 29. 11. · 17:00Deportivo La Coruna–Barcelona
La Liga
ne 6. 12. · 17:00Racing Santander–Deportivo La Coruna
La Liga
ne 13. 12. · 17:00Deportivo La Coruna–Athletic Club
La Liga
ne 20. 12. · 17:00Deportivo La Coruna–Real Madrid
La Liga
ne 3. 1. · 17:00Celta Vigo–Deportivo La Coruna
La Liga
ne 10. 1. · 17:00Deportivo La Coruna–Rayo Vallecano
La Liga
ne 17. 1. · 17:00Real Betis–Deportivo La Coruna
La Liga
ne 24. 1. · 17:00Deportivo La Coruna–Atletico Madrid
La Liga
ne 31. 1. · 17:00Osasuna–Deportivo La Coruna
La Liga
ne 7. 2. · 17:00Deportivo La Coruna–Malaga
La Liga
ne 14. 2. · 17:00Elche–Deportivo La Coruna
La Liga
ne 21. 2. · 17:00Deportivo La Coruna–Real Sociedad
La Liga
ne 28. 2. · 17:00Levante–Deportivo La Coruna
La Liga
ne 7. 3. · 17:00Deportivo La Coruna–Getafe
La Liga
ne 14. 3. · 17:00Barcelona–Deportivo La Coruna
La Liga
ne 21. 3. · 17:00Valencia–Deportivo La Coruna
La Liga
ne 4. 4. · 17:00Deportivo La Coruna–Villarreal
La Liga
ne 11. 4. · 17:00Sevilla–Deportivo La Coruna
La Liga
ne 18. 4. · 17:00Deportivo La Coruna–Celta Vigo
La Liga
st 21. 4. · 17:00Athletic Club–Deportivo La Coruna
La Liga
ne 2. 5. · 17:00Deportivo La Coruna–Racing Santander
La Liga
ne 9. 5. · 17:00Rayo Vallecano–Deportivo La Coruna
La Liga
ne 16. 5. · 17:00Deportivo La Coruna–Alaves
La Liga
ne 23. 5. · 17:00Deportivo La Coruna–Espanyol
La Liga
ne 30. 5. · 17:00Real Madrid–Deportivo La Coruna
La Liga
Odehrané zápasy sezóny
16. 10. 26Deportivo La Coruna1–1Levante
La Liga
11. 10. 26Real Sociedad3–2Deportivo La Coruna
La Liga
20. 9. 26Deportivo La Coruna1–1Real Betis
La Liga
16. 9. 26Deportivo La Coruna0–1Sevilla
La Liga
13. 9. 26Getafe1–1Deportivo La Coruna
La Liga
5. 9. 26Villarreal2–3Deportivo La Coruna
La Liga
30. 8. 26Deportivo La Coruna3–1Valencia
La Liga
24. 8. 26Malaga1–1Deportivo La Coruna
La Liga
17. 8. 26Deportivo La Coruna1–1Elche
La Liga

Aktualizováno: 24. října 2026

Deportivo La Coruna: zranění a absence

Hráči, kteří nenastoupí v nejbližším zápase.

  • P. Aubameyangzranění kolena
  • N. Carrillosvalové zranění
  • M. Casadoabsence
  • Z. Eddahchouriabsence
  • B. Edezranění hamstringu

Deportivo La Coruna: místo v tabulce – La Liga

Celá tabulka
#TýmZV-R-PSkóreBForma
8Villarreal103-3-415:1412VRPVV
9Celta Vigo92-5-210:711VRVRR
10Deportivo La Coruna102-5-313:1311PRPRP
11Osasuna93-2-410:1811VPRPP
12Racing Santander103-2-515:2611VPRPP

Deportivo La Coruna: statistiky sezóny (La Liga)

Vstřelené góly na zápas1,4
Obdržené góly na zápas1,3
Doma: vstřelené / obdržené1,2 / 1,0
Venku: vstřelené / obdržené1,8 / 1,8
Zápasy bez obdrženého gólu0
Zápasy bez vstřeleného gólu1

Karty

Žluté karty18
Žluté karty na zápas2,0
Červené karty3

Nejčastější formace

4-4-2 (5×) · 4-2-3-1 (3×) · 4-1-3-2 (1×)

Deportivo La Coruna: statistiky hráčů (La Liga)

