Fotbal
Domů › Týmy › Real Sociedad › Mikel Oyarzabal
Mikel Oyarzabal

Mikel Oyarzabal: statistiky a kariéra hráče

Real Sociedad · útočník · Španělsko · 28 let

Kdo je Mikel Oyarzabal

Mikel Oyarzabal – útočník, národnost: Španělsko, je mu 28 let. V sezóně 2026/27 hraje za tým Real Sociedad.

V sezóně 2026/27 má na kontě 12 zápasů, 2 góly a 5 asistencí (gól zhruba každých 411 minut). V reprezentaci: 13 zápasů a 8 gólů.

V předchozí sezóně 2025/26: 40 zápasů, 18 gólů a 4 asistence.

Vítězství v soutěžích celkem: 4; nejčastěji Mistrovství Evropy (1×), Liga národů UEFA (1×).

Statistiky hráče Mikel Oyarzabal v sezóně 2026/27

12Zápasy
2Góly
5Asistence
822Minuty
1Žluté karty
0Červené karty
7,0Hodnocení

Klubové soutěže

SoutěžZáp.GAMin.KartyHodn.
La Liga9226021/07,1
Evropská liga UEFA3032200/06,8
Celkem12258221/07,0

Reprezentace

SoutěžZáp.GAMin.KartyHodn.
Mistrovství světa8516050/07,2
Liga národů UEFA3102150/06,4
Přátelské zápasy220630/08,7
Celkem13818830/07,2

Podrobné údaje hráče Mikel Oyarzabal

17Střely
9Střely na branku
321Přihrávky
14Klíčové přihrávky
81 %Úspěšnost přihrávek
7/17Úspěšné driblinky / pokusy
37/89Vyhrané souboje / všechny
7Odebrání míče
14Fauly na hráče
8Fauly

Součty ze všech klubových soutěží sezóny 2026/27.

Statistiky hráče Mikel Oyarzabal v sezóně 2025/26

40Zápasy
18Góly
4Asistence
3181Minuty
7,1Hodnocení

Kariéra hráče Mikel Oyarzabal

KlubObdobí
Real Sociedad2015–dosud

Jen kluby dospělých; mládežnické a rezervní týmy se nezobrazují.

Trofeje hráče Mikel Oyarzabal

Vítězství v soutěžích celkem: 4.

  • Mistrovství Evropy20241×
  • Liga národů UEFA2022/20241×
  • Copa del Rey2019/20211×
  • UEFA U21 Championship2017/20191×

Zranění a absence hráče Mikel Oyarzabal

DůvodOdDo
zranění třísla27. března 202528. března 2025
svalové zranění18. listopadu 202419. listopadu 2024
zranění kotníku6. září 202413. září 2024
zranění kolena4. února 20241. března 2024
absence17. listopadu 202325. listopadu 2023
absence17. března 202225. prosince 2022

Mikel Oyarzabal: časté otázky

Kolik gólů dal Mikel Oyarzabal v sezóně 2026/27?

V sezóně 2026/27 má Mikel Oyarzabal 2 góly a 5 asistencí ve 12 zápasech.

Za který klub hraje Mikel Oyarzabal?

Mikel Oyarzabal (útočník) hraje v sezóně 2026/27 za tým Real Sociedad. Národnost: Španělsko.

Kolik let je hráči Mikel Oyarzabal?

Hráči Mikel Oyarzabal je 28 let. Datum narození: 21. dubna 1997.

Jaké trofeje má hráč Mikel Oyarzabal?

Vítězství v soutěžích celkem: 4; nejčastěji Mistrovství Evropy (1×), Liga národů UEFA (1×), Copa del Rey (1×).

O hráči Mikel Oyarzabal

Stránka hráče Mikel Oyarzabal (Španělsko) shrnuje statistiky sezóny, kariéru, přestupy a trofeje. Aktuálně hraje za tým Real Sociedad; přehled celého týmu je na jeho stránce.