Atletico Madrid – Levante: bilance vzájemných zápasů
Statistika zahrnuje oficiální zápasy, přátelské zápasy se nezapočítávají.
Atletico Madrid – Levante: příští zápas
Atletico Madrid – Levante: co říkají vzájemné zápasy
Z dosavadních setkání vychází lépe Atletico Madrid (13 výher oproti 6; 6 remíz). Zápasy těchto týmů přinášejí průměrně 2,8 gólu; oba týmy se prosadily v 48 % utkání a více než 2,5 gólu padlo v 48 % z nich.
Poslední vzájemný zápas (31. 1. 26, La Liga) skončil takto: Levante 0–0 Atletico Madrid. Příště se týmy potkají 31. října 2026 v 14:00 (La Liga).
Atletico Madrid – Levante: všechny vzájemné zápasy
Barva výsledku je z pohledu týmu Atletico Madrid.
Atletico Madrid – Levante: výsledky podle soutěží
| Záp. | Atletico Madrid | Remízy | Levante | |
|---|---|---|---|---|
| La Liga | 24 | 12 | 6 | 6 |
| Copa del Rey | 1 | 1 | 0 | 0 |
Počty výher, remíz a proher; sloupce výher nesou názvy týmů.
Atletico Madrid – Levante: domácí a venkovní zápasy
| Hřiště | Záp. | V | Remízy | P | Skóre |
|---|---|---|---|---|---|
| 12 | 10 | 0 | 2 | 25:11 | |
| 13 | 4 | 6 | 3 | 16:17 |
Výsledky z pohledu domácího týmu v daných zápasech.
Atletico Madrid – Levante: rekordy a série
Atletico Madrid
- Nejvyšší výhra25. 11. 17 · Levante 0–5 Atletico Madrid
- Poslední výhra8. 11. 25 · Atletico Madrid 3–1 Levante
- Nejdelší série bez porážky7
Levante
- Nejvyšší výhra20. 2. 21 · Atletico Madrid 0–2 Levante
- Poslední výhra16. 2. 22 · Atletico Madrid 0–1 Levante
- Nejdelší série bez porážky4
Atletico Madrid – Levante: aktuální forma
Atletico Madrid
Levante
Atletico Madrid – Levante: postavení v tabulce
Celá tabulka| # | Tým | Záp. | V-R-P | Skóre | B |
|---|---|---|---|---|---|
| 2 | 10 | 8-1-1 | 20:8 | 25 | |
| 13 | 9 | 2-4-3 | 15:17 | 10 |
Atletico Madrid – Levante: časté otázky
Kdo vyhrál více vzájemných zápasů, Atletico Madrid, nebo Levante?
Z dosavadních setkání vychází lépe Atletico Madrid (13 výher oproti 6; 6 remíz).
Jak skončil poslední vzájemný zápas týmů Atletico Madrid a Levante?
Poslední vzájemný zápas (31. 1. 26, La Liga) skončil takto: Levante 0–0 Atletico Madrid.
Kolik gólů padá v zápasech týmů Atletico Madrid a Levante?
Zápasy těchto týmů přinášejí průměrně 2,8 gólu; oba týmy se prosadily v 48 % utkání a více než 2,5 gólu padlo v 48 % z nich.
Kdy hrají Atletico Madrid a Levante příště?
Příští zápas: Levante – Atletico Madrid, 31. října 2026 v 14:00 (La Liga).
Vzájemné zápasy Atletico Madrid – Levante
Tady jsou všechna setkání týmů Atletico Madrid a Levante: kdo kolikrát vyhrál, kolik padlo gólů, jak to dopadá v jednotlivých soutěžích a doma či venku. Tipy na zápasy soutěže La Liga najdete na stránce ligy, další v sekci Předpovědi.