HráčPoz.Záp.Min.GólyAsist.StřelyNa bránuŽKČKHodn.
P. AubameyangÚTO7560521410007,66
Mario SorianoZÁL96881273107,04
PekeÚTO83311144106,96
J. GiménezOBR65090041206,95
Diego VillaresZÁL52611031006,94
L. AmatucciZÁL75730100316,94
B. NsongoZÁL958910114106,87
Marc CasadóZÁL31200000006,83
Luismi CruzÚTO95181153106,81
Adrià AltiZÁL63040010206,73
B. EdeOBR64610030106,73
Miguel LoureiroOBR52120000006,70
L. NoubiOBR54500000106,70
Z. EddahchouriÚTO4761021006,60
Adama TraoréÚTO61730021006,58
G. QuagliataOBR97380062106,50
Ximo NavarroOBR86520040206,44
Riki RodríguezZÁL63650131006,43
David MellaÚTO41670022106,43
Jonathan Asp JensenZÁL72520086006,41
T. GijselhartZÁL1260000006,30
Kevin SánchezÚTO1120000006,30
AngeliñoOBR2690000016,10

Hodnocení je průměr za sezónu v soutěži, hráči jsou řazeni podle hodnocení. Odkazy na stránky hráčů jsou v soupisce níže.

Deportivo La Coruna: soupiska

Brankáři

1Germán ParreñoNárodnostŠpanělskoVěk32 letVýška189 cmHmotnost83 kg
13Leo RománNárodnostŠpanělskoVěk25 letVýška189 cmHmotnost83 kg
25Álvaro FernándezNárodnostŠpanělskoVěk27 letVýška185 cmHmotnost75 kg

Obránci

Záložníci

Útočníci

Deportivo La Coruna: přestupy

Příchody

  • F. FonsReal Madrid · volný hráč31. 8. 26
  • Marc CasadóBarcelona · hostování31. 8. 26
  • J. GiménezAtletico Madrid · hostování31. 8. 26
  • Adama TraoréWest Ham · volný hráč25. 8. 26
  • AngeliñoAS Roma · hostování4. 8. 26
  • P. AubameyangMarseille · přestup16. 7. 26
  • Jonathan Asp JensenBayern München · přestup12. 7. 26
  • L. AmatucciFiorentina · přestup8. 7. 26

Odchody

  • T. GijselhartAl Ain · hostování15. 9. 26
  • Eric PuertoPenafiel · hostování31. 8. 26
  • José JuradoJurado Jose · volný hráč30. 8. 26
  • C. PatinoVfL Bochum · hostování30. 8. 26
  • Cristian HerreraHuesca · volný hráč27. 8. 26
  • M. BouldiniAcademico Viseu · volný hráč4. 8. 26
  • Mario NájeraLugo · volný hráč30. 7. 26
  • M. BouldiniBouldini Mohamed · volný hráč29. 7. 26

Deportivo La Coruna: základní údaje

ZeměŠpanělsko
Založen1906
StadionEstadio Abanca-Riazor
Kapacita34 611
Povrchpřírodní tráva
SoutěžLa Liga
Místo v tabulce10. · 11 bodů

Deportivo La Coruna: časté otázky

Na kterém stadionu hraje Deportivo La Coruna?

Deportivo La Coruna hraje domácí zápasy na stadionu Estadio Abanca-Riazor (La Coruña) s kapacitou 34 611 diváků.

Kolikátý je Deportivo La Coruna v tabulce?

Deportivo La Coruna je v soutěži La Liga na 10. místě s 11 body po 10 zápasech (2 výhry, 5 remíz, 3 prohry).

Kdy hraje Deportivo La Coruna příště?

Nejbližší zápas: Atletico Madrid – Deportivo La Coruna, so 24. 10. · 21:00 (La Liga).

Jak skončil poslední ligový zápas týmu Deportivo La Coruna?

Poslední ligový zápas: Deportivo La Coruna 1–1 Levante (16. 10. 26).

Kdo je nejlepší střelec týmu Deportivo La Coruna?

Nejlepším střelcem týmu v soutěži je P. Aubameyang, který dal 5 gólů.

Deportivo La Coruna: zápasy, tabulka a předpovědi

Deportivo La Coruna (Španělsko) hraje v sezóně tyto soutěže: La Liga, Copa del Rey. Najdete tu program a výsledky, postavení v tabulce, čísla z celé sezóny, soupisku i nejlepší hráče týmu. Tipy na ligová utkání (La Liga) shrnuje stránka soutěže, další předpovědi jsou v sekci Předpovědi.

18+ · Sázení je spojeno s rizikem. Hrajte zodpovědně.